La Prima Giornata Della Serie A!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏29/8/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטוח...

2. 亚历山大帕托 Member

היה משחק ענק של מילאן, והתוצאה ההזויה הזאת לא תשנה שום דבר. איבדנו נקודות וחבל, אבל הלוואי ונמשיך לשחק כך כל העונה. חטפנו שני שערים טיפשיים מטעויות אינדיבידואליות של קלאדזה ואמברוזיני (טעות מרגיזה בשער השני).

אנצ'לוטי היה טיפש היום, חד משמעית. במקום לפתוח עם פאטו שמחוסר ביטחון אחרי האולימפיאדה, הוא מעדיף לפתוח עם פיפו העגלה שביזבז אינספור מצבים של 100% שרונאלדיניו סידר לו. ומה במחצית? להכניס איזה מס' 76 (מי זה היה?) שהרס לנו כל התקפה. כשהוא כבר הכניס את פאטו, זה היה מאוחר מדי. המהירות והחדות שלו היו מבטיחים לנו יתרון של שני שערים לפחות מתחילת המשחק. כן, אורי, אני בטוח.

דיניו דיניו דיניו... קוסם!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/08
  3. yoni10 Member

היה תענוג לראות את רונאלדיניו היום. חבל מבחינתה של מילאן שהיא לא ניצלה את המצבים שהגאון סיפק לפיפו ושבצ'נקו (היה ממש אפס).

אבל אסור להסתנוור מההופעה של רונאלדיניו מפני שהשומר שלו היה כריסטיאן זנוני האגדי (פלופ יובנטיני לשעבר).

איש המשחק לדעתי היה וולפי. עשה כמעט הכל על המגרש. תענוג היה לראות אותו היום.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רומא 1:1 נאפולי (ר: אקווילאני - נ: האמשיק)
    :aa1: מילאן 2:1 בולוניה (מ: אמברוסיני - ב: די ואיו, ואליאני)
    :aa1: טורינו 0:3 לצ'ה (רוסינה[פ], פ.זאנטי, ביאנקי)
    :aa1: אטאלנטה 0:1 סיינה (פדואין)
    :aa1: קאליירי 4:1 לאציו ( זאראטה [פ], זאראטה, פוג'יה, פאנדב)
    :aa1: קאטאניה 0:1 ג'נואה (מאסקרה)
    :aa1: קייבו 1:2 רג'ינה (ק: מארקוליני[פ], איטאלינו - ר: קוראדי [פ])

5. MHFC Member

נורא מאכזב, לא צפיתי שנסיים בהפסד כבר במחזור הראשון ועוד בסן סירו. כמה הזדמנויות, שבה ואינזאגי קיבלו כל כדור אפשרי מהקוסם הברזילאי, אבל פעם אחר פעם הם איכזבו בהחמצות שלהם. כשפאטו נכנס הוא הוסיף קצת מהירות למשחק, אבל חבל שבשלב כזה מאוחר של המשחק הוא היה צריך להיכנס ולא לפני כן.
    ההגנה על הפנים, מחכה כבר שנסטה יחזור מהפציעה ובונרה/סנדרוס יצטרף אליו בכדי לייצב אולי את ההגנה שהיום הייתה נוראית.

6. Raulito Madridista

הפסד אכזרי מאוד מבחינתה של מילאן, היא הייתה הקבוצה הטובה יותר בכל הדקות על המגרש(למרות שאחרי השער השני שהיא ספגה השחקנים כבר לא האמינו שהם יכולים להשיג את השיוויון), אבל במילאן יכולים להיות מעודדים מאוד מהופעת הבכורה של רונאלדיניו שהייתה פשוט נהדרת, רונאלדיניו עשה הכל על המגרש חוץ מלהבקיע, וזה יבוא במשחקים הבאים, אני בטוח. עם קצת יותר חדות של אינזאגי ובעיקר שבשנקו(חלוד מאוד, החמיץ ברשלנות מול השוער פעמיים), רונאלדיניו היה מסיים את המשחק עם ארבעה בישולים ולא עם אחד. כל מהלך פשוט הצליח לו, הוא לא ספר את המגן שמולו וכל הכדורים שהוא מסר היו מאוד מדוייקים. המסירה שלו לאינזאגי במחצית הראשונה זו אומנות. גם השחקן השני שהגיע מבארסה, זאמברוטה, הציג יכולת טובה ותרם לחלק הקדמי. פלאמיני קצת איכזב, פרט לבעיטה טובה במחצית הראשונה הוא כמעט ולא עשה כלום, לא בהגנה ולא בהתקפה. לדעתי מילאן הייתה צריכה לשחק כבר מהתחלה עם שני חלוצים, אבל לזכותו של אנצ'לוטי יאמר שהחילופים שלו היו מאוד נכונים, הוא עשה הכל כדי להשיג היום את הניצחון, ובדר"כ הוא לא מוותר ככה בקלות על שחקן קישור. לדעתי אם פלאמיני עולה בהרכב זה צריך להיות על חשבונו של אמברוסיני או פירלו, בטח שלא על חשבון גאטוסו, מרכז השדה של מילאן היה רך, ובולוניה העבירה את הזמן עד הסיום דיי בקלות. עוד אחד שלא בלט היה סיידרוף, לא עשה הרבה. מפירלו דווקא הייתי מרוצה, משחק טוב שלו. ההגנה צריכה להדאיג מאוד את אנצ'לוטי, עם ריפיון כזה היא לא תגיע רחוק.

אינטר איכזבה במידה מסויימת במשחק הפתיחה(לא ציפיתי שהיא תבוא ותבקיע רביעייה או תייצר עשרה מצבים לגול, אבל היא איימה מעט מידי על השער), אבל השיגה תוצאה לא רעה בכלל ביחס לנסיבות. לא קל לנצח את סמפדוריה. עם הגנה בהרכב מלא, אינטר לא הייתה סופגת בכזאת קלות את השער מסמפדוריה. לפי מה שראיתי, פיגו איכזב מאוד במשחק שלו ואני לא חושב שהוא ימשיך לקבל צ'אנסים ממוריניו אם הוא ימשיך ככה. באלוטלי שנכנס הוסיף למשחק של הקבוצה איכות רבה. על איברהימוביץ אין מה להוסיף, שחקן ענק, מרבע מצב הוא עושה גול. אינטר תשפר את איכות המשחק שלה, אבל לא בטוח שהוא יהיה כל-כך יפה לעין, יותר עוקצני הייתי אומר.

בינתיים אף אחת מהגדולות לא מנצחת, כאשר גם רומא שומטת נקודות, רק שהיא עושה את זה באולימפיקו נגד נאפולי, למרות שהאורחת שיחקה החל מהדקה ה-54 בעשרה שחקנים.

ניצחון של יובנטוס הערב יכול לתת לה דחיפה מוראלית רצינית.

7. yonmu Member

אוף, כל כך חבל. כמה כדורים לגול הוא נתן, אי אפשר לכבוש?

ציונים (שלי) -

אבייאטי - 7. השערים לא באשמתו, חוץ מהם לא היתה לו הרבה עבודה.
    יאנקולובסקי - 5. לא הורגש.
    קאלאדזה - 5. אשם חלקית בגול.
    מאלדיני - 6. גם אשם חלקית בגול, חוץ מזה חילוצים נהדרים.
    זמברוטה - 7. השתתף בהתקפות כמון שצריך ועזר לדיניו.
    פירלו - 7. משחק מצוין, נתן לא מעט מסירות טובות.
    אמברוזיני - 8. משחק מעולה, גול כבונוס.
    פלאמיני - 6.5. משחק טוב, לא מדהים.
    רונאלדיניו - 9. כמה כדורים מדהימים...
    סידורף - 6. כבד.
    אינזאגי - 4.5. כמה החמצות...

פאטו - 6. לא הספיק לעשות הרבה, מלבד מבצע אדיר אחד.
    שבצ'נקו - 3.5. כל כדור שהגיע אליו, ההתקפה נהרסה.
    אמרסון - בקושי שיחק.

אנצ'לוטי - 5. הרכב סביר, חילופים לא צפויים (3-3-3-1 ?!), אבל למה לא לפתוח עם פאטו? למה להכניס אותו כזה מאוחר? ולמה לא להוריד את שבה אחרי דקת משחק שלו (התשובה לזה היא בטח שברלוסקוני יחתוך לו את הראש אם הוא יעשה את זה)?

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי, במקום לדבר כדורגל על בורח מהאחריות עם "היה מאוחר מדי". פאטו שיחק קרוב ל-25 דקות ולא הגיע אפילו לא להזדמנות אחת. למה? כי למרות שלך נראה ששחקני כדורגל צריך למדוד רק על פי היכולת שלהם עם הכדור כאשר המצלמה עליהם, במציאות, לכדורגלן יש עוד מספר רב של פונקציות שפחות קשורות לכדור, והמצלמה בטח ובטח שלא יכולה ולא רוצה להראות אותם. פיפו לא היה במיטבו, אולי רחוק מכך, אבל רק בזכות היכולת הפנומנאלית לנוע ללא הכדור, החוש התזמון המושלם והמיקום שנולדים איתו פיפו הצליח להיגע לכל כך הרבה מצבים. פאטו אולי היה מנצל את ההזדמנויות האלו לשערים, אבל עובדה: הוא לא הגיע אפילו לא לאחת מהן. פיפו לא יהיה שחקן הרכב במילאן, הוא זקן ורחוק משיאו, אבל יש עוד כל כך הרבה דברים ששחקנים כמו פאטו יכולים ללמוד ממנו.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתכל, מעצבן, מאכזב - אבל צריך להרגע ולהסתכל על המצב:
    במקרה הכי טוב, רק אחת מ-5 הגדולות תצא מהמחזור הזה עם 3 נקודות. במקרה של תיקו היום בערב - כולן מאבדות נק' במחזור הפתיחה. לא קרה כלום. הרבה מאוד חוסר מזל, חוסר דיוק וחדות מנעו מאיתנו היום ניצחון. לא היה מקום לשבצ'נקו - אולי בדקות הסיום. פאטו היה החלוץ שהיה צריך להכנס בתחילת המחצית השנייה.
    פירלו ככל הנראה השחקן האהוב עליי, אבל אני לא מסוגל לראות אותו ככה. אם הוא לא מתעורר, הוא צריך לרדת לספסל. אני לא יכול לסבול שחקן שמשחק בצורה כל-כך עצלנית. אם הוא לא רוצה או לא יכול לרוץ הרבה, שלא יעלה למעלה. שישאר במרכז המגרש וינהל משם את המשחק. כשהוא עולה למעלה על הסף הרחבה, האיטיות שלו דופקת את כל מהלך ההתקפה. נמאס לראות את זה.
    רונאלדיניו הפתיע לטובה. הסגנון שלו הרבה יותר טכני (לעומת הסגנון ה"דריבליסטי" שלו בבארסה). זה גם נהדר. בברצלונה אני זוכר אותה עושה הרבה מאוד דריבלים ומדי פעם משתמש במסירות מתוחכמות עם טכניקה גבוהה, היום הוא עשה בדיוק ההפך - הרבה מסירות וצ'יפים, מדי פעם ניסיון לדריבל. אני אישית מעדיף אותו כמו היום.
    לא לשכוח שחסרים הרבה שחקנים. בלי נסטה, בלי רינו, בלי ריקי ובלי בוריילו שאולי היה הכי חסר היום. יהיה טוב. אנחנו נראים טוב, בטח לעומת העונה שעברה. פורצה מילאן!

10. 亚历山大帕托 Member

לא ראית שמרגע שפאטו נכנס הוא פשוט נע מאגף לאגף, כי התאים יותר לאיטיות של מס' 76 להיות במרכז? הוא עשה פריצה אחת טובה לרחבה כשנכנס, אבל הוא היה צריך לשחק בתור חלוץ מרכזי ולסיים את המהלכים של רונאלדיניו. זה היה מאוחר מדי לא רק מבחינת המשחק והתוצאה, אלא גם כי ילד כמוהו זקוק לקצת יותר זמן על המגרש כדי לחדד את החושים שלו, וגם לשחק בתפקיד שמתאים לו. אנצ'לוטי ביקר את דונגה אתמול על כך שנהג בפאטו באופן שגוי, ומה הוא עושה יום לאחר מכן? את אותו הדבר. נותן לעגלה הזקנה והכלומניק מאנגליה עדיפות. פאטו היה כשיר לחלוטין, והפחד היחיד של אנצ'לוטי היה שלא יספק את הסחורה מול השער בגלל האולימפיאדה. החלטה טיפשית שעלתה לנו ב-3 נקודות.

11. Bensh Member

בברצלונה הסגנון של רונאלדיניו לא היה כזה דריבליסטי, הוא נהג למסור הרבה יותר ממה שאנשים מהצד חושבים ולראיה הוא נמצא בעשיריה הראשונה של המבשלים בברצלונה אי פעם, אם לא בחמישיה (אני לא זוכר כרגע). הוא לא היה איזה מסי שבעיקר הולך סוליקו, רונאלדיניו תמיד היה שחקן מאוד קבוצתי

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סתירה בין הסגנון הדריבליסטי לסגנון קבוצתי. בברצלונה אני זוכר אותו הרבה מאוד פעמים מקבל כדור, פורץ/עושה דריבל ואז מוסר כדור לשחקן שפנוי בעקבות זה ש2-3 שחקנים יריבים באו לכסות אותו והשאירו חבר שלו חופשי. היום הוא כמעט ולא ניסה לפרוץ עם הכדור. רוב המשחק שלו היה מבוסס על עמידה (יחסית) במקום וניסיון למצוא שחקן פנוי עם הגבהה/מסירה מתוחכמת.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פספוס גדול של רומא שלא הצליחה להכניע 10 שחקנים של נאפולי. בסה"כ אני מרוצה מהמשחק וגם מהתוצאה מול קבוצה נהדרת שידעה לתקוף כשצריך ולהתגונן עם 8 שחקנים כדי לשמור על התוצאה. כל שחקני הרכש של רומא הרשימו. ריסה החתמה ענקית, פייטר חזק שנלחם על כל כדור ומצטרף כמעט בכל התקפה, השחקן המצטיין היום ביחד עם דה רוסי. אני אופטימי לגבי המשך העונה, עם טוטי, טאדיי ופרוטה יחזרו גם התוצאות.

ד.א. מנז יכל להפוך למלך לשבוע אחד.
    http://www.d1g.com/video/show/?id=2236139

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/9/08
  14. 亚历山大帕托 Member

הוא לא היה מצליח לעבור בריצה שחקנים כמו בעבר (למרות שהיו לו כמה פריצות נהדרות היום), ובגלל זה הוא גם לא ניסה. הגאונות והקסם הספיקו גם במשחק בעמידה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבצ'נקו באמת היה גרוע היום, לטעמי אנצ'לוטי היה צריך להוציא את פלאמיני במחצית (במקום להעביר אותו לעמדת המגן הימני) ולהכניס במקומו את פאטו. ככה סידורף היה יורד אחורה ופאטו היה משחק בחוד לצידו של פיפו.