La Penultima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/5/09.

1. 亚历山大帕托 Member

אני מחכה לואן באסטן. צריך להחליף חצי מהסגל, ובחצי שנשאר להחדיר מוטיבציה לשחק כדורגל מהדקה הראשונה. אנצ'לוטי עשה את המקסימום עם הכלים שהיו לו העונה, אבל זה אפילו לא טיב השחקנים אלא האווירה שיש בקבוצה. שחקנים הרבה מעבר לשיא, שחקנים בסיום קריירה, ושחקנים שלא מתאימים לרמה שלנו. השחקנים היחידים שאני מצפה מהם להיכלל להרכב הפותח בעונה הבאה: אביאטי, זמברוטה, נסטה, ט. סילבה, גאטוזו, פירלו, קאקא ופאטו.

2. 亚历山大帕托 Member

אנחנו נלחמים על מקום בצ'מפיונס, זה לא משחק ראווה. אם הקבוצה היתה משחקת מהמחצית הראשונה, הוא לא היה נאלץ לעשות את זה.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הקבוצה הזו רקובה ואין פיתרון אחר מלבד מהחלפתו של אנצ'לוטי, כן האופציות האחרות די מחורבנות ולא מבטיחות דבר אבל הקבוצה כבויה, מלאה בשכירי חרב בלי אמונה ורצון. כמה היה חסר לנו גאטוסו, כמה חסר לנו קאקה האמיתי וכמה היה חסר פאטו.

אנצ'לוטי עם משחק מחפיר ביותר, לא הבנתי את הוצאתו של פאטו אלמלא הוא פצוע, למה להכניס דווקא את זמברוטה עכשיו והשמן כרגיל "נלחם" בדרכו שלו.

סליחה פאולו, אתה לא ראוי למשחק פרישה שכזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אצל רומא מנז נתן דקות יפות מאז שנכנס כולל שער יפה, שווה לקבל צ'אנס נוסף גם בעונה הבאה במיוחד לאור המשבר הכלכלי שבו שרויה הקבוצה.

נאפולי ודונאדוני לא מתרוממים בכלל, לצ'ה נפרדה מהליגה אחרי שנה אחת בלבד. ג'נואה עוד עלולה כן למצוא את עצמה בליגת האלופות אם פיורנטינה תפסיד אבל במצב שבו מילאן נמצאית כרגע זה לא כל כך סביר שהויולה תפסיד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/09
  4. AS R Member

משחק נהדר של רומא, ועוד ללא דה רוסי. ארתור היה מצויין בשער והציל כמה שערים שאני בספק אם דוני היה מציל אותם. רומא הראתה הרבה אופי ( מה שלא קורה בדרך כלל) והתאוששה פעמיים משערי שיוויון של מילאן בשביל לחזור ולהוביל. שני שערים יפים הבקיעה הקבוצה ממצבים נייחים, ועוד שער של מנז (שהיה לטעמי המצטיין אצל רומא ביחד עם ארתור ופליפה) שניצל הגנה שבורה של מילאן. רק חבל שרומא מצליחה לנצח קבוצה גדולה סוף סוף רק כשהיא עצמה סיימה את העונה שלה (שהייתה נוראית).

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון מצון שלנו ואנחנו בליגה האירופאית שנה הבאה. יחסית לפצועים אני לא יכול להגיד שאני מאוכזב, אם לפני העונה אומרים לי את הפצועים שהיו לנו גם את המקום הזה אני לא חותם עלינו. אני לא אדבר על מאלדיני יותר מדי, רק עוד פעם אני יגיד, תודה. אני יעבור פשוט לציונים:

ארתור-אסון. 2 השערים הם רק שלו, בראשון הדיפה מזעזעת ובשני פיספס כדור שאני לוקח. את האמת פרט לטעויות היה לו משחק טוב, אבל בסופו של דבר הוא כמעט הרס לנו גם את הליגה האירופאית, 4.
    מוטה-עוד משחק טוב שלו, פרט לחור אחד. חייבים להחתים אותו לשנה הבאה, וזה יעלה רק 4 מיליון יורו, והוא שווה את זה, 6.5.
    חואן-משחק לא טוב שלו לראשונה זה הרבה זמן. הגיע למילאן פנדל על העבירה שעשה על אינזאגי, 5.5.
    מקסס-פיצה אותנו אחרי שבוע שעבר עם משחק מצוין, 7.5.
    ריסה-פרט לגול לא היה אף מצב מהאגף שלו ופינק בגול מצוין, 7.
    קאסטי-שקט מאוד, 6.
    פיזארו-משחק טוב שלו, אבל אני לא יכול לסבול את זה שכל משחק לפחות פעם אחת הוא ינסה לעקוף שחקן בחוסר הצלחה. זה פשוט לא הצד החזק שלו, 6.
    בריגי-גם כן שקט מאוד, לא היה טוב היום הגנתית במיוחד, 5.5.
    טאדיי-משחק מצוין שלו, הטוב על המגרש. היה הכי פעיל בצד ההתקפי עם כמה פעולות יפות, 8.5.
    ווצ'יניץ'-עשה היום המון תנועה, לדעתי הוא נתן משחק טוב, 6.5.
    טוטי-אני לא יכול לראות את השחקן הזה ולא להתמוגג. איך שהוא משתלט על הכדור, כל משחק עם 3 עקבים טובים לפחות, עם מסירות העין העקומה, פשוט מדהים, 8.

6. kadm Member

בקשר לתקציב, אתה יכול ליהיות בטוח שזה רק עניין של זמן.
    המו"מ על הקבוצה כבר רישמי והוא כבר בעיצומו.

7. Chievo Member

אפילו לא כרטיס צהוב אחד במה שאמור להיות קרב התחתית של המחזור, אבל לא משנה בסופו של דבר, העיקר שנזכה לעוד עונה בסרייה אה, נקווה שתהיה טובה יותר מזאת. בולוניה כרגע מעל הקו האדום עם הזדמנות מצוינת לשרוד, אני באופן אישי מעדיף אותה על פני טורינו... אה נכון .. צ'או לצ'ה, צ'או זנקטה וצ'או טיריבוקי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי נו באמת כאילו שזה מה שהיה משנה במשחק, דווקא במשחק הזה האחרון לעיני הקהל הביתי הוא היה חייב לתת לו סטנדינג אוביישן...

כך או אחרת מילאן תהיה בליגת האלופות, אם זה דרך הבתים או המוקדמות.

9. 亚历山大帕托 Member

עוד הודעה שלך שראוי למסגר ולתלות על הקיר.

אנצ'לוטי רצה לנצח את המשחק ומאלדיני היה מעדיף לסיים את המשחק עד הסוף ולהביא ניצחון מאשר לרדת בפיגור ולזכות למחיאות כפיים. הקבוצה חשובה לו יותר.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצוין שלנו ,סוף סוף אנחנו חוזרים לעצמנו וזה אחרי שדל-פיירו חוזר לעצמו ומרקיזיו מצוין.. השינוי בהחלט היה,בעיקר במנטליות...

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו הבטחנו את המקום הרביעי ( :aaa021: ) כיוון שגם אם נפסיד וג'נואה תנצח ותשווה את מספר הנקודות מה שיכריע הוא המפגשים הישירים וכאן העדיפות היא שלנו!

ברכות לקייבו על ההשארות בליגה! ברכות לצ'ירו פרארה על הנצחון הראשון כמאמן! אולי עוד ישאר...

12. AS R Member

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, ודבר נוסף שרציתי להוסיף. היום כאשר מאלדיני נפרד מהקבוצה, היה שחקן אחד שהוכיח שאין ראוי ממנו לענוד אחריו את סרט הקפטן. לא אכפת לו אם הקבוצה כבויה, או עם לחברה שמסביבו אין מוטיבציה, הוא נלחם, עשה הכל כדי שהקבוצה תנצח ורב עם השופט על הפרטים הקטנים גם כשלכובים הגדולים לצידו כבר לא היה אכפת.

http://www.gazzetta.it/Foto%20Hermes/2004/01-Gennaio/14/ambrosini--310x210.Xxx
    התפקיד לא זר לו. מאסימו אמברוסיני

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להסתמך על האתר הקיקיוני הזה, כי רק אתמול הוא אמר שהוא נשאר וההנהלה אמרה שבמידה והם נשארים מבחינתם הוא יישאר גם כן, ובנוסף הוא אמר שלא דיברו איתו מיובנטוס.

15. 亚历山大帕托 Member

איך שתי דחיפות לשער ריק מעלימים את העובדה שהוא לא תורם כלום מבחינת כדורגל. חוץ מזה שהוא יותר מעשור במועדון ונלחם ומקריב, הוא גם חסר אחריות, פזיז ומשחק רמה או שתיים מתחת לעומת כל הקשרים האחרים. כולם ראו אתמול שני שערי שוויון והיללו את אמברוזיני. אני ראיתי שערים נוחים שכל אחד היה מבקיע אם היה מגיע לשם, ויותר חשוב מכל - העבירה המטומטמת על מנז 18 מטר מהשער שהובילה להפסד. זו לא הפעם הראשונה וגם לא האחרונה שהוא גורם לנו להפסיד נקודות. ברגעי אמת הוא נוהג לאבד כדורים ולעשות עבירות מיותרות, וזה הרבה יותר חשוב מלשים רגל או ראש מול שער ריק. הוא בינוני עד גרוע בכל אספקט - מסירות עומק, הגבהות, בעיטות מרחוק, חכמת משחק וכל מה שקשר צריך. למרות שקופחנו נגד רומא בדקות הסיום כשהיה פנדל על זמברוטה, אמברוזיני הוא היחיד שהעיז לצאת מכליו כשהקבוצה בפיגור, גם אם השופט הגזים. על הפלוס היחיד שלו כבר דיברנו, אבל האם זה מספיק? לא! את סרט הקפטן צריך לענוד אחד השחקנים הטובים של הקבוצה (מאלדיני, גאטוזו, קאקא), לא שחקן שלא שווה הרכב.