La Settima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏18/10/08.

1. NUOVA GUARDIA Member

עם כל הכבוד לפיורנטינה, התכוונתי לקבוצה גדולה באמת. קבוצה כמו ברצלונה, ריאל מדריד, צ'לסי או אפילו מנצ'סטר יונייטד. אני חושב שג'ילרדינו היה צריך לקבל את האשראי בעונה שעברה בהרכב של אנצ'לוטי שלא האמין בו מספיק והעדיף ברוב חלקי העונה את פאטו על פניו. אני בטוח שאנצ'לוטי מבין שהוא עשה טעות ששיחרר בקיץ חלוץ ענק!

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענק :aaa021:
    דה-לאורנטיס והפמלייה שלו מתחילים לקפץ ביציע ברגע שהאוהדים מתחילים לשיר "אה קי נון סאלטה..."

3. cazzo Il Capocuoco

המצלמה קופצת אחרי השער של לאבצי, איזה טירוף. מדהים לראות סן פאולו ככה מתפוצץ, והוא אפילו לא מלא בגלל משרד הפנים של הממשלה המושחתת. חוויה.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עיר זבל (תרתי-משמע), אוהדים בהמות - אבל אין על הקבוצה הזאת ועל הסאן-פאולו! פוצ'ו! פוצ'ו! פוצ'ו לאבצי!
    יובנטוס פעמיים, אינטר, מילאן, פיורנטינה פעמיים, סמפדוריה, בנפיקה, פאלרמו, אודינזה - כולן מפסידות באיצטדיון הזה בטווח של שנה. פשוט תופעה...

5. cazzo Il Capocuoco

Oje vita, oje vita mia...

oje core 'e chistu core...

si' stata 'o primmo ammore...

e 'o primmo e ll'urdemo sarraje pe' me!

ויותם, תזהר עם הביטוים שלך. יש פה כמה נאפוליטנים באזור. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/08
  6. Karel Poborsky Member

אוי יובנטוס יובנטוס עוד הפסד מביש ליריבה נחותה וצנועה שמתחיל ליצור הרגשה שמדובר פה במשבר של ממש....
    מעמדו של ראניירי ללא ספק מתחיל להתערער וככל הנראה בזמן הקרוב במידה והכשלונות יימשכו יתחילו לעוף באוויר שמות של מאמנים אפשריים להחליפו ביניהם פרנק רייקארד,רוברטו מנצ'יני ודידייה דשאן.

7. פירנצה Member

אני דווקא מתרשם יותר מהניצחון של נאפולי מאשר הפסד של יובנטוס ולהבדיל מאודינזה ולאציו,
    לדעתי נאפולי תמשיך לאייש את אחד המקומות בצמרת ואולי אפילו לעשות היסטוריה ולהשיג את
    המקום הרביעי.

8. JR-Riquelme Member

שידור באיכות חרא, אין קול, אבל משחק גדול. אל פוצ'ו בלי ספק איש המשחק. כל המשחק היה גדול. גם בישול יפה מאוד להאמשיק וגם שער מצוין אחרי לחץ על ההגנה. אני מרחם על חרמן דניס שנכנס בערך 10 דקות לפני השער של לאבצי(כי אחריו נאפולי כבר השאירה את כל שחקניה בחצי שלה וכמעט ולא יצאה להתקפות).

באמת מדהים סן פאולו, וכמה חבל שהרמקולים במחשב הלכו לי כי לא יכלתי לשמוע את הטירוף שהלך.

כל הכבוד לנאפולי שעדיין ממשיכה במאבקים שלה בצמרת, חשבתי שאחרי ההפסד הכל יגמר והיא תחזור להיות קבוצה נחמדה אבל לא יותר, אבל איפה... איזה אופי.

9. yonmu Member

אנצ'לוטי נתן לג'ילארדינו מספיק צ'אנסים.

וכל הדוברי איטלקית, בא לכם להוסיף תגום בבקשה?

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אפשר עוד לומר על הקאמבק של ג'ילארדינו... נכנס אתמול בדקה ה-71 וסיים עם צמד. הקונצ'רטו דלה ג'ילאגול!

היה משחק טוב בנאפולי, קשוח, מהיר, וטעון. לפני שנים, עוד כששיחק בפרוג'יה, פארמה וקצת ביובנטוס מאוד אהבתי את מנואלה בלאסי, עכשיו אחרי שנים של יובש ודכאון בלאסי שוב חוזר להיות הקשר האחורי הורסטילי והחכם שלמדתי לאהוב. סנטאקרוצ'ה והאמשיק היו נהדרים גם כן. ביובנטוס אפשר לציין את קייליני שהיה בכל מקום ובזמן, אבל ראניירי עם החילוף ההזוי, כאשר התוצאה היא 1-1 הוא מוציא את דל פיירו ומכניס את דה צ'לייה, הרס ליובנטוס את המשחק. הגיע הזמן לומר לו שלום, ויפה שעה אחת קודם.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום בערב מאנסיני חוזר לראשונה לאולימפיקו כדי לשחק מול רומא. תראו במה נתקלתי היום בבוקר ביוטיוב:
    אולי השער הכי גדול שלו במדי רומא, בטח הכי גדול מבחינת האוהדים. אני חושב שבאותם רגעים הוא היה סגן אלוהים. כשזה בא עם שידור של קארסה, זה עוד יותר מהנה. שימו לב דרך אגב מי מבשל...
    תהנו

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער נפלא בעונה נפלאה. אני יכול רק להוסיף שבאותו זמן, אף אחד לא הכיר את אמנטינו, אולי רק מהראיון השחצני שנתן לפני פתיחת העונה ("אני קאפו החדש ואהיה טוב ממנו") והוא היה הפתעה מאוד נעימה לאורך כל העונה.

13. JR-Riquelme Member

למרות שליטה של לאציו במגרש, 3-0 לבולוניה כבר בדקה ה-27!
    תענוג לראות את די ואיו.

14. Karel Poborsky Member

רק 12 דקות חלפו ולאציו כבר בפיגור 2-0 מול בולוניה החלשה. הדבר שהכי חששתי ממנו בקשר לרומאים ככל הנראה הולך ומתממש ומדובר בהשערה לפיה לאציו אינה מסוגלת להוות גורם משמעותי במאבק האליפות ולכל היותר יכולה להתפלח למוקדמות הצ'מפיונסליג דרך המקום הרביעי או להסתפק בכרטיס לגביע אופ''א חומר השחקנים של לאציו הוא דל למדי ורחוק מלהשתוות לאלה של מילאן ואינטר(שעושה רושם בינתיים שיאבקו ראש בראש על התואר עד הסוף)של יובנטוס(למרות התחלת העונה הגרועה)ואפילו מאלה של פיורנטינה ורומא וגם יכולתה של הקבוצה במחזורים האחרונים מסמלת חוסר יציבות והוכחה שיהיה לה קשה להישאר בצמרת הגבוהה לאורך זמן. מאז קריסתו הכלכלית של המשקיע המיתולוגי קראניוטי מתקשה הקבוצה לחזור לצמרת הגבוהה ולרכוש שחקנים ברמה גבוהה ועד שלא ירכוש את הקבוצה מיליארדר חדש ככל הנראה הדבר לא ישתנה, המצב של לאציו מזכיר את מצבן של קבוצות פאר אחרות באירופה וגם באיטליה שקריסה כלכלית הביאו לנפילתן ולהתרחקות משמעותית שלהן מצמרת הליגה וכמובן שמהצמרת האירופית בה חלקן היו(חלקן אף התדרדרו לליגות נמוכות בארצן)כמו לידס יונייטד,פארמה,דורטמונד, נאנט,מונאקו דפורטיבו לה קורוניה ועוד כמה ששכחתי...

אגב את השער השני לבולוניה כבש מרקו די ואיו אותו שחקן שבתחילת דרכו בפארמה סומן כאחד הכשרונות הגדולים בכדורגל האיטלקי ושחקן בעל עתיד מזהיר אולם אחרי מעבר ליובנטוס ששילמה עליו כסף רב עליו החלה הקריירה של השחקן לשקוע וכיום הוא מדשדש בבולניה החלשה...

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/08
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אשמח אם מישהו שראה את המחצית הראשונה, יסביר מה בדיוק הלך שם ברנאטו דל'ארה...