NBA 2008: בוסטון האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/10/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם איש שאימן את ג'ורדן בוחר במישהו אחר בתור הגדול מכולם, צריך לבדוק את מצב שפיותו.

דניס רודמן? שחקן טוב שהחיים הטובים והפרסום עלו לו לראש. הבקהאם של ה-NBA.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/08
  3. JR-Riquelme Member

הוא הרי אף פעם לא יגיד שמייקל הכי גדול בגלל שהוא מאמן את קובי וזה סתם יצור בלאגן, והוא אף פעם לא יגיד שקובי הכי גדול כי הוא אימן את מייקל. בחר במישהו באמצע שהיה גדול, וכולם יצאו מרוצים. אתה לא באמת מאמין שזה מה שהוא חושב.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בניגוד לבקאהם, רודמן גם היה באמת עילוי כדורסל. 7 פעמיים ברציפות מלך הריבאונדים של הליגה ואיש הגנה מבריק. הוא שבר את השיא. חבל שלא היית שם לראות משחקים שלמים שלו קאריק. אז היית מבין שהשטויות מחוץ למגרש לחלוטין לא קשורים לגאונות על הפרקט.

ריקלמה, לג'קסון אף פעם לא היה בעיה להגיד שג'ורדן השחקן הגדול בכל הזמנים. פשוט רודמן יחודי ושחקנים בסגנון של ג'ורדנים או קוביים היו ויהיו עוד הרבה.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וגם בקהאם היה שחקן נהדר ביונייטד, בעיקר בשנים הראשונות. אחד המוסרים הטובים ביותר, אחד הבועטים הטובים ביותר. אבל בשורה התחתונה, את שניהם לא יזכרו בגלל הביצועים במגרש, אלא בגלל מה שמסביב.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה כי שוב, לא ראית את רודמן. אני זוכר את דניס עושה דברים שהפילו אותי מהכסא אך ורק במגרש. כולם פה עדיין צעירים ולא באמת נכונים לשפוט דבר שכזה.

7. JR-Riquelme Member

נו, זה כמו שאתה אמרת נדמה לי על אייסאה תומאס שהוא הרכז הכי טוב שראית, ואתה היית בן9 בערך שהוא היה בשיאו(תקן אותי אם אני טועה).

את מייקל לא ראיתי שהוא היה בשיאו אבל בטח שאני יודע מה הוא שווה ואיך הוא משחק, כמו שאת רודמן לא ראיתי בלייב אבל אני מכיר את השחקן. מה אתה רוצה להגיד פה שהוא יותר גדול ממייקל? שהוא תרם לשיקאגו יותר ממייקל? זה לא קרוב אפילו. ואל תשכח שהוא היה חתיכת נגר בהתקפה והיה טוב רק בצד אחד של המגרש.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שיקאגו בלי רודמן בסוף שנות ה 90 כנראה היו מאבדים אליפות או 2 בלי רודמן וזה גם מייקל אמר. הוא הציל אותם כל כך הרבה פעמיים. ג'קסון לא אמר שרודמן כדורסלן גדול ממייקל, הוא אמר סופרטאי, כי ברודמן היה משהו מיוחד במינו, משהו שלא מתעייף, משהו פיזי שגרם לו להראות מהיר וחד מכל שחקן כדורסל, לכן הוא אמר שהוא הספורטאי הגדול שראה, מדגיש את הספורטאי.

9. JR-Riquelme Member

בטח שרודמן תרם המון לשיקאגו, לא אמרתי שהוא שחקן בינוני כי הוא שחקן ההגנה הטוב ביותר אי פעם אולי, אבל הוא היה ניתן להחלפה. עובדה ששיקאגו לקחה 3 אליפויות רצופות בלעדי רודמן.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מכיוון שאני ראיתי גם את הטריפיט הראשון וגם את השני, אני יכול בפה מלא לומר שאתה רואה דברים כשחור ולבן כתוצאות בשטח בלבד ועושה הבחנה שגויה, כי לשיקאגו של תחילת שנות ה 90 היה ספסל עמוק מאוד בגבוהים מביל קארטרייד, ווילימאמס, גראנט ואחרים שיכלו לעשות כמה עבירות שבא להם בצבע ועדיין יש גבוהים שמחכים לעלות מהפסלסל להמשיך להרביץ. בסוף שנות ה 90 שיקאגו שיחקו עם לונגלי שהיה עדין מידי כסנטר וכבד בצורה נוראית וגם מחליפו נהג המשאיות היה סתם קלעי שלא אהב מגע, לכן פה הגדולה של רודמן והתלות בו, כי אם הוא לא היה שם, שיקאגו היו קבוצה עם צבע רך וחדיר.

11. Dimitar Berbatov Member

הסנטר האיראני חדאדדי חתם בממפיס. חדאדי מאוד הרשים אותי באולימפיאדה, שחקן טוב מאוד שיכול להתפתח לאחד הסנטרים הטובים בליגה. אחלה קו קדמי יש לגריזלס עם גאסול ג'וניור וחדאדי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/08
  12. דנידין Member

האירני הראשון ב NBA מגיע לפני שקודם ישראלי יהיה שם. כל הכבוד. פוליטית בשקט בשקט אפשר לכנות זאת כ 0-1 לאירן http://www.asoccer.co.il/dima_new/html/emoticons/biggrin.Xxx

עכשיו ברצינות, הוא סנטר דומננטי ביותר והראה מה יש עליו באולימפיאדה. שחקנים מסוג זה נחטפים בלי למצמץ.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/08
  13. JR-Riquelme Member

סנטר נחמד ולא יותר מזה, כולו הטבעות בגארבג' טיים.

לא יודע מה ממפיס תשיג עם צמד גבוהים כזה חלש, בטח שלא פלייאוף למשל

14. Cup of Tea Liverpool, UK

יש קבוצה חדשה בNBA, כלומר סיאטל עברו לאוקלהומה.

15. אבו Member