Nba: ליל הפתיחה, משחקי רביעי לפנות בוקר!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏28/10/08.

1. כחול לנצח! Member

http://img296.imageshack.us/img296/4433/nbakz4.Xxx

2. כחול לנצח! Member

בוסטון - קליבלנד (7+): שתי הקבוצות הטובות במזרח נפגשות כבר בלילה הראשון של המשחקים למשחק מרתק בהחלט. בוסטון, שזכתה באליפות סוף סוף בעונה שעברה אחרי בצורת ארוכה מאוד, מתחילה במסע ההגנה על התואר עם משחק לא פשוט מול לברון ג'יימס וחבריו, שעשו לבוסטון חיים קשים מאוד בגמר המזרח עונה שעברה והעונה קליבלנד הביאה חיזוק, שאמור לקחת אותה עד לגמר ואולי עד התואר. אני מדבר על מו וויליאמס, הסקנד גארד המשובח של מילווקי, שיוסיף המון כח התקפי בקו האחורי וינצל את השמירה ההדוקה על לברון ג'יימס. מנגד בוסטון דווקא נחלשה. היא ויתרה על ג'יימס פוזי, שהיה אחד החוליות החשובות בעונה שעברה והעונה עושה חיל בהורנטס. גארנט וריי אלן כבר לא ילדים ויהיה קשה לבוסטון לשחזר את ההצלחה. אני מאמין גדול בקליבלנד ולמרות שהם הפילו אותי לא מעט עונה שעברה, אני מאמין שהם יתנו פייט לבוסטון וגם מסוגלים לנצח שם. ההימור: 2. הימור מומלץ מאוד הוא אנדר 179. שתי קבוצות הגנה מצויינות ולדעתי שתי הקבוצות לא יחצו את גבול ה-90 נקודות.

הלייקרס - פורטלנד (8+): עוד משחק מרתק בין הלייקרס, שלדעתי העונה היא ללא ספק הקבוצה הכי טובה בליגה והמועמדת מספר 1 לאליפות לבין פורטלנד שהולכת להיות הפתעה העונה. הסיפור בשתי הקבוצות הוא עמדת הסנטר. בפורטלנד סוף סוף יערוך הופעת בכורה גרג אודן, הבחירה מספר 1 בדראפט שלפני שנתיים, שלא שיחק אפילו משחק אחד בעונה החולפת בגלל פציעה. בלייקרס לעומת זאת יפתח הלילה אנדרו ביינום, גם סנטר אדיר שעונה שעברה נפצע בשיאה של העונה ולא חזר עוד והלילה הוא ישחק. הלייקרס היתה בעונה שעברה מכונת התקפה גם בלי ביינום, אז בטח ובטח שתהיה קטלנית עם קו קדמי שכולל את אודום, גאסול וביינום וקו האחורי שכולל את דרק פישר ובחור אלמוני בשם קובי. יהיה מעניין לראות איך ישתלב בפורטלנד רודי פרננדס, הקומבו גארד הספרדי הנהדר שהגיע מחובנטוד בדאלונה והוא צפוי לעשות שמות כבר בעונה הראשונה שלו בזכות האתלטיות היוצאת דופן שלו. למרות שאני מאוד מחזיק מפורטלנד של העונה וצופה לה להגיע רחוק, קשה לי להאמין שאודן, פרננדס במשחק הבכורה שלהם בליגה הטובה בעולם, יצליחו להתמודד עם המכונה הקטלנית של פיל ג'קסון. הלייקרס תרצה לפתוח את העונה ברגל ימין ולמרות שפורטלנד קבוצה טובה מאוד השנה עם אודן, פרננדס וכמובן ברנדו רוי, הלייקרס היא רמה אחרת ותנצח לדעתי בדו ספרתי, לא רואה מצב אחר. ההימור: 1

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/08
  3. Villarreal Member

שיקגו מילווקי- שיקגו:דריק רוז,בן גורדון,לואל דנג,יואקים נואה,דרו גודן ועל הספסל טיירון תומאס ונוצ'יוני מול רד,ריצ'ארד ג'פרסון,לוק רידנהואור ,מאליק אלן וצ'ארלי וילנואבה.
    הייתי הולך כאן על 1 בגלל ששיקגו הרבה יותר כשרוניים ויותר כשרון על הספסל וגם זה משחק בית ראשון והקבוצה רוצה לממש סוף סוף את הפוטנציאל.1 במשחק 22

4. JR-Riquelme Member

אני חושב שהלייקרס יתנו הצגה במשחק הפתיחה, כמו גם בוסטון, ושיקאגו תמשיך עם היכולת מהשנה שעברה ותיכשל מול מילווקי.

5. SeRgInHo Member

אני מסכים עם ריקלמה.

לייקרס 1, בוסטון 1, מילווקי 2

יש באינטרנט הימור -3.5 לבוסטון במחצית. לדעתי זה אחד הבאנקרים הגדולים שיש.

6. כחול לנצח! Member

מקווה שהקשבתם לי. אני בכל אופן הקשבתי

http://img512.imageshack.us/img512/5259/asafnx8.Xxx

7. shlomydavid מנהלים

שאפו אסף על התפיסות, ומזל"ט על הזכייה !