NBA 2009: הלייקרס אלופים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/10/08.

1. Nevermore Member

מונטה אליס מושעה ל-30 משחקים(שזה בערך כמות הזמן שהוא גם ככה פצוע) בעקבות פרשת האופנוע. סך הכל צעד כלכלי שיחסוך לקבוצה קצת מיליונים עם החוזה הגדול והחדש של נער הזהב.

2. כחול לנצח! Member

תגיד אתה מסתלבט? פלייאוף? נתתם לשחקן הכי טוב שלכם ללכת (ביירון דייויס) הפקדתם את הקבוצה בידי שחקן מוכשר אבל בנדיט לא קטן כמו מונטה אליס, שייעדר כמו שציינת כמה חודשים טובים. מי יריץ אותכם לפלייאוף בדיוק רוני טוריאף?? לצערי גולדן סטייט הפכה מהקבוצה הכי מרתקת בליגה לאחת הקבוצות הכי חלשות העונה. פורטלנד, יוסטון, קליבלנד, טורונטו וניו אורלינס ידברו חזק, חזק מאוד העונה.

3. piston Member

אני דווקא זוכר תקופות ששיחקנו ברוח ובגשם ולא ממש התלוננו...

רוח זה תרוץ, כולם שיחקו ברוח ובגשם לא מעט בחייהם.
    לא כל משחק משוחק באולם כשאתה צעיר.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אנחנו לא מקצוענים והבניין של הבית ספר הטיב עימנו בכל הנוגע לרוחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אז אוטוטו זה מגיע.. :aaa021:

אחרי 2 עונות נפלאות, המטרות הן זהות והציפיות הן לראות את אותו כדורסל סוחף והתקפי שראינו מיוטה ברוב המשחקים, הקבוצה שומרת על אותו הבסיס היציב, עוד עונה שמי שיצטרך להוביל יהיה בעיקר דרון וויליאמס שממשיך להשתפר ולהיות כדורסלן טוב יותר, בעונה שעברה ראינו ממנו דברים שלא ראינו ממנו לפני שנתיים, הוא נהיה מנהיג בכל רמ"ח איבריו, הוא לא מתבייש לקחת דברים על עצמו ועושה דברים מפלצתיים, הרוב כמובן יסבוב סביבו כאשר מסביב הציפייה היא לקבל את אותה התפוקה מבוזר, קירלינקו ואוקור. פול מילסאפ ורוני ברוור אלו שחקנים סופר חשובים בעיניי, הערך המוסף שלהם מאוד קריטי לקבוצה, מילסאפ ריבאונדר טוב מאוד ויודע גם לייצר נקודות, שברוור על המגרש הוא לא מתבייש לכוון אליו את המשחק ויודע לעשות סלים ברגעים חשובים, ההתפתחות שלהם תהיה עניין מאוד מרכזי בשיפור של יוטה. עוד נקודה חשובה הוא קורבר שבעונה שעברה היה שחקן מאוד און-אוף, שהוא חם הוא לוהט, שהוא לא אז.. הוא לא קיים, הוא לא ידע לשמור על יציבות, הוא לא ידע לתת את התפוקה באופן יציב, שינוי לטובה בנקודה שלו תשפר את הקבוצה, בינתיים במשחקי האימון הוא שומר על יציבות ונראה טוב מאוד.
    שחקנים שיכולים למשוך תשומת לב: הגארד מוריס אלמונד שאמור להיכנס יותר לרוטציה יחד עם רוני פרייס, דבר שאמור לתת לוויליאמס יותר דקות מנוחה. והסנטר קירילו פסנקו שגם אמור לדעתי לקבל יותר דקות העונה, יש לו נתונים להיות שחקן משפיע.

6. Barrel Roll Member

טוב אז עוד מעט הטירוף מתחיל. הבנתי שבספורט5HD יש משחקים כל לילה? אם זה נכון אני מאמין שאני ארכוש את הממיר המיוחד וכל השטויות האלו. למרות שגם מNBALP אפשר להנות. אני מאוד מקווה שהשבוע-שבוע לא יגביל אותי ויאייש אותי מלהתעדכן בליגה, אמור להיות מאוד מעניין השנה..

שתהיה לנו שנה מלאה בכדורסל מסחרר ובמשחקים ששווה להישאר ערים בגללם :)

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם אתה עושה שבוע שבוע אז דווקא בהבט הזה הסתדרת יותר מאחד שחוזר עייף מיומיות וצריך בנרות את השינה בלילה. ככה גם יהיה לך שבוע להיות רעב למשחקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מה זה NBALP?

8. JR-Riquelme Member

מאז שמצאתי את MYP2P אני לא ממש שם על ערוץ הספורט, למרות שכמובן אין כמו לראות משחק בטלוויזיה.

NBALP זה שידורים באתר של NBA.COM, צריך לרכוש אותם, אבל שנה שעברה נראה לי שמישהו פרץ את זה או משהו כזה אז כולם יכלו לראות בחינם, נראה לי שהשנה יגמר כבר התענוג.

9. Barrel Roll Member

לא ייגמר ולא כלום אני מאמין.. גם לפני שנתיים היה NBALP פרוץ
    תמיד אפשר למצוא דרך לפרוץ את זה.. בשלהי העונה שעברה היו את הלינקים של הבוס שהיו לא רעים בכלל, והשנה אני סומך על האנשים הנכונים שיעשו את העניינים שלהם כדי שנוכל לראות דברים טובים :)

10. Tony Adams Member

שנה שעברה האתר היה פרוץ, אבל לא לכל העונה. באזור פבואר מישהו עלה על זה והאפשרות לצפייה חינם נעלמה.

איזה כיף שהעונה סוף סוף חוזרת. אחרי שנתיים מאכזבות בשבילי, השנה אני מקווה שדאלאס תצליח להפטר מכל התוויות שהודבקו לה (אין מה לומר, בצדק), ולדבר חזק במירוץ לאליפות.
    אני לא יודע אם ריק הוא המאמן שהמתאים לכך, אבל התוצאות במשחקי ההכנה לא רעות בכלל, ולמרות השם ההגנתי שלו, דאלאס קולעת הרבה.
    נוביצקי הודיע שהוא יפרש בעוד 3 שנים, ולדעתי זאת העונה האחרונה שבה הוא יוכל באמת לעשות משהו. קיד יהיה חייב לחזור לעצמו אחרי פלייאוף נוראי שלו, אבל זה לא יהיה פשוט לדאלאס. הקבוצה שם לא נעשתה צעירה יותר.

11. forza forza Member

כואב לי הלב על סיאטל... התחלתי לאהוב NBA בשנה שהם עלו לגמר (96), זו הייתה חוויה לראות את פייטון, קמפ, שרמפ, הוקינס ושאר החבר'ה נאבקים במייקל והבולס.. עצוב שעיר הכדורסל הזו תישאר ללא קבוצה... לא ייאמן. אני חושב על התושבים, על כל הקהל שלהם וכולי מבואס.

מה הם יעשו עכשיו? ייסעו לאוקלוהומה כל משחק? איזה סיפור עצוב.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/08
  12. JR-Riquelme Member

אני רואה עכשיו בפעם הראשונה את ניו אורלינס משחקים במשחקי קדם העונה, בינתיים 24-4 נגד וושינגטון, השדר הגרמני פשוט יוצא מגדרו(המשחק בברלין במסגרת NBA LIVE)מכל נגיעה קטנה של כריס פול. בינתיים שואו טיים גדול מצד כריס פול, צ'נדלר וג'וליאן רייט(אני יקח הימור מסוכן על זה ששלושתם יסיימו בסוף העונה כמלכי ההאליהופים של כל הזמנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

התגעגעתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

13. forza forza Member

משהו קצת לא קשור... NBA LIVE 2009 כבר יצא? למישהו כבר יצא לשחק בו? איך הוא?

אשמח לקישור להורדה...

14. JR-Riquelme Member

טוב.
    מחצית אדירה, פירקנו לחתיכות את וושינגטון, השארנו אותם על 22 נק' במחצית, קלענו 61. הנה האלופה החדשה מגיעה!

כמה חבל שאחרי זה אני נזכר שזה כולה משחק חסר חשיבות בין שחקני ספסל שמשוחק בכלל בגרמניה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פורום מחשבים ומשחקים.