La Quindicesima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/12/08.

1. 亚历山大帕托 Member

אני כבר מרחם עליו. מיד אחרי שהחליט למסור לקאקא בתוך הרחבה במקום לבעוט, ישר צצו לי פלאשבקים של כל השערים שלו במדי מילאן בבת אחת - בעל בית בכל משחק, מעולם לא סבל מחוסר ביטחון, ניצל כל הזדמנות, בעט לשער מכל מקום וכבש בצרורות. מה קרה לך, בנאדם? פעם היית שחקן, פעם היית אהוב...

ססס פאבאלי במקום אמרסון... מגוחך! קצת אמונה בקרדאסיו...

2. 亚历山大帕托 Member

הילוך חוזר קבע סופית: הנגיעה האחרונה היא של שחקן קטאניה והשער של קאקא! :aaa021:

מה זה הטמטום הזה של גאטוזו?!?!?!?!?!? מה זה אמור להיות?!?!?!?!?!?!?!?! סעמק!!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/08
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה צריך להחשב בתור שער עצמי... ביזארי לוקח את הכדור אם לא הנגיעה. מה אתה רוצה מגאטוזו? אשמתו שיאנקו החזיר לקטאנזים את הכדור רגע אחרי תיקול מושלם שלו?
    ניצחון חשוב רגע לפני רצף משחקים מטורף. יהיה קשה במרכז השדה בשבוע הבא מול סיסוקו ושות', אבל זה כבר לדיון אחר.
    אמאורי מחזיק את יובה מעל המים עם שער בדקה ה-90' בפוליה, גם ג'ובינקו כבש.
    אטאלנטה ממשיכה לדרוס בברגאמו, הפעם על חשבון אודינזה האומללה (אם אני לא טועה זה כבר הפסד חמישי רצוף בליגה). סיפור די דומה לסיפור מילאן עם פירלו. אובודו ופליפה היו פצועים מפתיחת העונה, אודינזה נראתה מצויין עם קודה-דומיצי כצמד בלמים ואינלר-איסלה-ד'אגוסטינו במרכז הקישור ובערך מאז שהניגרי והברזילאי חזרו - אודינזה בקריסה.
    פיורנטינה מפרקת את טורינו שהיא בעיני הקבוצה החלשה בליגה יחד עם קייבו. בקיץ הימרתי עליה כיורדת וזה נראה יותר ויותר הגיוני שההימור שלי יהיה נכון בסוף העונה. יצא לי לצעוק עוד פעם את השם של אלברטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    קליארי ממשיכה לצבור נקודות ומסתבר שהיה משחק טוב בין רג'ינה ובולוניה - נבדוק יותר מאוחר את התקציר.
    עכשיו לנוח קצת ואחר-כך קסאנו VS מיליטו. יהיה חם ומגניב...

4. פירנצה Member

עצוב אבל נכון, מעניין מה יהיה לליפי להגיד בעיניין.

אף מילה על ויירי?

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/08
  5. JR-Riquelme Member

כפי הנראה נאפולי היחידה שלא קיבלה פחד גבהים ועדיין מציגה את הכדורגל שלה.

ומה קרה שנבארו פתח היום בשער?

6. 亚历山大帕托 Member

בסדר, אבל זה לא יכול להיות להיחשב כשער עצמי.

מכיוון שהבמאי האידיוט ישר עבר להילוכים חוזרים של העבירה, נוצר ונשמר הרושם שגאטוזו קיבל את הצהוב על ההתפרצות. כשראיתי את התגובה שלו שהוא רץ וצועק כמו משוגע, התחלתי לצעוק על המסך בעצמי "מה אתה עושה יא מטומטם?! סתום ת'פה!!!". אחרי שהכל נרגע, ראיתי את מאלדיני מנסה להרגיע אותו ואז הוא קיבל צהוב, שלפי דעתי, השופט הוציא בדיוק על זה ולא על העבירה.

מה נעשה בלי השחקן הכי טוב שלנו בטורינו?! הייתי כבר עכשיו חותם על תיקו אם הייתי ריאליסטי, אבל אני לא. אלא אם כן פירלו יעלה בהרכב, ואז כבר אין שום תקווה.

7. Milanista3 Member

גאטוסו לא ישחק נגד יובה? אוי ואבוי לנו . אם נשחק עם אמברוסיני פלאמיני ופירלו ביחד באמת צריך להתפלל לאיזה תיקו.וכבר עכשיו מתחילה לי ההרגשה הרעה לפני המשחק ,לא יודע למה .
    בכל מקרה היום ראיתי את מילאן מדקה 65 בערך ולא התרשמתי יותר מידי.
    נקווה שהיא תתעלה בשבוע הבא כמו שיודעת להתעלות לפעמים במשחקים גדולים.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הצהוב הוא על העבירה ושגאטוזו ידע שהוא יקבל צהוב ברגע שהוא שמע את השריקה ולכן ההתחרפנות שלו. אם אני זוכר נכון, רגע לפני שעברו להילוכים החוזרים, היה אפשר לראות את השופט שולח יד לכיס. גאטוזו התעצבן בגלל כל הסיטואציה שבגללה הוא צריך להפסיד את המשחק בטורינו, לא בגלל השריקה. זוהי דעתי לפחות.

סיכום של המחצית הראשונה בין סמפדוריה וג'נואה:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/puke.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

זה גם מה שאני חשבתי בהתחלה, אמנם לא ראיתי שום זום על השופט כשהוא שולח יד לכיס. זו לא היתה עבירה של צהוב 100%, ואני לא חושב שהשופט היה החלטי ביותר, לכן היה עדיף לדבר איתו לפני ההתחרפנות. אבל כנראה שהצדק עם רינו בסופו של דבר. הוא נזהר מאוד במשך כל המשחק לא לקבל צהוב, וכרגיל היה השחקן הכי טוב על המגרש.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה שום זום. סתם היה אפשר לראות את השופט ברקע...

חוזר בי מהסיכום שלי למחצית הראשונה של הדרבי. אין לי זמן, אז הסבר רק מחר. ליפי לא שיקר כשהוא אמר שזה הדרבי הכי מיוחד באיטליה.

11. cazzo Il Capocuoco

היה מיוחד, פעם ראשונה שאני מצליח לראות את הדרבי של הלנטרנה במלואו, אומנם כדורגל לא גדול, אבל רק בשביל הקהל והרגשות שלו היה שווה לעקוב. כדורגל מאוד עצבני ומאוד איטי, אבל בשביל תמהוני כמוני זה היה מיוחד.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי רק בסיום המשחק קלטתי עד כמה שהמפגש הזה גדול... זה השפיע על הצורה שבה הסתכלתי על המחצית הראשונה ולכן חזרתי בי מההודעה שלי.

המחצית הראשונה דמתה יותר לפוטבול אמריקאי מאשר לכדורגל אירופאי כמו שאנחנו מכירים אותו. עד הדקה ה-40', הרצף של שתי הדקות בין הדקה ה-26' וה-28' היה הארוך ביותר ששוחק ללא עבירה או תיקול לחוץ. כל קבוצה שזכתה בכדור, התקדמה כמה מטרים, נעצרה בעבירה, חידשה את המשחק, התקדמה כמה מטרים, נעצרה בעבירה... אני מאמין שהבנתם את העיקרון. זה לא היה נעים לצפייה והתקשתי להבין למה המשחק מגיע לרמות כאלו של זהירות. הדבר העיקרי שעבר לי בראש במחצית הוא שיש 2 מקרים שבהם מאמנים צריכים להתכונן אל משחק כאילו מדובר בגמר מונדיאל:כשמדובר בגמר מונדיאלכשהמשחק הוא בעל חשיבות של גמר מונדיאל ו-22 השחקנים שעומדים לשחק בו, הם ברמה של גמר מונדיאלהנחתי שהמשחק נראה כך מכיוון ששני המאמנים הכינו את הקבוצות שלהם כאילו מדובר בגמר, אבל כשהשחקנים הם לא ברמה הזאת, אין להם את היכולת להגיב ולנסות לשבור את המוכנות הטקטית של שחקני היריבה. אם אני זוכר נכון את הסטטיסטיקה, רק ב-18 מתוך 45 הדקות של המחצית הראשונה שוחק כדורגל. במשחק כולו היו 11 מוצהבים וכ-60(!!!) עבירות.
    במחצית השנייה העניין השתפר מעט, בעיקר תודות לשער מוקדם של מיליטו (שער ענק! שער קלאסי של חלוץ מספר 9). קסאנו התקשה מאוד לפתח את המשחק שהוא רגיל אליו, אבל הוא בכל זאת עשה כמה פעולות יפות שלא נוצלו. השופט פסל 2 שערים של סמפדוריה (1 בצדק, השני בספק) ודלווקיו היה צריך לקבל אדום על אגרוף לפניו של טיאגו מוטה.
    בסוף המשחק שחקני ג'נואה רצו לאוהדים וחגגו איתם במשך דקות ארוכות. שחקנים הופשטו עד שנשארו רק עם תחתונים, כולם התחבקו כאילו ג'נואה זכתה באליפות או לפחות העפילה לליגת האלופות, כשבצד השני קסאנו עמד לבדו מול הגראדינטה סוד והרים יד בהתנצלות. הוא היה על סף בכי והוא עמד שם לא מעט זמן... איך שנגמר המשחק הוא תפס את הראש, שחקנים אחרים של סאמפ' פשוט נשכבו/התיישבו על הדשא בצורה שבה שחקנים נופלים רגע אחרי שהם מפסידים בגמר מונדיאל. בדיוק אז קלטתי כמה שהמשחק הזה חשוב לג'נובזים. זה גמר המונדיאל שלהם והמחצית הראשונה הייתה גדולה אם מסתכלים על זה מנקודת מבטם של האוהדים של ג'נואה/סאמפ'.

לפני:
    http://www.sampdoria.it/images/galleries/samp306/big_27938459.Xxx

אחרי:
    http://img166.imageshack.us/img166/1636/r56zt6.Xxx