La Ventunesima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏1/2/08.

1. 亚历山大帕托 Member

הערב בפירנצה לפני שריקת הפתיחה תהיה דקה דומיה לזכרה של רוזה בוסי ברלוסקוני, אמו של סילביו, שנפטרה היום בביתה בגיל 97. שחקני מילאן יעלו עם סרטים שחורים על זרועותיהם.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה פראנדלי צריך לראות דקות דומיה וסרטים שחורים לפני המשחק??? שיעשו את זה מחוץ למגרש.

3. 亚历山大帕托 Member

FIORENTINA: Frey; Ujfalusi, Kroldrup, Gamberini, Pasqual; Kuzmanovic, Jorgensen, Montolivo; Santana, Pazzini, Mutu

MILAN: Kalac; Oddo, Nesta, Kaladze, Maldini; Brocchi, Pirlo, Ambrosini; Seedorf, Kaka; Gilardino

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/2/08
  4. David Seaman Member

לא ראיתי אותו הרבה באינטר, אז יכול להיות שאתה צודק לגבי איך שהוא משחק כרגע, אבל אתה מדבר עליו כשחקן - הוא בכלל לא כמו שאתה מתאר.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה מקום להעלות את אמסרון במקום ברוקי, מקווה שזה לא יעלה לנו במשחק.

6. Jose Mourinho Member

תפסיק להיסחף עם ויירה.
    הוא לא הראשון ולא האחרון שמקבל כרטיסים אדומים כתוצאה מהתפרצות עצבים, זה קורה וויירה התנצל על כך מיד לאחר המשחק, הוא אמר שהוא עשה טעות, הוא מצטער והוא לא מאשים את השופט.
    על המגרש ויירה הוא שחקן ענק שסבל מחוסר מזל משווע ופציעות בחלק גדול משנת 2007. הוא המשיך את היכולת הנהדרת שלו מהמונדיאל באינטר עד שנפצע, ועכשיו למרות שהוא חזר חלוד משנה רצופת פציעות הוא עדיין מראה את האיכות שלו במרכז המגרש.
    ויירה הוא שחקן ענק ויישאר כזה עד שיפרוש.
    ולגבי מה שהוא כביכול אמר על מטראצי, שזה הדבר העיקרי בגללו אוהדי אינטר מדברים עליו רעות, אני בטוח שדבריו סולפו בדיוק כשם שדבריו של זלאטן לגבי ההשוואה בין יובה לאינטר ולגבי מוג'י סולפו. תראה איך ויירה ומטראצי מתחבקים בשער המספרת של מאטריקס בעונה שעברה, ואיך הם דיברו ותפסו אחד את השני היום כאשר הצרפתי ראה את האדום. מערכת היחסים ביניהם רגילה בדיוק כמו אצל כל השחקנים באינטר.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נסחף ולא כלום, מה בדיוק ויירה עשה לאינטר שיצדיק את המשכורת שהוא מקבל?
    ואם אתה מקבל את זה שהוא מעדיף את הנבחרת על אינטר, עליי זה לא מקובל, לא אהבתי את קיבו בהתחלת דרכו באינטר בגלל זה, אבל לאחר מכן הוא החזיר לאינטר עם יכולת משכנעת והפגין איכפתיות מהקבוצה, ההיפך הגמור מויירה.

8. 亚历山大帕托 Member

אמרסון לא היה כשיר למשחק.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי זה קרה? ולמה לעזאזל האינטרנט שלי מתנתק כל שנייה!!!! עד שיש לינק טוב...

10. 亚历山大帕托 Member

לא פציעה או משהו, פשוט לא כשיר במאת אחוזים עדיין. אותה הסיבה בגללה המשחק המלא הראשון שהוא שיחק העונה היה נגד רג'ינה בשבוע שעבר.

וואי, קאלאץ' חתיכת שפיץ!!! :aaa021:

11. 亚历山大帕托 Member

יופי, בעל המבט הכי מטומטם על המגרש קיבל צהוב כי הוא חתיכת טמבל שלא יודע לצאת ממלכודת נבדל ומתווכח אח"כ עם השופט, ובזה יוצר עוד יותר בעיות לאנצ'לוטי בהתקפה כי הוא מושעה למשחק הבא.

0:0 במחצית. למילאן יש יותר שליטה בכדור, במיוחד בחצי השעה הראשונה היתה שליטה של כ-60-40 לטובת האורחים, אבל הזדמנויות אין! פיורנטינה בועטת הרבה יותר למסגרת, כשהבעיטה הראשונה שלנו היתה בדקה ה-45. השחקן הכי מטומטם נשאר הבעיה העיקרית במערך. צריך לקוות שנראה את פאטו עולה לפחות ל-20 דקות, למרות שגם הוא לא כשיר ב-100%.

דקה 66: פאטו נכנס במקום סיידורף שלא חסר שהיה גרוע מאוד, אלא גם לא היה מוכן לצאת מאמצע המגרש וללחוץ יד לפאטו, ופשוט ירד בקו הקרוב אליו, עשה סיבוב סביב המגרש בעודו מנדנד בראשו לשלילה, כאות מחאה לחילוף הזה. כולנו מודעים לאופי שלו, אבל זה ביזיון!

12. 亚历山大帕托 Member

פאטווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!! אלשנדרה!!!!!!!!!!!!! פאטו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה שינוי הוא מכניס!!!!!!!!! איזו שליטה בכדור תחת לחץ!!!!!!!!!!! ענקקקק!!!!!!!!!

(סלחו לי שאני מעריצה בת 11)

או ואבוי, פאטו נפצע קשה מאוד לאחר שסובב את הקרסול וסובל מכאבים עזים נצטרך לשחק את הדקות האחרונות בעשרה שחקנים, בונקר עם 5 מגנים, בהתחשב בזה שגם קאקא הוחלף. תמונות מדאיגות מאוד של פאטו על אלונקה מכסה את פניו מתוך כאב, נקווה שהכל יהיה בסדר. בכל מקרה, הוא ללא הספק הגיבור הגדול של הערב!

תיקון קטן - פאטו הוא לא הגיבור הגדול היחיד שלנו הערב. קאלאץ' באחד המשחקים הכי טובים שלו בקריירה, כשהשיא הוא הצלה על הקו בשנייה האחרונה ממש של המשחק מנגיחה מ-5 מטרים!!!

השער הנהדר של פאטו :: http://www.d1g.com/video/show/?id=1749777

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. קאלאץ' צריך לפתוח בהרכב בכל משחק עד סוף העונה. רק בגלל ההצלה האחרונה.
    2. פירלו אלוהים. כדור העומק לקאקה בשער היה מושלם.
    3. הפציעה של פאטו - לא נראה טוב בכלל. צריך נס כדי שהוא יצא מזה בלי פגיעה.
    4. ההרכב שהיה על המגרש ברגע השער הוא ההרכב שצריך לפתוח מול ארסנל באמירויות. כל זאת בתקווה שכולם יהיו כשירים. ה4-4-2 עם אמרסון נהדר. לא צריך את סיידורף, אפשר להסתדר בלי גאטוזו. זה יהיה קשה, אבל פחות נורא.

14. 亚历山大帕托 Member

מרוב הדאגה לפאטו הקטן שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx, שכחתי לציין לטובה את השחקן המצטיין במשחק - נסטה. מה היינו עושים בלעדיו?! למעט טעות קטנה שהכריחה אותו לעשות עבירה על מוטו שני מטרים מסף הרחבה ולקבל צהוב, הוא היה פשוט בכל מקום ושיבש לגמרי את ההתקפה של פיורנטינה. גליצ'ים ברחבה, התאבדויות על כדורי רוחב, שליטה במשחק גובה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אומר לכם. שברו לי את הלב אתמול. אבל אני כל כך גאה בשחקנים שלנו. היו פשוט מצויינים אתמול. חסר לנו את הקילר אינסטינק מול השער כדי לעלות מדרגה. באמת חבל, אני רק מקווה שנצא לדרך חדשה כבר מהמשחק הקרוב מול אטאלנטה.
    ואחרון חביב. אני סוגד לגאמבריני. פשוט בלם מהרמה הכי גבוהה שיש. גם אתמול נתן משחק מושלם. ניצח בכל מאץ' אפ עם גילארדינו, עם קאקא ועם פאטו. תוך כדי מנהיגות, מיקום, יציאה מושלמת לנבדלים, סגירה אלכסונית ותרומה התקפית. יש יורש לדור של קנבארו, נסטה ומטראצי.