La Tredicesima Giornata :: Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/11/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    יצא לי לראות רק את המחצית הראשונה, מחצית חד צדדית של אודינזה המצויינת. מה לכל השדים קרה בשניה??

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד המשחקים המוזרים שיצא לי לראות. נדיר שיש כזאת קיצוניות בין שתי מחציות...
    מבחינתי צריך לשאול מי מהקבוצות צריכה לדאוג יותר - אודינזה שנתנה מחצית אחת גדולה, לא ניצלה אותה מספיק וירדה עם תבוסה, או פיורנטינה, שנתנה מחצית ראשונה זוועתית שמול קבוצה קצת יותר חדה או איכותית (קבוצת צ'מפיונז למשל), הייתה נגמרת בהפרש בלתי מחיק שלא היה נותן לה אפשרות בכלל לחזור במחצית השנייה.
    כל מה שכתבתי על פיורנטינה בתום המחצית הראשונה תקף לשנייה, רק הפוך. אולי זה בגלל שלא יצא לי לראות הרבה משחקים של פיורנטינה העונה, אבל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי מחצית כל-כך גדולה שלה. אם רק מונטוליבו היה משחק ככה כל הזמן... אחרי האדום והשער המצמק אודינזה לחצה קצת ואני חושב שבמבט כולל על המשחק, אפשר בהחלט להגיד שאם לא פריי, המשחק היה נגמר 4-4.

אין זמן לחשוב, אין זמן לנתח, אין זמן לנשום - עוד כמה דקות אינטר-יובה...

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Juventus: Manninger; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Marchionni, Tiago, Sissoko, Nedved; Amauri, Del Piero
    Inter: Julio Cesar; Maicon, Samuel, Materazzi, Maxwell; J Zanetti, Cambiasso, Muntari; Stankovic; Adriano, Ibrahimovic

הפתעה גדולה בכל הנוגע להרכבים הרשמיים. אדריאנו פותח על חשבון באלוטלי!

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל ההטקטיקה ההתקפית של אינטר מסתכמת בזלאטאן, אבל כשיש לך הגנת פלדה בלתי חדירה כזו זה בהחלט יכול להספיק. היום ההגנה של אינטר, ברשות מטראצי שנתן משחק פשוט מושלם, הדפה כל נסיון התקפה של יובנטוס, וברגע של מבוכה כבשה שער שנתן לה את הנצחון המבוקש.

5. 亚历山大帕托 Member

כשראיתי את ההרכבים אחד מול השני, רציתי לכתוב שההגנה של אינטר יותר חזקה ולכן היא זו שתנצח, אבל לא רציתי לנחס. לצערי, זה היה משחק של הגנות, הדרבי האמיתי של איטליה, והטקטיקן הטוב יותר ניצח.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד דבר שרציתי להוסיף הוא שלי לפחות היה רעיון הרבה יותר מעניין עבור חילוף לראניירי שעשה חילוף שבלוני שלי היה מובן שלא ישנה את המשחק. כמו שכתבתי למטראצי היה משחק באמת מבריק היום ובכלל כאשר הוא משחק מול שחקנים בתחום המהירות שלו ידו, רגלו, ראשו ואם צריך אז מרפקו תמיד תהיה על העליונה. באמת ששחקנים שלא מהירים וזריזים ממנו (כמו דל פיירו ואמאורי) הם גרעינים עבורו. אלא שבגילו המבוגר נקודת התורפה שלו הם אותם שחקנים מהירים וזריזים שבהחלט יכולים לסובב לו את הראש. אני אישית הייתי מוציא את דל פיירו ומכניס במקומו את ג'ובינקו, שם את הקטנצ'יק על מטראצי שהיה לו כבר צהוב ומקווה לטוב. יאקוונטה באמאורי זה היה חילוף רק לשם עשיית החילוף הוא לא הביא איתו שום נסיון מקורי לשנות ולפרוץ את הגנת הפלדה של אינטר. חבל עבור יובנטוס והליגה, קאפלו בטח היה עושה כמוני, אבל זה כבר סיפור אחר.

7. Jose Mourinho Member

ניצחון על יובה זה אחד הדברים ששווה לאוהד אינטר לחיות בשבילם.

זלאטן הוא השחקן היחיד בהיסטוריה שיותר נוח לו להבקיע ממצבים קשים מאשר ממצבים קלים. כ"כ רציתי שהוא יבקיע מול יובה בסן-סירו, אבל גם אסיסט לשער ניצחון עשה את העבודה(בניגוד למלר, אני לא חושב שזלאטן בעט, אלא הוציא רוחב בתקווה שהכדור יפגוש מישהו ואכן כך היה, אבל אני אצטרך לראות את השער עוד כמה פעמים).

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה שאינטר מרשימה אותי בתחום שבשבילו הביאו את מוריניו. המשחק היחיד שלה העונה שבו היא נראתה באמת טוב היה מול רומא, אבל אותה רומא קבוצה שלא סביר שאינטר תפגוש בשלבים הגבוהים של ליגת האלופות. יובנטוס של התקופה האחרונה היא הדבר הכי קרוב לזה ואינטר הצליחה לגבור עליה. התייחסתי אל המשחק בתור משחק חצי גמר ליגת אלופות ביתי של אינטר מול קבוצה אנגלית חזקה, או לחלופין, משחק חצי גמר ליגת אלופות בחוץ של יובנטוס מול אימפריה אירופית אחרת. אינטר יכולה לרשום V, יובנטוס אולי צריכה לראות מה היא יכולה לעשות בחורף - היא קרובה לזה, אבל חסר לה משהו קטן כדי להוות פקטור אמיתי במאבק על התארים הכבדים.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת מכבד את פראנדלי אבל אני עדיין מאמין שהפקטור הזה הוא כריזמה וביצים של מאמן. חילוף כפי שאני שהצאתי עם ג'ובינקו על מטריקס היה מראה לי שהוא מהחומר הזה, חילוף שבלוני של יהיה מה שיהיה ללא שום חשיבה יצירתית כפי שעשה הוכיחה לי שהוא לא.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח שג'ובינקו היה יכול לעזור במצב הזה... בדקות האחרונות אינטר בלאו הכי צופפה מאוד את כל השליש האחרון במגרש ולא בטוח שג'ובינקו היה מצליח למצוא מקום לעשות איזשהם פעולות, וזה אם הוא בכלל היה מצליח לקבל כדור כמו שצריך בתוך הג'ונגל הפיזי שהלך שם.

ואני בטוח שאתה מכבד את פראנדלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/08
  11. פירנצה Member

לצערי הייתי צריך להסתפק שוב בתקצירים ביוטיוב כי לינקים לא עובדים לי,ומהמעט שראיתי היום בנוסף
    לשאר המשחקים שזכיתי לראות במלואם ההגנה פשוט לא טובה ומחייבת שינוי.
    פיורנטינה חייבת להתחזק בינואר במגן ימני ואם אפשר בלם,הגעה לצ'מפיונס תקום או תיפול על ההחלטות
    שיבואו בפתיחת חלון ההעברות.
    12 שערי חובה שסביר להניח שהיו שערים נוספים אילמלא השוער הנהדר שלנו צריכים להדליק נורה
    אצל קורבינו ופראנדלי,מכירה של פפה וואיגו,דה קוסטה,זאורי,ופאציני(עדיף בהשאלה) אמורים
    לכסות הבאה של שני שחקני הגנה איכותיים ובעיקר מגן ימני.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כמו ההרגשה של לנצח בדרבי, ובעיקר נגד יובה ששחקניה שכחו מי הם ומול איזה שחקנים הם ישחקו, אינטר היום שיחקה נכון והייתה יותר טובה לאורך כל המשחק, והצליחה לנצח ובצדק למרות שהשער בא ממהלך שלא ממש מתוכנן.
    אחרי המשחק הזה, אני חוזר ואומר כמה חבל שאינטר לא השקיעה את הכספים שלה בקשר התקפי מהרמה הגבוהה במקום להשקיע את כל הכספים בשני המאכזבים קווארסמה ומנסיני, זה יותר מדי ברור לעין שלאינטר חסר את השחקן הזה שיודע היטב איך לחבר בין הקישור האחורי וההתקפה, ושיודע איך ליצור מצבי הבקעה לחלוצים מכלום, בגלל שחסר לאינטר שחקן כזה, זלאטן לוקח על עצמו תפקיד כפול, תפקיד החלוץ הכובש ותפקיד הקשר ההתקפי שעושה את המשחק. אני באמת מקווה שמוריניו יחשוב עוד פעם ויחליט לצרף שחקן כזה בינואר, כי אינטר נראת הכי טוב במערך 4-3-1-2, ומה שחסר להשלמת המערך הזה הוא קשר התקפי מצויין.

את האמת אני די הופתעתי מהיכולת של מטריקס במשחק, לא ציפיתי מבלם בסוף הקריירה שלו שיציג יכולת כזו נפלאה בכזה משחק, בעונה שעברה הוא היה חלש, אך מהמשחקים שלו בעונה הנוכחית הוא עושה רושם שיש לו עוד מה לתת, ובכלל לגבי מרכז ההגנה של אינטר, לדעתי סמואל וקיבו הם אלה שצריכים להיות בהרכב כאשר קורדובה ומטריקס יחכו להזדמנות שלהם על הספסל. את בורדיסו אפשר לשלוח בחזרה לארגנטינה.

ההתלבטות שלי בבחירת איש המשחק היא בין סטנקוביץ' וקמביאסו, בגלל שאני רגיל לראות את היכולת הזו מהארגנטינאי בכל משחק, אני אבחר בסטנקוביץ' שממש מפתיע אותי תחת הדרכתו של מוריניו.

פורצה אינטר!

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  13. Andrea21 Member

אני אישית התאכזבתי מהיכולת של יובה היום,אינטר היו טובים יותר לכל אורך המשחק ולמעשה,השער של אינטר היה באוויר מהדקה הראשונה,יובה לא הגיע למצב ממשי אחד כל המשחק(פרט לנגיחה מכדור קרן בדקות האחרונות),יובה לא הגיעה למשחק.

למרות התוצאות האחרונות,אני חושב שיהיה נכון ואפילו הכרחי להחליף את ראניירי בסוף העונה,הוא לא מאמן בקאליבר של יובנטוס,ואתמול הוא לא עשה שום פעולה שיכלה איכשהו להשפיע על המשחק,שום חילוף,שום שינוי טקטי על הדשא,כלום.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי שאין זה בטוח, אולי הצדק עימך והכנסתו של ג'ובינקו בסופו של דבר לא היתה משפיעה על התוצאה. אלא שלא בתוצאה מדובר, אלא ביוזמה, יצירתיות, כריזמה, הרצון לעשות והתאווה לשנות. אחרי השער של אינטר, אחרי ש-70 דקות לא עשית דבר הייתי מצפה לשינוי שאפילו אם רק יסמל רצון ותעוזה. להוציא את מולינרו למשל ולהכניס עוד חלוץ, לעבור ל 3-4-3 היה מבחינתי מראה שלמאמן הזה יש שאיפות, אלא שראניירי (ולא פראנדלי כמובן) בחר להשאיר את ההכרעה לגורל, אולי משהו מלמעלה יפול לטובתו. הוא לא עשה שום דבר שישפיע על המשחק, וכאן החסרון שלו. כפי שכתבתי החסרון בביצים וכריזמה, חסרון שלא מתאים לקבוצה גדולה, ששואפת לנצח גם משחקים בהם אתה פחות טוב, בהם היריב עדיף עליך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/08
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כשהלך טוב התלוננתי על ראנירי ושהוא לא מכניס את ג'יובינקו וממשיך להאמין במולינארו גם שנצחנו את ריאל,והנה שצריך ביצים רואים שאין לו,מוריניו עשה עבודה,הגיע מוכן למשחק ולעומת זאת ראנירי פשוט לא השתמש בקלפים שהיו לו.לא צריך שום דייגו,קצת אמון בג'יובינקו,זה הכל.