La Nona Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏28/10/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבול כבד ברומא, המשחק הופסק.
    מקווה שהגשם ישתוף את העונה הגרועה הזאת.

2. Lupo Member

מה נהייה? המשחק הופסק או בוטל למועד אחר? אני לא מבין את האיטלקית של השדרים האלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. AS R Member

אה, טוב, כבר חשבתי שהמשחק פוצץ או משהו.

4. 亚历山大帕托 Member

אנצ'לוטה עשה הסבה לגאטוזו והפך אותו לפליימייקר!

אני ממש נהנה מאמרסון. שחקן מעולה גם היום כשהוא בכושר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/08
  5. Lupo Member

עושה רושם שהמשחק נדחה סופית. אני מקווה שקאסנו לא יבכה שוב ויגרום להצפה חמורה יותר באולימפיקו.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גאה בשחקנים שלי. באמת, גאה בהם אחד - אחד. פורצה ויולה!

7. 亚历山大帕托 Member

מילאן משחקת גרוע ומנצחת, הפייבוריטית מאבדת נקודות... אנחנו בדרך לאליפות.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לפיורנטינה!

8. JR-Riquelme Member

EL TANQUE DANIS!!

שלושער מדהים בשעה אחת של חרמן דניס, כיף לראות שהוא חוזר לחורר רשתות. זה ברור שהוא עדיף על זלאייטה שלא תורם כלום. רק המשכיות!!!

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/08
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שלוש שנים! אחרי שלוש שנים מילאן סוף סוף עוברת את אינטר בטבלה, גם זה יהיה רק למחזור אחד זה כבר סוג של התקדמות. אם הייתי אוהד אינטר (סלחו לי על המחשבה המזעזעת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) הייתי מאוד מודאג, הקבוצה הזאת נראית מאוד כבויה ומשעממת, זלאטן ממש לא מצדיק את המשכורת ולמעט זאנטי לא ממש רואים איזה שחקן עם באמת רצון לנצח. למוריניו יש המון עבודה, בניגוד לרוב אני לא מאמין שהוא האשם מאחר והסגל לא השתנה משעמעותית יכול להיות שזה עניין של עייפות וגם אולי שובע מסוים. בכל אופן אינטר נראית ממש רע וככה גם בליגת האלופות שהיא החלום הרטוב של מוראטי היא לא תגיע רחוק.

פיורנטינה נתנה משחק טוב וראו היטב שחסרה שם רגל מסיימת, אוסבלדו היה מאוד פושר לעומת פאציני שנראה חד יותר אבל עדיין חסר סיומת, המון רצון אבל בלי תכליתיות. יובטיץ' עם כמה נגיעות שמבטיחות הרבה וגורמות עוד יותר לתהות מדוע הוא לא משחק יותר. גאמבריני נתן משחק נהדר! יש עתיד אחרי קנאברו ונסטה.

לא ראיתי את המשחק של מילאן אבל אני מרוצה, יש המשכיות וגם אם זה לא נעשה ביכולת מי יודע מה השלוש נקודות הגיעו ואני מקווה שהיכולת תשתפר כבר ונפסיק לנצח בקושי קבוצות תחתית. מה עוד המחזור? אודינזה ונאפולי ממשיכות למרבה ההפתעה לדרוס, הפעם זה היה חרמן דניס שהפציץ את רג'ינה שלוש פעמים וענה לכל אלה שכבר התחילו לבקר את רכישתו וטענו שהוא סוג של פלופ בהתהוות.

טורינו המשעממת ניצחה 1-2 בקושי את אטאלנטה שרושמת הפסד שני ברציפות, לאציו מגלה אופי וגוברת על הקבוצה של לואי שנמצאת כבר במקום הלפני האחרון והמדאיג משהו. ג'נואה ממשיכה לטרוף קבוצות בבית והיא מנצחת 1-2 את קליארי, לצ'ה ופלארמו נפרדות בתיקו 1-1 ואילו יובנטוס ממשיכה לנצח עם 1-2 על בולוניה מצמד של נדבד מול בודד של די ואיו.

10. פרנקו בארזי Member

פאלרמו השוותה ל1-1 בדקה ה90 מול לצ'ה...
    מילאן שוב מנצחת - קאקא עם שער הניצחון
    התלבטתי קשות מה לראות - אודינזה קטאניה, מילאן סיינה או פיורנטינה אינטר.
    הלכתי על ויולה-אינטר כי זה היה משודר ולא היה לי כוח לראות במחשב...
    גם אודינזה וגם נאפולי ניצחו (שלושער אדיר לדניס) אז הצמרת היא 20-20-19 (מילאן עם 19)
    מה שחשוב הוא שעקפנו את אינטר בטבלה!
    מילאן לפי מה שהבנתי עם יכולת חלשה אבל כל עוד לוקחים 3 נקודות, למי אכפת? ככה לוקחים אליפות!

11. cazzo Il Capocuoco

נהייתי יותר שונא אינטר מאשר אוהד מילאן, אבל אם המצב ממשיך ככה אז מצויין. אבל אני פסימי, וסעמק איתך אנדריי, אתה עוד תיתן לנו הרבה נאחס. וכל הכבוד לפראנדלי שנתן לפאסקוואל לשחק, רואים את השיפור בהגנה. רק חבל שלא ניצלו את היום הרע של אינטר, הקבוצה של ז'וז'ו נראת רע בכל מה שקשור לקישור ההתקפי, פשוט איברמרדוביץ' לוקח כדורים ארוכים ומרחוק וככה מסתכמות ההתקפות של אינטר. שימשיך ככה.

12. forza forza. Member

משחק חלש מאוד של אינטר, אבל גם לא משהו של פיורנטינה...
    פה ושם חצאי הזדמנויות, חוץ מהמצב המדהים של מנסיני שהפגיז ת'משקוף..
    בסך הכל אינטר בתקופה פחות טובה, לא נורא נצא מזה מהר מאוד.
    חבל שמוריניו התמהמה עם החילוף של קרספו (אמנם בסגל בלית ברירה אבל לא משנה), שמאז שנכנס אינטר טיפה התעוררה והחלה לשלוט לחלוטין במשחק. קרספו גם הגיע למצב אבל זה היה בנגיעה הראשונה שלו ובכל זאת הבנאדם לא שיחק כמעט בכלל עד עכשיו העונה. אני מקווה שמוריניו ימשיך לתת לו קרדיט, כי אם קרספו משחק זה משחרר את זלטן ומוריד מהלחץ על השבדי. כך גם יש חלוץ אמיתי ברחבה בזמן שזלטן כל הזמן מסתובב מחוץ לרחבה. היה משחק די אנוכי של השבדי בחצי השני, חבל מאוד שהוא לא ראה את קרספו פנוי ברחבה, העדיף סתם להתברבר עם הכדור ולאבד אותו.
    אינטר תצטרך להתחזק בינואר, אם היא רוצה ללכת רחוק באירופה בעיקר.
    סטנקוביץ' חלש מאוד, מעבר לשיא. אין קשר קדמי דומיננטי במרכז. כל כך רציתי שלמפארד יגיע, איתו ההתקפות היו נראות אחרת לגמרי. חובה למוריניו לצרף קשר בינואר, אני הייתי הולך על דייגו מברמן, קשר מעולה שיארגן ויסדר לנו את ההתקפות. 15-20 מיליון יורו והוא באינטר.
    ולא צריך לדאוג שמילאן עקפה אותנו. זה כולה זמני. עוד 4-5 מחזורים ונשכח בכלל שזה קרה...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bluboomteamenforcer.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bluboomteamenforcer.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bluboomteamenforcer.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/08
  13. פירנצה Member

נמאס לי שלא סופרים אותנו ובתקשורת מתייחסים לתיקו יותר כאיבוד נקודות של אינטר ופחות כאיבוד נקודות
    שלנו למרות שאם הגיע ניצחון לאחת מהן אז לנו הגיע יותר.בכל אופן אני מרוצה למרות שכאמור שיחקנו טוב יותר.
    סה"כ משחק טוב של ההגנה,פאסקוואל מצדיק את הכעס של אורי על אי שיתופו במשחקים ואולי יהיה לזה
    המשכיות,פאציני מאכזב למרות העברות הרבות שבוצעו עליו(לא יודע אם אפשר להאשים מישהו שמשחק
    בעיקר באימונים),וקוזמנוביץ מוכיח שהוא שחקן הרכב לגיטימי.

ופראנדלי אם אתה קורא את זה תעשה טובה תשתף יותר את הפלא ממונטנגרו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, לא משחק גדול.
    נכון, היינו זקוקים להדיפות נהדרות של אביאטי.
    נכון, ניצחנו מפנדל מפוקפק (ממה שאני הצלחתי לראות).
    נכון, אלילת המזל הייתה לצידנו.
    הכי נכון, כשאני באתי לפה כמה ימים אחרי הדרבי, לאחר שהייתי בלי מחשב למשך חודש, בדקתי את התגובות להפסד בג'נובה וראיתי יותר מדי אנשים שקוראים לעריפת ראשו של אנצ'לוטי. אני הייתי דבוק למהדורות החדשות בקנאלה צ'ינקווה כדי להיות מעודכן ולקבל אנחות רווחה בכל פעם שבמדור הספורט דיווחו על כך שגליאני שוב פעם נותן גיבוי מלא למאמן.
    נקודה מהמקום הראשון, מעל חבורת הזרים המגעילה מהצד השני של הכביש - לא משנה מה יקרה במשחק הקרוב מול נאפולי ומה יקרה במשחק שאחריו או עוד 4 חודשים. תלמדו שלא עורפים ראשים לאחר 2 משחקים. לא זוכר אפילו כמה מהמתנגדים הגיעו מפה וכמה מהם הגיעו משלל אתרים ברחבי העולם, גם זה לא כל-כך משנה. פאציינצה! זה מה שחשוב!

נכון לעכשיו, מוריניו לא מסתדר טקטית עם המאמנים היריבים. בכלל, העונה יותר מתמיד אפשר לראות עד כמה הטקטיקנים בסרייה A הם הטובים בעולם. אינטר נראית זוועה וזה לא בגלל שהיא עד כדי כך גרועה, כי גם מילאן לא נראית כל-כך טוב וכנ"ל לגבי יובנטוס וכל שאר הגדולות/מתיימרות להיות גדולות - מדובר בקבוצות הבינוניות והקטנות שגורמות לכולן להיראות רע בזכות עמידה מעולה על המגרש. אנחנו רק במחזור מספר 9 ואני מרגיש כאילו אנחנו במחזור מספר 29. כל צמצום הפערים הזה על המגרש ובטבלה הוא מייגע מבחינה נפשית, כי אין לי מושג למה לצפות כשאני מסתכל כל פעם על מחזור המשחקים הקרוב. קשה להחזיק בקצב ולנסות לחשב מי עומדת איפה וממי צריך להזהר. כולן חזקות וכולן מאיימות. חלק יותר וחלק פחות. העניין הוא שגם אלה שפחות, מכפרות על כך עם משחק טקטי טוב שמבטל את היריבה.

יום ראשון משחק עונה (עוד פעם...), הפעם מול נאפולי. סאן-סירו מלא במלחמה של הצפון מול הדרום. ניחוח של ימים שיצא לי רק לקרוא עליהם :aaa15:

נ.ב.
    מה זה הנאחס הזה שיש לקסאנו עם משחקים מול רומא באולימפיקו? מתי כבר נראה את הבכורה הזאת כמו שצריך? נקווה שעד הפעם הבאה לא יפול מטוס על האיצטדיון או משהו...
    נ.ב. דואה
    עוד כמה משחקים כאלה של פסקוואל ו-ורגאס יהפוך להיות רשמית הרכישה הכי לא משתלמת של הקיץ.

15. פירנצה Member

חחח ניסוח מעולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    משחק מלא חשיבות על 6 נקודות רק הבעיה שיעמוד בצילו של המשחק של יובה רומא שאולי משחק ההזדמנות האחרונה לזאבים לחזור לעיניינים.