La Settima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏18/10/08.

1. 亚历山大帕托 Member

א-פ-ס-י-ם!!! יש מספיק קבוצות יותר טובות נגדן אינטר תיפול.

2. Raulito Madridista

רק חבל שלא הזכרת שפרט לרבע השעה האחרונה אינטר לא הגיעה למשחק. מילאן לא יצרה מצבי הבקעה אבל שלטה בכדור והציגה כדורגל יותר חיובי ומסודר, לפחות עד האיזור של ה-30 מטר מהשער. מה שגם היה נראה אצל אינטר זה שהשחקנים לא ידעו לקראת מה הם באים, הלחימה הגיעה רק בדקות האחרונות, אף אחד לא לקח כדור וניסה לעשות משהו. אינטר נראיתה רע מאוד בדרבי.

בקשר למשחק של אינטר היום -
    הכל הלך לאינטר, אין מה להגיד, כל שער יותר יפה מהשני ואולי סטאנקוביץ יחזור לשחק כדורגל טוב אחרי ההופעה הטובה שלו והשער הנהדר היום. הניצחון של אינטר מוצדק מאוד ואיברהימוביץ שוב הוכיח איזה שחקן ענק הוא. מוריניו משיג ניצחון ראשון על קבוצה גדולה ואולי המשחק הזה יהווה עבור אינטר את הפירצה גם לכדורגל יותר טוב, שלא הגיע עד לפתיחת העונה. ההבדל במשחק הזה לפני מה שראיתי היה הגישה של השחקנים, אינטר עלתה עם מוטיבצייה אדירה והלחימה הייתה שונה, הם באו מהדקה הראשונה עם אש בעיניים.
    מה שכן, התוצאה לא מוצדקת, לרומא היו התקפות יפות והגיע להם שער ניחומים ללא ספק. כמובן שאינטר גם ניצלה מרכז הגנה חלש, כשמקסס לא משחק ההגנה של רומא נראית אחרת, וגם פאנוצ'י שמוסיף הרבה מהניסיון והחוכמה שלו, נעדר מהמשחק הפעם. רומא הפכה לקבוצה נאיבית שרק תוקפת ולא יודעת להרוס, הקבוצה לא התחזקה בקיץ ואני צופה לה בהחלט עונה בינונית עקב בינוניות גם של ההרכב הראשון וגם בגלל סגל קצר, לא בטוח שהיא תשיג את הכרטיס לצ'מפיונס.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתפתה להגיד שאינטר היא הקבוצה הכי חזקה באירופה, אבל אז אני נזכר בורדר ברמן. נראה אם היא תוכל לתרגם את היכולת הזאת גם בליגת האלופות.
    משחק מוזר... לא זוכר בדיוק את הסטטיסטיקה, אבל היא עומדת על משהו כמו 26-18 בבעיטות לשער ו-56% לעומת 44% בהחזקת כדור לטובת רומא. זה לא היה משחק של 4-0. 3-2 הייתה תוצאה שהייתה הולמת יותר את המשחק הזה. טעות של דוני, טעות של לורייה ואז שתי בעיטות שנכנסות פעם בחמישים נסיונות. למזלה של אינטר, רומא הגיעה למצבים דומים אבל החמיצה אותם. כל הכבוד לזבלים המגעילים האלה... עשו את שלהם. בדקתי מתי הם יוצאים לסאן-פאולו ומסתבר שזה רק בסוף אפריל. בשבוע הבא יש להם את ג'נואה בסאן-סירו ואחר-כך משחק חוץ מול הויולה בפירנצה. ג'ילארדינו - הכל מוטל עלייך!!!
    אני די עייף, אין לי כל-כך כוח לחפור גם על רומא. כל מה שאני יכול להגיד עכשיו זה שהם שווים יותר מהתוצאה הזאת ויותר מהמיקום שלהם. שלא יכנסו להלם או לדיכאון, כי הם רק צריכים להתחדד קצת בביצועים והכל יהיה שם בסדר.

אינטר מרדה! בלאט! סעמק לא סובל אותם&@$&%$@&%$!!

4. Jose Mourinho Member

נשמע יותר כמו תקווה אישית שלך מאשר מסקנה מציאותית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בשורה התחתונה, כמות מצבי ההבקעה של שתי הקבוצות הייתה שווה פחות או יותר, ושוב, בנס זה לא נגמר בתיקו(הרי הסיכוי ששחקן יבקיע בנגיחה ממטר הוא הרבה יותר גבוה מאשר שהוא יחמיץ).

כמה כיף לקרוא דברים כאלה מאוהדי מילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/08
  5. 亚历山大帕托 Member

ואתה באמת חושב שתצליחו לנצח בחוץ קבוצות כמו יובה, נאפולי, פיורנטינה, ואפילו לאציו? היום ניצחתם חבורת אפסים (איך לעזאזל אפשר לחטוף רביעייה בבית?!). קבוצה גדולה עדיין לא.

6. Jose Mourinho Member

למה אתה כ"כ בטוח שלא? נחכה ונראה(גם במשחקים הללו וגם בדרבי הבא)... התוצאה היום היא הרבה יותר אינטר מאשר רומא.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחנו חבורה של אפסים ומה שתרצו, אתם תעשו את הכל כדי להמעיט מהערך של אינטר, אבל אין לי ממה לדאוג, אינטר תדאוג בסוף לסתום פיות.

לאינטר יש את הסגל הכי טוב בעולם, ועם מאמן מהטובים ביותר, והיום היא הוכיחה מבחינתי שהיא הקבוצה הטובה בעולם!

שיחיו הקנאים ויסבלו!

פורצה אינטר!

8. Lupo Member

בושה וחרפה איך שהקבוצה נראית. לא רק היום.
    מעבר לכך שהאין הגנה שלנו לא הופיעה למשחק היום, ההגנה הייתה חשופה פעם אחר פעם למתפרצות של אינטר.
    דה רוסי הקשר האחורי שלנו כמעט לא נראה באיזור ההגנה כאשר אינטר יצאה למתפרצות.
    אי אפשר לצפות הרבה מהגנה שכוללת את לוריה אבל בכל זאת- אני מתגעגע לפרארי.
    כמובן שהמשחק התחיל במתנה של השופטים לאינטר(תעשו לי טובה, היה נבדל), והוא גם נמשך בכל מיני קטנות לטובת אינטר, אבל לא הפסדנו היום בגלל השופטים.
    קשה להיות אוהד רומא העונה.
    העזיבה של ספאלטי מתבקשת, ולמרות שאני מאוד מעריך אותו אני רוצה את טובת המועדון. צריך דמות חדשה לטעמי.
    היו לנו איתו שנים יפות אבל כשלא הולך צריך להיפרד ולא לנסות בכח.
    יום רביעי אנחנו נוסעים ללונדון ואני מקווה שלא נתפרק שם.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שואלים אותי,זלאטן הטוב בעולם.וגם היום אני מרגיש שהוא לא הגיע עוד לשיא...
    מה יש להגיד על אינטר? שהם הטובים באיטליה ועם מוריניו יהפכו לחזקים באירופה? די צפוי בסה"כ אבל בכל זאת גם צ'לסי שלו נכשלה באירופה.

ואנחנו? לא אכפת לי שצ'ירו יאמן ונרד ליגה,רק שמישהו יקח ממני את ראנירי,אני מתחנן.

10. forza forza Member

זלטן הוכיח אמש שהוא באמת החלוץ מס' 1 בעולם היום. לעולם לא היה ספק מבחינתי כמה כישרון יש לבחור הזה, הבעיה היחידה שלי איתו הייתה שהוא פשוט לא מגיע למשחקים גדולים. אבל מול רומא הוא סתם לי ת'פה, ולעוד לא מעט אוהדי אינטר.

משחק ענק שלו. היה בכל מקום במגרש, ידע לנצל מצבים כמו סקורר אמיתי, שלט בנעשה במגרש ללא עוררין, ואפילו עשה הגנה לפרקים. משחק מושלם לשבדי.

ראיתם את אובינה? שבועות כבר שאני אומר תנו לילד צ'אנס! הנה... אם יבנו עליו, יטפחו אותו וישקיעו בו מה שצריך, הוא יהיה כוכב גדול באירופה. יש לו את כל הנתונים להפוך לתותח על. רק שלאינטר תיהיה הסבלנות הפעם.

מקווה שנמשיך ביכולת הזו גם בצ'מפיונס, מול האריות. הגיע הזמן שאינטר תוכיח השנה שהיא גדולה גם מחוץ לארץ המגף. ועם המאמן הכי טוב באירופה יש תקווה שזה אכן יקרה.

פורצה נראזורי!

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx די די די נמאס!!!!!

http://forums.intermilan.ae/uploaded/4071_01224450067.Xxx

סיסיניו עמד ממש על הקו הלבן

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/08
  12. Lupo Member

אתה מתבלבל. זה לא היה סיסיניו שמנע את הנבדל, זה היה הקוון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך בעייה רצינית תאמין לי.

14. Lupo Member

אני קצת ממורמר, אפשר להבין אותי, לא?

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

"השופטים עוזרים לאינטר" אי אפשר להבין אותך כאשר אתה זורק את הטענה ההזויה הזו אפילו על שערים חוקיים לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/08