La Quinta Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏27/9/08.

1. Jose Mourinho Member

בבקשה מנה לי יותר מ5 מהעונה שעברה. ב06/07 אני כלל לא זוכר מקרים שהשופטים היו לטובתנו, אם כבר להיפך.

לא חושב שיש מה להשוות. מטראצי קפץ עם קאקה לכדור ושם עליו יד כמו שכל שחקן עושה בעוד פלאמיני הוריד מרפק לפנים של אדריאנו.

אכן, וזוהי התשובה של מילאן לאיברה-קדברה: referee-cadabra!

בתווית הלוזרים לא משתמשים כבר אוהדים שנקראים פה כותבים רציניים.
    אף אחד ממי שאני מכיר לא חגג את הסקודטו של 05/06, וכן ניצחנו פעמיים בליגה עם רומא שנראתה הרבה יותר חזקה מיובה ומילאן של היום. זה שמילאן הייתה ברמה של בולטון, לא גורע ולו מעט מאינטר.
    ושוב, תרצה או לא תרצה, השופט עזר לכם היום, בדיוק כמו שבכיתם על שהשופטים עזרו לאינטר אשתקד ב3-4 משחקים, ואם זלאטן אומר, מי אני שאתווכח.

לגבי המשפט האחרון שלך - לא ברור והאמת גם לא ממש מעניין אותי לדעת למה התכוונת.

וד"א, לא ציינתי זאת קודם, אבל איך לעזאזל אדריאנו הצליח להחמיץ את הנגיחה הזאת ממטר. לא יאומן איך מילאן ניצלה בעור שיניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/08
  2. FelaKaT Member

לגבי החוק בנבדל שהיה, ככל הידוע לי, אם יש ספק אז הולכים עם ההתקפה. במקרה הזה, לכל קוון שאני מכיר היה קשה עד בלתי אפשרי לראות את הבוהן של קאקה ככה שהוא הלך עם ההתקפה. אי אפשר לראות דבר כזה בלי טלוויזיה.

לא השופט הכריע את המשחק היום בדיוק כמו שלא השופט הכריע את האליפות בשנה שעברה, מילאן פשוט הייתה ראויה יותר.

מה הקטע של מוריניו להכניס 10 חלוצים כל משחק?

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/08
  3. golani12 Member

אני חושב שמייקון יהיה מעולה משחק וגם בכללי כל משחק שלו מתחילת העונה הוא יהיה מעולה כל פעם מחדש בין ה3 המגנים הטובים בעולם זוליו סזאר גם נתן הצגה עם הצלות מעולות מרוני ושבצינקו שתי הצלות אדירות ששוער ברמה עולמית רק יכול לקחת ויירה וקמביאסו עיצבנו אותי במשחק כל הזמן אחורה ואחורה לא יצרו שום מצב זלאטן זה כבר ידוע שהוא אפס כש זאת קבוצה ברמה גבוהה זה הבעיה שלו ותמיד תהיה הבעיה העיקרית שלו האגפים תפסו יום חרא כש מנסיני יהיה אפס היום וקווארסמה דווקא יהיה די פעיל עם סחיטות של פעולים והרמות לרחבה אבל לא יהיה אפ אחד שמה תמיד וגם שיהיה שמרו אליהם די טוב וגם איפה הקווארסמה של פורטו שיהיה עובר שחקנים גדול אליו או לא נגד צילסי עם פורטו לפני שנתיים הוא יהי מדהים אז מה קורה עם הדריבלים רק בסוף המשחק ראיתי ניסיון ראשון שלו לעבור את יאנקולובסקי והוא הצליח בלי בעיות חבל הכל נכשל וזה מבאס בגלל זאנטי משחק 601 שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. golani12 Member

http://www.inter.it/media/desktop_scud/23603.Xxx טוב אז ככה חבריה אינטר לפי דעתי עדיין תהיה אלופה בסוף העונה בעזרת השם אבל השאלה היא האם תצליח גם בליגת האלופות בשלבים הסופיים של העונה אני מעדיף ש נשחק בלי זלאטן החל מרבע הגמר כי נגד קבוצה גדולה הוא יהיה אפס מאופס בכל מקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. forza forza Member

כמו שכבר אמרתי, זכיה בסקודאטו היא בעדיפות שניה כרגע מבחינת אינטר, שחלק מאנשי ההנהלה שלה אפילו הבהירו זאת.

צריך ללכת חזק בצ'מפיונס, אבל ברור שעם היכולת הזאת של העונה עד עכשיו גם לרבע הגמר לא נגיע. מסכים לחלוטין עם אוהד אינטר פה, שאמר שזלטן מצטיין רק נגד קבוצות קטנות. וזאת בעיה גדולה. נגד קבוצות גדולות לא נותנים לו ת'חופשיות הזו ללהטט עם הכדור ולחשוב, ישר שני שחקנים מתנפלים עליו, והוא יורד אחורה מדי ולא משחק במרכז הרחבה, כך אינטר מאבדת מהעוקץ שלה.

יודע שמוריניו אוהב טקטיקה ולשחק מסודר, אבל בשלבים המכריעים של ליגת האלופות וגם כמובן בליגה נגד קבוצות חזקות, הוא חייב לשחק עם שני חלוצים, כשמנסיני וקוארסמה או פיגו באגפים. זלטן וקרספו יהיו צמד נהדר, אם רק מוריניו יפתח עיניים וייתר להרנן צ'אנס!

אגב, מה עם סולארי? עזב? עוד שחקן מוכשר שלא מקבל הזדמנויות! מנצ'יני נתן לו פה ושם אבל לא מספיק! עצוב שהשחקן הזה, שהיה תותח בריאל מדריד, בא לאינטר ונזרק לספסל. פשוט טמטום.

6. Antonio Member

מה טמטום בזריקת סולארי לספסל? הוא בא לאינטר ונהיה חרא של שחקן שיושב על הספסל ומקבל כסף.
    הוא קיבל הזדמנויות והיה גרוע בטירוף.
    אני לא בטוח כמה משחקים של אינטר ראית בשלוש שנים מאז שסולארי חתם.

ולאוהדי מילאן,
    אובייקטיביות זה לא הצד החזק שלכם.
    "חוגגים אליפויות שלא זכינו בהן" מי חגג את האליפות שקיבלנו מיובה? אולי אתם חגגתם בצעקות כמה שאינטר מניאקים, אבל לא צעקתם על יובה שהרסה את הכדורגל.

מה אינטר אשמה שמילאן הייתה חרא של קבוצה? למה אני צריך להתנצל שהקבוצה שלי הייתה הרבה יותר טובה משלך?
    מה למילאן לא היו אליפויות שכל הגדולות היו נמושות? ודאי שהיו.
    מה אני אשם שהיו"ר שלכם הוא אידיוט שלא מסוגל להביא בלם נורמלי לקבוצה? ושהנשיא קמצן?

7. forza forza Member

ראיתי כל משחק שסולארי שותף בו באינטר, בעיקר באינטרנט, וראיתי שחקן רעב להצליח, טכני, נייד, קשר שמאלי קלאסי שכל פעם שהכדור ברגל שלו נוצר מצב מסוכן.

סולארי הפך לשחקן ספסל כי עשו אותו כזה, באתלטיקו מדריד הוא היה אחד הכוכבים הגדולים בספרד, בריאל שמו אותו בספסל אבל היכולת שלו לא נפגעה מזה, להיפך, הוא הכריע משחקים כשעלה מהספסל.

חשבתי באינטר יהיו קצת יותר חכמים אבל טעיתי. הרסו אותו. סולארי היה פוטנציאל להפוך לכוכב ענק אבל לא נתנו לו. לא באיטליה ולא בספרד.

תראה משחקים שלו באתלטיקו מדריד, קלאסה של שחקן.

8. Antonio Member

לראות משחקים של סולארי באתלטיקו מדריד ולראות כמה הוא טוב?
    זה כמו שאני אגיד לך תראה משחקים של אמרסון במדי רומא תראה כמה הוא טוב. מה זה משנה מה היה לפני עשר שנים?

כל משחק שסולארי שותף הוא לא עשה כלום. איזה מצב מסוכן? רעב לכדורגל? הוא לא עשה שום דבר באינטר ולא הצליח לעבור שחקן אחד. הוא היה רעב לכסף זה הכל.

9. Jose Mourinho Member

אני בטוח שהמשחקים של זלאטן מהשנים האחרונות מול ולנסיה, מילאן ורומא(גם במשחק הביתי מול ליברפול אשתקד הוא היה טוב אבל החמיץ), וגם מול ריאל מדריד ואינטר מתי שהיה ביובנטוס, מוכיחים בצורה ברורה שהוא יודע לעשות בית ספר גם לקבוצות שנחשבות גדולות.

סולארי? על איזה פלנטה אתם חיים? החוזה שלו הסתיים ב30.6 והוא משחק היום בסן-לורנצו. ובעונה האחרונה שלו באינטר, הוא היה זוועה גם מתי שקיבל הזדמנויות.

:aaarofl: קודם כל, מתי שמאקסוול יחזור אז הוא יהיה המגן השמאלי ואז קיבו יעבור למרכז ההגנה. קורדובה או בורדיסו? אני מבין שאהבת את ההצבות המוזרות של קופר ומנצ'יני.

אתה שם את המפתחות אצל קווארסמה הבינוני ועוד קורא לזלאטן אפס? אני תוהה אם אתה ראוי להתייחסות רצינית(והכי מצחיק זה שאתה עוד שם אווטר של זלאטן).

צא מהסרט, לפני קרספו יש את זלאטן, באלוטלי, מנסיני, אדריאנו וקווארסמה. קרספו כבר בן 33 ובשנה שעברה הוא עשה הדרדרות משמעותית שכנראה הגיעה בגלל הגיל. הוא נשאר באינטר במקום למצוא לעצמו קבוצה בקיץ ועכשיו עליו לחכות 3 חודשים על הספסל עד ינואר ואז למצוא לעצמו קבוצה.

10. forza forza Member

אני יודע בדיוק מה ראיתי, וזה שחקן מצוין שחורש ת'אגף שלו.
    רוצה סרטונים מהתקופה של סולארי באינטר? רק שתראה על מי אנחנו דברים...

כנס לפורומים של אוהדי אינטר באיטליה, תראה כמה מהם לא הבינו למה סולארי לא שיחק יותר בקבוצה.

ובקשר לתקופה שלו באתלטיקו, כתבתי לך כדי שתבין מי זה סנטיאגו סולארי. אין אף קשר שמאלי היום בסגל של אינטר שברמה שלו. קווארסמה ימני, ומנסיני חצי חלוץ, מי יותר טוב ממנו? מוריניו אוהב לשחק עם שלושה קשרים אחוריים, מונטארי בדרך כלל פותח, אבל הוא שם את זנטי בדרבי ליד אסטבןו ו-ווירה.

בקיצור, הפסד שלנו שסולארי לא שיחק.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה דרבי!
    כמובן שאני שמח,שמחה לעיד כמובן,אבל גם זה משהו..,אבל בסך הכל בשביל הליגה הזאת אני שמח לראות את מילאן ככה,מילאן בגדולתה,אינטר ויובנטוס גם חזקות,סופר-לאציו ואל תשכחו את נאפולי פיורנטינה ורומא,לא ייאמן איך שהליגה בשנה הפכה לכלכך חזקה,אפילו מפחידה.קבוצות הבטן של איטליה איכותיות מאוד,שלא לדבר על העומס הרבה בצמרת,החסרון היחיד הוא שיש בשר תותחים כמו קליארי,שלא מהווה קבוצה עד עכשיו.

בכל מקרה חבל מאוד שאנחנו ככה,היינו צריכים להיות היום עם 4 נקודות יותר,האנמיה של הקבוצה שלי שמתחילה עמוק בעמדת המאמן עוד תפגע בנו קשות אם לא נתעורר ומהר.

12. forza forza Member

בלוטלי עדיף מקרספו? לא. קווארסמה קשר ימני, מנסיני לא חלוץ שפיץ ולא יהיה, אלא שחקן שמשחק מתחת לחלוצים, אדריאנו בדרך לחזור אבל כרגע קרספו עדיף. אז כן, לקרספו מגיע לשחק, אפילו יותר מזלטן, שעד שנגע בכדור בדקה 85 בדרבי לא שמתי לב שהוא במגרש.

13. Jose Mourinho Member

כן, תביא לי סרטונים. לא נראה לי שהוא סיפק מספיק חומר על מנת שיכינו עליו סרטון.

מנסיני קשר אגף הרבה יותר טוב מסולארי בשני הצדדים.

ומה הפסד שלנו? אתה לא קולט שסולארי כבר לא שחקן אינטר? באותה מידה, הפסד שלנו שסואזו לא שיחק.

בהרבה...

קרספו איטי וחלוד, ואתה רוצה לשים אותו במקום זלאטן איברהימוביץ'? אולי במשחקי המחשב זה יצליח לך, וגם בקשר לזה אני בספק. קרספו לא יכול לעשות שום דבר שהחלוצים האחרים של אינטר לא יכולים.
    זלאטן לא במשחק שיא(בהשוואה לקרקס שהוא עשה למילאן ב2007), אבל הוא היה לא רע וסיכן את השער וההגנה של מילאן לא מעט פעמים.

14. forza forza Member

ולמה חלה ירידה ביכולת של קרספו אתה יודע? כי תקעו אותו בספסל שנה שלמה! זה למה
    הכושר ירד, המהירות ירדה, היכולת להבקיע קצת הלכה לאיבוד, אבל זה לא אומר שהוא שחקן גמור!

תן לו 3-4 משחקים והוא חוזר להיות אותו קרספו מריח שערים.
    ודיברת על בלוטלי, צריך בכלל להשאיל אותו כדי שישחק בקבוצה אחרת, אובפמי מרטינס בכמה דרגות מעליו, אם אני מנסה להשוות פה...

אה, רצית סרטונים של סולארי, קח

http://www.youtube.com/watch?v=GqcCtsBWKLg

http://www.youtube.com/watch?v=dM7YtupcRUU

בעצם רשום ת'שם שלו ביו טיוב ותבחר לך. יש מבחר גדול...

15. 亚历山大帕托 Member

גם פלאמיני ניסה להגיע לכדור ולא לכסח את אדריאנו בדרך, הוא לא עשה שום דבר בכוונה. מטראצי דחף זרוע לתוך הפנים של קאקא ומנע ממנו להשתלט על הכדור שהיה מכוון אליו. ב-ד-י-ו-ק אותה העבירה.

אתם אומרים שזכיתם ב-16 אליפויות. אתם אומרים שאחרי 3 אליפויות רצופות אתם כבר שבעים. אין יותר עלוב מזה.

http://img407.imageshack.us/img407/3074/kakara5.Xxx

על זה אתם בונים את הקייס שלכם? כמו שאמרתי, לוזרים.

--------------------------------------------------------------
    ברוכים הבאים כל אוהדי אינטר שהצטרפו והתחילו להשתתף בדיונים לאחרונה.
    golani12 - נא לפסק כשאתה כותב משהו! לא מבינים כלום.