La Tredicesima Giornata :: Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/11/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהנחה שהיציאה הזאת קשורה איכשהו למה שכתבתי, יש הבדל גדול בין "קנה אותי" לבין דעתי שהוא צריך לפתוח בהרכב על חשבון שחקן שמנוחה תתרום לו להגיע יותר רענן למשחקים מול פיורנטינה וקלוז'. ביסטה הספיק לכבוש 3 פעמים עוד לפני הדרבי, התנער מהפציעה שלו ונמצא בכושר טוב. לעומתו ווצ'יניץ' מראה סימני עייפות כשהטיסות למולדת לא עוזרות ובמשחק הספציפי הזה אני חושב שבאפטיסטה יכול לתרום יותר מווצ'יניץ'.

2. Lupo Member

אז על כל רכש שיגיע אתה מצפה שנמתין כמה שנים עד שניתן לו מקום בהרכב?
    באפטיסטה הוא אחד השחקנים השנה ברומא שע''פ היכולת שלו מגיע לו מקום של קבע ב-11.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.mcalcio.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/03/derby_ditalia.Xxx

אינטר - יובנטוס

הדרבי של איטליה יצא לדרך היום בשעה 21:30 שעון ישראל,והוא מבחן,הדרבי של איטליה הוא מבחן גדול לשתי הקבוצות ולא משנה מה כושרן כרגע,המשחק הזה,בדיוק כמו כל דרבי גדול הוא לא קשור לכושר הנוכחי של שני הענקיות,הוא מעבר לזה,הוא בעיקר כבוד וגם הצהרת כוונות לגבי הסקודטו,החימומים התקשורתיים וכל המלחמות הפסיכולגיות בעיצומן כבר מהמחזור של שבוע שעבר וגם אנחנו יוצאים לדרך..

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/inter_big.Xxx

אינטר במקום הראשון,לפחות לפני היום בערב.המשחק היום הוא מבחן נוסף לקבוצה של ז'וזה ,אינטר אולי מחצה את רומא אבל הפסידה את מילאנו לאנצ'לוטי וגליאני וכמו שמוריניו אמר בתחילת העונה כשמילאן ויובה עוד דשדשו :"שאני מסתכל על הטבלה אני מסתכל על יובנטוס ומילאן" לאחת מהן הוא כבר הפסיד ואם יפסיד גם לביאנקונרי היום הדיבורים על כך שמנצ'יני היה עדיף לאינטר וודאי יחזרו,וודאי יהיה קל גם לבאלוטלי ואדריאנו המתוסכלים לפתוח את הפה,מעבר לכך שהוא יאבד את המקום הראשון וזה יהיה תורם של האוהדים להשתיק אותו.זה תרחיש אחד,לעומת זאת אם ינצח יוכל להשתיק לא רק את האוהדים והמבקרים אלא את קלאודיו ראניירי שמתעמת מולו כבר מתחילת השנה בתקשורת,מעבר לכך עצירת המומנטום המצוין של הגברת הזקנה יהיה מצוין לאינטר שתזנק קדימה.ויירה היה בין אלה שהלכו לתקשורת ואמר על זלאטן,כוכב הקבוצה בזמן האחרון שהוא טוב מהזלאטן של יובה בהרבה והוא השתפר בצורה בלתי רגילה,זלאטן הוא זה שיוצפה ממנו לעשות מה שהוא עושה בזמן האחרון ולקחת את אינטר קדימה,אפשר להגיד שהוא יהיה זהשצריך לתת את המענה לאלכס בתור הכוכב הגדול.
    בצד הרפואי אינטר במצב מצוין,רק ריבאס ,קיבו וחימנז פצועים בעוד קורדובה מושהה מוריניו צפוי לפתוח ב4-1-4-1 כמאייקון יפתח כקיצוני ימני וזאנטי ירד לעמדת המגן הימני בעוד באלוטלי יקבל את הקרדיט בצד שמאל,זלאטן כמובן יהיה בחוד.
    http://footyfootball.com/wp-content/uploads/2008/01/inter-milan-striker-zlatan-ibrahimovic.Xxx
    זלאטן בתנוחה אופיינית העונה
    הרכב משוער: (4-1-4-1) סזאר;זאנטי,סמואל,בורידסו,מקסוול;קמבאיסו;מאייקון,ויירה,מונטארי,באלוטלי;זלאטן

למרות שנצחה פעמיים את ריאל היום המבחן של יובה הוא גדול יותר,מלבד החלק הרגשי שבמפגש המשחק הזה הוא הזדמנות של ראנירי סוף סוף 'להכניס' למוריניו שלטענתו 'אין לנו שום דבר במשותף'.
    אינטר היא המבחן הראשון האמיתי של יובה בהתחשב בעובדה שהמרוץ השנה כנראה הולך להיות משלוש,כמו בימים שהיינו רגילים.יובנטוס נמצאת בכושר מפחיד כרגע,עם רץף מאיים של נצחונות רצופים
    כולל צמד על ריאל מדריד והכל אחרי שכבר הספידו את ראנירי והציעו מועמדים.גם בצד השחור לבן כבר היה כאלה שהלכו לתקשורת כולל אמאורי שאמר שהוא לא יכול לחכות כבר,ושיובנטוס טובה מאינטר וגם ג'יובינקו שאמר ש"קודם זה היה ריאל ועכשיו תור אינטר!" וזה בכלל בלי שהוא מקבל הזדמנויות מקלאודיו.
    דווקא מי ששומר על שקט הוא אלסנדרו דל-פיירו שמתאמן כרגיל ולא יוצא בהצהרות כאלה ואחרות,אלסנדרו נמצא בכושר מפחיד וזו'ליו סזאר בטוח יעדיף לא לראות את דל פיירו עומד מאחורי כדור בטווח של 20-30 מטר משערו,הבעיטות של אלכס בזמן האחרון עדיפות מפנדל ולמי שכבר שכח את הבעיטה שלו נגד אינטר לפני הקלאצ'ופולי ודאי זוכר את הרגע הזה,מאז נראה כאילו דל-פיירו רק השתפר.
    בלאן,ג'יילי ושאר ההנהלה של יובה,אלה שהיו הראשונים למכור את זלאטן לאינטר גם הם מצטרפים למאבק התקשורתי ומזכירים בכל הזמדנות שלמכור אותו לא היה טעות.טעות או לא,המפגש היום יעמיד את אותו שוודי מול אותו איטלקי,בגאזטה התעסקו היום בזמנים נוסטלגים שבהם אלכס היה רק המחליף של זלאטן בתקופת קאפלו.
    בצד הרפואי יובה כבר רגילה להחסיר את בופון/טרזגה/אנדרדה/זאנטי/סאליהמידיץ'/זבינה/קנזביץ' ופאולסן.
    חוץ מהם כולם כשירים,נדבד וקמוראנזי יפתחו באגפים כשאמאורי ואלכס בחוד ב4-4-2 המסורתי.
    הרכב משוער: (4-4-2) מאנינגר;גריגירה,לגרוטלייה,קייליני,מולינארו;קמוראנזי,סיסוקו,טיאגו,נדבד;אמאורי,דלפיירו
    http://www.corrieredellosport.it/images/99/C_3_Media_465999_immagine_det.Xxx
    דל פיירו חוגג עוד שער העונה,רק תנו לו בעיטה חופשית

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/08
  4. פירנצה Member

אז על כל שחקן שיש לו ירידה ביכולת אתה מצפה שנמתין כמה משחקים עד שניתן לו מקום בהרכב?

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  5. פירנצה Member

כנראה ניסחתי את עצמי לא נכון,אני לא מערער על מיקומו של בפטיסטה הכוונה שווצ'ניץ
    לדעתי יעיל יותר מה גם שהם יכולים לשחק יחד.
    המשחק מול לצ'ה(שאם אני לא טועה מלכת התיקו)הוא סופר חשוב,ולכן לדעתי במקרה הזה המשחקים
    הבאים קשים ככל שיהיו לא צריכים להכתיב את ההרכב שרומה צריכה לעלות.
    בוא ננסח את זה ככה במידה ווצ'ניץ לא היה משחק במשחקי נבחרתו אבל עם הכושר הנוכחי היית
    מציב אותו בהרכב?

6. Lupo Member

אתה מחזיר לי שאלה על שאלה, זה כבר מראה שאין לך הסברים הולמים לדבריי.

שחקן כדורגל מקבל משכורת ונמצא במועדון כדי לשחק טוב. ברגע שהשחקן לא משחק טוב, צריכים להפעיל שיקול דעת על מנת לייצר פתרונות למצב ולגרום לשחקן להשתפר.

הדעה שלי היא שמשחק אחד על הספסל לא יעשה רע לווצ'יני'ץ', והדבר יכול לגרום לו לשפר את היכולת שלו ואולי גם לתת לו נקודה למחשבה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שיש קשר בין העומס לכושר שלו בשני המשחקים האחרונים ולכן עדיף לתת לו מנוחה.
    חשוב לציין שה"כושר הנוכחי" כולל משחק התפוצצות על צ'לסי, משחק חלש מאוד בבולוניה ומשחק סביר+ בדרבי. בנוסף לזה שהוא שחקן ההתקפה השני בחשיבותו ברומא, אין מקום לספסל אותו בהתייחס אך ורק לכושר הנוכחי שלו. או במילים אחרות,
    ווצ'ניץ' כשיר - יפתח בכל משחק.
    ווצ'יניץ' עייף ולא כשיר ב100% - עדיף שיקבל מנוחה במשחק שהקבוצה יכולה להסתדר גם בלעדיו.
    נקודה למחשבה? אתה טוען שווצ'יניץ' סוג של מנסיני שלא משקיע מספיק במשחק שלו? (במקרה כזה באמת יש מקום לספסל אותו) או שזאת עוד הברקה ילדותית שלך?
    בכל מקרה חלוץ חייב לשחק עם ביטחון וירידה לספסל מסמנת חוסר אמון מצד המאמן ובדרך כלל גורמת לשחקן לשקוע עוד יותר (למשל כמו במקרה של ג'לרדינו).

8. פירנצה Member

נכון מאוד, ירידה לספסל היא פתרון למקרי אדריאנו וכדומה,במקרה של ווצ'ניץ ספסול יעשה את הפעולה
    ההפוכה(אלא אם כן הירידה נמשכת לאורך זמן). הקבוצה וגם השחקן יוצאים בדרך כלל מופסדים במקרה
    הזה, לכן לא תמצא הרבה מקרים בכדורגל המקצועני של "ספסול כדי לנער את השחקן".

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

יש מפגש במאש למעונינים. יהיה רותח! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Lupo Member

אחרי כל משחק אני רואה את ווצ'יניץ' יורד גמור, תשוש ועייף. בכל משחק הוא נותן הכל ואין לי שום תלונות לגבי מידת ההשקעה שלו.

אני לא חושב שאם ווצ'יניץ' יסופסל במשחק אחד הוא יחוש חוסר אמון. כולם יודעים מה מידת החשיבות שלו להתקפה שלנו, כולל ווצ'יניץ' עצמו. על חצי מכרטיס השחקן שלו השקענו ב12 מליון יורו, איפה פה חוסר האמון?

אני לא חושב שנכון להגיד שאחרי משחק אחד בספסל שיש חוסר אמון בשחקן. את זה הייתי אומר אם הוא היה מסופסל לתקופה ארוכה יותר.

ומיותר לציין שאני חושב שהוא יכול להפוך לשחקן ברמות הכי גבוהות, כי יש לו את כל הכלים לכך.

11. Raulito Madridista

היום ייערך קרב גדול ללא ספק, לאחר העקיצות שהחליפו ביניהם ראניירי ומוריניו המשחק הופך לחם עוד יותר, מעבר למיקום של השתיים בטבלה. אני חושב שהמשחק היום חשוב גם לזלאטן באופן אישי. ביובנטוס הוא היה כישלון, בטח שבעונה שעברה, ולמרות שקאפלו עשה הכל למענו, כולל לדחוק את דל-פיירו הצידה ללא צדק, זלאטן כשל למרות זאת. הרבה הרימו גבה כאשר אינטר רכשה אותו בקיץ שעבר, והיום אף אחד מאוהדי אינטר לא מצטער שזה קרה, הוא פשוט נראה נהדר, השער הראשון שלו בשבוע שעבר היה מדהים והוא בכלל מוביל את אינטר קדימה בכוחות עצמו פחות או יותר. קשה מאוד להמר על תוצאה היום. לא אתפלא אם אינטר תשמוט נקודות.
    יובנטוס רצה היטב כבר חודש, הניצחון שלה על ריאל מדריד בטורינו פשוט שינה את הקבוצה מקצה לקצה, גם בברנבאו היא נתנה משחק טקטי ענק, וכמובן שבליגה היא טיפסה וכעת היא במרחק 3 נקודות בלבד מאינטר. יובנטוס תמיד הייתה ידועה בתור הכבשה השחורה של אינטר, גם בשנה שעברה כאשר אינטר קרעה את הליגה לפחות בחלק הראשון, אינטר כשלה נגד יובנטוס והפסידה לה בסיבוב השני בסאן סירו. דל-פיירו נמצא בכושר מדהים, הוא לא מפסיק להבקיע ואני ממליץ מאוד לשחקני אינטר לא לעשות עבירות קרוב לרחבה. חזרתו של קאמורנסי להרכב תוסיף הרבה איכות למשחק של יובנטוס, שגם ככה נראה טוב לאחרונה גם בזכותו של נדבד.
    אני מאוד לא אוהב את המערך שמוריניו מתכנן, זה נראה לי רע מאוד. הקבוצה לא שיחקה מעולם במערך כזה וחבל לעשות ניסויים דווקא במשחק סופר-חשוב כזה נגד יריבה ברמה של יובנטוס. לא בטוח שמאייקון יציג את אותה יכולת כקשר, משום שכאשר שחקן משחק בעמדת המגן, יש לו הרבה יותר שטחים. קשה להבין את ההתעלמות ממאנסיני או קווארסמה, לדעתי הראשון כן הציג יכולת סבירה במדי אינטר והיה עדיף להציב אותו בצד ימין, אינטר צריכה את מאנסיני להמשך העונה ומוריניו צריך לתת בו אמון. כמו שכבר רשמתי, זלאטן סוחב העונה את אינטר על גבו לבד פחות או יותר, כולם בינוניים פרט גם למאייקון, שבמשחק הידידות של ברזיל נגד פורטוגל הבקיע עוד שער מזווית קשה, רק מאייקון יכול לנסות לבעוט משם לשער, ללא ספק המגן הטוב בעולם כיום.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שזו תהיה הפעם הראשונה בה הנני מבכה את היות העובדה שיש לי לינק נהדר. כי את היכולת של פיורטינה במחצית הראשונה הייתי מעדיף לראות במטושטש או לא לראות בכלל. פשוט בושה איך אנחנו נראים, ועוד בבית. אודינזהמוליכה 1:0 והיא צריכה להרגיש מקופחת כי הגיע לה לפחות עוד שניים, שלושה שערים. צריך לנער את כל העמודון שלי, ולהתחיל עם פראנדלי. הקבוצה חייבת לעבור מטמארפוזה, שינוי טוטאלי, ואילו הלה ממשיך ללא שום שינוי. ביום אחר הייתי כותב כאן עד כמה וארגס גרוע, אלא שהפעם הוא גרוע, אלא שזה לא הוגן כי כך גם כולם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא פעם ולא פעמיים הבמאי האיטלקי התמקד על פראנדלי ולא סתם. אולי זה בגלל שלא יצא לי לראות הרבה משחקים של פיורנטינה העונה, אבל אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה שראיתי אותה במחצית כל-כך חלשה. אודינזה במחצית נהדרת שלרגעים הייתה על גבול המשפילה מבחינת הויולה. איכשהו זה נגמר רק עם 1-0 ופיורנטינה צריכה להתעודד מכך, כי המשחק ממש לא גמור. אם בהתחלה פיורנטינה עוד נראתה לא רע, בהמשך זה התאזן וברגע שדונאדל הוחלף בקוזמאנוביץ', אודינזה השתלטה לגמרי על המשחק. פלורו-פלורס עם שער גדול ומחצית שאם ייתן עוד כמה כמוה, יהפוך לשחקן החמישי של אודינזה בנבחרת.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מודה ומתוודה שהספקתי לעקוב אחרי המחצית השנייה בטמפו ריאלה של הגאזטה דלה ספורט וזה נראה שונה לגמרי ממה ששניכם כתבתם אז אני חושב שכולם כאן ישמחו לקרוא מה לעזאזאל התרחש במחצית השנייה בפירנצה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מטמארפוזה רציתי, מטמארפוזה קיבלתי!!! כאילו קבוצה אחת ירדה במחצית הראשונה וקבוצה לגמרי אחרת עלתה במחצית השניה. רק שתהיה לכך המשכיות, רק שהמחצית הזו תהיה מפנה ליכולת של מונטוליבו, ורק שמישהו יקח ממני את וארגס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx