La Ottava Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/10/08.

1. JR-Riquelme Member

מחצית די מאכזבת באולימפיקו.
    לאציו מאוד אנמית, סראטה די חלש ופאנדב לא חד, הם לא מסכנים את השע, מהצד השני נאפולי עם משחק מאוד חכם הגיעה להרבה מצבים מסוכנים לקראת סוף המחצית.
    בעיטה אדירה של גארגנו שנעצרת במשקוף ועוד בעיטה של לאבצי שהייתה קרובה מאוד להיכנס. בלאזי נהדר, נמצא בכל מקום, מחזיק את הקישור של נאפולי.

בסוף השגתי לינק עם איכות חרא מהג'סטין, אבל עם שדר ארגנטינאי, למי אכפת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אני מאמין שאם נאפולי לוחצים על הדוושה עוד קצת הם משיגים את השער.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חושך מוחלט בברגמו, משחק ממש משעמם מצד מילאן שלא עושה דבר מול המקומיים שדווקא מנסים ומגיעים להזדמנויות רבות רק שהם לא משחקים חכם ולכן מילאן עדיין יכולה לעשות משהו במשחק במחצית השנייה. פו ובוריילו נוראיים עד עכשיו, בוריילו אפילו לא לוחץ על ההגנה של אטאטלנטה.

רונאלדיניו? דונידיניוhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx (לואיג'י דל נרי היום בבוקר)

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהחושך הגיע גם למיאצה, אחרת אין לי הסבר, למרות שאינטר יותר טובה מגנואה.

חילוף עם פתיחת המחצית השניה, סופר מריו ואובינה נכנסים במקום אדריאנו וקווארסמה. חילוף טוב, אבל למה במקום אדריאנו? היה אפשר להכניס רק את סופר מאריו או את אובינה במקום קווארסמה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/08
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם סאמפ בדרך לניצחון ראשון? מובילים 0:1 על בולוניה.

עדיין 0:0 במיאצה, אינטר לוחצת....עוד פוש קטן יאללה. יופי! ג'נואה ב-10 שחקנים.

מוריניו שוב שולח את כולם למערכה, 4 חלוצים. קרו, באלוטלי, אובינה וזלאטן.

ודווקא ז'וליו סזאר מציל אותנו ממצב של מיליטו

ואני מאמין שספאלטי יגיד ביי ביי אחרי יום רביעי אם לא היום.

5. yoni10 Member

מה קורה לרומא? פשוט מתפרקת מול אודינזה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי מאינטר עם צהובים, אנחנו משחקים עצבני. שימו גול כבר.

מה קרה לרומא? אני חושב שהשחקנים איבדו אמון במאמן אין פשוט דרך אחרת להסביר את זה, רומא חייבת שינוי וכמה שיותר מהר. אין מה לעשות לפעמים מפרקים חבילה, ספאלטי נתן עונות טובות, צריך להמשיך הלאה.

7. NUOVA GUARDIA Member

בושה בושה בושה. זה מה שיש לי להגיד על רומא עד עכשיו. עונה פשוט זעוותית של הג'לארוסי עד עכשיו. אני מקווה שההנהלה מתכננת זעזוע, אחרי ההפסד 1-3 לאודינזה אני מצפה מספלאטי לעזוב את הקבוצה. אין מה לעשות, אני היחיד נראה לי שידע שמנצ'יני יעזוב לאינטר, רומא תיראה רע מאוד. לא היו שינויים דרסטיים בסגל בקיץ, הביאו את ג'ון ארנה ריסה וג'וליו באפטיסטה שלא מוסיפים ערך להרכב.

8. yoni10 Member

מילאן עשתה היום בדיוק מה שלא היה לה בעונה שעברה - ניצחה כששיחקה גרוע מאד בדיוק כמו הרבה משחקים של אינטר בעונה שעברה. אולי זה מסמל את זה שמילאן תיהיה אלופה העונה? אולי.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכזבה. אין לי מה להגיד, פשוט כך. אכזבה. 0:0, ועכשיו סדרת משחקים לא קלה בכלל, פיורנטינה בחוץ, רג'ינה בחוץ, אודינזה בבית.

10. cazzo Il Capocuoco

Aleeeeeeee!!!!Siam venuti fin qua per vedere SEGNARE KAKA!!!OHOHOHO!!!

אני נכנס הביתה בדקה ה60 שאבי מלר ממש מתאבל על מה שהוא רואה על המרקע, כבר הבנתי מחבר {שכותב פה לפעמים} שהמשחק ממש זוועה ואני לא מפסיד הרבה. לפחות יום שהתחיל רע בבוקר בבית ספר, נגמר בצעקות והוצאת עצבים בשער המקרי של קאקה ובתיקו 0-0 של הקבוצה שאני כל כך מתעב. :aaa021:

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הזמן לסיסמאות מפגרות.
    רומא חייבת להתאים את עצמה למצב של השחקנים שלה. אי אפשר לשחק כל פעם על טוטי כשהוא רק חזר מפציעה ובקושי מסיים משחק מלא, אי אפשר לפתח את המשחק הרגיל של ספאלטי עם מכת הפציעות הזאת. לדעתי היה חייב לבוא שינוי בשיטת המשחק לאור המצב ובמיוחד שגם עם החזקת כדור גבוהה, השחקנים לא מצליחים לתאם בין עצמם התקפה מסודרת אחת ונשענים אך ורק על הברקות מעטות. אודינזה לעומת זאת שיחקה יפה מאוד עם כדורים ארוכים ומתפרצות כשכל התקפה שלה היה חצי גול.
    מאז תחילת העשור נתקלתי כאוהד רומא בשתי עונות כמעט זהות לנוכחית, בשתיהן רומא סיימה במקום ה8, אך זה לא מנע מהמועדון להתקדם הלאה ולאחר העונות הנוראיות הגיעו עונות מצויינות שיזכרו לעוד הרבה שנים. ההבדל היחידי שמעציב אותי בין העונות ההן לנוכחית הוא ההשקעה שבוצעה בקיץ כדי להמשיך את המומנטום וחלום הגמר באולימפיקו שמתרחק מכל אוהד אחריי כל משחק שעובר.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

באמת שהיה משחק זוועתי, בד"כ זה מה שקורה בביקורים שלנו בברגמו. לא אתחיל לחלק ציונים כי זה רק יעשה רק לשני הצדדים שלא ממש הופיעו היום. קאקה כמו תמיד היה האור היחיד בהרכב. אני מאוד מקווה שהמצב ישתפר ושנצליח לשחק טוב יותר.

מזל טוב לסמפדוריה! ניצחון ראשון סוף כל סוף אחרי שמונה מחזורים, מגיע לקבוצה החביבה הזאת ולקהל הנאמן שלה להשיג משהו, אודינזה, נאפולי ואינטר יוצרות חוד חץ של 17 נקודות בראש הטבלה שמילאן עם נקודה פחות במקום הרביעי האהוב עלייה כל כך.

האם הנפילה של לאציו התחילה?

13. 亚历山大帕托 Member

איזה ניצחון ענק שלנו! ניצחון של אלופים! אני כבר רואה את מאלדיני ואנצ'לוטי מניפים את גביע האליפות.

משחק הרבה יותר חיובי מה-3:0 על סמפ. אני באמת צריך להסביר? פורצה מילאן!

14. NUOVA GUARDIA Member

אל תסיק מסקנות כל כך מהר. שכחת שאינטר נמצאת עם מילאן באותה ליגה, ולכן זה יהיה קשה. אבל כל הכבוד למילאן על הניצחון הקשה באטלאנטה, הוכיחו שהם ווינרים אמיתיים אבל עדיין, אסור להסיק מסקנות ממשחק אחד, היא עדיין צריכה להתחבר ואם זה יקרה זה היה נגמר הרבה יותר מ1-0 קטן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/08
  15. cazzo Il Capocuoco

"המאמן תמיד אחראי על מה שקורה בקבוצה, אבל השחקנים חייבים לעשות מה שאני מבקש. במחצית השנייה זה לא תמיד קרה. כנראה מישהו לא מכיר אותי מספיק טוב, אולי כמה שחקנים יבינו את זה ביום שלישי, שהם אפילו לא יגיעו לפירנצה... אני ביקשתי משחקני ההתקפה להקיף יותר שטחים, אבל לא ראיתי עמידה נכונה. נתתי בסוף המשחק לגאספריני הרבה מחמאות, זה מאמן שיודע להחזיק את הקבוצה שלו, הרבה משמעת והרבה ארגון במשחק. באינטר, מי שחושב עליו עצמו בלבד, לא ישחק איתי. יכול שבג'נואה המצב יותר טוב, אבל פה צריך להוכיח שרק אני שולט. אתם תדעו מי יעוף מהקבוצה ביום רביעי. ואין שום תירוצים, השחקנים לא עייפים. מי שעייף, זה אבא שעובד 15 שעות ביום וצריך לפרנס את המשפחה שלו בכמה גרושים. "

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/08