La Sesta Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏3/10/08.

1. Lupo Member

תגיד לי, על מה אתה מדבר בדיוק? מקסס הוא אחד השחקנים היותר טובים שלנו. בטח ובטח בהגנה.
    עוד הפסד, עוד אכזבה, עוד 2 הרחקות ומחזור הבא ללא מקסס ופאנוצ'י הולך להיות לנו בלגן לא קטן בכלל במרכז ההגנה מול אינטר. מה יהיה הסוף?

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן להחליף את אוהדי רומא בפורום!
    להחליף את אחד השחקנים הטובים בקבוצה בגלל כרטיס אדום??! דיי כבר עם הליצנות הזאת!!
    כל הקבוצה נראתה כמו השיער של ספאלטי, לו יש אחריות בלעדית על איך שהקבוצה נראת. למה הוא ממשיך לפתוח עם פרוטה למרות שהוא לא מזכיר את השחקן של השנים הקודמות? למה להוציא את השחקן הכי טוב על המגרש ולהכניס במקומו ילד טיפש וחסר נסיון שלא מועיל בשום דבר? בנוסף לכל, רומא תפגוש את אינטר בלי צמד הבלמים שלה. מקווה שטוטי יחזור עד אז ויעשה קצת סדר, אי אפשר להמשיך ככה.

3. AS R Member

ראית את המשחק של צרפת בחודש שעבר ? רק בגלל מקסס היא הפסידה. ראיתי אותו בעוד כמה משחקים והוא פשוט לא שחקן טוב. אתם אומרים כל הזמן שכל שחקני ההגנה של רומא טובים, אבל אם כך איך הקבוצה מפסיגה פעם אחר פעם, וגם בשנה שעברה החלק ההגנתי של הקבוצה היה אחד האשמים הבלעדיים על כך שהקבוצה לא הצליחה לבצע את המהפך לאליפות שכל איטליה ציפתה לו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/08
  4. Antonio Member

היא לא עשתה את זה כי אינטר קבוצה יותר טובה, זה ממש לא בגלל מקסס.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר במשך 3 שנים מקסס מציג יכולת אדירה בהגנה של רומא ומקבל סטטוס של אחד השחקנים החשובים בקבוצה, אין שום הגיון להעיף אותו אחריי כרטיס אדום ומשחק גרוע במדי הנבחרת מלפני חודש. המהפך לא התבצע בשנה שעברה מכיוון שרומא הפסידה יותר מדיי נקודות מיותרות לקבוצות תחתית בחלק הראשון של העונה. אני חושב שהייתה חסרה עוד קצת מנהיגות ודמות כמו טוטי שידחוף את השחקנים קדימה בכל משחק. מקסס הוא בטח לא הסיבה שרומא לא זכתה באליפות.
    וביום שרומא מפסידה כנראה את האליפות שלה, עם אינספור בעיות שנראות לעין, התגובה הכי חכמה שאתה מצליח להוציא זה "להעיף את מקסס" בגלל שספג כרטיס אדום. בפעם הבאה שטויות כאלה לא יקבלו יתייחסות, לפחות לא ממני.

6. AS R Member

עדיף באמת שלא יקבלו התייחסות, בטח עם היחס המזלזל שלך.
    אמרתי את דעתי, שהחלק ההגנתי של רומא שוב הורס לה את העונה, ושהגיע הזמן להחליף את מקסס, למה אני צריך לקבל את התגובות המזלזלות שלך ? לכל אחד יש את דעתו, יכולת לאמר שזאת לא דעתך, במקום להתייחס ככה. באמת חבל' ש'העזתי' להגיב בפרום הזה. את הלקח שלי למדתי.

7. adirda Member

יובנטוס הזקנה , ורומא ה-"אכותית" מפסידות , תענוג. הפער של אינטר מהם גודל. תמשיכו ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Milanista3 Member

כן , אבל זה לא שאינטר שלך כל כך מרשימה ודורסת כל מה שזז .
    זו רק תחילת עונה ואני צופה עוד הרבה מעידות לקבוצות הצמרת(שגם ככה לא מרשימות יותר מידי ) ,בין היתר גם אינטר .
    בינינו ,עד עכשיו אינטר לא הרשימה במיוחד ובכל זאת ניצחה אם זה בגלל יעילות ואם זה בגלל מזל שזה חלק מהמשחק.יובנטוס ורומא לא מפסיקות לאכזב מתחילת העונה , חשבתי שהיום יגיע השינוי אצל יובנטוס ולשמחתי טעיתי כי אנחנו לא רגילים שיובה לא מנצחת 4 משחקים ברציפות .
    אין ספק שריינרי יילך הבייתה בקרוב.

9. JR-Riquelme Member

ההגנה של נאפולי כמו תמיד מזמינה את חלוצי היריב לטייל ברחבה, מיליטו בגול השני של גנואה היה לפחות 10 שניות עם הכדור בתוך הרחבה. נאפולי יהיו חייבים לרכוש בלם טוב, כי לדעתי חוץ מזה הם יכולים להיות מרוצים מהחלק ההתקפי של הקבוצה.
    לאבצי נתן משחק נהדר, הוא נראה מאוד חד, חוץ ממנו קשה לי להצביע על מישהו שנתן משחק ראוי, אולי דניס שהתעורר במחצית השנייה ובלי התחפושת של רוביניו לבופון הוא היה גם שם צמד ומשווה את המשחק.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די סובל במשחקים של אינטר. השחקנים שלה מאוד לא מדויקים ולעיתים נדמה שהרצון לבצע את ההתקפות במהירות המקסימלית גורמת לחלוצים לאבד את העשתונות כשהכדור אצלהם ברגל.
    אין לי מושג מה עובר על סמפדוריה וכואב לי לראות את הפתיחה העלובה הזאת לעונה שלה. במחזור הבא (עוד שבועיים) היא יוצאת לסן-סירו נגדנו ובתקווה שננצח, סמפדוריה תהיה ללא ניצחון גם לאחר המחזור השביעי. אטאלנטה כמו תמיד בשקט עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר ונמצאת בצמרת למרות ההתחזקות של היריבות שלה.
    ראיתי תקציר של ג'נואה-נאפולי והבנתי שהיה משחק טוב. לאבצי בכמה מהלכים נהדרים, בעיקר בזכות המהירות המדהימה שלו, די שיגע את ההגנה הפצועה של ג'נואה, אבל מסתבר שהמראסי בגרסת הגריפוני, הוא האיצטדיון הקשה בליגה נכון לעכשיו.
    יובנטוס משלמת את מחיר הפציעות, אבל עוד יותר את המחיר של הניסיון להצטמצם ברכישות. קנזביץ' ומלברג לא מחליפים ראויים לקייליני ולגרוטלייה. אם זה לא מספיק, במחזור הבא הם יוצאים לנאפולי. איזה כיף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לפי דעתי הבעיה של רומא היא מנטלית. היא התחילה את העונה לחוצה וכשדברים לא מסתדרים לה, היא רק נלחצת עוד יותר. גם בעונות קודמות היה אפשר לראות שמדובר בקבוצה של מומנטומים, בעיקר במשחקים יחידים שבהם היא תפסה יום (או חיובי או שלילי). מול בורדו היא פתחה רע ועשה רושם שהיא בדרך לאבד את המקום שלה בשלב הבא, אבל אז הגיע אדום לצרפתים שגרם למהפך מנטלי, מהפך שנתן לרומא את האפשרות לשחק כמו שהיא רגילה ועובדה שהיא ניצחה די בקלות באיצטדיון קשה. היום היא נקלעה לפיגור וספגה שני אדומים שאומנם עדיין לא ראיתי אותם, אבל סביר להניח שנבעו מלחץ או משהו בסגנון.
    אם כבר אני מתעסק בפסיכולוגיה וביכולות מנטליות - ג'ילארדינו. טענתי שהבעיה שלו היא אך ורק בראש וכבר לאחר חודש וחצי אנחנו מקבלים תשובה די ברורה. הוא חזר.

עוד מעט מילאן-קליארי. מקווה שלא תהיה נפילה דווקא במשחק החוץ הכי קל בליגה...

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה התוצאות של ניהול חובבני,החל מפיטורי דשאן הבאתו של ראניירי המשך בחיזוק המהולל בדמותו של פאולסן ועד לפאדיחת טיאגו.זה פשוט לא יאמן שג'יילי וסקו יילכו הביתה עם ראניירי.
    אין מילים חוץ מבושה

12. 亚历山大帕托 Member

CAGLIARI: Marchetti; Pisano, Lopez, Bianco, Agostini; Fini, Conti, Biondini; Cossu; Acquafresca, Larrivey

MILAN: Abbiati; Zambrotta, Bonera, Maldini, Jankulovski; Ambrosini, Gattuso, Seedorf; Kaka, Ronaldinho; Pato

13. forza forza Member

אף פעם לא הבנתי למה מילאן לא מוציאה כסף על שחקני הגנה. להוציא את זמברוטה, שגם עליו מילאן לא הוציאה סכומי עתק במונחים שלה, איזה עוד שחקן הגנה נרכש בהרבה כסף בשנים האחרונות? ואני לא מדבר על יאנקולובסקי שהוא בכלל קשר, ושבזכות היכולת שלו בתפקיד הזה מילאן צירפה אותו.

בשער מילאן לא התחזקה, בעמדות הבלמים גם לא, אנצ'לוטי עושה אילתורים כל הזמן. מאלדיני היה מגן שמאלי קלאסי, כשיפרוש יזכרו אותו יותר כבלם מאשר כמגן שמאלי, בו הוא עשה את רוב שנותיו הטובות. חבל.

ועם כל הכבוד לבונרה, מילאן צריכה בלם לרמה שלה. הבעיות הללו לא בולטות כי במילאן כולם עושים הגנה, אף אחד שם לא מחפף, גם לא רונאלדיניו. זו צורת המשחק של הקבוצה הזאת.

אבל למה היא הפסידה בתחילת העונה ונקלעה לתקופה לא טובה? נכון, הגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/08
  14. yonmu Member

ההנהלה של מילאן באמת קמצנית, אבל כשמסתכלים על שוק השחקנים (בעיקר באנגליב), כששחקנים כמו רוביניו וז'ו נרכשים בסכומים שבהם הם נרכשים, זה מאוד הגיוני ואפילו, באיזושהיא צורה, מבורך. לא היתי רוצה לראות את מילרן מוציאה סכום שקרוב ל30 מליון שריאל שילמה על בלם בינוני כמו פפה.
    להנהלה של מילאן (גאליאני ככל הנראה) מגיע כל הכבוד אדיר שעם הוצאות כמעט מינימליות חיזקה את הקבוצה בצורה אדירה. אביאטי לא שם גדול ולא נחשב לאחד השוערים הטובים בעולם, אבל כמו שהוא נראה עד עכשיו, הוא מצוין. מאלדיני בינתיים מפתיע ונותן עונה טובה, כשבתחילת השבוע הוא עצר את זלטאן בצורה מרשימה. גם קאלאדזה מוריד את מינון הטעויות שלו, והנקודה שגרמה לי ללחוץ על 'תגובה' - בונרה. זה שהוא לא משחק הרבה זה פשע. הוא (אני מפחד שאני לא גורם לו לנאחס הערב) כמעט ולא גרם לספיגות של מילאן. בלם יציב, פה ושם שטויות (האדום על סיסוקו מול יובה שנה שעברה), אבל לא יותר מכל שחקן ממוצע.
    וכל זה כשנסטה פצוע. ההגנה של מילאן בהחלט מפתיעה אותי לטובה בינתיים, למרות שאנחנו סופגים לא מעט.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד שמח עבור הנקודה הראשונה של קאליירי העונה. די חששתי שאם היתה יוצאת לפגרה עם אפס נקודות בקופתה היתה חוזרת לליגה שבורה מנטלית והינו מאבדים אותה לטובת הסריה B בשלב מאוד מוקדם של העונה. לכן אני חושב ומקווה שהנקודה הזו, שאולי לא משנה את מיקומה האחרון בטבלה, תתן להם את התנופה לגלגל את כדור השלג לכיוון הנגדי, כי מבחינת כדורגל קאליירי שווה הרבה יותר מאין הנקודות אותן אספה עד המחזור האחרון.

הטבלה אחרי המחזור ה-6:

http://up16.siz.co.il/up2/ogkmtxdmobz1.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/10/08