La Prima Giornata Della Serie A!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏29/8/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף כל סוף הדבר הרשמי מתחיל, הליגה הטובה והיפה בעולם חוזרת עם עוד עונה שאני מצפה שתהיה ענקית. אינטר לטעמי עדיין המועמדת הפייבוריטית לאליפות כאשר מילאן שהתחזקה בצורה טובה העונה נמצאת במקום השני. ואם לא יהיו הפתעות האליפות תהיה במילאנו(אינטר ומילאן) כמו בשתי העונות האחרונות .
    כל פעם שאני רואה את מוריניו במדי המאמן של אינטר אני מחייך וזה נותן לי הרגשה טובה, כי ב4 העונות של מאנצ'יני באינטר לא הרגשתי אף פעם שיש לי בקבוצה מאמן ענק, אלא מאמן צעיר טוב אך חסר לו הרבה דברים כדי שיהיה ברמה של מאמנים כמו מוריניו, קאפלו וליפי. מוריניו הובא לאינטר במטרה לזכות בתואר שבו לא זכינו יותר מ40 שנה, ליגת האלופות, אני לא אסבול עוד עונה של הדחה בשמינית הגמר, כי בשביל מה מוראטי הביא את המיוחד?

אינטר תעמוד היום בלילה במבחן חשוב, נגד קבוצה חזקה שתשחק מול האוהדים הנלהבים שלה, מוריניו והשחקנים חייבים לתת את המקסימום כדי שאינטר תנצח, רק מה שמדאיג אותי זה מצב ההגנה שלנו שתיאלץ להתמודד עם הטכניקה והזריזות של קסאנו, וכולי תקווה שהעניינים יסתדרו ושההגנה לא תיתקל בעיות.

אני אשמח לראות את מוריניו פותח עם ההרכב הזה, שלטעמי נחשב להרכב הכי ראוי במצב הנוכחי של הסגל:

(4-3-3)
    סזאר; מייקון, מטראצי, קורדובה, מקסוול; זאנטי, קמביאסו, מונטארי; באלוטלי, מאנסיני; איברהימוביץ'.

FORZA INTER!

2. Raulito Madridista

הליגה האיטלקית השנה צפוייה להיות מעניינת מתמיד. מוריניו, רונאלדיניו ושבשנקו, ההתעוררות של יובנטוס, כל אלו אמורים להרכיב ליגה חזקה מאוד ותחרותית בניגוד לשנה שעברה, אז היה ברור שאינטר תיזכה באליפות גם כאשר הייתה לה תקופה לא טובה, לאחר שהודחה מליגת האלופות על ידי יובנטוס. אני חושב שרומא היא הקבוצה שקצת נדחקה החוצה, הרכש שלה בקיץ היה מאוד לא משכנע, אבל מוקדם לבטל קבוצות אלו ואחרות.

יובנטוס היא הקבוצה שנתקלה במשחק הכי קשה במחזור הפתיחה, ואני בספק אם היא תנצח בו. פיורנטינה קבוצה אומנם פחות טובה בלי מוטו הנהדר, אבל עדיין יש לה מה להציע. אני משוכנע שנראה את ג'ילארדינו קם לתחייה, כנראה שהוא לא מסוגל עם כל הלחץ והציפיות הגבוהות, ובקבוצות הקטנות, שם הוא השחקן המרכזי בהתקפה, הוא מספק את הסחורה. ההגנה של יובנטוס נראית לא טוב בכלל, היא עמוסת פציעות. גם פיליפה מלו ידחוף קדימה את פיורנטינה, הוא היה אחד מהמצטיינים באלמרייה בשנה שעברה, יופי של רכש של פיורנטינה. דווקא בקשר לפאולסן אתה יכול להיות רגוע, עומרי, הוא הכי אוהב את המשחקים האלו שצריך לרדוף אחרי היריב כדי להשיג את הכדור, הבעייה איתו שאחרי שהוא חוטף את הכדורים אין לו הרבה מה להציע. יובה תתקשה לשחק ללא נדבד(למרות שסיכוי סביר שהוא יפתיע וכן יישחק, אני בספק אם הוא יחמיץ משחק כזה), אבל ההתקפה שלה כל-כך מסוכנת שממצב אחד הם יכולים להבקיע. אני הולך על תיקו.

אינטר גם יכלה לצפות להגרלה יותר קלה למחזור הראשון. האיש שאליו כולם מסתכלים הוא אנטוניו קאסנו, שאוהב את המשחקים נגד אינטר. הוא כבש נגד שער מדהים במדי בארי הקטנה לפני הרבה שנים, ואת המשחק הטוב ביותר שלו בקריירה הוא הביא נגד אינטר, ה-4-1 של רומא על אינטר, באותו משחק הוא כבש צמד. אלא שקאסנו לא כל-כך חזר להיות אותו שחקן. מילד בן 21 וחצי שהיה הבטחה גדולה, הוא הפך לשחקן של הברקות בגלל האופי הדפוק שלו. אני מקווה שנמשיך לראות אותו משתפר במדי סמפדוריה. בכל הקשור לאינטר, הבנתי שבאלוטלי יישחק במקומו של פיגו בצד. אני לא יודע כמה המהלך הזה נכון. מצד אחד, במשחקי חוץ משחקים בדר"כ הקבוצה הביתית שולטת בכדור(למרות שעם הקישור האדיר שמוריניו בנה באינטר יהיה לסמפדוריה מאוד קשה לעשותז את) ואז צריכים שחקנים מהירים בהתקפה. מצד שני, פיגו שחקן הרבה יותר חכם מבאלוטלי. גם לאינטר יש בעיות רבות בהגנה וסמפדוריה תוכל לנצל זאת. אני מאמין שאינטר תנצח אבל בקושי.

כאשר קאקא פצוע זו בידיוק ההזדמנות של רונאלדיניו להיות הפליימקר של מילאן ולהתחיל להוכיח מה הוא שווה. הציפיות ממנו בשמיים ובמילאן יש לו את כל התנאים להצליח. יהיה מעניין גם לראות את שבשנקו, אני מאמין שנראה שחקן אחר, עם שמחת חיים. מה שעוד מעניין זה איך הקהל ייקבל אותו ומה ייקרה ששבשנקו יבקיע. לדעתי במשחק ביתי, אנצ'לוטי היה יכול לוותר על אמברוסיני, להוריד את סיידרוף אחורה ולשחק עם עוד חלוץ - פאטו, למרות שאני חייב לציין שאמברוסיני עושה עבודה גדולה במילאן, בשנה שעברה כשגאטוסו היה חלש הוא היה הכח במרכז המגרש.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדבד ישחק זה כמעט ודאי,רק כאבים ממש ביום המשחק או משהו בלתי צפוי יוריד אותו לספסל,בכל מקרה אני מאמין שג'יובינקו יכנס בשלב מסוים במקומו,בכל זאת אני לא חושב שהוא כשיר ב100 אחוז..
    בקשר לפאולסן,הוא טוב כמחליף לסיסוקו,אבל הביאו אותו כהחתמה גדולה וזה מה שתסיכל את כולם,נוצ'רינו היה מחליף מספיק טוב לסיסוקו,מה גם שהוא צעיר ושחקן בית,מעבר לכך שהוא יודע לשחק במקומות יותק מגוונים גם ממומו וגם מפאולסן.בעמדת הקשר המרכזי יש לנו את מרקיזיו,אקדל וזאנטי,מה שאומר שהעמדה הזו היא מאוד צעירה,או מאוד מבוגרת.אני מקוה מאוד שקלאודיו(מרקיזיו) לא יקבל איזה פיק ברכיים,אני מאמין שהוא בנוי לדברים האלה.במקרה הכי גרוע נצטרך לשבץ שם את קאמו ולשלוח את ג'יובינקו/יאקווינטה ימינה..

4. c.seedorf Member

אפרופו שידורים,תגידו זה נכון מה שקראתי בעיתון,שלצ'רלטון יש תזכויות על כול הקבוצות הגדולות והמובילות,שזה אינטר מילאן יובה רומא פיורנטינה ועוד קבוצה אני חושב,ולספורט 5 את שאר הקבוצות.........

5. משוגע בירוק Member

אני אומר את זה בפעם המאה אלף - כל עונה שמתחילה בכך שלגרוטלייה בהרכב של יובה, תגמר רע... רע מאוד... זה אחד השחקנים הכי אפסים בתולדות יובנטוס, אני כל כך שונא אותו שזה לא יאומן... רק לראות את השם שלו בהרכב המשוער עושה לי תחושת גועל ומוריד את כל החשק מהעונה החדשה.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגרוטלייה בלם גדול עם הבנה אדירה של המשחק. רק להסתכל עליו בטורניר בנאפולי ולראות אותו רץ לבד למקומות ש-15 שניות אחר-כך הכדור יגיע אליהם - הנאה צרופה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות רעות ליובה,טרזגה נפצע באימון המסכם,פציעה קלה בברך ימין שלא אמורה להפריע לו לחזור שבוע הבא אבל לפיורנטינה זה לא יספיק,אמאורי צפוי לפתוח במקומו,מצד שני מוטו מחלים ויש סיכוי של 80 אחוז שיפתח במקומו של אוסבלדו...

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אנא ממך, אל תכתוב שטויות. עדיף שתזרוק את המקלדת מהחלון אם אתה רוצה להמשיך ולדבר כאלו שטויות. לגרוטלייה הוא בלם טוב. יש את המשחקים שהוא מראה יכולת מאד גבוהה, ולפעמים יש לו את הטעויות הקשות שהוא עושה, שעולות ליובה במשחקים. אל תגיד :"זה אחד השחקנים הכי אפסים בתולדות יובנטוס".
    למה, לא נראה לי שאתה אוהד את יובנטוס משנת 1897 שאתה יכול לצביע על מישהו ולהגיד שהוא השחקן הכי גרוע בתולדות יובנטוס . אני אוהד את יובנטוס משנת 93 וראיתי שחקנים גרועים ממנו. לגרוטלייה הוא בלם ממוצע+, שנוטה מדי פעם לעשות שטויות, עבירות לא נחוצות, גלישות לא נחוצות וכו'.(וזה כמובן גרוע מבחינתה של יובנטוס, אך מה לעשות שההנהלה שלנו לא עשתה כלום בנוגע לכך). כמובן שבתחילת המארקטו חשבתי שיובה תביא עוד בלם ברמה מאד גבוה לצידו של קייליני, אז כולנו טעינו. וגם לא קיבלנו את הקשר ההתקפי שכל כך רצינו. נסתדר עם מה השיש, עם השנה לגרוטלייה יחזור על השטויות שלו מעונות קודמות, הוא יהיה מנופה לפי דעתי. מלברג יכול להיות מחליף מצוין לבלם שיובה היתה אמורה להביא.

9. משוגע בירוק Member

הוא לא בלם ברמה של יובה, עוד כשהביאו אותו מקייבו טענתי את זה ואז באה עונת החושך של 03/04 שמשום מה לגרוטלייה בשבילי הוא הסמל שלה, ואני זוכר כל כך הרבה טעויות שלו באותה עונה שאני לא יכול להסתכל עליו... חשבתי שב-07/08 הוא יתקן אבל הוא ממשיך לתת מתנות, נגיעות יד, פנדלים וכו'... מעדיף כל בלם שיש ליובה בסגל לפניו...

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

או, עכשיו אתה קצת יותר מדייק. זה מה שאני אמרתי, לפחות חלקית. לגרוטלייה הוא בלם טוב, לפעמים הוא נותן משחקים ענקים, כמו שנתן כמה משחקים גדולים בעונה החולפת. ולפעמים הוא חוזר להיות אותו בלם רשלני, שעושה טעויות של שחקן ממחלקת הנוער. זה ידוע שיובנטוס חייבת עוד בלם מהטופ האירופאי, אבל ההנהלה סגרה לנו את מרקטו מוקדם מהצפוי, אז אנחנו נצטרך נתמודד עם מה שיש. עוד קשר התקפי, ובלם מהטופ באירופה, והיינו מתמודדים ראויים על האליפות. עכשיו אנחנו גם מתמודדים, אבל מי בכלל חושב שיובה יכולה השנה ללכת עד הסוף. אז בוא נסגור את הנושא על לגרוטלייה. נאמר זאת בעדינות ליובה יש הרבה מאד בלמים, רק חבל שמתפשרים על הכמות ולא על האיכות. ההנהלה שלנו פשוט הבריקה הקיץ.

11. משוגע בירוק Member

מסכים בהחלט עם הקביעה שחסר בלם וקשר שיחליף את נדבד... אבל אני מאמין שבינואר כבר יביאו שחקן לאחת העמדות במידה ויהיה צורך...

נקווה לעונה טובה של יובה, עם כמה שפחות שגיאות של לגרוטלייה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. cazzo Il Capocuoco

אודינזה פותחת חזק מאוד מאוד, פאלרמו מנסה להניע כדור, קצת ליבראני, קצת יאנקוביץ'. אבל כלום. אחרי פצצה של ד'אגוסטינו {והדיפה מאוד רעה של אמליה}, אנטוניו די נטאלה כובש את השער הראשון של הסריה אה העונה, בדקה השמינית. הוא מקבל כדור בצד שמאל, מפרפר איזה שחקן שנקרא אנדראה ראג'י {סליחה על הזלזול}, אבל איזה שער אדיר, הוא בועט לפינה רחוקה של מרקו אמליה באומנות.

עריכה: אחרי קצת יותר מעשרים דקות, עוד התקפת מעבר של הביתיים. ד'אגוסטינו מוסר כדור מדויק מ40 מטר על הסנטימטר לדי נטאלה שמקפיץ פעם אחת ועוד פעם מעל מרקו אמליה. השער הזה היה הרבה יותר יפה מהשני. אומנות. מי אמר שדי נטאלה אפור? צ'זארה בובו ודלאפיורה פשוט חושך ליד הטכניקה של הנאפוליטאני.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/08
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סה"כ מחצית די שווה, אך בעוד שפאלרמו מנסה ללא הצלחה לאודינזה יש את הגאון הקטן 'טוטו' די נאטלה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל פאלרמו חושך וכל מרכז השדה שלה מתקשה לפתח משהו מול השלישייה של איסלה, אינלר וד'אגוסטינו (איזה בישול!). מיקולי כרגיל פעיל מאוד ומנסה לעשות משהו, אבל הוא די לבד. עונה חולפת, עונה באה - טוטו די-נטאלה ממשיך בשלו... אמליה חלש.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: תוצאת סיום: אודינזה 1:3 פאלרמו (א: די נאטלה*2, אינלר - פ: ברשיאנו)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/08