NBA 2008: בוסטון האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/10/07.

1. samoel Member

הבעיה שלי עם יוטה שאני לא רואה אותם מצליחים לעשות את זה בגדול, כל כך חבל, קבוצה מאוד סימפטית אי אפשר לא לאהוב את דרון או בוזר, בטח לא קירלנקו בתור אחד שאוהב הגנה קשוחה. והכי חשוב יוטה יודעת גם לרוץ, אתה נהנה מקבוצה. לא יודע למה התחושה היא שיוטה לא יכולה על האריות ושאני אומר אריות אני מתכוון בעיקר לטימי קרש-סל ולהקתו שד"א האריך את חוזהו בספרס עד 2012.

2. ManUtd Fan Member

לדעתי אתה מגזים פה.
    קירילנקו אמנם יהיה בורג חשוב מאוד ביוטה, משחק ההגנה שלו בהחלט מדהים, אבל להגיד שההבדל בין הצלחה לכישלון יהיה הרוסי תהיה הגזמה. אמנם הם יצטרכו את היכולות ההגנתיות שלו (אולי שחקן ההגנה הכי טוב ב-NBA), אבל גם ללא היכולות האלה אני בטוח שהם יצליחו להסתדר. מבחינה התקפית הוא אמנם נתן עונה פושרת מאוד שנה שעברה, אבל ראו שיש לו את זה באליפות אירופה, ואני מקווה מאוד שהוא יצליח לשחזר את היכולות האלה גם השנה.
    יש להם עוד הרבה מאוד שחקנים מצוינים חוץ מקרילינקו, כך שאני לא חושב שהוא יהיה ההבדל בין הצלחה לכישלון.

3. Nevermore Member

ערוץ הספורט כהרגלו מאכזב. שום שידור היום.

מצד שני הרבה מה לראות בסופקאסט, קדימה גולדן סטייט!

4. rakhapoel Member

לדעתי קירלנקו היה צריך לעבור בטרייד לקבוצה אחרת..
    בכל קבוצה אחרת הוא יכול להיות שחקן מפתח גם בגדולות כמו שבואן הוא שחקן חמישיה סן אנטוניו רק בגלל ההגנה שלו...

ובנוגע למשחקים של היום...
    כדאי לשים לב ליוסטון!
    כי לדעתי היא תיתן השנה עונה טובה הרבה יותר מקודמתה..
    כל עוד יאו וטי מאק לא ייפצעו הם יכולים להגיע רחוק...

ויאללה העונה התחילה, אז הגיע הזמן להמר..

אני בעד דאלאס ואני מאמין שהם ייזכו באליפות!

5. דנידין Member

ערוץ הספורט מעולם לא הראו יותר משידור אחד בשבוע בחצי הראשון של העונה ו 2 שידורים בחצי השני של העונה. גם אם כן יראו 2 כבר בשלב הזה, אז בטח שזה לא יפול על יום שלישי. זה יהיה יום שישי, שבת או ראשון.

מה שכן, הם פתחו ערוצים חדשים בעוד כסף, אבל לא מוסיפים תכנים שאנחנו הצופים רוצים.

6. Nevermore Member

ה-NBA הוא אחד הדברים הגדולים האחרונים שנשאר בידי ערוץ הספורט.
    יש את שלח, ריגר, טלפז, גיל ברק ואביב לביא...לא חסר כוח אדם.

אם מוסיפים שידורים לליגה הספרדית בכדורגל, למה לא לליגת הכדורסל הטובה בעולם?

אני יכול לנחש שמדובר שוב בצרה כלכלית, כי האנשים שם לא טיפשים.
    בינתיים, אנחנו מתאכזבים ואני יכול רק לרחם על מי שהוציא כסף על לייב וגולד.

7. דנידין Member

הזכויות של ה NBA יקר ביותר, אבל עכשיו שיש את הערוצים החדשים אין שום סיבה לא לתת תכנים לאנשים שמשלמים ממיטב כספם.

הכל יכל להיות קל אם ערוץ ה NBA היה חוזר. תענוג כזה לא היה ולא נברא, משחק כל לילה. אוךך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

8. ManUtd Fan Member

טוב, אז מה אפשר להגיד? לייקרס כמובן הפסידו משלשה מאוחרת של שיין באטייר (2 שניות לסיום). בכל אופן, קובי ופישר היו השחקנים היחידים ששיחקו. קובי עם 45 נקודות, פישר עם 17, כל השאר מראים שזה פשוט לא זה, ומוכיחים שהלייקרס היו חייבים מהפכה, מה שלא קרה. אגב, קובי, שדווקא דיי טוב בזריקות מהקו שם 1 מתוך 4 זריקות לאחר השלשה של באטייר. אם היה שם שלוש מהם היינו הולכים להארכה, אבל נו טוב, בלאו הכי לא ציפיתי לניצחון.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/07
  9. Chelsea_forever Member

קובי היה פצוע ביד שמאל ולכן לא היה טוב בעונשין, את הזריקה השלישית בסוף הוא החטיא בכוונה, כדי לקחת ריבאונד ולשים סל ולנצח תשחק אבל חטפו לו. לוס אנג'לס עשו משחק יפה היום וכשלמאר אודום יחזור זה יהיה הרבה יותר טוב.

10. Tony Adams Member

לא הצלחתי לשרוד את כל הלילה. רציתי להשאר עד סיום המשחק של הלייקרס, אבל העייפות שברה אותי.
    אבל גם בשביל המשחק הראשון בין ס"א לבלייזרס היה שווה להשאר ערים. משחק טוב מאוד, במיוחד של פורטלנד שנראה לא רע בכלל. אם רוי לא היה תופס יום כזה רע (6 נק') אז הם גם היו יוכלים לנצח. אולדרידג' היה פשוט גדול. משחק מצוין שלו עם 27 נק', והיה פשוט כיף לראות את פורטלנד. כמה חבל בשבילם שאודן פצוע. היו יכולים להגיע רחוק.
    ס"א לעומת זאת צריכה עוד לשפר כמה דברים. כל פעם שהם הלכו פנימה לדנקן זה היה טוב, אבל הם לא עשן את זה מספיק. פארקר כרגיל גדול, וגם ג'ינובלי.

הלילה סוף סוף המאבס עולים לשחק. 2:00 ESPN. איזה כיף שיש שידור.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי את המשחקים אתמול, אבל הבנתי שהאגואיסט, האפס, הדביל, האדם היחיד שמספיק שחצן בשביל לחשוב שהוא יותר טוב ממייקל-איך שלא תקראו לו, התקבל בשריקות בוז בסטייפלס סנטר. טוב מאוד, הייתי משוכנע שהקהל הטיפש של הלייקרס יעשה הכל בשביל להשאיר אותו ואני שמח לגלות שהתבדיתי. מה שכן, מאז 2002 הלייקרס לא הפסידו במשחק פתיחת עונה והיום המסורת נשברה. לא הפתעה גדולה, יוסטון קבוצה מצוינת וללייקרס אין שום אופי.

כל הכבוד ליוטה על ניצחון גדול באוקלנד על הווריורס, מאוד מפתיע לראות את הווריורס מפסידים ככה בבית.

12. iverson13 Member

משחקי הלילה..

מילווקי באקס-אורלנדו מג'יק

טורונטו ראפטורס-פילדלפיה 76

אינדיאנה פייסרס-וושינגטון וויזארדס

ניו ג'רסי נטס-שיקאגו בולס

ניו אורלינס הורנטס-סקרמנטו קינגס

קליבלנד קאבלירס-דאלאס מאבריקס

ממפיס גריזליז-סן אנטוניו ספרס

דנבר נאגטס-סיאטל סוניקס

סןא אנטוניו שוב משחקים גם אתמול הם שיחקו נגד פורטלנד וניצחו ב9..יהי מענין נוביצקי וחברםי נגד קינג ג'יימס וחברים... http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/peace.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה יופי.. כמה התגעגעתי.

גולדן סטייט עשתה לעצמה איזה מין שם של קבוצת בית לא רעה, אז אני שבמגרש הזה יוטה נתנה הצגה גדולה בערב הפתיחה. משחק חד צדדי החל מתחילת הרבע השני, רבע שני קטלני, יוטה פתחה פער דו ספרתי וכבר משם המשחק היה גמור. בוזר כאילו לא היה בשום פגרה עם 32 נקודות ו-15 ריבאונדים, כנ"ל וויליאמס שמתחיל נהדר את העונה עם 24 נקודות ו-8 אסיסטים, אוקור היה שקט מאוד, קירלינקו היה נהדר, 9 נקודות, 9 ריבאונדים, 8 אסיסטים ו-5 חסימות כולל אחת פנטסטית במתפרצת של גולדן סטייט. חובה לציין את רוני ברוור ומילסאפ שהיו טובים מאוד, 18 ו-16 נקודות בהתאמה כאשר מילסאפ מוסיף גם עשרה ריבאונדים, כמו שציינתי לפני פתיחת העונה, הערך מוסף של השחקנים האלה יהיה קריטי עבור הקבוצה, לדעתי זה יהיה תלות ישירה למה שיוטה מסוגלת להוציא מהעונה הזאת, אם רוצים צעד אחד יותר מאשתקד כמובן.

אי אפשר בלי לציין את המשחק בין יוסטון ללייקרס.... שוויון דרמטי של פישר כמה שניות לסיום, ואז 2 שניות לסיום באטייה קובר שלשה... אךךך האנ בי איי.

מחר יוסטון ביוטה.

14. JR-Riquelme Member

לא מפתיע הניצחון הענק של יוטה באוקלנד,
    יוטה כבר הוכיחה בפלייאוף שהיא יודעת מצוין להרוס את משחק הריצה\שכונה של גולדן סטייט. יוטה קבוצה מאוד מגוונת שלדעתי יודעת לתת פייט לכל קבוצה, השנה הם התגבשו עוד קצת מהעונה שעברה, אני חושב שהם יגיעו די רחוק.

15. דנידין Member

http://www.nba.com/media/ParkerGrizRecap300.Xxx

זה אומנם פרקר בתמונה, אבל איש המשחק היה ג'ינובלי עם סל ענק ברגעי הסיום.
    הוא בסך הכל עדיין עולה מהספסל עוד מהעונה שעברה, אך למרות זאת מסיים עם 30 נק'!
    מנגד גאסול סיים עם 22.