La Ottava Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/10/08.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יניב, אמרתי לך או לא אמרתי לך שפיורנטינה מנצחת בקלילות את פאלרמו?

2. forza forza. Member

ה-0:0 מול גנואה היה המשחק עם הקצב הכי רצחני שראיתי בחיים שלי, בטח למשחק ללא שערים. מצבים כל הזמן ליד שני השערים, שחקנים לא מפסיקים לרוץ בטירוף לכל כדור, ושני הקהלים זרמו עם עידוד מדהים שהוסיף עוד למשחק. אז אינטר לא ניצחה, אבל יצאתי מאוד מאוד מרוצה מהיכולת שהפגינו הכחולים-שחורים. בראבו!

זלטן החמיץ המון, חבל. בסוג כזה של משחקים, בהם הכדורים שורקים כל הזמן ליד שני השער, היה חסר לי מאוד! הרנן קרספו. חלוץ שמשום מקום עושה גולים, אפילו בגילו המתקדם ובכושרו הירוד (וזה בגלל שלא נותנים לו לשחק). מוריניו, די עם האגו, טובת הקבוצה מעל הכל. לקרספו בטח יש עוד לתרום לאינטר, הוא מריח שערים בצורה בלתי רגילה, וכיום באמת שאני לא רואה גולר יותר ממנו כרגע בקבוצה. אז, תן לו צ'אנס. חלאס עם השטויות.

עוד דבר שהדהים אותי במשחק זה הקהל העצום של גנואה. ראיתם את הכמות המטורפת שהם הביאו למיאצה? וואו. התרשמתי עמוקות. איזה קהל יש לקבוצה הזאת.

3. forza forza. Member

כואב לי על לאציו, איך זה קורה פתאום כל הנפילה הזאת? כאילו מדובר בקבוצה אחרת, בשחקנים אחרים. רק לפני כמה שבועות סאראטה והחבר'ה קרעו את הליגה. אז מה פתאום הם קורסים ומפסידים בבית ובחוץ כמו כלום?

להתעורר!

4. NUOVA GUARDIA Member

תשמע לאינטר ציפתה יריבה לא קלה בכלל.
    גנואה, שבנוייה משחקנים מצויינים כמו החלוץ הארגנטיני דייגו מיליטו שהגיע אליהם העונה.
    אני חושב שההחמצות של איברהימוביץ' וכל השאר עלו להם ביוקר בכך שאיבדו 2 נקודות יקרות.
    במחזור הבא אינטר תתמודד נגד פיורנטינה בחוץ וזה יהיה מפגש מאוד מעניין ומסקרן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/08
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי והיית צודק, אלא שאת המשחק הזה ממש לא ניצחנו בקלילות, אלא בשיניים, כאשר בציפורנים אנחנו נאחזים באלילת המזל. ג'ילארדינו כבש עם היד, לפאלרמו נפסל שער חוקי עוד במחצית הראשונה. מה גם שלא הינו טובים יותר מפאלרמו, פריי הציל אותנו לפחות פעמיים משערים בטוחים. נהננו גם מהעובדה ששני הבלמים הפותחים של הוורדים, בובו וקארוציירי, נעדרו וראג'י, ששיחק רק משחק אחד העונה כמגן ימני (עמדתו הטבעית), ודלאפיורה לא התחברו, במחצית דלאפיורה גם הוחלף בקייאר.

ארגנטינאי ממוצא איטלקי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/08
  6. cazzo Il Capocuoco

טוב, אנדריי, אין ג'ילארדינו במשחק נגד אינטר יום רביעי, ואפילו לא נגד סיינה ביום ראשון. שום פוסטר ושום גולים.

7. AS R Member

מה חשבת ? שהם ייקחו אליפות ?

8. forza forza. Member

לפחות את רומא לאציו לא רואה ממטר, ככה שבקטע הזה האוהדים שלה יכולים להיות מרוצים.

9. 亚历山大帕托 Member

שוב ג'ילה יוצא אפס מוחלט שמזכיר לנו היטב למה אנחנו מגנים אותו בחריפות כזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/08