La Tredicesima Giornata :: Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/11/08.

1. Jose Mourinho Member

ד"א, שמתי לב למשהו כאן בפורום. שאינטר מנצחת את יובה/מילאן, מתייחסים לזה כאן כ"טוב נו, עוד ניצחון רגיל", אבל שיש ניצחון של יובה/מילאן על אינטר, כל הפורום רועם. מוזר ומצחיק, אבל זה באמת ככה.

2. Milanista3 Member

תזכיר לי מתי אינטר ניצחה את מילאן פעם אחרונה ? חח אני צוחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בכל מקרה כנראה אוהדי אינטר כבר פחות שמחים על ניצחונות מול הגדולות אולי משום שהם התרגלו כבר לשליטה בליגה בעונות האחרונות וויודעים שאליפות לא מוכרעת בגלל משחק זה או אחר.
    אוהדי יובה / מילאן על כל ניצחון על אינטר נותן תקווה לשינוי מומנטום ופתיחת מאבק האליפות מחדש ובגלל זה יש יותר התלהבות .
    זו דעתי בכל אופן .

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  3. Andrea21 Member

אולי כי הרוב פה(כל אוהדי מילאן ויובנטוס = הרוב) היו בעד יובה אתמול?חשבת על אפשרות כזו?
    וחשבת על האפשרות שאולי יש לזה סיבה? -
    אנחנו אוהדי כדורגל איטלקי!אינטר לא נחשבת חלק מהכדורגל הזה מבחינתי.(ואני בטוח שמבחינת עוד כמה פה)
    אז טבעי שנשמח כשאינטר מפסידה,בשבילי זה אומר שאיטליה ניצחה!

ודרך אגב,נמאסת כבר,כל פעם שיש ביקורת על אינטר אתה קופץ כמו חמור,עכשיו בגלל שלא מחמיאים לאינטר על המשחק אתמול אז אתה בא עם ההודעה הזאת.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אין יותר מדי להרחיב. משחק חלש של יובה מכל הבחינות, הפעם הגיע לאינטר לנצח. רשימת הפצועים כל כך ארוכה וגם טיאגו התווסף אליה.

5. Adriano23 Member

למרות רשימת הפצועים של יובה, אין ספק שהחסרון של הפצוע העיקרי שלה,בופון, לא הורגש בכלל. מאנינגר עשה את העבודה ללא ספק.

כמה מילים על אוהדי יובה שהיו במאש אתמול, כל כך פחדתי לספוג שער רק כדי לא לראות את העדר אוהדים הזה קופץ, כל הכבוד על היוזמה והכמות אוהדים שהבאתם.
    אבל מצד שני חבל שלא שרתם עד הסוף למרות היתרון שלנו ולמרות השליטה המוחלטת על המשחק. מחצית שניה השתתקתם לגמרי.

לא נורא, היה כיף לראות את הפרצופים העצובים.

6. 亚历山大帕托 Member

כי רוב האנשים שונאים את אינטר ובחיים לא ייתנו קרדיט על הנצחונות שלהם שמאחורי כל אחד מהם יש אלף סיבות מפוקפקות.

7. Jose Mourinho Member

מרגש.

אם התגובה האדיוטית הזאת לא הייתה מצחיקה אותי, הייתי שוקל אשכרה להגיב עליה ברצינות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx חמור תקרא לחברים שלך, תאמין לי שאני מבין ומקבל ביקורת מוצדקת שלא נובעת משנאה.
    במקום אחד, הרחק הרחק מאייסוקר, יש אנשים שגם יודעים להגיב בצורה נייטרלית בלי קשר לאם הם אוהבים/לא אוהבים את אינטר. לא ממש מפריע לי שזה לא קורה כאן, פשוט סתם חשבתי לציין את זה כי זה נמשך כבר שנתיים.

אינטר מושחטיםםם!!!11

8. adirda Member

^ חחח אחי מה אתה מתעצבן עליהים ?

כואב להם לראות איך שוב פעם אינטר במקום הראשון ואיך היא הולכת לקראת אליפות רביעית ברציפות , ואתמול במשחק נגד יובה זה היה פשוט תענוג - תקפנו אותם כול המשחק וזה נגמר רק בהפרש של שער אחד , איברה התותח עם עוד משחק קטלני פשוט עובר את ההגנה של יובה כמו מים , תענוג לראות תתגובות של אוהדיה מתוסלכים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

---

כי רוב האנשים שונאים את אינטר ובחיים לא ייתנו קרדיט על הנצחונות שלהם שמאחורי כל אחד מהם יש אלף סיבות מפוקפקות.

^ חחחחחחחחחחחחח שתוק..

הקבוצה שלכם מקבלת כול משחק פנדל ובגלל זה מצליחה לנצח , אפסים. אתם תמיד תיהיו מתחתינו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

שרנו עד הסוף... VINCI PER NOI, שרנו עד הרגעים האחרונים. כמה אוהדי אינטר היו? 5... די עלוב הייתי אומר. הבר היה מפוצץ והיה תענוג להיות. רק חבל שהמשחק עצמו היה לא טוב. (מבחינת יובנטוס)

10. Milanista3 Member

אפסים? תמיד תהיו מתחתינו? לפני שבועים אוהדי אינטר ישבו בשקט כמו דגים ובחיים לא היו מוציאים משפט כזה.
    כל העונה אינטר לא הרשימה אז לדבר על היריבה שעשתה לה בית ספר בדרבי? להזכיר לך מה היה שם? ולא מפנדל אלא ממשחק מצויין שמילאן פשוט עשתה בית ספר לאינטר,פשוט כך.
    אז עד הדרבי הבא אני מבקש ממך לשמור על הפה חתום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    "תמיד תהיו מתחתינו"-הכמה מילים האלה שלא הייתי קורא להם אפילו משפט ממש מצחיקות אותי.
    מדבר האוהד של הקבוצה הכי לוזרית באיטליה! פחח גם בעונת השפל של מילאן אחרי הקאלצ'ופולי שאינטר זכתה לראשונה באליפות מאז הרבה זמן וכביכול הראתה עליונות על מילאן, מילאן זכתה בליגת אלופות וזה יותר מכל מסמל את ההפך בדיוק ממה שאמרת.
    בכל מקרה , אני במקומך או כל אחד אחר לא יוצא בהצהרות מיותרות בטח שנשארה יותר מחצי עונה .
    גם הפער של אינטר מיובנטוס (6) נמחק כבר העונה.

11. 亚历山大帕托 Member

בסה"כ הסברתי למה לא משבחים את אינטר. תודה שהשלמתם את ההסבר והזכרתם שזה גם בגלל האוהדים...

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו בלי לדסמה זה הדבר הכי אקראי ולא מאורגן בסרייה A. לקראת סיום המחצית ואנדן בורה ומיליטו מגיעים למצב ששניהם מול קאריצו, האחרון יוצא קצת לכיוונו של הבלגי שמוסר רוחב למיליטו שכובש מול שער ריק. מה קורה אז? הקוון מרים את הדגל בהחלטה בזיונית. אולי אני מתבלבל, אבל אני זוכר שגם מול יובה פסלו למיליטו שער חוקי. מה יהיה?
    חוץ ממצב אחד ממהלך אישי יפה של מגני, לאציו כמעט ולא עשתה דבר. פאנדב במשחק מאוד חלש כשגם זאראטה לא משהו. היחיד שעוד מנסה משהו הוא פוג'ה, אבל הוא די לבד. עם שריקת המחצית נשמעו פה ושם שריקות בוז - אפשר להבין למה.

13. Jose Mourinho Member

מעניין אותי איך ציטטת את אדירדה ויצא שהכינוי שלי מופיע בציטוט.

"הסברתי", נו באמת... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יש ויש, בכל מקום יש סוגים אחרים ואני לא חושב שכולם כאן נמצאים בקטגוריה הזו.

בכל אופן היה משחק טוב אמש, אינטר הייתה טובה בהרבה מיובנטוס שלדעתי הייתה משעממת ובנאלית כמו מלפני המפגשים מול ריאל שכנראה הצמד הזה כולל המשחק מול ג'נואה היו הבלחות כלשהן. את הטענות לגבי קשר מרכז התקפה אני טוען כבר שלו שנים רצופות, לא מצליח להבין איך שנה אחר שנה אינטר מסרבת להתחזק בעמדה הזאת, חימנז לא ברמה המתאימה והוא בכלל לא נספר לא על ידי מנצ'יני בזמנו ולא על ידי מוריניו עכשיו.

יחד עם זאת צריך לדעת להגיד כל הכבוד למוריניו שבניגוד למאמנים רבים הולכים בכח עם הרכש שלהם ואצל מוריניו אין את הדברים האלה, קווארסמה ומנסיני לא טובים ובגלל זה הם לא מקבלים הזדמנויות רבות לפתוח.

----
    בהמשך לוויכוח על פראנדליי ויובטיץ' (שאתמול בכלל לא היה בסגל) אני ממשיך לתהות מדוע פורנארולי לא מקבל הזדמנויות, מצארי ממשיך לייבש אותו וחבל.

15. Milanista3 Member

בטעות עשיתי צטט על ההודעה שלך ושיניתי, לא קריטי במיוחד.