NBA: מיאמי היט זוכה באליפות הסטורית

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏28/10/03.

1. נדב Member

http://espn-ak.starwave.com/i/media/nba/2003/1106/photo/a_bryant004_ft.Xxx
    שאקובי בשיא !!!

הלייקרס ניצחו אחרי 2 הארכות את הספרס בסן אנטוניו . 120-117 . טוני פרקר וטים דאנקן עדיין לא חזרו מהפציעות .

ללייקרס :

בראיינט קלע 37 נק' חטף 4 חטיפות ואיבד 2 כדורים
    שאקיל אוניל קלע 35 נק' חסם 4 חסימות (בלוקים) והוריד 20 ריבאונדים !
    קארל מלון קלע 15 נק' והוריד 19 ריבאונדים
    גארי פייטון קלע 16 נק' והוריד 7 ריבאונדים
    שאקיל אוניל שיחק הכי הרבה (50 דקות)

לספרס :

מנו ג'ינובילי קלע 33 נק' והוריד 12 ריבאונדים
    מנו ג'יובילי וג'ייסון הארט שיחקו הכי הרבה (45 דקות)

כל המשחק נמשך 3 שעות ו-33 דקות !!!!!!!
    המאזן של הלייקרס לאחר המשחק : 5-0 (נצחונות)
    המאזן של הספרס לאחר המשחק : 3-3

עוד משחקים :

דאלאס מאבריקס 71
    טורונטו רפטורס 77
    נוביצקי : 27 נק'
    קרטר : 19 נק'
    אנטוני וולקר : 17 ריב'

אינדיאנה פייסרס 87
    ניו-ג'רזי נטס 81
    רון ארטסר : 21 נק'
    קרי קיטלס : 23 נק'
    מאזן הפייסרס : 4-1 (נצחונות)

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף..
    הלייקרס עם הפסד ראשון!
    דווקא לשארלוט
    23 נקודות ו-12 אסיסטים של בארון דייויס מביאים למליוני אוהדי NBA שמחה קטנה..

כרגע השחקן הכי יעיל בליגה הוא ראשארד לואיס,השנה אני מקווה לראות אותו באולסטאר.

הרוקי הכי יעיל הוא למרות הכל לברון ג'יימס אחריו זהו כמובן כרמלו אנטוני וההפתעה הדראפט בינתיים היא ג'רבין הייז שבינתיים נותן עונה מצויינת בדמי הקוסמים עם 13 נקודות ו-4 ריבאונדים בבמוצע.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההפסד הוא לניו אורלינס הורנטס (שהחליפה את שארלוט הורנטס לפני שתי עונות).
    בעונה שעברה והעונה לא הייתה ואין קבוצה מהעיר שארלוט, אבל בעונה הבאה מוקמת קבוצה חדשה בעיר (שלא תחליף אף קבוצה אלא תעלה את מס' הקבוצות ב- NBA ל-30 ואם אני לא טועה גם תאזן את מספר הקבוצות במערב ובמזרח ל 15-15 אבל בזה אני לא בטוח. כמו שקרה לי לפני כמה ימים בפורום איטלקית כששכחתי את שם האיצטדיון של פארמה (אנציו טארדיני) כך שכחתי עכשיו את הכינוי של הקבוצה שתוקם בשארלוט... אני מקווה ששוב יבוא איתי ויתקן אותי, אני צריך ללכת להבדק אולי יש לי אלצהיימר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx .

4. נדב Member

דווקא אני בעד הלייקרס , בגלל קארל מלון . כי פשוט מגיע לו לקחת אליפות (בגלל זה הוא עבר לליקרס) וגם ככה גארי פייטון .

רשארד לוויס לא כל כך סטאר . בכל זאת הוא עדיין לא הגיע לשיא שלו ואני חושב שדווקא השיא לא יבוא בעונה זו

5. Julian Joachim Member

רקובה - השארלוט בובקאטס.

ולואיס פיגו, על מה אתה מדבר? אם זו לא העונה שהוא הופך לסטאר אז יש לנו הגדרה שונה לסטאר. כרגע הוא נראה הכי טוב בליגה, ומדובר על שחקן שאמור להיות הכוכב משנה של הקבוצה.

6. נדב Member

טעות , ניו-אורלינס הורנטס עדיין ניו-אורלינס הורנטס !!

הממוצע נקודות של לוויס הוא 32 נקודות למשחק , הליגה כבר נמשכת כשבועיים (אם אני לא טועה) .
    32 נקודות למשחק זה יפה מאוד .
    רק חבל שהוא "מתבזבז בסיאטל" כי אני ממש לא רואה את סיאטל מגיעה לפלייאוף !!

קובי בראיינט קנה תכשיט ב-4 מיליון דולר לאשתו כדי שלא תתגרש ממנו , ובכל זאת הזוג בתהליכי גירושים .

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיגו הקטן רשארד לואיס הוא סטאר במלוא מובן המילה. הוא קולע לאר רע מרחוק, מנתר מצוין וריבאונדר בחסד, ובלי שום ספק הוא השחקן המוביל בסוניקס, מה שכבר הופך אותו לסטאר (אין קבוצה בנ.ב.א בלי סטאר.... בעצם אולי הווריורס של עכשיו בלי ג'יימיסון וארינס אבל זה סיפור אחר). בכל אופן אם כבר בסוניקס עסקינן ראיתי היום בערוץ הנ.ב.א את המשחק שלהם מול פורטלנד שאותו הם ניצחו די בקלות (100-82), והתררשמתי מאוד משני שחקנים שלא ממש הכרתי בסוניקס:
    האחד הוא רונלד מורי, שוטינג גארד בן 24 ששיחק בליגה השנייה של המכללות (זה לא טוב....) והגיע לסוניקס בטרייד של גארי פייטון ממילווקי. הוא היה המצטיין במשחק עם 24 נקודות, ונחשב לשחקן הפתיע של העונה עד כה בנ.ב.א, עם 23.3 נקודות למשחק, 4.7 ריבאונדים ו-4.3 אסיסטים, שזה מספרים ממש מעולים.
    השני הוא ולדימיר רדמנוביץ', עוד כשרון צעיר מפס הייצור של סרביה, שקלע במשחק 19 נקודות. רדמנוביץ' הוא פורוורד שיהיה עוד שבוע בן 23, ועד כה העונה הוא תורם לסוניקס 14.3 נקודות ו-8 ריבאונדים בממוצע למשחק, מספרים מעולים לשחקן אירופי צעיר.

צפו עוד להפתעות מהסוניקס העונה, שאולי יוכלו לספק תחרות למרות שהם יחסית אפורים לשאר קבוצות המערב משופעות הכשרון.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דאלאס מציגה: ככה משחקים בלי סנטר.
    אמנם לסן אנטוניו לא היה את טים דאנקן וטוני פארקר, אבל היא עדיין האלופה. דאלאס עלתה בחמישייה נטולת סנטר, כשמי שמשחק על תקן סנטר הוא בכלל סמול, והוא לא אחר מאשר דירק נוויצקי... בסך הכל ב7 דקות מתוך כל ה48 שיחק סנטר טבעי במדי דאלאס. ועדיין היא ניצחה, כשרוברט הורי שבנה את כל הקריירה שלו על שלשות מכריעות, זורק אירבול בשנייה האחרונה ומעניק את הניצחון לדאלאס. כל הכבוד.

9. נדב Member

למה אתם לא מעדכנים קצת ?

טוב אז ככה ,
    קבוצתי האהובה נצחה 99-88 ("היא לא עושה את זה הרבה) את פילדלפיה בין הקבוצות הגדולות של הליגה (ואני מדבר כמובן על הניו-יורק ניקס)

קצת מהמשחק : גם אלן יוסטון וגם קייט ואן-הורן לא שחקו במשחק !!!!
    המחליף של יוסטון (שנדון אנדרסון) קלע 20 נק' , אלן אייברסון (מצד פילדלפיה) קלע 27 נקודות .

http://cache.nba.com/media/mavericks/steveNash_031122.Xxx

דאלאס מאבריקס נצחה את דנבר נאגטס 115-101 בבית .

קצת מהמשחק : קרמלו אנטוני (הרוקי של דנבר) קלע 16 נק' (ממוצע עונתי של 17.2 נקודות למשחק!) , אנדר מילר (גם מדנבר) קלע 22 נק' , ג'ון בארי (...דנבר) קלע 20 נק' .
    בצד השני : אנטואן ג'יימסון קלע 26 נק' , אנטוני וולקר קלע 25 נק' , דירק נוביצקי 19 נק' , סטיב נאש 18 נק' ומייקל פינלי קלע 12 נק' .

עוד משחקים מלפנות בוקר :

מיאמי היט 98
    פיניקס סנס 100

לוס-אנג'לס קליפרס 91
    מינסוטה טימברוולבס 103

טורונטו רפטורס 81
    ניו-ג'רזי נטס 80

קליבלנד קאבלירס 83
    אטלנטה הוואקס 92
    לברון : 15 נקודות (ממוצע עונתי של 17.4 נקודות למשחק) , אילגאוסקאס : 21 נק' ו-ריקי דייויס : 16 נק'

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/03
  10. נדב Member

יאלה מה קורה כאן !! מה אני מדבר לעצמי !! , תראו איזה סיכומים אני מביא לכם כאן ואתם לא מגיבים מה זה בית קברות כאן <?!?? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

שימו לב !!! : אלונזו מורנינג סיים את הקריירה המקצועית שלו , וזה בגלל הצורך בהשתלת כליה . ואת זה קבעו רופאיו הפרטיים .
    נשיא הניו-ג'רזי נטס : " אלונזו מורנינג לא ימשיך את הקריירה המקצועית שלו , לאחר שרופאיו אסרו עליו לשחק " .

אלונזו שיחק 12 שנים בליגה ושיחק 7 משחקי אולסטאר מתוך ה-12 עונות !!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת חבל על מורנינג.. שחקן גדול
    ובקשר לקול הזעקה שהקמת, אני אגיד לך מה הבעיה, בנ.ב.א יש 82 משחקים ובעיקרון זה רץ ככה בלי השקעת תשומת לב, הרי אם היינו מתייחסים לכל משחק ומשחק היו פה (למישהו יש כוח לחשב?) יותר תגובות מבדיון הרשמי של מנג'ר 3 (ולך תראה כמה יש שם). אני חושב שהדיון הזה צריך להיות שומם מטבעו עד שמתקרב האול סטאר, או עד שיש משחקים גדולים או מרכזיים בין הגדולות (של המערב), או עד שיש אירוע כמו הפרישה של מורנינג (מחכה לסיכום קריירה ממישהו), וכמובן עד הפלייאוף והדראפט הבא. מקווה שהבנת ושעכשיו לא תכעס, ונתראה בדיון הזה בשמחות ולא בפרישות.

12. נדב Member

יכו להיות שאתה צודק , זה באמת קשה להעביר 1-9 משחקים כל יום !! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. נדב Member

תוצאות מלפנות בוקר :

אינדיאנה פייסרס 89
    אורלנדו מאג'יק 78
    אורלנדו : הפסד 13 ברציפות

ניו יורק ניקס 94
    בוסטון סלטיקס 88
    ניו-יורק : גם היום אלן יוסטון וואן הורן לא שיחקו , שנדון אנדרסון (מחליף של יוסטון) קלע 28 נקודות
    (אני מרחיב על הניקס בגלל שאני אוהד אותם , אם מישהו רוצה שאני ירחיב על קבוצה שהוא ממש אוהב אז פשוט שיגיד כי זה ממש לא בעיה)
    בוסטון : פול פיירס וווין בייקר קלעו רק 16 נקודות כל אחד

דטרויט פיסטונס 94
    אטלנטה האווקס 89

יוסטון רוקטס 105
    לוס-אנג'לס קליפרס 90

כמה תמונות :

http://cache.nba.com/media/pistons/billups3_170_031124.Xxx

צ'אנקי בילופס (דטרויט) : משהו הבין את הבעת פניו ??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

עוד תמונות יגיעו בהמשך (הם פשוט לא הספיקו לעלות אותן)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/03
  14. נדב Member

אז הנה אני מרענן את הדיון היבש הזה (ואני מקווה שאני לא מחדש לי שום כלום כי אני רוצה לחדש רק לכם!)

תוצאות מלפנות בוקר:

ניו-אורלינס הורנטס 96
    בוסטון סלטיקס 94
    בארון דייויס (ההורנטס) קלע 29 נק'

גולדן סטייטס ווריורז 70
    ניו-ג'רזי נטס 88
    ג'ייסון קיד קלע 23 נק'

פילדלפיה (76) 72 (השם של פילדלפיה הוא פילדלפיה 76)
    יוסטון רוקטס 80
    יאו מינג קלע 21 נק'

פורטלנד טרייל בלייזרס 71
    דטרויט פיסטונס 78
    צ'אנקי בילופס (דטרויט) קלע 22 נק'

שימו לב לתוצאה הבאה (בלי הארכה!)

לוס-אנג'לס קליפרס 120
    דנבר נאגטס 104
    קווינטין ריצ'ארדסון (ל.א. קליפרס) שבר את השיא קריירה שלו וקלע 44 נק'. קרמלו אנטוני (דנבר) קלע רק 12 נק'...

חדשות:

- אייברסון (פילדלפיה 76) יחזור (כנראה) מהפציעה שלו ביום שני הקרוב.
    - הניקס החתימו שני שחקנים מיוסטון רוקטס והעבירו לרוקטס את קלירנס ווטרספון. (אני יביא מידע על השחקנים מאוחר יותר)

משחקי לילה יום שישי:

הלייקרס - סיאטל סוניקס
    דנבר - פורטלנד
    דאלאס - מילוואקי
    יוטה - ממפיס
    אטלנטה - מינסוטה
    פיניקס - דטרויט
    אורלנדו - מיאמי
    קליבלנד - ניו ג'רזי (משחק מאוד מעניין...)
    שיקאגו - ניו-יורק (שיש לה אגב, 3 נצחונות רצופים במשחקי חוץ)
    אינדיאנה - בוסטון
    ניו אורלינס - טורונטו
    גולדן סטייט - וושינגטון

דרך אגב,
    בזמן האחרון מקבלים באתר של הנ.ב.א כל מיני טורים אישיים של עיתונאים ברחבי העולם. נדהמתי לגלות שגם ירון טלפז שהוא הנציג של ישראל בנ.ב.א (מבחינת העיתונאים) כתה לאתר של הנ.ב.א

>>הנה הקישור<<

מעניין לראות שהוא חושב שאנדריי קירלינקו (יוטה ג'אז) יהיה ה-MVP של האולסטאר.

ציטוט מתוך הכתבה...
    מעניין שהאתר של הנ.ב.א חושב שמעריב (איך הוא יודע? זו גם שאלה טובה...) הוא העיתון השני בגודלו בישראל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/04
  15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב, מה אתה אומר על ההתאוששות של ניו יורק מאז הגעת אייזאה תומאס כג'נרל מנג'ר?