NBA 2009: הלייקרס אלופים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/10/08.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://thehoop.blogspot.com/2008/10/olympi...r-kobe.html
    הזבל בדרך ליוון?

האמת מתאים לו. רוב המנהלים של הקבוצות היווניות הם אנשים הזויים עם שיגעון גדלות שכל שנה יוצאים בהצהרות שהם רוצים לזכות בכל דבר ולהשתלט על הליגה ולרוב נכשלים, בדיוק כמוהו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/08
  2. JR-Riquelme Member

הקישור לא עובד.
    על איזה זבל מדובר?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שחקן גדול, לא זבל, בנאדם קטן.

5. JR-Riquelme Member

לא רציני, לפני חודשיים בערך כתבו שאולימ' מציעים גם על לברון.

קובי גם רוצה להיות מייקל ג'ורדן, ללכת ליוון דווקא עכשיו? הוא גם אוהב אתגרים, האתגר היחיד שיהיה לו באירופה זה יותם הלפרין.

אבל מי יודע... תמורת 30 מיליון יורו לעונה בעוד שנתיים בערך כשהירידה ביכולת תבוא...

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי יבוא להיכל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. forza forza Member

קובי בראיינט זבל? הבנאדם הוא השחקן הגדול בהיסטוריה, הוא איש מדהים שלא מפסיק לתרום, לשמח אנשים והוא גם השחקן הכי פופולרי בעולם (סתכלו ביפן איזה טירוף היה סביבו)...

מי שהכי טוב, הוא הכי זבל. גם למייקל ג'ורדן קראו זבל פה ושם... נו בסדר.

קובי הוא אגדה, הן כאדם והן כשחקן.

הנה לינק חמוד שלו בוידאו http://www.kb24.com/

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בגלל הכבוד שיש לי לפורום ובגלל שאני לא רוצה להיות מפוטר מהניהול, אני לא אשים כאן תגובה של עשרות סמיילים מתפוצצים מצחוק, אבל זה בערך מה שאני חושב.

איש מדהים שלא מפסיק לתרום? אם אתה אומר.

9. piston Member

קובי ברייאנט לא היה, אינו, ולעולם לא יהיה השחקן הגדול בהיסטוריה.
    הוא ללא ספק אחד השחקנים הטובים ביותר כרגע בליגה, לא בטוח שהכי טוב, כך שלדבר על בהיסטוריה זה לא רציני.
    האמת שגם אביו של קובי שיחק באיטליה מספר עונות, כך שאולי זה בגנים של המשפחה לטייל באירופה...
    הכי טוב בהיסטוריה הוא לא יהיה, והוא יודע את זה. יש לו אליפויות, MVP, תארי מלך סלים, all-star MVP x2.
    מה נשאר לו לחפש ב NBA?

10. JR-Riquelme Member

ומה שנשאר לו לחפש ב-NBA, זה מעל הכל להוריד את הקוף מהגב, להראות שהוא יכול לקחת אליפות בלי שאק כשהוא השחקן המרכזי, לשבור שיאים של מייקל ג'ורדן(לא אליפויות, דברים כמו שיא נק' לעונה, וכל שאר הדברים בסגנון), ופשוט להיות בליגה הרבה יותר איכותית נקודה! יש שחקנים שאוהבים לטייל ולהרוויח סכום שמן, קובי לא יכול לשחק באירופה שהוא יודע שהוא גדול עליה ואין לו אתגרים. אולי אחרי שהוא יקח אליפות בצורה משכנעת ויהיה דומיננטי.. אולי אז. בגלל זה אגב הוא בא לאולימפיאדה, ראה שלארה"ב פשוט לא הולך והוא בא כדי לשים לזה סוף. אני מאמין שאם ארה"ב הייתה לוקחת לפני בייג'ינינג את כל מה שלא לקחה הוא לא היה מגיע לנבחרת.

11. forza forza Member

אני חושב ולא רק אני, שקובי הוא השחקן הגדול בהיסטוריה. בלי ספק בכלל הכי מוכשר.
    והוא היום לבטח הכי טוב בעולם, אין בכלל שאלה פה.
    מלבד צ'מברלין, שגם שיחק מתחת לסל ואז היה קל הרבה יותר לעשות סלים, מי התקרב לקובי מבחינת כמות הנק' למשחק? רק מראה כמה הוא מפוצץ בכישרון. לקלוע 81 נק' זה דבר בלתי נתפס, שלשות, צעד וחצי, זריקות מטורפות מכל מקום, הטבעות, מה הוא לא עשה... והוא חילק איזה 6-7 אס' באותו משחק.

המשחק הזה רק חיזק את התחושה שקובי מספר 1 אי פעם. בלעדיו הלייקרס לא היו זוכים באף אליפות, כמו שבלי שאק, כנראה, לקובי לא הייתה אליפות אחת עד עכשיו. גם ג'ורדן קיבל עזרה לא? הרי פיפן מ-50 השחקנים הטובים אי פעם בNBA, והיו לו את מלך הריב', סנטר יציב וטוב ועוד רשימה ארוכה של קלעים אדירים.

בקיצור, אין ולא יהיה שחקן כמו בראיינט. נקודה.

12. JR-Riquelme Member

דבר ראשון, היו לו 2 אס' באותו משחק. אין שחקן כיום שיכול לתת מעל 70 נק' עם יותר מ5-6 אס'(אולי לברון).

דבר שני, זה היה משחק עצום ומעט מאוד יכולים לתת ערב כזה, אבל זה במשחק חסר חשיבות לגמרי, נגד יריבה חלשה מאוד ונגד שומר חלש מאוד(מוריס פיטרסון).
    בקיצור, ה-81 נק' האלה זה ממש לא מדד. אפשר להגיד שקובי אחד הגדולים על הרבה דברים אבל הערב הזה הוא לא אחד מהם.

13. forza forza Member

לברון ג'יימס לא מתקרב בכלל לקובי מבחינת כישרון ויכולת. אני מדבר על קליעה מבחוץ, על חדירה, על אתלטיות, על חוכמת משחק, ועוד. אין פה מה להשוות. לא עכשיו ולא אף פעם.

14. JR-Riquelme Member

כישרון לא, אבל בתאכלס, מוביל קבוצה נכה לבד וזה משהו שקובי עדיין לא הצליח לעשות

15. forza forza Member

מוביל לאן? פעם אחת הגיע בפוקס לגמר אחרי נפנוף קבוצות חלשות במזרח העלוב...

נכה? אילגאוסקאס אחד הסנטרים הטובים בליגה, היה לו את לארי יוז, עכשיו את שרביאק, ואלאס, סטייל רודמן, ועוד שחקנים צעירים מוכשרים כמו דניאל גיבסון. קבוצה לא רעה גם בלעדיו.

קובי הוביל קבוצה לגמר במערב החזק. חוץ מגאסול, שפחות או יותר ברמה של הליטאי של ג'יימס, הקבוצות שוות.