NBA 2009: הלייקרס אלופים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/10/08.

1. GRANDE LAZIO Member

WOW. זה מעניין. רון-רון לאל.איי?? לא רע, לא רע בכלל. אפילו טוב, טוב מאוד, מצוין! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אין ספק מי טוב יותר התקפית - אריזה או ארטסט, שלא לדבר איזה סטופר הגנתי נהדר רון-רון הוא.. אריזה לא סקורר, לא קרוב לזה. שחקן משלים נחמד, לא יותר. תראו, רוב הקליעות שלו היו חופשיות כתוצאה מתשומת הלב לקובי. טרבור נהנה מהמון חופש פעולה וידע לנצל זאת. אשתקד היה שחקן לא מוכר התקפית, מי חשב שיש לו ידית כזו מבחוץ? בעונה הבאה הסיפור אחר. יתמקדו בו יותר, ובמקום אותן זריקות wide open שלקח יצטרך ליצור לעצמו מבטים וזריקות קשות יותר - את זה הוא בטח לא מסוגל לעשות.

ארטסט יוכל להחזיק ת'לייקרס התקפית כשקובי בספסל, הוא יוסיף מימד של קשיחות, אופי רע, חזק, תכונות שאף פעם לא מזיקות לקונטנדרית ברורה לאליפות. בעונה הבאה הליגה תתחזק, גם אל.איי צריכה לעשות זאת.

עוד חבר טוב לקובי לא מזיק. כן, הם חברים מאוד טובים מחוץ למגרש.

אני רק מקווה שיוכלו כעת להשאיר את לאמאר, כי הוא באמת key guy עבור הקבוצה הזאת. ארטסט, אם כן יגיע, יתפוס את המקום של אריזה בחמישייה, לכן חשוב שיהיה שחקן שישי ברמה של אודום.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כמה ימים אני נכנס לאינטרנט ורק רואה את ההתנפצות של יוסטון.
    בלי יאו עונה הבאה,בלי רון רון..בטח מחרתיים אני אקום ואני אגלה שגם באטייה וברוקס לא יהיו בעונה הבאה מסיבה מסויימת,איזה באסה.

3. JR-Riquelme Member

החתמה אדירה של הלייקרס. אני מעדיף את רון-רון הרבה יותר מאריזה שכבר כתבתי שלדעתי הוא די אוברייטד.

עכשיו יש להם בחמישייה את שני השומרים הכי טובים בליגה בתפקידם.
    אגב, אני בכלל לא מנסה להחתים את אודום, הולך על מייק ביבי שהוא שחקן חופשי ויקבל פחות מאודום. ביבי, קובי, ארטסט, פאו, ביינום - מישהו מהמר על הספרס?

אני עכשיו שם לב ששיד מאוד קרוב לבוסטון. גארנט+שיד=מפחיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/09
  4. דנידין Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/09
  5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

JR-Riquelme אני מסכים איתך,אודום יכול להיות יחסית מיותר עכשיו כי רון רון פשוט מדהים,כל כך חבל לי שהוא עוזב.
    ביבי אחלה שחקן,אני מת עליו והייתי רוצה שהוא יפרוש עם אליפות.

דנידין,נראה לי אתה צריך לפתוח דיון נוסטלגיה על הNBA :)

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורקוגלו בדרך לפורטלנד?

לא ממש מבין את הצעד הזה. אורלנדו קבוצה שרוצה לבנות המשכיות להופעתה העונה בגמר, האם הטורקי עוזב בגלל סטן ואן גנדי כי אחרת אני לא מבין למה אתה נוסע לאורגון. פורטלנד קבוצה צעירה וטובה, אבל לדעתי היא רחוקה מהיכולת של המג'יק.

7. A. Arshavin Member

הם הביאו את וינס קארטר כבר והוא על אותה העמדה (שלא תבין לא נכון, להביא את קארטר בתמורה לקורטני לי זה מהלך דפוק).

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני זוכר הבעיה להשאיר את טורקגלו זה שהוא הגדיל את דרישות השכר שלו למשהו שאורלנדו לא יכלו לעמוד בו.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת שטות, וינס יכול בכיף לשחק 2 לצד הידו ב-3, לא בדיוק סותר אחד את השני. מה גם שאורלנדו כן הציעה לו חוזה ל-4 שנים תמורת 35 מיליון והוא סירב. הבעיה ופה אני ממש לא מבין את פורטלנד זה הכסף הגדול שהוא הולך לקבל, 50 מיליון ל-5 השנים הבאות לבחור בן 30 זה לא בדיוק הדבר הכי נבון לעשות עם הכסף שלך, כשלא יהיה הזוי להניח ששחקן מסוגו ישפוך מנוע ב34-35 והחוזה יתקע להם את כל הקבוצה הצעירה והרעננה שם.

כל זה מבלי לדבר על הצד המקצועי שגם לא הכי ברור איך יעבוד, כדי להיות יעיל ואפקטיבי טורקוגלו צריך את הכדור בידיים שלו רוב הזמן והשאלה היא איך זה בדיוק ישתלב עם הנוכחות של ברנדון רוי שמתבסס במשחק שלו בדיוק על אותם צרכים. אם נוסיף למשוואה גם את אנדרה מילר שצפוי להגיע על פי השמועות אז בכלל...

הרבה סימני שאלה מבחינתי בהחתמה הזאת משני הצדדים, לדעתי הידו היה צריך להמשיך להוביל את אורלנדו שכ"כ התאימה לו כפי שעשה בעונה האחרונה, במיוחד לאחר בואו של וינסינטי שרק אמור להוסיף, גם אם זה במחיר אי אילו מיליונים ושנה מהחוזה.

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לתקשורת הישראלית במה להתבייש...

ESPN שוב מתגלים במערומיהם ומפרסמים דברים לפני בדיקה, מתברר שהידו והסוכן שלו בכלל לא סיכמו עם פורטלנד ועכשיו כל הסימנים מראים על כך שהוא בדרך לטורנטו תמורת חוזה דומה ל-5 שנים תמורת 53 מיליון.

מקווה בשבילו שהחיים בקנדה נחמדים. שלבים מתקדמים בפלייאוף בכל אופן הוא יראה רק בטלוויזיה.

11. דנידין Member

12. JR-Riquelme Member

טורקוגלו קפץ מעל הפופיק. הוא שחקן קלאצ', מנהיג, אבל לא כוכב....
    והחוזה שהוא דורש גם כן מטומטם, 5 שנים? אחרי שנתיים כבר זה יהפוך לחוזה שאף קבוצה לא תרצה לקחת על עצמה של שחקן די בינוני. כמו החוזה של פג'ה בהורנטס לדוגמא. אני לא מאשים אותו כי הוא רוצה לעשות את הכסף שלו ולא רוצה להפוך לשחקן של 3 מיליון בעוד שנתיים, אבל קבוצה שתיקח על עצמה את החוזה שלו היא מטומטמת. לא מתאים לפורטלנד לעשת שטות כזאת.

13. GRANDE LAZIO Member

הלך לקנדה.
    העדפה ההזויה הזו שלו ללכת לרפטורס הוכיחה לי שני דברים שידעתי מלכתחילה על הטורקי החביב.

1- הוא משחק רק בשביל הכסף
    2- הוא לא בנוי להתמודד על אליפות ולשחק במגרש של הגדולים

בפיינלס - היה זוועה. השתין במכנסיים. זה לא שחקן למעמדים גדולים באמת, אין לו אופי לזה, או הכישורים. היה לו בסך הכל מצ'אפ טוב נגד הקאבס, זה הכל.

הלך לי מקונטנדרית ברורה לאליפות לחופשה של 5 שנים בטורונטו. אוי הידו הידו.. 35 מיליון דולר ל-4 שנים יכל לקבל באורלנדו, הצעה נהדרת לשחקן ברמה שלו. מה הקטע שלו לא הבנתי.. כמעט 10 מיליון דולר לפאקינג עונה. לא מספיק לו? למה מי הוא? לברון מרוויח 14 מיליון!

לא נכנס לו לא לכיס ולא לראש, סתם עוד סיפור שמרגיז אותי.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

'לאציו', אין לי הרבה מה להגיד. אם היה עובר לפורטלנד זו היה כבר היתה לדעתי הליכה אחורה, אבל טורונטו?!? בוש יהיה בעונה הבאה שחקן חופשי וסביר להניח שיעזוב אותה, מה הוא כבר יעשה שם לבד?

אין לי מה להגיד על טורקוגלו, הוא אידיוט. אולי עשיר, אבל אידיוט...

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/09
  15. אבו Member

אודום יהיה מיותר, נו באמת. איזה מיותר ואיזה נעליים. לבחור יש מעמד גבוה מאוד באל איי, והוא בניגוד לאריזה אמור להישאר.

לא יודע מה להגיד על הטרייד הזה עדיין...רון רון לא שחקן התקפה טוב מאריזה, לדעתי. אין לו גם את יכולת החטיפה שלו, אני לא יודע עד כמה הוא ווינר כמוהו(טרבור הוכיח כמה הוא ווינר בשנה האחרונה)- אין ספק שזאת אבידה, בכל מקרה. מה שכן, ארטסט סטופר הגנתי הרבה יותר טוב, זה ברור.

הרבה שנים הוא רצה להגיע לאל איי, הנה הוא מקבל את מה שהוא רצה. שיהיה בהצלחה, גם לו וגם לטרבור אריזה בדרכו החדשה. הרבה בלאגנים היו עם החוזה שלו, בסוף זה נגמר עם שטויות של כבוד...וחתימות MLE גם שלו וגם של ארטסט.