La Settima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏18/10/08.

1. JR-Riquelme Member

ראיתי את המשחק עד ה-3-0, לאציו פשוט שלטה במגרש אבל לא סיכנה ממש את השער. כמעט כל התקפה של בולוניה הסתיימה בשער, מרכז ההגנה של לאציו מחורר.

אני עדיין חושב שלאציו תבקיע איזה 2 שערים ואולי תעשה קאמבק, עדיין רואים שיש לה התקפה נפלאה ששווה גול בכל מקום.

2. 亚历山大帕托 Member

משחק גרוע של מילאן, אבל זה הספיק. פורצה רומא!

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה אני אוהב לראות משחקים של מילאן! איצטדיון כמעט מלא, האוהדים רועשים וגועשים, הכדורגל שוטף, שילוב נהדר בין ברזילאים ואיטלקים (4 ברזילאים שותפו היום, 7 איטלקים) - אפילו אמרסון היה טוב בדקות שבהן הוא שיחק. מחצית שנייה נהדרת ודי חד-צדדית שהתחילה עם לחץ וברגע שלוקיני הורחק בפנדל, המשחק היה די גמור. מצידי להשאיל את פאטו לאיזה קבוצת סרייה A אחרת כדי שיצבור בה ניסיון. נכון לעכשיו בוריילו, אינזאגי וגם שבצ'נקו פשוט טובים ממנו וחבל עליו ובעיקר עלינו, אם כל פעם נצטרך לבזבז מחציות שלמות לטובת צבירת הניסיון שלו.
    מצארי עשה חילוף מוזר בעיניי בדקה ה-80', כשהוא הוציא את קסאנו והכניס את בונאצולי. בשביל מה?! המשחק גם ככה גמור. משחק חוץ מול מילאן, אתה בפיגור של שני שערים, משחק עם שחקן פחות - תכניס את בלוצ'י שיצבור עוד דקות משחק כחלק מתהליך ההתאוששות שלו. לא יודע אם פורנארולי היה על הספסל, אבל אם כן, הוא היה אפילו אפשרות יותר טובה. תן לילד לצבור כמה דקות, אפילו אם מדובר רק ב-10. שירגיש ויטעם קצת מגרש במשחק חוץ באיצטדיון מאיים. מה כבר יש לך להפסיד? בונאצולי עבר כבר הכל... לא מובן לי.

על מה אתה מדבר? המחצית השנייה הייתה טובה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/08
  4. 亚历山大帕托 Member

מתחילים לשחק רק ביתרון מול 10 שחקנים? לא מרשים אותי. המחצית הראשונה היתה זוועה, ורק בנס לא נקלענו שוב למצב של פיגור ורדיפה אחר נקודות עד דקות הסיום. בקיצור, מזל גדול שלוקיני נגע עם היד וכבר היה לו כרטיס.

מצד שני, על מה אתה מדבר כשאתה אומר להשאיל את פאטו?! הוא אחד השחקנים החשובים שיש לנו והשיג לנו מלא נקודות! נכון שכל משחק שני-שלישי הוא חושך מוחלט מהדקה הראשונה, אבל בלעדיו היינו באמצע הטבלה עכשיו.

5. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שהמשחק שראיתי עכשיו בסן סירו, הוא מין עונש לוולטר מאצארי. ההנהלה השקיעה על ההתקפה בקיץ על פורנארולי, דאגה להשאיר את השאר, אבל מאצארי בונה על ההתקפה האימפוטנטית שלו שלא כוללת חלוץ אחד בהרכב הפותח. אי אפשר לקוות שקסאנו ודלווקיו יבקיעו בצרורות העונות, כי הם לא. מצד שני מילאן של אנצ'לוטי היא עם צמד פרצופים: במחצית הראשונה משחק התקפי ממש רע, שלושה קשרים שלא מצליחים לעשות הרבה נגד סמפדוריה ששלטה ללא עוררין במגרש אך לא תרגמה את השלטון לשערים. במחצית הראשונה אני בקושי זוכר הזדמנות נורמלית אחת של מילאן, יאנקולובסקי בעט לשער של קסטאלצי וזהו. עם פתיחת המחצית השניה, קאקה נכנס במקום פאטו שעשה הרבה רוח וצלצולים. קאקה פשוט נכנס וחיבר את כל הפאזל המפוזר הזה על המגרש והביא למילאן נצחון ו3 נקודות מאוד חשובות. סיידורף, אמברו ופלאמיני לא יכלו להתקיף ולתת כדורים לחלוצים, אז קאקה {שהיה עייף אחרי משחקי מוקדמות המונדיאל, ונתן גם שער מדהים מול ונצואלה} הביא למצב שהכל נראה קל. זה מדהים עד כמה השחקן הזה נהיה מנהיג בהתקפה. הכדור הראשון שהוא נגע בו הייתה נגיחה לצד שמאל של קסטאלצי, זה כמעט נגמר בשער. אחר כך באה בעיטה לשער, אך הכדור נגע ביד של לוקיני, והוא הורחק {נראה לי מוגזם}. גאושו בעט פנדל לקורה הפנימית, ואז שוב גאושו מקבל הזדמנות ובישול מריקי, זה נהיה 2-0. עוד מהלך של מילאן, דוריה מתפרקת בהגנה, מאצארי מכניס את בונאצולי ואת בלוצ'י, אבל כלום.

מה שהכי חשוב, OH OH OH PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!! :aaa021:

6. פירנצה Member

סמפדוריה בדרך לאחת העונות הגרועות שלה בשנים האחרונות.
    מעניין מה קסאנו יחליט על עתידו,כמו שאני רואה את זה אם לא יבוא שינוי בליגה
    וחיזוק בינואר או בסוף העונה, הוא יבקש לעזוב.

7. 亚历山大帕托 Member

מה מוגזם בהרחקה של לוקיני? הוא הוציא יד ומנע הכנסת כדור בתוך הרחבה, זה צהוב.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבתי, ביזבזנו מחצית על פאטו. אפשר לחשוב... כשקאקה נכנס הכל נראה טוב יותר. עוד לפני ההרחקה מילאן לחצה וסמפדוריה כמעט לא עברה את האמצע. היינו מנצחים גם מול 11 שחקנים.

9. 亚历山大帕托 Member

הבעיה היא לא בפאטו, אלא במה שקורה כשקאקא לא על המגרש. הראשון לא יכול לשחק בלי השגחה של האח הגדול, אבל גם שאר השחקנים נראים אימפוטנטים.

בלי קאקא לא היינו מנצחים וזה חמור מאוד.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאטו מעצבן אותי. כמו שאני רואה את זה עכשיו, כשאנחנו משחקים במערך של חלוץ 1 - זה או שהוא כמעט ולא יקבל דקות, או שהוא יקבל דקות שבהן פשוט נעביר את הזמן עד לחילוף במקרה הטוב ובמקרה הרע ניקלע לפיגור שיהיה לנו קשה לצאת ממנו. לא מוכן שהוא יצבור ניסיון על חשבוננו. מילא בעונה שעברה שהייתה סוג של עונת מעבר/משבר/קריסה מוזרה כזאת. העונה אין זמן לשטויות האלה.

11. 亚历山大帕托 Member

קל לך לדבר אחרי המשחק היום (אפשר לתרץ בג'טלג). מה אמרת כשהוא הבטיח את הניצחון נגד לאציו? או איפה היינו בלי הרגל המסיימת שלו נגד רג'ינה? צריך את קאקא לידו לתקופת ההתבגרות. צריך את קאקא בכל משחק בכל מקרה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה על הרגליים המסיימות ותודה על הבטחת הניצחון על לאציו. מה אתה רוצה? שאני אגן עליו עקב רגשות סנטימנטליים? נכון להיום, בוריילו, שבצ'נקו ואינזאגי טובים ממנו ותורמים ממנו יותר כשאנחנו משחקים 4-5-1. אני לא רוצה לראות אותו פותח יותר בהרכב, כי מה שקורה זה שאנחנו מבזבזים מחציות. אין לזה שום קשר לקאקה. את קאקה אנחנו צריכים וזה לא נוגע לפאטו. גם עם קאקה, פאטו פשוט תורם פחות מאשר שלושת החלוצים האחרים. אין לי בעיה שיפתח בגביע אופ"א (לא מול אנגליות!), אבל בליגה הצמודה הזאת, אין זמן לחכות להתפתחות שלו תחת קאקה או כל שחקן אחר. מי שטוב צריך לשחק, מי שתורם הכי הרבה צריך לשחק וכרגע הוא האחרון בהיררכיה ההתקפית מהבחינות האלה - ככה אני רואה את זה.

דרך אגב ליגה צמודה - הטבלה לאחר 7 מחזורים פשוט חולנית:
    http://img440.imageshack.us/img440/8656/gazzettace0.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

בוריילו היה אנמי לחלוטין היום, פיפו כבש לראשונה בגארבג' טיים מרחבת החמש, והבוגד נראה כמו מיכאל שומאכר עם הכדור ללא כיבוש אחד בליגה. חוץ ממרקו שכבש נגד רג'ינה, אף אחד מהם לא הביא לנו עדיין נקודות, בניגוד לפאטו. איך זה מציב את הילד שתמיד נותן את הכל בתחתית ההיררכיה?! איך שאני רואה את זה, לא היתה לנו מחצית שנייה כל כך טובה אלמלא הפעולות ה"מבוזבזות" שלו, כשאחת מהן הביאה לצהוב הראשון של לוקיני.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיפו בכמה משחקים בסוף העונה שעברה כבש את מה שפאטו כבש בחצי עונה. אתה באמת חושב שפאטו בהרכב זה דבר יעיל יותר מאינזאגי בהרכב? אתה משווה בין התנועה של שבצ'נקו לזאת של פאטו? אז כן, אולי הגזמתי כשאמרתי שצריך להשאיל אותו, אבל אני פשוט לא רוצה לראות אותו פותח בהרכב על חשבון שחקנים אחרים שלפי דעתי תורמים לנו יותר ממנו. הוא כנראה לא פחות מוכשר מאף אחד מהם, אבל הוא לא יודע עדיין מה לעשות עם הכישרון הזה על המגרש. מן הסתם אין דבר שיעזור לו בכך יותר מאשר צבירת ניסיון על המגרש עצמו לצד שחקנים כמו קאקה, רוני וסיידורף - השאלה היא האם זה צריך לבוא על ההצלחה של הקבוצה.
    כמו שאמרתי, היינו מנצחים גם מול 11 שחקנים. זה שהוא גרם לצהוב במחצית הראשונה - לא משמעותי.

15. 亚历山大帕托 Member

למה בכלל צריך להעלות את הנתונים של פיפו מהעונה שעברה? תזכיר גם את השערים בצ'מפיונס ליג לפני שנתיים, למה לא? התנועות של הבוגד לא מעניינות אותי, הוא אחד השחקנים הכי פחות משמעותיים בסגל. הוא שיחק יותר מכל חלוץ אחר עד שכבר אי אפשר היה לסבול אותו ובוריילו חזר מפציעה, ועדיין התרומה שלו היתה אפסית.

כשפותחים במערך המנצח שלנו שהוא 4-3-1-2 עם קאקא בתור פליימייקר, פאטו עדיף על כולם בתור חלוץ שני, אין פה שאלות בכלל. לקחת את המחצית הזאת שלו רחוק מדי, במיוחד כשכנראה הוא סבל מג'טלג כמו דרום אמריקאיים רבים באירופה אחרי הפגרה. הוא נראה לא פחות טוב מכל שחקן אחר על המגרש. כולם שיחקו חרא, כולם חסרו את קאקא.