La Ottava Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/10/08.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שוב סאנטנה פותח ולא אוסבלדו/יובטיץ'. עוד דבר שאני לא מצליח להבין זה מדוע וארגאס ממשיך לקבל קרדיט עצום מפראנדליי למרות כל הטעויות הנוראיות שלו משחק אחר משחק. זה לא כאילו אין לא אלטרנטיבות ראוית על הספסל.

2. פירנצה Member

תמשיך לחלום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

די נו, תפסיק כבר, חאלאס, באסטה!
    :aaasecr:

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחי האלים! את המחצית הזו אנחנו חייבים לשנים מהם. ראשית תודה רבה לאלילת המזל, שמצילה אותנו ממבוכות ההגנה של דאיינלי שכבר הוחלף ושל וארגס ושגורמת לשופט לפעול לזכותנו. וכמובן לאל החשוב מכל שירד אלינו מהר האולימפוס, ג'ילארדינו, שכבש (ביד?) ובישל. בישול שאולי יחזיר את מוטו לעצמו, בישול שישכיח את האומללות של סאנטנה.
    אני אולי נשמע כמו תקליט שבור בכל הקשור לוארגס וסאנטנה, אבל כל מיש שרואה את המשחק לא יכול שלא לראות שכל התקפה מאגף שמאל שלנו נגמר בכמעט התקף לב, וכל נסיון להרמה או מסירה של סנטאנה, פרט לגול, הולכת למקום אחר בגלקסיה וגורם למוטו וג'ילארדינו לאבד את האשתונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/08
  5. פירנצה Member

תעשה טובה תעדכן במהלך המשחק,אף לינק לא עובד לי.
    דאיינלי היה כל כך גרע שהוא מוחלף המחצית הראשונה?

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה אתה רוצה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

מעניין מה תהיה תגובתו של זאמפריני אם פאלרמו תפסיד שוב, אחרי הדרבי הוא עוד היה סלחני והיה עסוק ביציאות נגד קטאניה. החדשות הטובות מבחינתה של הויולה אחרי המחצית הזו זה שמוטו חזר להבקיע אחרי בצורת ארוכה. ג'ילא שוב הבקיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

7. 亚历山大帕托 Member

אם ג'ילה מנצח את אינטר אני סולח לו על הכל.

8. cazzo Il Capocuoco

אם ג'ילה מנצח את אינטר אני תולה פוסטר שלו.

אבל מה אתה זורע בי אופטימיות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הוא מופיע לי עדיין בפוסטר של איטליה משם המשחק אחרי הזכייה במונדיאל. זה הזמן להוכיח שהוא עדיין רוסונרו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. 亚历山大帕托 Member

מרוב הצרחות וההשתוללות, לא הספקתי לראות הילוכים חוזרים כדי לראות איך שהשער של קאקא נוצר. בסביבות הדקה ה-60 זה היה ברור: פאטו חייב להיכנס, לכבוש ולגמור את המשחק המזדיין הזה! לא היה לי ספק שזה יקרה, וכבר התחלתי להתכונן לחגיגות מהרגע שהוא נכנס. למצב כיבוש הוא לא הגיע, אבל השער בכל זאת הגיע בזכותו:

http://www.youtube.com/watch?v=gDEjPA2tNOg

נגיחה מושלמת לאחור שעוברת את המגן של בוריילו ונופלת בדיוק על הרגל של מרקו! שיתוף פעולה נהדר של קא-פא-בו!

:aaarse:

11. piston Member

צריך לתת קרדיט על הגול גם לבוריילו, כדור רוחב מצויין, לא חזק מדי, והגיע לרגל.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וארגס, שמרגס... סאנטנה, חארטנה... למי אכפת (מול אינטר זה בטח יהיה). נצחון חוץ קשה וחשוב המקרב אותנו לפיסגה ומחזיר לנו את מוטו.

הטבלה אחרי המחזור ה-8:

http://up42.siz.co.il/up2/izfjm3riynjj.Xxx

חם, חם ,חם!

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז יש ראש חץ של 5 קבוצות, כשלאציו, ג'נואה ויובנטוס דופקות על הדלת. אטאלנטה תהיה אטאלנטה - מרכז טבלה, תתקשה לאיים על אירופה, תהיה רחוקה מהתחתית בכל אחד מהשלבים של העונה. לקח 8 מחזורים, אבל סוף-סוף יש כיוון לעונה הזאת.

הניצחון שלנו אמור להטריד מאוד את אינטר, בעיקר בגלל הסיבות הידועות - כשקבוצה מנצחת באיצטדיון חוץ קשה במשחק שבו היא הייתה 'Second Best' לאורך כל המשחק, זה אומר לרוב שיש בה חומר של אליפות. מה שכן, אני כועס על אנצ'לוטי. לרוב כשכולם מאשימים אותו, אני נוהג להגן עליו (אולי לא בפומבי) ואני כמעט תמיד תומך בו. הפעם הוא עיצבן אותי. המערך של מילאן היום לא היה 4-3-3 ולא 4-3-2-1. זה היה 7-0-3. אי אפשר לשחק עם שלישיית קשרים שלכולם אופי הגנתי ובו זמנית לעלות עם 2 שחקני קישור התקפי, שיש להם אופי התקפי נטו. פלאמיני לא קשר 50-50, אמברוסיני מסתובב באיזורים שקשרים כאלו מסתובבים בהם, אבל גם הוא לא כזה. אנחנו לא יכולים לגשת לכל אחד ממשחקי החוץ בעונה הקרובה במערך כל-כך זהיר, כי זה פשוט מזמין את הקבוצה הביתית להתלהב ולהשתלט לחלוטין על המגרש. לא כל יום תבוא הברקה של קאקה/בוריילו וכבר איבדנו על זה 2 נקודות מול אחת הקבוצות החלשות בליגה. אי אפשר לבוא למשחק מול קבוצת אמצע טבלה (זאת הרמה של אטאלנטה, עם כל הסימפטיה) במערך שמכריז על הסתפקות בתיקו. את המערכים האלה צריך לשמור לשלושה-ארבעה משחקי החוץ הכי קשים של העונה (יובנטוס, פיורנטינה, נאפולי וכו'). אם אנחנו רוצים לקחת אליפות, נצטרך לדעת לבוא למגרשים של הקבוצות הבינוניות ולהיות דומיננטיים. על כל משחק שנגנוב בו ניצחון, יבוא משחק שבו זה לא ילך ואז במקרה הטוב ניאבק עם פיורנטינה על המקום השני. במשחק הבא מארחים את סיינה, 3 נקודות שהן בגדר חובה לפני המשחק מול נאפולי.

בלוצ'י! הוא הבשורה של סמפדוריה. כמה שסאמפ' הייתה צריכה אותו... הבנתי שקסאנו עוד פעם נתן הצגה. דוריה אומנם קיבלה לוח משחקים קשה והיא עברה כבר את לאציו, מילאן, אינטר ויובנטוס, מה שאולי מסביר את המאזן הדל שלה עד עכשיו, אבל המשחקים מול הקטנות גרמו לה להיות מאכזבת. טוב לפחות שאת המחסום הזה היא שברה. התגעגעתי לתחושה הטובה הזאת שמגיעה בכל פעם שאני שומע על ניצחון של סמפדוריה.

גספריני - תודה לך!
    בנוגע לנאפולי, אולי עכשיו אנחנו מסמפטים אותם ורוצים בהצלחה שלהם לטובת הליגה, אבל מתחת לאף שלנו, נוצרת פה מפלצת. את הבית תמיד היה לה, ברגע שהיא מתחילה להתבגר ולהתגבר על הפחד ממשחקי החוץ, ההתלהבות שם תוביל לכך שתהיה שם קבוצה שתוך שנה-שנתיים נתפלל שתאבד נקודות. אוהדי יובנטוס, רומא, אינטר, פיורנטינה ומילאן - כולכם עוד תייחלו לכישלון של הנאפוליטנים, כי הם באים לתפוס את המקום של הקבוצה שאתם אוהדים.

14. cazzo Il Capocuoco

אני די מסכים עם יותם במה שנאמר על מילאן, אותה מגמה הייתה גם במשחק שבוע שעבר מול סמפדוריה. סיידורף היה, אך קאקה נכנס לשחק רק מחצית שנייה ורק אז נוצר חיבור בין הקישור ולהתקפה. היום סיידורף לא היה והיה מאוד קשה, קאקה התקשה לחבר את העסק שם למעלה שיש לו 3 קשרים דפנסיבים, שלא נדבר על פירלו שנעלם איכשהו בלי שנשים לב. גורקוף חסר ועוד איך למצבים האלה.

15. פירנצה Member

כבר כתבתי העונה שנאפולי השנה לא תהיה ליופי,יכול מאוד להיות שהיא תלחם עד סוף העונה על מקום
    בצ'מפיונס.הרבה תלוי בהתמודדות שלה במשחקי החוץ,ואם ניקח בחשבון שהיא פטורה מהלחץ של אירופה,
    אז הרי לכם סוס שחור בהתהוות.