La Quindicesima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/12/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זראטה זראטה זראטה בלה בלה בלה... עוד ארגנטינאי מנופח שיודע רק להיכנס עם הראש בקיר. פוג'ה לא רואה אותו ממטר.
    את אינטר בא לי להעביר לליגה התאילנדית. לא מאמין שאני אומר את זה, אבל אני כל-כך מתגעגע ליובה פרה-2006.

2. Lupo Member

ולכל אלה שפיקפקו במנז היום הוא נתן את התשובה, גם אם לא מול קבוצה שבאריות הליגה.
    משחק נהדר שלו, ויותר מכך- הוא הוכיח שהוא לא הולך לשום מקום והוא נמצא בקבוצה כדי להיות שחקן הרכב.
    אם פעמיים הפעולות שלו הסתיימו בפספוסים שלו ושל בריגי, הגול היה מן פריקת עצבים שכזו. זה בדיוק המשחק שהוא היה צריך כדי להיכנס רשמית לאולימפיקו.

ולגבי המשחק- מחצית ראשונה פושרת משהו למרות כמה מצבים טובים, מחצית שנייה עלינו בסערה, לחצנו אותם עמוק בחצי שלהם,ראינו את השיפור מסיסיניו וריסה, וכל התקפה שלנו הסתיימה במצב ליד השער.
    טוטי נתן משחק משובח.

עכשיו צריך רק לקוות שלאציו לא תחזור בטעות מפיגור של שני שערים, וששאר יריבותינו בצמרת יאבדו נקודות.

אנחנו בדרך הנכונה.

3. פירנצה Member

אהבתי את התיאור של איווניר 'מכונת יעילות' ,2 מילים שכל כך ממצות את הכדורגל של אינטר ומוריניו.
    אגב לא היה איזה אוהד של לאציו בפורום שעיצבן את כולם?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-0!
    גם לאציו בדרך הנכונה.
    אל תגיד "עיצבן" , הוא עוד עלול לחשוב שהוא לא רצוי כאן ולא ישאר על מי לצחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/12/08
  5. Lupo Member

:aaagath:

משהו טוב קורה לאינטר כשהיא מגיעה לאולימפיקו. עוד לא הצלחתי לפענח את זה.

6. 亚历山大帕托 Member

כן, תמשיכו לצחוק, אבל במבט מלמטה, כי גם כשלאציו מפסידה אתם עדיין לא מתקרבים אליה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי כרגע אנחנו כן מתקרבים ללאציו. אבל אני משוכנע שבעוד מספר שבועות נתחיל להתרחק מהם כמו שאתה טוען אך לא מתכוון לזה. תמיד אמרתי שלא היה צריך לקנות את מנדייטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

8. GRANDE LAZIO,,, Member

עושים ניצחון מזליקי על האחרונה בטבלה ושמחים כאילו זכו בסקודטו... נו טוב, משתתף בצערם של אוהדי רומא.

גם נגדנו - שער מזליקי+ הרחקה של שחקן שלנו, ובונקר יותר ממחצית. ועוד באחד המשחקים החלשים של לאציו, היינו קרובים לאזן ולנצח. אני מעדיף להפסיד ולא לשחק כ"כ מכוער.

ומי שצוחק על מי זה עדיין לאציו (מלמעלה) על קבוצת התחתית .

9. 亚历山大帕托 Member

מחר מילאן תפגוש את קטאניה ללא פירלו, אמברוזיני, סיידורף, רונאלדיניו, אינזאגי ובונרה, וזה לא כולל עוד את בוריילו הפצוע והאיש הנשכח בשם סנדרו נסטה. הסגל הפחות או יותר בריא הוא:

Abbiati, Dida
    Antonini, De Vito (n.53), Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Senderos, Zambrotta
    Cardacio, Emerson, Flamini, Gattuso, Pedrocchi (n.52)
    Kaka, Pato, Shevchenko, Viudez (n.20

כמו שאפשר לראות, בספסל יחלקו בעיקר חלב ועוגיות, אבל הצרות לא מסתיימות כאן. גאטוזו מוצהב ובעוד שבוע יש את יובה, ופאטו זומן ברגע האחרון אחרי שעוד בצהריים היו סימני שאלה סביב כשירותו (כלומר לא בטוח אם הוא כשיר במאת האחוזים או שהוא זומן כי אין ברירה אחרת). לאיזה הרכב נוכל לצפות? היחיד שאפשר לעלות על הדעת:

אביאטי; יאנקו, קלאדזה, מאלדיני, זמברוטה; פלאמיני, אמרסון, גאטוזו; קאקא; 76, פאטו.

מצד שני, פירלו לא בהרכב, אז כנראה שלא יהיה מי שיעצור בעדנו.

10. פירנצה Member

אוהד לאציו נכבד אני מוכן להתערב איתך שרומא תסיים העונה מעל לאציו.
    ואגב קצת מצחיק להגדיר את הנקודות שרומא משיגה כמזליקים,אומנם בדרבי הייתם עדיפים
    אבל תן כבוד לקבוצה שבשנים האחרונות הציגה את הכדורגל האטרקטיבי ביותר באיטליה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת משחק מזליקי, עד עכשיו אני לא מעקל את זה שקייבו ניצלה מאיזה חמישיה בתוך הרשת.
    +הרבה תירוצים אבל בתור אוהד לאציו לא הייתי מעלה את יופי ואיכות המשחק בהשוואה בין לאציו לרומא. ההיסטוריה לא נמצאת בצד הבכייני שלך הפעם.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לזה התכוונתי בתגובה שלי ל'פירנצה'. לפני כמה שבועות הזכרת בכל הזדמנות שלאציו היא הפייבורטית, הקבוצה הטובה בעיר ונמצאת במרחק דו ספרתי בטבלה. היום לאציו מובילה ב3 נקודות בודדות כשלרומא משחק חסר, רומא במגמת התעוררות וחזרה למקומה הטבעי בעוד שלאציו, טוב גם היא בדרך למקומה הטבעי. תבדוק שאין לכם חובות לולנסיה, שמעתי שהם מחפשים שוער.

12. Andrea21 Member

הרכב לא מרשים במיוחד,אבל קבוצה שמתיימרת לרוץ לאליפות חייבת לנצח את קטאניה בבית,גם אם עולים עם הנוער,פשוט אין מחילה אם מאבדים נקודות גם במשחק הזה,במקרה כזה,אפשר להגיד ביי ביי לאליפות.

במידה ומנצחים,שבוע הבא נגד יובה זה משחק העונה שלנו ללא ספק.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמעצבן באינטר זה לא ניצול המצבים המקסימלי, זה לא הדרך שבה היא משחקת. משגע אותי שכל-כך הרבה מהשערים שלה מגיעים בפתיחת משחק/מחצית או בתוספת הזמן של המשחק/מחצית, או מבעיטות ממרחק שרק לאינטר נכנסות. סוג של קסם כזה שגורם לכך שהכל הולך לקבוצה הזאת ברגע שהיא משחקת במערך של 4-3-1-2. אותו מערך, אותו הרכב (פרט למונטארי). מוריניו=מאנצ'יני.
    יותר משפוג'ה תפס יום (והוא לא, הוא בכושר אדיר כבר חודש ועד עכשיו אין מישהו שמבין למה הוא לא שותף בדרבי), מקסוול הוא החוליה החלשה לדעתי במערך של אינטר. יש לי הרגשה שגם רוסי ידע את זה ולכן פוג'ה נשלח פעמים רבות לכיוונו של המגן הברזילאי. בכל מקרה לאציו נכנעה, לא במודע, ברגע שפאנדב הוחלף.

לפי מה שהבנתי בונאצולי לא ישחק היום בערב, מה שמבטיח שילוב של בלוצ'י-דלבקיו-קסאנו. סמפדוריה ויתרה על המשחק בגביע אופ"א ביום רביעי כדי לשמור כוחות (בעיקר של פאלומבו וקסאנו) לדרבי היום. כדאי לה מאוד שהיא לא תצא בידיים ריקות.

עד סוף הסיבוב נשאר לנו לשחק עוד מול יובה, רומא ופיורנטינה, מה שהופך איבוד נקודות מול קטאניה לקטסטרופלי. אנחנו צריכים לעשות את שלנו ולקוות שהברך של זלאטן תעשה בשבילנו את העבודה מעבר לכביש.

נ.ב.
    ברוך הבא מנז לסרייה A...

14. 亚历山大帕托 Member

הקצב בו מילאן משחקת ללא פירלו הוא מדהים.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יותר ויותר מתחיל להאמין לתאוריה הזאת...
    אם צריך לדרג את הביטחון של שבצ'נקו מ-1 עד 100, אני נותן לו מינוס 15. טוב שלקראת הסוף ריקי קיבל את ההזדמנות להרים את הקרן. לפאטו אין בזה מושג ועדיף להשאיר אותו בתוך רחבת החמש למקרה שיהיה מה לדחוק.

לאחרונה אני משתמש באתר עידכוני תוצאות שמשמיע שאגה של קהל בכל פעם שמובקע שער בסרייה A. אני תמיד בודק בזריזות מי הקבוצה שכבשה ומי השחקן הכובש, ושערים של ג'ילא תמיד מלווים אצלי בצעקת "ג'יייייייייייייייייייילארדינו!" סטייל קארסה. אולי אם אני אמציא צעקה מיוחדת של פאטו, הילד יתחיל לכבוש בצרורות.