La Seconda Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏12/9/08.

1. פירנצה Member

איזה לברוח אנחנו רק בתחילת העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

2. Milanista3 Member

4 הפרש זה לא מעט בטח איך שהעניינים מתנהלים.
    אם מילאן ממשיכה ככה היא יכולה לשכוח מהצ'מפיונס ליג גם בשנה הבאה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אוח כמה שאני רוצה להכנס עכשיו לצ'אנל 4 ולראות :
    Official: Milan Sack Ancelotti !

חחח חלום מתוק אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יניב וכל היתר, אני לא חושב שזה צודק לבחור עכשיו את השחקנים שהוא הכי נהנה לטנף ולהפיל הכל עליהם. כאילו בוריילו שלא כבש ב-45 דקות שלו על המגרש הוא הבעיה של מילאן וכאילו הונטלאר היה הופך את התוצאה. לא היה היום שחקן אחד במילאן, פרט אולי לאביאטי, שאפשר לציין לטובה. כך היה גם במשחק הראשון. נראה שיש בעיה הרבה יותר עמוקה משחקן זה או אחר, יש איזשהו רקבון מבפנים שמשפיע על כל הקבוצה. אני לא יודע אם זה אנצ'לוטי, אני חושב שדווקא הטבילה העמוקה של ההנהלה בתוך מערך וסגל הקבוצה, אבל מה שבטוח שחייב לקרות זעזוע שתרפה את המוגלה וזה לא איזה שחקן זה או אחר, זה עמוק יותר. או שאנצ'לוטי ילך ויבוא במקומו איש עם עמוד שדרה שיקח את הקבוצה על עצמו, אדם בעל קריזמה שיוכל לומר לברלוסקוני ולגאליאני מה שהוא חושב בפנים, או שההנהלה תרד מהעץ ותתן לאנצ'לוטי לעבוד איך שהוא רוצה, ואם לדעתו (ואני חושב שזו דעתו) שבצ'נקו לא צריך להיות בסגל, אז שבצ'נקו לא יהיה בסגל.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אורי כוונתי הייתה יותר להתבטאויות ההזויות של גליאני שנכון שהוא מנסה בדרכים ההזויות שלו לנסות ולמכור כרטיסים אבל בחיי שלפחות ינסה לעשות את זה בצורה קצת יותר הגיונית. בשורה התחתונה זה די ברור שבוריילו הוא עוד גירסא של ג'ילארדינו ואני חושב שרוב אוהדי מילאן תמימים בדעה זו. לא מספיק שדונגה התעלל בו עכשיו גם אנצ'לוטי גורם לפאטו להיות חלוץ מספר 3. געגועיי לפיפו.

אני לא יודע איך הגאושו המהולל של אנדריי נראה היום אבל קצת מוזר לי שהוא הוציא אותו והכניס את סיידורף, למה לא להוציא את פלאמיני ולהכניס את סיידורף או למה לשחק בכח עם חלוץ אחד? היחיד שאני לא בא אליו בטענות זה ריקי מאחר והוא חזר מפציעה מעצבנת. אני מסכים שמשהו פה מסריח מהרגיל, הקבוצה נראית אנמית ולא מחוברת בכלל, כנראה שיש אינדיקציה מסוימת למשחקי ידידות.

5. cazzo Il Capocuoco

יופי, עוד כמה הפסדים ואולי נראה רעידת אדמה. ואני אומר את זה ברצינות רבה.

ושוב, אנצ'לוטי לא אשם שיש לו אופי של פשרן, זה ההנהלה שלו שמחבלת לו בקבוצה.

יואב, היה בשיעור אזרחות במקום לראות את הזוועה.

6. milanezi22 Member

מה שרקוב בשחקנים שכולם שם במגמת ירידה מתמשכת. חלק גדול מהם כבר לא מספיק רעב לרוץ על המגרש, במיוחד שהשחקנים היחידים שלך בהתקפה הם קאקא, חצי שבצנקו וחצי רונאלדיניו.
    כל הנחמדות הזאת בלהשאיר את מאלדיני, פאבלי,אמרסון לעוד עונה, ולשחק עם פלאמיני ואמברוזיני ביחד עם פירלו כחלק מקישור אחורי עוד יעלו למילאן הרבה נקודות.
    אבל זה בסדר אנחנו סובלים בליגה כבר שנתיים, חמש שנים בלי סקודטו, אז עוד אחד לאוסף לא יקרה כלום.
    הפעם לשם שינוי יש בסיס לשמועות על אנצ'לוטי, בעיקר בגלל שההנהלה של מילאן חושבת שהיא עשתה רכש ראוי ומישהו צריך לשלם את המחיר על זה. (רמז זה לא רונאלדיניו ולא גליאני שהוציא 60 מיליון אירו בקיץ להחזיר את כדורי הזהב הבייתה)

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/08
  7. 亚历山大帕托 Member

מאיפה המספר המופרך הזה, 60 מיליון? עם כל האגורות, על שחקנים חדשים הוציאו כ-45 מ' יורו, ואחרי שמתחשבים בשחקנים שמכרנו, ההוצאה הסופית היתה קצת יותר מ-15 מ' יורו.

8. cazzo Il Capocuoco

זה לא משנה המספר. העיקר הוציאו כסף, והוא מתחיל להשרף ולהתעופף באוויר.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ילדי מילאנו בינתיים משלמים את המחיר על חולצות השחקנים החדשים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. milanezi22 Member

למה מופרך? בגלל שאיל פאדרינו לא גילה לאף אחד כמה שילם על הבן האובד?
    שבצנקו: 10-15 מיליון (מוערך)
    בוריילו: 10 מיליון
    זאמברוטה: 10
    רונאלדיניו: 21
    קארדצ'יו+ויודז: 5.5 מיליון יחד
    אביאטי,פלאמיני, אנטוניני, סנדרוס-חינם

10. FelaKaT Member

רעידת אדמה תהיה אם רייקארד יבוא במקומו של אנצ'לוטי.

11. milanezi22 Member

כעת נותר לחכות ולראות איפה עובר הגבול האדום, ועד מתי נמשיך להתבזות, ויודעים מה התוצאות כבר לא מזיזות מה שמציק לעין זה הסירוס והנגרים, חוסר טביעת היד של המאמן בקבוצה. שום דבר לא השתנה מהעונה שעברה
    בוריילו החליף את ג'ילארדינו, ורונאלדיניו שיצא במחצית הוחלף ע"י סיידורף. איפה השיפור? אה כן מאלדיני בלם ופאבלי מגן שמאלי...אופס אינזאגי היה פצוע, ונסטה עם הגב כמובן
    10 שחקנים חדשים הגיעו, ואיכשהו לא מרגישים בשינוי.
    אולי יבואו האופטימיסטים ויחפשו בעיות פסיכולוגיות בסגל? אכן

זה בערך כמו לבוא למיליונר שלא נגע כמה שנים בכלי עבודה ולבקש ממנו לעבוד 8 שעות ביום עם הידיים, תמורת שכר 'הולם'. סביר להניח שהוא ייתן עבודה, אבל בקצב שלו, כי את הכסף הוא כבר לא ממש צריך וגם לא את התהילה, טוב נו אולי קצת את התהילה.
    כדי לעשות שינוי חשיבה כזה דרסטי, צריך קצת יותר מאנצ'לוטי כדי לחבר את כמות השחקנים השבעים האלה. כמות הטבעות שיש להם על הידיים גדולה מדיי, במיוחד שכל אחד מהם רוצה להראות שהוא זה שעשה את השינוי ולא החבר שלו.
    שבצנקו רוצה להוכיח שהוא יחזור לכבוש כמו בימים הגדולים, רונאלדיניו רוצה להראות לעולם שהוא יחזור להיות מספר 1 וינהיג את מילאן, וקאקא רוצה להראות לכולם שעם כל הכבוד לרונאלדיניו הוא בעל הבית במילאן גם מבחינת מהירות וגם בשליטה בכדור. איפה האיזון? בתחת

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/08
  12. N כמוני Member

יכול להיות שהבעייה בהנהלה.ובהחלט ייתכן שאם אנצ'לוטי יתחלף,זה יהיה בסמרטוט יס-מן,שיקשיב רק לגליאני וברלוסקוני ויזיק לקבוצה.אבל במילאן לא יכולים להרשות לזה להמשך,לא ייתכן שהקבוצה שלהם תראה כל-כך גרוע.מבחינת סגל שחקנים,אין ספק שמילאן בין 3 הראשונות.כמו שזה נראה עכשיו זה לא ימנע ממנה לשחק גם בשנה הבאה בגביע אופ"א.

13. yonmu Member

ואחרי שמורידים את כל ג'ילארדינו, ברוקי, סימיץ', ואחרים זה יוצא מקסימום 20 מליון. לשם השוואה (ואני יודע שבליגה האנגלית כולם משוגעים והכל) - מנצ'סטר, אלופת אנגליה ואירופה, הוציאה 30 מליון ליש"ט.

לכל המתלוננים על בוריילו=ג'ילארדינו -
    אני לא חושב שכשגילארדינו הוחתם הייתם כל כך מבואסים. ג'ילארדינו היה החתמה מצוינת בזמנו, אבל חוסר מזל (בעיקר) הפך אותו לבזבוז. אם בוריילו באמת ג'ילא2 (והעונה הכושלת שלו במילאן אומרת כלום ושום דבר), הוא רכש נהדר.

14. 亚历山大帕托 Member

לגבי אחד בטוח טעית וזה זמברוטה שנרכש ב-8.5 מ' יורו (אפילו אושר בידיעה באתר הרשמי של בארסה).

לגבי השאר פשוט צריך להשתמש בשכל:
    - 76 הושאל. אם הוא היה נרכש היתה הודעה ברורה שהוא קיבל חוזה עד 201X. זה היה דוקא ה-krestniy otetz הרוסי שהיה מעוניין להסתיר את פרטי העסקה.
    - ויודז וקרדאסיו הגיעו בחינם. הם הגיעו למילאן כשחקנים חופשיים לתקופת ניסיון. עם שחקנים תחת חוזה זה לא קורה.

אנטוניני דוקא עלה 3.5 מ' יורו (חצי כרטיס).

לא יותר מ-45 מ' בסופו של דבר, מינוס קצת מתחת ל-30 מ' במכירות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/9/08
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וחצי הכרטיס של בוריילו עלה למילאן 7 מיליון אירו (ולא 10).

בכל אופן, מספיק עם מילאן. יובנטוס משחקת טוב נגד אודינזה, למעשה מעלימה אותה, אבל נראה לי שהרוטציה הקבוע של ראניירי בחוד ההתקפה עושה את שלה ויש יותר מדי חוסר תיאום בהתקפה. ליאקווינטה יש משחק טוב, אבל לפעמים כאשר זה לא נכנס, זה פשוט לא נכנס.