La Settima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏18/10/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

4-3-1-2? ואיפה רונאלדיניו? באוראווה רד-דיימונדס?
    זאת לא רק המחצית הזאת. יותר מדי פעמים אני רואה אותו מאבד את עצמו, בצורה שמזכירה יותר מדי את ג'ילארדינו בתקופות הממש רעות שלו. הוא פשוט לא יודע איפה לעמוד ואיפה להיות במגרש. 4-5-1 הרבה יותר רלוונטי אלינו כשקאקה ורונאלדיניו כשירים והוא לא מתאים להיות חלוץ בודד. אז זה או שאנחנו עולים עם רק 2 מבין פלאמיני, אמברו, גאטוזו, פירלו וסיידורף - או שאנחנו מוותרים על פאטו בהרכב. אין לי ספק בכלל מה אני מעדיף.

2. 亚历山大帕托 Member

סיידורף במרכז, רונאלדיניו בצד שמאל, פירלו בריאל מדריד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

פאטו רחוק מלהיות שחקן מושלם, אבל זה הכרחי לתת לו לשחק - גם בשביל ההתפחות שלו וגם שלנו. תיזכר איפה היו החלוצים ה"בכירים" במשחקים הראשונים, ואיזה שינוי נהיה כשפאטו התחיל לפתוח קבוע. שיאבד כדורים כל המשחק רק בשביל שנראה בסוף הברקה אחת שתנצח אותו. בינתיים אנחנו יכולים להרשות את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/08
  3. Raulito Madridista

המשחק בין אינטר לרומא היום מבטיח המון, כרגיל.
    מוריניו לא נכשל במבחן נגד שתי הקבוצות הגדולות שפגש עד עתה - נגד מילאן אינטר נראיתה קטסטרופה והפסידה בסופו של דבר, נגד ברמן המשחק היה טוב יותר, אך ירידה דרסטית ביכולת וספיגת שער השיוויון גרמו לתוצאת תיקו מאכזבת. אני חושב שזה טבעי שהכדורגל שאינטר מציגה כעת הוא לא מצויין, הרי יש לקבוצה רשימת פצועים ארוכה והיא עדיין לא שיחקה פעם אחת בהרכב החזק ביותר, וגם לקבוצה לוקח זמן להתחבר אחרי השינויים בקיץ, אבל זה לא שחור או לבן, אינטר הייתה צריכה להציג כדורגל קצת יותר משכנע. היום מוריניו עושה דבר מעניין כשהוא פותח עם קרוז, קווארסמה וזלאטן בהתקפה, והאמת שאני לא מבין את השינויים. מאנסיני נראה לא רע באינטר עד עכשיו, הוא הרבה יותר מרשים מהפורטוגלי, אבל מה שיותר מעורר פליאה זו ההתעלמות מבאלוטלי שנמצא בכושר מצויין והוא יוכל לעשות הרבה מול ההגנה האיטית והחסרה של רומא. באלוטלי לא כל-כך מדבר בצניעות בתקשורת, אולי זה מה שמפריע לו.
    אצל רומא חסרים המון שחקנים, אבל השחקן הכי חשוב חוזר להרכב ובוודאי שזה ישפיע לטובה, כמו גם הקהל הרב שיידחוף אותה. טוטי גם כשהוא נמצא ב-50% מכושרו, שחקן מאוד מסוכן שיכול לנצל טעות קטנה בהגנה. ווצ'יניץ הרשים במשחק של נבחרתו באמצע השבוע והוא גורם להרבה קבוצות בעייה עם הפיזיות שלו, מעניין אם הספסול של מטראצי ייפגע באינטר בקטע הזה. לנוכח העובדה שמשחק האגפים של רומא קצת לוקה בחסר, ובנוסף מרכז המגרש של אינטר הוא טוב גם ללא ווירה, סיסיניו צריך לתמוך הרבה יותר בהתקפה, כמו שעשה במדי ריאל מדריד אז היה תענוג לראות אותו. רומא עד עכשיו בליגה מאוד חלשה והיא לא יכולה לתת לליגה לברוח לה כבר, אבל ניצחון היום יכול לתת לה פוש אדיר לקראת המשחק הקשה נגד צ'לסי באולימפיקו.
    אני חושב שאינטר תגרד היום ניצחון בקושי.

בקשר לשאר המשחקים -

* חבל על פתיחת העונה החלשה של יובנטוס. היא יכולה להיות מאוד מדואגת לקראת המשחק שלה נגד ריאל מדריד בטורינו ביום שלישי, ביכולת הזאת אין לה מה למכור מולינו. למרות מכת הפציעות ציפיתי ממנה לקצת יותר. מצחיק שההתקפה היא הבעייה כרגע למרות החיזוקים שנעשו בקיץ. אני עדיין טוען שמשהו בקישור היצירתי חסר. נאפולי בינתיים הפתעה נעימה, אני זוכר שהיא ניצחה את אינטר בבית בשנה שעברה ועשתה צרות גם לשאר הגדולות, יש לה מן מבצר כזה, אבל הטענות ליובה הן בעיקר לגבי שאר המשחקים.
    * אני שמח לראות שאלברטו ג'ילארדינו פורח, כי התקופה שלו במילאן ממש לא משקפת את יכולתו. אני חושב שהשנה הראשונה שלו שם הייתה טובה והשאר קצת פחות. כל מילאן לא הייתה בשיאה מתי שהוא שיחק שם. גם יכול להיות שהוא מסתדר טוב יותר בקבוצה קטנה, הרי לשחק כדורגל הוא יודע ובפארמה הוא הבקיע כמות מדהימה של שערים והשאיר אותה לבד בליגה.
    * רונאלדיניו צריך לתרום השינה למילאן גם מבחינת השערים, הוא שווה מספר דו-ספרתי בעונה. היום הוא כבש את שעריו הראשונים וגם עבורו אני מקווה שימשיך ככה, הוא שחקן שמוסיף המון צבע. הוא ומוריניו אחראים לכך שהליגה האיטלקית זוכה לבאז גדול יותר ולא מנמנמת. הגיע הזמן שגם שבשנקו יתחיל להבקיע, יש לו רק שער ליגה אחד נדמה לי או שהוא הבקיע רק באופ"א. אני לא ראיתי את המשחק של מילאן היום, אבל מעניין כיצד המשחק היה מתפתח ללא הכרטיס האדום והפנדל. אבל זו כבר היסטוריה.
    בשנה שעברה סמפדוריה הייתה קבוצת צמרת, השנה בינתיים זה לא זה. לפחות קאסנו מרשים לפי מה שהבנתי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/08
  4. cazzo Il Capocuoco

אתה חושב או מקווה? בטח חושב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

המשחק עוד מעט יסמל לאן הסריה אה הולכת העונה, אם אינטר תביס את רומא באיזה רביעיה, היא תמשיך ככה ותדהר, אם לא, אני מקווה שהיא תשאר במאבקים עם כל הקבוצות ה"קטנות" שמוריניו מזלזל בהם, כמו אודינזה או לאציו, ואפילו נאפולי.

Daje Roma!

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש איזשהו ספק שכל איטליה עומדת מאחורי רומא היום בערב. אולי אפילו גם הלאציאלי... ניצחון של אינטר וכנראה נעמוד בפני מאבק בין 8-10 קבוצות על 3 המקומות הנותרים לצ'מפיונז. גם מרתק, אבל קצת מעצבן. ניצחון של רומא? אפילו תיקו? הכל פתוח. אומנם זה נשמע טיפשי כי בסופו של דבר נקודה לפה או לשם לא תכריע את האליפות במחזור השביעי, אבל יש פה עניין פסיכולוגי שבהחלט ישפיע על המשך העונה הזאת בסרייה A. פורצה רומא!

6. cazzo Il Capocuoco

ד-י-כ-א-ו-ן!

לא יכול לראות משחקים של אינטר, היא כל כך חזקה שרומא אפילו לא מדגדגת אותה.

צריך כל חודש לתת למילאן לשחק מולם, ככה הם לא יזכו בסקודטו.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שער אומלל. אני לא מבין מה עבר לדוני בראש כשהוא יצא לכדור הזה. כל כך טיפשי. אני חושב שזה היה טונאטו שבא לסגור את זלאטן(לא שמתי לב ובהילוך החוזר לא ראו טוב), איברה לא היה מכניס לדוני מ100 מעלות(טוב, עם איברה לכו תדעו). זה היה לי ברור שאיברה לא יחמיץ את זה. אינטר השנה-הקבוצה הטובה באירופה. פשוט מדהים חומר השחקנים שלהם, ואני לא מדבר על המשחק של היום רק. הם לא מבריקים, אבל הם משחקים טוב, ורואים שעם הדרכה נכונה האלופות שלהם. רומא נראים לא רע, ביכולת הזו אנו ראויים ל4 הראשונות, כי היינו לא פחות טובים במשחק, למרות שב15 דקות שאחרי השער פשוט היינו בהלם. טוטי מראה ניצוצות, ווצ'יניץ' כל הזמן משוטט בימין וזה רע. אקווילאני עם הרבה ריצות ועבודה למטה ודה רוסי למרות שתקע לנו 2 מהלכים התקפיים עושה עבודה טובה. התקפה אחת אפילו לא באה מהצד של סיסיניו, גם של אינטר וגם של רומא, אבל זה לא קשור אליו אלה לאינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/08
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לאל שהם משחקים עם טמבל כמו קווארסמה שמשום מה עדיין חי בסרט שיש איזשהו שחקן הגנה איטלקי שלא יודע שהמהלך הקבוע שלו הוא ניסיון למסירה/בעיטה עם החיצון של הנעל.
    קשה מאוד לפצח אותם, אבל זה אפשרי. הרבע שעה הראשונה הייתה רצחנית מבחינת הקצב וטוב שזה נרגע. 2-0 נראה הרבה יותר הגיוני באותן דקות מאשר שיוויון של רומא. מה שחשוב זה משחק האגפים. אינטר רגישה העונה לכדורי רוחב וכל החבורה של סיסיניו/ריסה/טאדיי/ווצ'יניץ'/ מנז תצטרך לנצל את זה. בעיטות של דה-רוסי מ-30 מטר לא יעזרו כל-כך כשמונטארי וקמביאסו מתאבדים על הכדור.

9. AVISEY Member

ואני שואל , מה יהיה נגד צ'לסי ? אינטר קבוצה מצוינת, מונטרי, קמביאסו, סטנקוביץ', מאיקון, וכמובן איברהימוביץ', רק חבל בשביל אינטר שקווארסמה הורס.

10. Giallorossi Member

העונה הזאת מסתמנת כאחת אפילו יותר גרועה מ2004/05 (ובדומה ל08-9, גם היא הגיעה אחרי עונה מצויינת מצדינו).
    שום דבר לא הולך כמו שצריך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

11. 亚历山大帕托 Member

חבורת לא יוצלחים! פעם אחת לא יכולים להרוס לאינטר כשצריך.

12. AVISEY Member

את האמת, זה היה די ברור , העונה הולכת להיות לא פשוטה , עם כל האופטימיות לפני תחילת העונה, ידעתי שעם סגל כזה אין לאן לשאוף יותר , אחרי שתי עונות בהן אנחנו עושים דברים נפלאים , רבע גמר ליגת האלופות, מקום שני בליגה , סבבה , אבל כדי להתקדם חייבים להתחזק , וזה לא עשינו לעומת היריבות שלנו, חבר'ה, תודו שזה היה שקוף מידי .

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אופטימיות בראש שלך?

14. AVISEY Member

עם כל האופטימיות שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

15. Jose Mourinho Member

תתפלא, אני בטוח שמ8 מתוך 10 משחקים מילאן לא תצליח לנצח את אינטר הנוכחית. גם במשחק האחרון ניצחתם רק בגלל שאדריאנו החמיץ נגיחה ממטר בדקה 93.

משחק אדיר של אינטר. זלאטן? נגמרו המילים כבר :aaa8: