La Ottava Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/10/08.

1. cazzo Il Capocuoco

ראיתי את המשחק במלואו באלג'זירה, ואכן לשאלתך זה היה מיקלה פאולוצ'י שהוכשל ברחבה. אבל יותם, לא יודע אם שמת לב, אבל שהחלוץ התחיל לפרוץ בצד שמאל, הבלם של סיינה דניאלה פיקאניה בא לתקל אותו ונפצע וכנראה נתפס לו השריר, מה שהשאיר את קורצ'י לבד. חוסר מזל נוראי. ההגנה של קטאניה נראתה לא רע, אבל זה רק בגלל השוער אלבאנו ביצארי שנתן משחק מעולה, לדעתי המצטיין. עבדלקרים ר'אזל האלג'יראי ומאסימו מקארונה נראו לידו ממש אימפוטנטים. וולטר זנגה לדעתי היום פישל עם בחירת השחקנים {נתן מנוחה לכמה מהחשובים} להרכב וחשב שסיינה זאת סתם קבוצה שאפשר לנצח בקלות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/08
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

In Amauri we trust...
    אני כבר הפסקתי לספור את כמות השערים המכריעים שלו השנה...

3. cazzo Il Capocuoco

הפסקת או הספקת?

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שהוא הפסיק, והנה יובה, מנצחת בדרבי חוזרת לעצמה טיפה ואם לפני 4 ימים רניירי היה בדרך הביתה, הכיסא שלו עדיין מתנדנד אבל קצת פחות, מה ששני נצחונות גדולים (ריאל וטורינו בדרבי) עושים...

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הספקתי להפסיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לגבי המשחק שלנו,בתכלס,מאוד מאוד מאכזב יכולת די ירודה בסך הכל בייחוד עם היינו צריכים להתגונן ככה מטורינו שהיא לא פחות ממועמדת לירידה,אם זאת הנקודות מאוד מאוד חשובות לנו... חבל שזה משאיר את ראנירי,אני כבר לא יודע מה עדיף..

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עד מחר ב-13:00 די ביאסי מפוטר ונוולינו חוזר לתפקיד.

או אולי בכלל דונאדוני.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס ניצחה היום בעיקר בזכות משחק ההגנה הקבוצתי הבנוי לתלפיות. מולינרו נראה במשחקים האחרונים כמו שחקן הראוי ללבוש את החולצה של יובנטוס ולא כמו שחקן קבוצת תחתית בסריה בי. מעל כולם לגרוטליה הנפלא. בטורינו ביאנקי נראה, כפי שהוא נראה כל העונה, כמו הצל החיוור של החלוץ שעזב את רג'ינה למנצ'סטר סיטי. אולי הכסף שהוא עשה שם כבד לו בכיסים.
    חשוב עבור הליגה שיובנטוס תהיה במאבקי הצמרת והנצחון הזה מקדם אותה לכיוון הנכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/08
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שיהיה זה דונאדוני. מאמן ליבורנו והנבחרת לשעבר עושה רושם של אחד שיכול להתפתח עם השנים למאמן מצויין, הוא זקוק לעבודה הזו כדי להתקדם לשם. וטורינו בהחלט חייבת מאמן שידחוף אותה מחוץ לבוץ העמוק בו היא נמצאת.

9. 亚历山大帕托 Member

זימונים לאטאלנטה-מילאן:

Coppola, Consigli, Capelli, Pellegrino, Rivalta, Talamonti, Manfredini, Bellini, Garics, Guarente, Cigarini, De Ascentis, Padoin, Ferreira Pinto, Cerci, Defendi, Valdes, Marconi, Doni and Floccari

Abbiati, Dida, Kalac; Antonini, Bonera, Favalli, Jankulovski, Maldini, Zambrotta; Ambrosini, Emerson, Flamini, Gattuso; Borriello, Inzaghi, Kaka, Pato, Seedorf, Shevchenko, Ronaldinho

הרכב משוער: אביאטי; יאנקולובסקי, מאלדיני, בונרה, זמברוטה; אמברוזיני, סיידורף, גאטוזו; רונאלדיניו, קאקא; בוריילו.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שבסופו של דבר קאירו יתן לדה ביאסי הזדמנות לנצח את אטאלנטה ביום רביעי. אם יכשל אז...

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהחל מראשון הבא, צריך לקיים את המחזור לאורך כל היום. משחק אחד ב-8 בבוקר, השני ב-10 בבוקר וכן הלאה. משחק אחד מוקדם בשישי בערב, 2 במוצ"ש ו-7 לאורך יום ראשון. רק ככה נוכל להימנע מהמצב המטורף שבו אנחנו צריכים להפסיד כל-כך הרבה משחקים טובים בגלל השעות המקבילות. אני לא מדבר אפילו על הזוועה שבמחזורי אמצע השבוע...

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחת רק להוסיף, לזכות בלוטו כדי שנוכל להתפטר מהעבודה ולזרוק לפח את הלימודים.
    נראה לי אדליק על מיוט את הטלווזיה על אטאלנטה - מילאן ואצפה בלאציו - נאפולי בלינק.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגיוני: לכל המשחקים יש שלל עשיר של לינקים ודווקא למשחק של לאציו-נאפולי דלים הם. כל אחד שיש לו לינק שאינ ולג'אסטין, אנא ממכם שתפו.

מקסימום נראה אטאלנטה-מילאן ואעקוב דרך "טמפו ריאלה" ביתר המשחקים.

14. AVISEY Member

לוריה עלה לי כבר על כל העצבים ! שחקן איטי ואדיש כל כך ..

15. Lupo Member

איזה שערורייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx
    השופט התחיל עם החלטה מפוקפקת להעניק להם פנדל(העבירה בבירור הייתה מחוץ לרחבה), אחר כך הוא לא העניק לנו פנדל ברור, ואחר כך לוריה ודוני התחרו בין עצמם מי יותר ליצן מהשני ונתנו לפלורו פלורס גול מכלום. זה כבר מתחיל לעלות לי בבריאות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נ.ב- טוטנו שערורייה.