NBA- הפלייאוף ורגעי ההכרעה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לירן, ‏25/4/03.

1. Sabonis Member

היום בלילה משחקים מס' 7 בפלייאוף..... מישהו יודע מה משדרים ואיפה?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני יודע שבספורט 5 יש ב 19:30 דטרויט- אורלנדו. בערוץ אן בי איי כנראה משדרים פורטלנד- דאלאס כי זה המשחק היחיד שיש עוד והשעה אני עדיין לא יודע.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני יודע שבספורט 5 יש ב 19:30 דטרויט- אורלנדו. בערוץ אן בי איי כנראה משדרים פורטלנד- דאלאס כי זה המשחק היחיד שיש עוד והשעה אני עדיין לא יודע.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

5. Sabonis Member

אני כמעט בטוח שפורטלנד - דאלאס אמור להתחיל ב22

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז הלוואי שזה ישודר בערוץ אן בי איי. ואז יהיה ערב נהדר של שתי משחקים רצוף...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיייייייייי אורלנדו הזונות האלה...... עיצבנו אותי!! פרינס המנייאק הזה חגג על גיריצ'ק שאילן ואני לא אני!!! טי-מאק היה זבל הוא עצבן אותי הוא החטיא זריקות שהוא תמיד קולע...... דייייי הלך לא הייתה מלחמה...

9. Sabonis Member

איזה חרא... גם המג'יק וגם הבלייזרס הודחו.... עכשיו הפלייאוף שיך לאייברסון, שאקיל ודאנקן...

פילי - דטרויט יהיה מעניין, כי דטרויט עברה את המג'יק שהם כמו ה76סרס מסתמכים בעיקר על שחקן אחד.. אבל אחרי 7 משחקים של הפיסטונס בסיבוב הראשון, וכשהשחקן הזה זה אלן אייברסון, אבל מאמין שפילי יעשו את זה...

סאן אנטוניו - לייקרס... אולי הגמר האמיתי של האן בי איי, לפי עונות קודמות אין מי שיעצור את שאקיל בספרס, אולי השנה אחרי MVP שני לא יהיה מי שיעצור את דאנקן בליירקס... הכל פתוח...

דאלאס - סקרמנטו, עוד גמר אמיתי פוטנציאלי, קבוצות ההתקפה מהטובות בליגה... האזורית של דאלאס לא תעשה רושם על הקינגס כי הרי המשחק שלהם מתבסס בחוץ, עם פז'ה שאני מעריך יהיה אחד הכוכבים של הסדרה.... בנוסף "ה"שחקן של סקרמנטו - סי ווב לא בדיוק עושה פוסט אפים בצבע, וגם הזריקות שלו בד"כ מחצי מרחק.... בסידרה מול פורטלנד דאלאס ספגה 12-16 נק' מארווידס סבוניס כשהוא שיחק 10 -20 דק' במשחק... וולאדה דיבאץ', שהוא שחקן דומה לסבוניס (רק שהוא יותר נייד, ובעל יד מבחוץ ויכולת מסירה פחות טובה) יכול להמשיך במגמה ולתת לשון בראדלי בראש...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

11. Julian Joachim Member

גוד ניוז לכל אוהדי דאלאס למיניהם!

סי-ווב מסיים את הסדרה, וככל הנראה את העונה, מה שלדעתי די מבטיח עלייה של דאלאס לגמר המערב, אך סטטיסטיקות העבר מראות שגם בלי וובר לסאק יש מה לתת.

יהיה מעניין זה בטוח.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב מאוד! לסקרמנטו יהיה קשה מאוד בלעדיו......
    חוץ מזה לייקרס מצמצמת ל2-1, ובוסטון כנראה בחוץ אחרי שהפסידה בבית לניו ג'רזי והיא בפיגור 3-0...

13. ofer16 Member

חדשות מעולות בשבילי. לא רק שוובר סיים את העונה, דאלאס גם משווים ל1-1, ועכשיו זה יהיה הרבה יותר קל.

ויופי שבוסטון בחוץ. שונא אותם.

14. Sabonis Member

דאלאס מנצמחים בחוץ ועולים ל2-1 ומחזירים את יתרון הביתיות....
    חזרתי מהאבל על פוטלנד, ומהקבוצות שנותרו אני בעד דטרויט גו פיסטונס!!

במערב כנראה יהיה גמר של ספרס - מאבס (אול טקסס פינאל), אבל זה בהנחה ששאק וקובי לא יחליטו פתאום לשחק כדורסל......

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יופי... איזה משחק.... ואל תמהר להספיד כל כך את סקרמנטו, הם נמצאים בדיוק במצב שבו הלייקרס היו מול מינסוטה... ודאלאס עדיין מול סקרמנטו בלי וובר מנצחת אחרי 2 הארכות. 2 הארכות! ניצחון מדהים 141-137, כששוב דאלאס זונחת לחלוטין את משחק הפנים (גריפין, נחרה, ברדלי ולה-פרנץ שיחקו ביחד 46 דקות, להזכירכם במשחק עם 2 הארכות). ואן-אקסל שוב מוכיח את גדולתו עם 40 נקודות, סטיב נאש חוזר להיות שחקן גדול עם 31 נקודות. אין מה לעשות, הגארדים של דאלאס זה הסיפור...

ואני שונא את דטרויט!! אני מקווה שפילי תעלה, שמחתי לראות שהם צמצמו...