NBA 2008: בוסטון האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/10/07.

1. Gustavo Boccoli Member

יפה, אבל אין מה לעשות, הלייקרס פשוט משעממים. חוץ מפישר, שזה דווקא נחמד, אף אחד לא בא. כמו בתסריט שלך, עונה בינונית, אולי יגרדו את המקום 7-8, אבל לא יותר. יש הרבה קבוצות שעשו עליית מדרגה ועכשיו יכולות לתפוס את המקום שלהם בפלייאוף. נראה איך קובי יתמודד עם זה. היו דיבורים על מעבר לשיקאגו, אפילו בימים האחרונים, אבל אני לא רואה מצב לטרייד. אם הלייקרס לא יעשו משהו, יש סיכוי שבקיץ הבא הוא כבר יעבור לקבוצה אחרת.

2. JR-Riquelme Member

בן וואלאס בתקווה שיתן את מה שהוא היה נותן בדטרויט, בן גורדון בתקווה שיתפוס יציבות, קירק היינריך בתקווה שיעשה את הפריצה, לואול דנג בתקווה שנראה המשך ישיר מהפלייאוף בעונה שעברה, ג'ו סמית' תורם משהו כמו 8 נק' למשחק, וטיירוס טומאס שמרכז את כל הפוטנציאל שלו לעונה אחת ויהיה יציב, בספסל מחכה אנדרס נוצ'יוני (!!!), ושיש שחקן כזה בספסל, מה טוב. ואם מחברים את כל זה, היא מועמדת מס' 1 להיות בגמר ה- NBA.
    קבוצה רעננה, צעירה, עם מישהו כמו וואלאס שידחוף אותם, אפשר להגיד בפה מלא שהיא כבר מכירה את המעמדים האלה, אחרי 3 שנים של גיבוש, שיקאגו אוטומטית מועמדת להגיע לגמר הגדול.

וובר לא בשיקאגו.

לפי דעתי, המועמדת מהמזרח היא שיקאגו, הולכת להיות שם פשוט מכונה צעירה ולוחמת, הבעיה שלהם תהיה משחקי החוץ, בבית, זו אחת הקבוצות הטובות שיש, בחוץ ובמיוחד במזרח, הם מאוד חלשים. העונה אם תהיה קבוצה יציבה ולא קבוצה עם ניצחון, הפסד, 2 ניצחונות, הפסד, 3 ניצחונות 4 הפסדים, היא תהיה קבוצה מאוד מפחידה.
    המועמדת מהמערב, אין לי מועמדת כי המערב הולך להיות סופר קשה, מקווה לראות את גולדן סטייט ופיניקס מגיעות כמה שיותר רחוק, וכמובן יוטה, קבוצה מושלמת. אני שונא את סן אנטוניו, אבל אי אפשר להגיד שהם לא מועמדים מס' 1 לקחת אליפות. אני מקווה שהעונה הם ימשיכו את המסורת ויתפסו איזו תרדמת.

המפתיעה שלי - ניו אורלינס, לא שמעתי עליה שום דבר הקיץ, וכמה שפחות רעש יותר טוב. בעונה שעברה הקבוצה סבלה מאוד מפציעות ארוכות, הפעם כריס פול יצטרך להוכיח מי הרכז הבא של ה- NBA, אחרי שבחצי הראשון של העונה שעברה הוא נפצע, טייסון צ'אנדלר אחרי עונה שעברה מצויינת שהוכיח שהוא גם יודע לקלוע, צפוי לתת להם את הכוח הדרוש בצבע, ביחד עם דייויד ווסט שנתן בעונה שעברה חצי עונה אחרונה פשוט נהדרת אחרי שנפצע, יצטרך לקחת ביחד עם כריס פול את הקבוצה על הגב.
    לפי דעתי הצרעות הולכים לעלות הפעם לפלייאוף, והם גם יכולים לעבור את הסיבוב הראשון (תלוי מול מי יפגשו).

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/07
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מונטה אליס מגולדן סטייט נפצע קשות באימון וככל הנראה סיים את הקריירה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. Gustavo Boccoli Member

ממש חבל עליו. כמובן בקטע האישי, איך הוא יצא מזה ואם בכלל יצליח ללכת שוב. אבל גם על גולדן סטייט דיי חבל פה. עצם העברה של ג'יי ריצ' בליל הדראפט, היה נראה שאליס יקבל את המפתחות לחמישיה ויקבל הרבה יותר דקות העונה. חבל עליו שזה קורה לו אחרי העונה הטובה שלו. אבל זה עוד כלום, רק שיצליח להתאושש מזה, כי יש דיבורים שאולי הוא ישאר משותק.

5. Nevermore Member

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעה של אודן מזכירה מאוד את פציעתו של ג'יי וויליאמס מהבולס, שבתכלס גמר את הקריירה בגלל תאונת דרכים. עצוב שדווקא כשקריירות שמטפחים מילדות מתחילות לנסוק מתרסקות ככה.
    דווקא אני לא תופס מהבולס שלא כל כך התחזקו מעונה שעברה. הניקס הלוזרים רק מאבדים שחקנים, איך נתנו לפרנסיס ללכת בחינם? אפילו שחקן נורמלי לא הוציאו ממני.

7. SeRgInHo Member

גיא, הבולס ללא ספק נראים הקבוצה הכי טובה במזרח (לדעתי ביי פאר), אבל מול אריות מערב אין להם כרגע מה לחפש, אלא אם כן הם יביאו קצת בשר לצבע (מישהו אמר גאסול?).
    איך נתנו לפרנסיס ללכת בחינם? גם אני הייתי נותן לו ללכת בחינם. לא אוהב כאלה שחקנים שסתם מוסיפים בעיות אגו מיותרות. דווקא במזרח החלש הכל אפשרי, כל קבוצה יכולה להגיע לפלייאוף, וכל קבוצה בפלייאוף תהיה מועמדת לגמר איזורי. המערב רק ממשיך להיתחזק וחבל...

8. Gustavo Boccoli Member

הטרייד היה פרנסיס ופריי, בעד ראנדולף פרד ג'ונס ודן דיקאו. אי אפשר להגיד שלא קיבלו עליו כלום.
    מי ששיחרר את פרנסיס אח''כ היו הבלייזרס, שגם שילמו לו (פיצוי על החוזה הגדול). אבל כמו שסרג'יניו אמר, גם אני הייתי משחרר שחקן כזה.

9. Tony Adams Member

זאת שנת להיות או לחדול של דאלאס.
    עוד שנתיים כבר יהיה מאוחר מדי. השנה חייבים לעשות את זה.

10. A. Arshavin Member

זה לא ייקרה, מהסיבה הפשוטה שהם לוזרים. שנה שעברה הם היו ללא שום ספק הקבוצה הכי טובה בליגה, אבל בפלייאוף אכלו אותה ועפו על יידי ג"ס. לא משנה כמה טוב נוביצקי, האוורד, טרי וסטאקהאוס חייבם לתרום יותר(שלא תבין אותי לא נכון, הם משחקים נהדר, אבל אני מאמין שהם יכולים יותר). גם דיופ ודאמפייר חייבים לסייע לנוביצקי מול הגבוהים שהוא מתקשה איתם(דאנקן, וואלאס וכ'ו..)

11. JR-Riquelme Member

זה פשוט הביג מן שחסר לדאלאס בצבע, סבבה, יש לכם מי שיתרום נקודות,
    כי נוביצקי בכל משחק יתן ת25-30 נק', טרי גם יתרום מה שהוא יודע, האוורד וכמובן סטאקהאוס. יש להם שחקנים שהם מכונת ליצור נקודות.
    אבל מה עם הגנה בצבע? מה עם ביג מן שקשה לעצור? ולא מדבר על בן וואלאס, כי ההגנה של דאלאס ממש לא רעה, אחת הטובות בליגה, אבל איזה סנטר התקפי, הם פשוט חייבים. כי בסופו של דבר אם סוגרים להם את הקשת, הם קבוצה בינונית.

12. ManUtd Fan Member

הלייקרס איכזבו אותי בקיץ הזה. ציפיתי שתהיה מהפכה בסגל, הרבה בעקבות העונה המאכזבת שנה שעברה. האמת, שהשנה אני לא בטוח שהם יעלו בכלל לפלייאוף בעקבות אי רכישת שחקנים חיוניים. אני מקווה מאוד שאני אתבדה, ונראה את לייקרס משחקים נהדר, ועולים לפלייאוף, אבל כמה אפשר לסמוך רק על קובי? אין לי ציפיות כלל, ולמעשה, אם נהיה בפלייאוף אני אהיה מרוצה.

באשר לסלטיקס, האמת, אני בטוח שהם לא יקחו אליפות. הסלטיקס קנו שחקנים בשביל תוצאות מיידיות, אבל בשביל זה צריך סגל רחב יותר, ולא שלושה שחקנים ו...זהו. מי יש להם חוץ מגארנט, אלן ופירס? אף אחד. בשביל לקחת אליפות לא צריך קבוצה של שלושה שחקנים במשך 82 משחקים ועוד פלייאוף. קשה לי להאמין שהם יצליחו לעשות משהו. פלייאוף הם יגיעו, אפשר לאמר אפילו בקלות, אליפות? ממש לא. חוץ מזה, שכמה זמן זה יכול למשוך? אני בספק אפילו אם שנתיים.

13. JR-Riquelme Member

קודם כל פירס, גראנט ואלן, וכבר יש לך חבורה שתאבק על אליפות.
    ויש להם גם את רז'אן רונדו הרכז הצעיר, הוא שחקן עם כישרון ענק שהשנה יקבל הרבה מאוד דקות (הוא שזה לא הוא, אבל אני יודע בוודאות שהשאירו להם רכז אחד כישרוני מאוד). ומה שחסר להם בעיקרון זה הסנטר...וספסל.
    אבל אתה צודק בעיקרון...שחקנים כאלה זקנים לא יחזיקו עונה שלמה בלי רוטציות נורמליות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/07
  14. Fabio Junior Member

באס: "אקשיב להצעות עבור קובי"
    בעלי הלייקרס מודה כי קיבל הצעות עבור כוכב הקבוצה שביקש בקיץ לעזוב ועדיין נשאר בסגל: "סיפרתי לו עליהם, שנינו מבינים שזה עסק". עוד הוסיף: אקשיב גם במהלך העונה להצעות, רק עבור כישרון דומה

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=26411&lang=he
    לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. A. Arshavin Member

ישש, נהדר! :aaa021: :yey: :aaa021: