La Nona Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏28/10/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן-נאפולי זה המשחק המרכזי של המשחק ואני בטוח שכך יתייחסו לזה גם באיטליה. התקשורת תעשה את שלה בכל מה שקשור להכנות לקראות המפגש, כשרק ה'טוטוספורט' (שמבוסס בטורינו) וה'איל רומאניסטה' יתעסקו ברומא-יובה כמפגש החשוב של המחזור העשירי.

2. פירנצה Member

אוהדי אינטר יקרים רציתי להפנות את תשומת ליבכם לשבועות הקרובים.
    אחרי משחק מול סוגרת הטבלה מצפה לכם המסע הבא:
    אודינזה הלוהטת מגיעה לסן סירו לאחר מכן מפגש מול פאלרמו המסוכנת ברנצו ברברה ולסיום מה שנקרא עד לא מזמן הדרבי של איטליה מול יובה המשתפרת.ובנוסף מפגשי האלופות באמצע.

אז שלא יעבדו עליכם...

3. JR-Riquelme Member

אפרופו אודינזה ראיתי את הגול שאלכסיס כבש נגד קטאניה, שער מצוין. במידה ואל צ'ילנו ישחזר את היכולת שלו מריבר אודינזה מרוויחה כאן לדעתי את אחד הכשרונות הגדולים שיש.

4. forza forza. Member

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/08
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בעיה, ניתן למילאן לטעום קצת את המקום שמעלינו, אבל כל אחד יחזור למקומו הטבעי בסוף העונה (אינטר בראש הטבלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) . יש לנו את הסגל הכי טוב, ועם הזמן אני מאמין שנשתפר, אני לא דואג על האליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/08
  6. Kiko Member

תודה רבה יואב!

נראה לי שאני אחד היחידים שראו אתמול דווקא את המשחק של מילאן מול סיינה (זה מה שהיה לי באלג'זירה בבסיס), התחלתי לראות בדיוק בשער של סיינה, בדקה ה- 53. יכול מאוד להיות שאני טועה כי לא יצא לי לראות יותר מדי משחקים העונה, אבל מילאן לא צריכים לשמוח למרות רצף התוצאות הבאמת באמת יפה. אני אישית חושב שלא היה פנדל אתמול, אבל זה לא כל כך משנה, מילאן הייתה יכולה לכבוש מאיזה מהלך יפה של קאקה או של פאטו (שהיה מצויין אתמול), היא עדיין שיחקה חלש מאוד, והייתה יכולה לספוג בדיוק באותה מידה שספגה (הצלה יפה מאוד של אביאטי אגב, כמה דקות אחרי השער של מילאן), וזה לא אמור להיות ככה בבית, מול קבוצה כמו סיינה. נראה לי שחסר שם מישהו איזה חלוץ שכולם סומכים עליו, מהו כמו שבה של פעם.
    יכול להיות שהבעיה של אינטר הפוכה מזאת של מילאן, שם הקבוצה בנויה על איבראהימוביץ' (מזכיר קצת את ימי ויירי).

איך הייתה היכולת של יובה אתמול ובדרבי?

7. cazzo Il Capocuoco

אני מתקשה להבין, איכות הסאונד ממש גרועה.

8. פרנקו בארזי Member

לא ראיתי את המשחק כך שאני לא יכול להגיד אם מילאן היתה חלשה או לא,
    אבל כן ראיתי את התקציר ואם פאטו היה קצת יותר חד זה היה 4-1 ולא 2-1.
    אני מאמין שלא רק שהוא יהיה כמו שבה של פעם, הוא יהיה טוב ממנו.

ראיתי גם את שאר התקצירים של שאר המשחקים עכשיו, לא היה חסר הרבה שקטאניה תנצח את אודינזה. קורות, משקופים, הצלות מהקו...

אמנם הגולים בפני עצמם לא מדהימים ביופיים, אבל שלושער פנטסטי של דניס. כל גול בון-בון. רואים לפי הסיומת שלו שמדובר בחלוץ פנטסטי.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להניח שרובנו זוכרים את מחזור אמצע השבוע הגשום שנערך אי שם לפני חודשיים וחצי. למרות תנאים קשים ברוב המגרשים, פרט למשחק אחד, כל המפגשים שוחקו והושלמו עוד באותו ערב. המשחק היחיד שלא ניתן היה לקיימו, היה המשחק בין רומא לסמפדוריה באולימפיקו הרומאי, אותו משחק שבו קסאנו היה אמור לערוך את הופעת הבכורה שלו באולימפיקו מול האקסית. לאחר אינספור ניסיונות כושלים, היום בערב ככל הנראה קסאנו יזכה סוף סוף לקחת חלק במפגש מול האהובים-שנואים מרומא. במועד המקוי, צולמה תמונה של קסאנו וטוטי מחובקים. היום בערב טוטי פצוע ולא יוכל לשחזר תמונה דומה.

עושה רושם שיש מספר עידכונים של השעות האחרונות בנוגע לכשירים ולא כשירים. את ההרכבים אני אשאיר לכם.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מדי דקות קסאנו מבלה באגף ימין. אגף ממנו, בהיותו ימני, האפשויות שלו לאיים על השער מצומצמות מאוד ובעיקר הוא מוצא עצמו נדחק לאגף. הוא מוקף בכורי פחם (במיוחד זיגלר רגלי העץ) ובלעדיו אין מי שיאיים על השער. בלוצ'י אכן נראה במחצית הזו כמי שדחוף זקוק למחליף.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/09
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו ההופעה הכי גרועה של סמפדוריה שזכורה לי בעשור האחרון. מעל כולם היום, באופן עיקבי, דניאלה דה רוסי. מילים טובות גם לבאפטיסטה כמובן שניצח היום את המשחק.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי לעצמי שסמפדוריה נראתה היום כמו קבוצת סרייה B, אבל אז חשבתי שאולי אני מגזים בשיפוט שלי. לפי התיאור שלך אורי, כנראה שלא הגזמתי.
    קסאנו במשחק חלש מאוד בסטנדרטים שלו (ובכלל), פאלומבו במעט זמן ששיחק לא היה מורגש, סטאנקביצ'יוס שווה אולי 20% ממאג'ו ועל ההגנה אין אפילו על מה להרחיב. הדבר שהכי הציק לי היה חוסר התיאום ובעיקר משחק טכני חלש ברמות בלתי רגילות. מבחינה טכנית הסרייה B גדולה על סמפדוריה היום. אני לא בטוח שפאציני לבד הוא זה שאמור לעשות את ההבדל, אבל על זה אני אכתוב כבר מחר בדיון של סמפדוריה.

13. AS R Member

רומא מנצחת את סמפדוריה 0-2
    המשחק נפתח בצורה טובה, והיו מספר הזדמנויות לרומא וגם כמה לסמפדוריה. בדקה ה-21 ז'וליו באפטיסטה כבש את הראשון בבעיטה חופשית מסובבת לפינה הקרובה. לאחר מכן הוא הגיע לעוד כמה הזדמנויות ולא כבש. בדקה ה-53 הוא כבר כבש את השני שלו ושל רומא, אחרי מבצע אישי יפהפייה, כשהעביר לשחקן אחד בין הרגליים, חמק הצידה מהשחקן השני ובעט בעיטה חדה מתוך הרחבה פנימה.
    בדקה ה-88 נכנס ג'רמי מנז הצרפתי הנהדר שחזר מפציעה.