La Quinta Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏27/9/08.

1. forza forza Member

אופסייד ברור של קאקא
    אבל יאללה, שיהיה לכם לבריאות
    שנה שעברה מילאן פתחה ת'עונה בדיוק עם אותו מספר נק' כמו שלנו, וראינו את התוצאה בסיום העונה.
    היה עידן של מילאן, שהיינו הרבה מאחור, זה נגמר, תם עידן.
    אינטר היום שולטת ועוד תשלוט.
    הואה הואה הואה הואה אינטר! אינטר!

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/08
  2. ksla Member

מצחיק לראות את אוהדיי מילאן מרחפים כאן ,קוראים לאינטר לוזרים ,AGENT ORANGE ,באותה מידה שאתה מכנה את אינטר לוזרים אני יכול לכנות את הליגה האיטלקית לוזרית ,היא הריי רק מקום 4 בעולם ,היציעים ריקים,הרמה על הפנים,שחיטויות כול יום ,לוזרים !

3. Jose Mourinho Member

"סרטונים", סה"כ הבאת שני שערים ממשחקי גארבג' טיים. שהוא קיבל הזדמנויות בליגה ובליגת האלופות הוא היה חלש, ויחד עם גילו המתקדם(32), לאינטר כבר לא היה צורך בו.

מארטינס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    זיכרון קצר זה דבר בכלל לא טוב ידידי, אם היה לך טוב עם שחקן בעל ראיית משחק של נעל בית, שנהג להחמיץ 3 פעמים במשחק מול השוער(בממוצע, היו משחקים עם יותר), על פני הסופר-טאלנט באלוטלי, חבל על המאמץ שלי.

נו באמת, תצפה שוב ותראה שפלאמיני פשוט זרק את היד שלו לפרצוף של אדריאנו.

"אתם", מי זה "אתם"?

בהחלט, אופסייד ברור כשמש.

וד"א, אל תנסה להוציא את עצמך ליצן עם הלוזרים הזה, למרות שאתה מצליח לא רע בכלל.
    אתה יכול להגיד שההרכב שעלה לשחק ב5 במאי 2002 יצא לוזר, אתה יכול להגיד שההרכב שהפסיד למילאן ב03/04 2-3 אחרי שהוביל 2-0 יצא לוזר, ודברים בסגנון הזה הם בהחלט נכונים - אבל לכנות מועדון ושחקנים כאלה באופן כללי כלוזרים? לא רציני ולא שווה התייחסות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/08
  4. 亚历山大帕托 Member

כמובן שזה ברור לך עכשיו, כי אתה רואה קו משורטט לרוחב המגרש שמראה לך בדיוק איך הבהונות של קאקא עוברות את אלה של מטראצי.

כשבמשחק נגד סמפדוריה השופט לא ראה את זלאטן עוצר את הכדור עם היד כדי לכבוש, לא אמרתם כלום. ככה זה עם לוזרים. אני יכול להגיד לזכותי שהצדקתי את השופט במקרה ההוא, מכיוון שלא הוא ולא הקוון לא יכלו לראות בבירור משהו הרבה יותר חמור מהסנטימטר הזה של קאקא.

5. 亚历山大帕托 Member

אוקיי, מכוון. תצפה שוב ותראה שמטראצי זרק את היד שלו לפרצוף של קאקא. גם לא? העבירה עדיין בוצעה, בין אם מכוון או לא!

אה, יופי, אתה מודה שיש לכם רק 15 אליפויות. אתה הצדיק היחיד בסדום, ברכות. "אתם" זה כלל אוהדי אינטר.

6. Jose Mourinho Member

אחרי מיליון צפיות במקרה, אני לא ראיתי שם נגיעת יד. אם זלאטן היה נוגע ביד, הכדור היה משנה את כיוון נפילתו. הכדור נפל באותו מסלול לדשא, משמע שהיד של זלאטן הייתה רחוקה מילימטרים ממנו ולא נגעה בו. זלאטן בבירור עצר את הכדור עם החלק שבין הכתף לחזה.

7. forza forza Member

מרטינס היה חלוץ תותח, לא ראיתי שהוא היה מחמיצן כרוגי כפי שתואר פה... לא יודע, אולי אני עיוור...
    לא ראיתי שום דבר מיוחד מבלוטלי עד כה, יכול להיות שבהמשך כן אראה, בינתיים, הוא בסך הכל ילד שצריך להשאיל לקבוצה קטנה כדי שישחק יותר. בעשר השנים האחרונות הפסדתי עשרות בודדות של משחקים של אינטר, אני צנוע אבל יודע על מה אני מדבר...

מרטינס היה מהשחקנים האהובים על אוהדי אינטר, לפי מה שקראתי ושמעתי, והמכירה שלו לניוקאסל הייתה סוג של הלם. בנו עליו ופתאום זרקו אותו ב-10 מיליון יורו... אם לא הפציעות, היית שומע עליו הרבה.

ואמרת סולארי בן 32? ומה פיגו שבתפקיד שלו? וקרוז? וזנטי? הגיל לא קובע כלום, אם יש לך את זה זה יישאר עד שתפרוש.

עוד משהו בקשר לבלוטלי, אם כבר, אני מעדיף את ויקטור אובינה, שהוא כישרון ענק.
    יום טוב

8. Chievo Member

כן, אבל היא הטובה בעולם מבחינתנו, לא משנה מה תגיד עכשיו.

היית מנותק מכדורגל בשנים האחרונות?

מדהים!! אתה טוען בהמשך ההודעה שלך כי מוריניו פתח עם שלושה קשרים דפנסיביים, אבל במרכז השדה לא הייתה ברירה אלא לשחק עם שלושת השחקנים האלה שהם על פי הכושר הנוכחי שלהם עדיפים על סטנקוביץ'.
    במחצית השנייה, ז'וזה דאג לחזק את ההתקפה, הוציא בלם והכניס חלוץ, בנוסף להשתתפותו של הגנן הארגנטינאי. כמה דקות לאחר מכן גם עם ההרחקה של בורדיסו, הוא הוציא את ויירה והכניס את דיאן הסרבי כי זהו שחקן יותר התקפי מאשר ויירה כשאינטר עם נשארת עם שני בלמים בלבד, מוריניו הוכיח היום שוב שהוא גאון. מנגד חניכיו של קרלו אנצ'לוטי היו יכולים לגמור את המשחק עם עוד גול או שניים בסוף המשחק, אבל הפחדנות המילאנזית כמעט עלתה להם ביוקר כשהם המשיכו להעביר את הזמן בלי לתקוף את ההגנה החלשה של אינטר אז, והלוואי שאדריאנו הצליח להשוות את התוצאה בסוף.

9. 亚历山大帕托 Member

http://img264.imageshack.us/img264/7650/ibrawi4.Xxx

החלק שבין הכתף לחזה של זלאטן ממש רחב... אבל כמובן שהתמונה פה ממש מרוחה ואתה עדיין רואה בבירור שהכדור נוגע בחזה. וזה רק צירוף מקרים מוזר שאתה אוהד אינטר שנהנה מכל המהלך הזה.

אולי השחקנים לא לוזרים, אבל הקבוצה כן. שוב, מה שקלצ'ופולי עשה עבורכם לא יכול למחוק מסורת שלמה. זו לא תווית, זה הטבע שלכם.

10. Jose Mourinho Member

אף אחד לא בנה על מארטינס, בקיץ שהוא נמכר אינטר החתימה את קרספו וזלאטן בזמן שגם קרוז, אדריאנו ורקובה היו בסגל. מארטינס לא היה ברמה של כל אלו ולכן נמכר.

ובתור אחד שמחזיק בכל התקצירים של משחקי אינטר בהם מארטינס השתתף, אני אומר לך בבטחה שהוא המחמיצן הגדול ביותר שראיתי - אפילו חשבתי פעם להכין סרטון על ההחמצות הגדולות שלו.

באלוטלי הרבה יותר מוכשר ממארטינס ואובינה גם יחד. הוא רק בן 18 ואני בטוח שהוא יעשה את שלו עם הזמן.

AGENT ORANGE, בתמונה שהבאת הכדור עדיין לא נוגע בזלאטן. מאית שנייה אחרי זה הכדור נגע בחלק שבין הכתף לחזה וראיתי זאת באמצעות התוכנה סוני וגאס שמחלקת תמונות מוידאו למאיות השנייה.

למשפט האחרון שלך אני לא אתייחס כי אתה ממשיך באותו קו ליצני. זו התגובה האחרונה שלי בקשר ל"לוזריות", כי עם כל הכבוד אני לא ארד לרמה כזאת של טיעונים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/08
  11. 亚历山大帕托 Member

כמו שחשבתי, אין טעם להתווכח. כנראה שגם הקוון אתמול היה צריך תוכנה כזאת איתו על המגרש.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

די חלאס,כל בעלי העין הביונית והמצלמות שיש לכם בראש,לכו תיהיו קוונים,אם הלחץ,האווירה,ובעיקר המהירות שהדברים קורים,אתם באמת מצפים שיראו נבדל שהוא באמת לא יותר מכמה סינטימטרים בודדים? על מה אתם רבים פה? אם אוהדי אינטר באמת חושבים שבגלל זה הם הפסידו אז כנראה שבאמת שום דבר לא השתנה,פשוט לא בכיתם בשנתיים האחרונות.

13. AVISEY Member

איזה כיף לראות את זלאטן בוכה, פשוט כפוי טובה, אחרי כל כך הרבה מתנות שהשופטים נתנו לו, ככה הוא בא בטענות לשופטים ? נו באמת זלאטן .. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Raulito Madridista

מילאן הייתה ראוייה אתמול לניצחון, היא באה לשחק כדורגל מהדקה הראשונה בניגוד לאינטר שלא עשתה שום דבר. אין דרך יותר טובה עבור רונאלדיניו כדי לכבוש את שער הבכורה שלו במילאן. אומנם כולם ציפו שהשער הראשון יגיע עם הרגל ולא עם הראש(בתקופה בברצלונה הוא כמעט ולא הבקיע בנגיחה), אבל זה ממש לא משנה. כל המהלך לפניכן היה פשוט נפלא ואני בטוח שהקהל של מילאן לא נהנה בצורה כזאת הרבה זמן.
    בצד של אינטר היו כמה חלשים, אבל אני מעדיף להתמקד בקווארסמה. אתמול לא ראיתי ממנו שום פעולה חיובית, באמת שלא. הוא אומנם סידר מצב נייח פה ושם, אבל הוא היה מאוד לא תכלתיתי. אני חושב שעד עכשיו הוא לא הצלחה גדולה באינטר. פיגו אומנם איטי, קצת מסורבל, עבר זמנו ומה שתגידו, אבל את חוכמת המשחק אי-אפשר לקחת לו, ויכול להיות שאתמול הוא כן היה יכול לגרום לשינוי.
    השחקן השני שלא התלהבתי ממנו זהו ויירה. פעם הוא היה דוחף קדימה, היום הוא מתמסר על שני מטר עם זאנטי או קמביאסו. אני אוסיף שאני בדר"כ רואה את מאייקון תורם יותר לחלק הקדמי. אתמול זה לא היה.
    חבל שאדריאנו שנכנס כמחליף החמיץ פעמיים ממצבים טובים מאוד, כי שער שלו בדרבי היה יכול לתת לו דחיפה עצומה לקראת ההמשך.
    אצל מילאן אני חייב לציין לטובה גם את סיידרוף, הוא עשה כל מה שהוא רצה על המגרש. אני תמיד אמרתי שסיידרוף יכול להיות קשר 50\50 כמעט מושלם. הוא נראה הרבה יותר טוב מפלאמיני למשל בעמדה הזאת. חסרונו של פירלו כלל לא הורגש אתמול אצל מילאן. אולי גם שבשנקו קיבל רוח חיים סוף סוף? אתמול היה לו מהלך מצויין שכמעט הסתיים בשער, זו אולי הפעם הראשונה שהוא הראה קצת יכולת אישית במדי מילאן העונה. אגב היה מעניין איך היה מגיב מוריניו אם שבשנקו היה כובש אתמול. לפחות המאמן הפורטוגלי פירגן לו בתקשורת.
    מוריניו צריך להסיק הרבה מסקנות מהיכולת הדלה של הקבוצה שלו אמש, אבל אני בהחלט מאמין שהוא יעשה עבודה טובה ובדרבי הבא יחזיר לאנצ'לוטי שפשוט ניצח אותו בצורה טקטית.
    הניצחון הזה מוסיף דחיפה אדירה למילאן, אבל צריך לבדוק את היציבות שלה לאורך זמן. זה ברור שביום נתון היא יכולה לנצח כל קבוצה באיטליה וגם בעולם, אבל לא בטוח שאליפות לוקחים במשחקים הגדולים.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה קצת מטומטם בעיניי לרדת על אינטר על האליפות שהיא קיבלה מבית המשפט בעוד שלא אומרים דבר על המעשים של יובנטוס באותו הזמן אבל זה לא הדיון לכך. הגיע הזמן שתעברו על זה הלאה.

היה משחק אדיר אתמול, תצוגת כדורגל איטלקי משובחת בדיוק כמו שאני אוהב את זה. היה קרב די צמוד, קצב משחק נהדר והמון אירועים ומצבים. כל מי שיש לו קצת ראש פתוח יכל להנות אתמול. מאוד הופתעתי לטובה יש לומר מאנצ'לוטי שלא שיעמם אותנו שוב ופתח עם סיידורף בעמדה של פירלו. סיידורף היה ללא ספק השחקן המצטיין לצד קאקה. פשוט פנטסטי ואני אשמח להמשיך ולראות אותו גם במשחקים הקרובים באותה עמדה, אחרי השנה ומשהו הפושרות שלו הוא יכול לחזור לעצמו אם הוא ימשיך באותה היכולת,מבחינה טקטית הוא עשה הכל נכון.

רציתי לציין לטובה את החלטות השופט. אני מדבר על העבירות נגד קאקה. לדעתי זה אינטרס שיפסיקו לפגוע בשחקנים המוכשרים יותר, הפאנטזיסטים והצהובים היו בהתאם. מה שסטאנקוביץ' עשה אתמול היה שווה אדום ואני מסכים עם מלר שאם לא בודריסו אז הסרבי היה עף למקלחת מוקדמת.

אין ממה להיות מאוכזבים מאתמול, אני מקווה שנמשיך לראות אותה ליגה, השנה יותר משנים קודמות יש הרבה עניין וקשה לחזות תוצאות שקבוצות כמו נאפולי, ג'נואה ולאציו השתפרו כל כך שלא נדבר על קטאניה, פאלרמו וסמפדוריה העקשניות. זראטה מתגלה כרכש חלומי עבור לאציו, איזה משחק הוא נתן ואיזה שערים.

ברוכים הבאים כל אוהדי אינטר החדשים, תמיד טוב לראות חדשים אבל תתחברו למציאות, כמה שטויות נכתבו כאן זה פשוט מדהים וחבל. באלוטלי אחד השחקנים המבטיחים שיש לכם ובאיטליה בכלל וזה די עצוב שאתם לא מסוגלים להעריך אותו.