La guerra del Clásico:: הקלאסיקו של ריאל אחרי קאמבק אדיר. רונאלדו כבש את שער הניצחון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/3/16.

1. Doritoz FCBJ - RMCF

תפסיקו לגמד, כמו שאמר South Boy רק היוקרה של המפגש זה סיבה מספיק טובה לטרוף את הדשא.
    כן היו משחקים בעבר שאחת הקבוצות שיחקה נטו בשביל היוקרה ולא על מלחמה על אליפות.
    זה לא הוריד מיליגרם מהיוקרה והחשיבות של המשחק הזה בעולם ובעיקר בשביל האוהדים וכמובן לא הוריד מהרצון של השחקנים לנצח.

2. Greek Member

בשבילנו האוהדים, כן, תעלו אותנו לקלאסיקו, hell, תעלו אותנו במשחק גביע חסר חשיבות נגד קבוצה מהליגה השלישית ונאכל את הדשא ולא נבקש מלח. בשביל השחקנים, יש רגעים של שאננות גם אם אין סיבה הגיונית וזה קלאסיקו, אין סיבה אחרת לשאננות (כן, זאת הייתה שאננות) של ברצלונה הערב, וריאל מדריד לא עשתה משהו מיוחד בשביל לנטרל אותה, ברצלונה ניטרלה את עצמה.

3. xArtur Member

ההקטנה הזאת של ריאל וזידאן,היא פשוט מעוררת רחמים. הטרלה בצורה מגוכחת. משחק על אליפות או לא אליפות,קלאסיקו זה קלאסיקו משחקים על הכבוד והיוקרה. כנראה השנאה העזה לריאל,והבורות בכדורגל גורמת לדברים כאלה

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

4. Civil Anti Madridista

בארסה הסתפקה ביתרון השביר שלה ומכאן נכנסה לתרדמת המוכרת. המאפיין הזה חוזר על עצמו בתקופה האחרונה יותר מדי פעמים לצערי, כשהטרי מכולם היה רק במחזור הקודם מול ויאריאל כשאיבדה שם יתרון של שני שערים, והערב היא שילמה על הנאיביות שלה בהפסד.
    האבסורד בכל הערב הזה שבמקום לנצל את העובדה כשריאל בפיגור והיא חייבת לצאת קדימה סוף סוף(!), דווקא כאן בברצלונה הפסיקו לשחק.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ראיתם את התגובה של פיקה אחרי הגול שלו? הוא כמעט עלה ליציע.
    קלאסיקו זה קלאסיקו, והיום זידאן שיחק אותה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטנגו צריך שניים. לדעתי יש אמת אצל שני הצדדים ואוהדים צריכים ללמוד גם לצאת מהבועה של הקבוצה שלהם.

ברצלונה שיחקה בניוטרל וזו לא הפעם הראשונה העונה. יש בה איזה מין אמונה כזו שהכול יסתדר מעצמו במהלך המשחק בגלל הכישרון של השלישייה ההתקפית שבסופו של דבר תמצא את הדרך לנצח את המשחק. ואז פתאום אנריקה צריך לתת פיתרון יצירתי שאין לו. על זה הקבוצה הזו תקום ותיפול ואני לא הייתי מהמר על עוד יום חלש עד גרוע (מאוד) בעבודה של כל השלישייה. מעבר לזה כל המשחק ההגנתי קרס בחצי השני. כמו כן, זו גם לא הפעם הראשונה שהקבוצה הזו מפסיקה לשחק אחרי שהיא מבקיעה שער יתרון. לזכות ריאל ייאמר שהיא ניצלה זאת מצוין.

בצד של הבלאנקוס אני כן חושב שזידאן ראוי למחמאות; על זה שלא פחד לשחק אה-לה-מוריניו, על זה ששיחק עם קאסמירו (בצדק), על זה ששם את הפליימייקרים, איסקו וחאמס, על הספסל, על זה שביצע חילוף חכם עם בנזמה בחסה (עוד מהירות ולחץ לדקות האחרונות), על זה שהשחקנים שלו נראו במצב מנטלי אחר לגמרי היום (רונאלדו ובייל לא היו טובים אבל ירדו לאחור לאורך כל המשחק), על זה שריאל מדריד האמינה בעצמה גם אחרי שפסלו לה שער חוקי וראמוס (אוברייטד היסטורי שנמצא בצניחה חופשית מאז השער ההוא מול אתלטיקו מדריד) שקיבל צהוב שני.

לא משחק גדול, אבל בהחלט תוצאה מפתיעה שלדעתי טובה לשני הצדדים. כן, אני לא מתבלבל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/16
  7. Doritoz FCBJ - RMCF

אגב, מאז המאניטה שחטפנו לפנים בקאמפ נואו בקלאסיקו הבכורה של מוריניו בריאל. דווקא רוב המשחקים הטובים של ריאל במפגשי הקלאסיקו היו יותר בקאמפ נואו מאשר הברנבאו. ואם הפסדנו שם זה הרבה בגלל חוסר ניצול מצבים שהיום ניצלנו... יצאנו פראיירים רציניים שם.

Sent from my E6653 using Tapatalk

8. zivmay Member

לא חושב שהיה מדחק טקטי כלכך טוב של ריאל. בארסה הגיעה לכמה מצבים טובים ומצד שני ריאל בקושי עברה את החצי עד ה1-1.
    הייתה קריסת מערכות ברבע שעה האחרונה, זה יכול לקרות פעם ב50 משחקים.

9. Raulito Madridista

הסיקור המלא באתר::אנחנו ריאל מדריד

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2016/04/03/primera/1459637203_796439_1459638004_noticia_grande.Xxx

- זה מעט מיותר לטחון מים וחבל להיות שלילי בבוקר כזה, אבל המשחק הזה רק מוכיח עד כמה בניטס פושע ובגד במקצוע של מאמן כדורגל כשעלה בקלאסיקו הקודם ללא קשר אחורי.
    - מודה שאני כל-כך שמח מהניצחון, אנשים לא מסוגלים להבין את זה, הכבוד של הקבוצה חזר וגם 'חששתי' שכל הפוסטים בפייסבוק והטירוף שלי יביא לתוצאה הפוכה ואני אתאכזב למרות שברור שלא אני משחק על כר הדשא. ומצד שני, אני רק מתאר לעצמי כמה השמחה הייתה כפולה ומכופלת אם אחרי הניצחון אתמול היינו עולים למקום הראשון למשל או שהיינו מנצחים במגרש של האויב בעונה שעברה למשל בסיבוב השני.
    - על זידאן עוד נדבר אבל הוא רשם V ענק. ההרכב היה די צפוי, וקרבחאל באמת המגן הטוב באירופה כיום לדעתי(הוא גם שיחק עם צהוב מהדקה ה-17 מול שחקן כמו ניימאר וזה לא קל), קאסמירו הקשר האחורי היחיד שלנו. אבל העבודה שלו לא הסתכמה בכך. החילוף של חסה היה קסום. הוא ויתר על קארים, בן טיפוחיו, שלמרות הגולאסו שלו היה רע מאוד, איבד כדורים ואין לו את המהירות. שימו לב לזה. בשביל לנצח את סביליה וסלטה ויגו בברנבאו לא צריך מאמן, בשביל לנצח בקאמפ-נואו - בהחלט צריך.
    - סרחיו ראמוס חסר אחריות וטיפש.
    - נניח משחקים נגד בארסה עוד פעם, סתם היפותטי - בייל צריך לקבל הרבה יותר כדורים לשטח. ריאל מדריד רוב המשחק לא עשתה את זה מספיק טוב.

לגבי בארסה(הנושא עלה בפורום של ריאל), 'אני רוצה להתייחס רק לקבוצה שלי'. וברצינות: השלישייה ההתקפית שלהם מגוונת פי כמה מאשר זו בעידן פפ. מצד שני, ברור שההגנה שלהם חלשה. אני חושב שהאמירה הזו תוציא כמה ברסאים מהכלים אם הם קוראים את הפוסט, אבל לדעתי פיקה מעולם לא היה כמו פפה ביכולת הטובה שלו. אלבס חזר לעצמו התקפית אבל הוא לא מגן ומסצ'ראנו לא מספיק טוב. ההגנה של בארסה כבדה. אבל בכל-זאת, אינייסטה למשל קשה להוציא לו את הכדור מהרגל והכדורים של בארסה מעל ההגנה הם די מבריקים. קבוצות רבות מתייאשות אחרי שהן סופגות את הראשון. אני חשבתי שאם נבקיע זה יהיה במשחק הראשון, יש לריאל מדריד יתרון גובה על צמד המגנים וגם בפיזיות מול ההגנה. בעצם, כבשנו שער בנגיחה, אבל הוא נפסל...

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלק האחורי של ברצלונה בסדר גמור לטעמי. כן, יש לו את החסרונות שלו, למשל גובה (כל השערים של ריאל, כולל השער החוקי של בייל שנפסל הגיעו באוויר), אבל אני גם לא מסכים להשמצות שהוא מקבל. נקודת המפנה הייתה שראקיטיץ׳, מהבודדים שתמיד נותן הכול מעצמו, יצא, וטוראן נכנס. מהרגע הזה כל הקישור של ברצלונה קרס הגנתית וריאל יצאה בקלילות מביכה מהגנה להתקפה, גם כשהייתה בעשרה שחקנים.

זה לא משחק שאוהדים רוצים להפסיד, אבל אולי זה בדיוק המשחק שהקבוצה עצמה הייתה צריכה לקבל בו את הכאפה.

11. Raulito Madridista

ברור שחלק נובע מסגנון המשחק של ברצלונה ויותר קל כנראה להיות בלם ביובנטוס. אבל הלחץ של ברצלונה לחטוף את הכדור בחזרה הוא פחות טוב מאשר בתקופת פפ לטעמי ואני רואה בקו ההגנה הנוכחי פשרה כלשהי. מדוע לא לרכוש בלם בעל שיעור קומה או לפתח אחד כזה מהמשתלה? פיקה משחק טוב אבל גם הוא וגם מסצ'ראנו לא מספיק מהירים. ודניאל אלבס בכלל חור.

אגב, הגנה, קשה שלא להחמיא לדני קרבחאל, המגן הטוב באירופה, וגם לפפה. ניימאר לא עבר אותו פעם אחת. בלם גדול שהתדמית השלילית שיצר בהתחלה - תמיד תחכה לו בפינה ותמנע את ההערכה לו הוא ראוי. גם הוא מהטובים ביותר, ללא ספק. לדעתי הוא טוב מפיקה.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים חלקית. הלחץ של של קבוצה מתחיל מהקישור וההתקפה, לא מהרביעייה האחורית - ואכן בפן הזה הקבוצה של פפ הייתה טובה יותר.

וכן, הם צריכים להתחזק, אבל מהירות זה לא הכול.

13. Raulito Madridista

מסי נשאר מסי, לואיס סוארז לוחץ בטירוף כמעט כמו דויד ויאה. כמובן שצ'אבי חסר. לגבי הרביעייה האחורית, לא הזכרתי את אבידל שהיה מעין בלם שלישי רוב הזמן כשאלבס היה תוקף. הוא היה מגן נפלא ושחקן מרגש. לגבי ההגנה כיום, שוב, בקיץ לפני הטרבל בארסה צירפה את ורמלאן שהוא פצוע כרוני וגם ביום טוב לא שווה הרכב בקבוצה כמו ארסנל, ואת מאתייה שאני מניח שאתה יודע מה חושבים עליו(האוהדים היחידים שהיו עצובים כשנודע שהוא גמר את העונה...אלה אנחנו, אוהדי ריאל מדריד). בארסה קצת מחלטרת בהגנה עוד מעזיבתו של פויול. מהירות היא לא הכל. לפפה יש את כל האיכויות הנדרשות לדוגמא, והוא משחק נפלא למרות גילו. בארסה צריכה להתחזק בהגנה. גם אם מסצ'ראנו הוא 'טוב', קבוצה ברמה של ברצלונה צריכה לשאוף ל-'טוב מאוד'.

אגב, אני לא חושב שראיתי את השלישייה של בארסה כל-כך מסכנה במשחק מסוים. מסי עוד הצליח לעבור שחקנים פה ושם בצורה יפה, אבל סוארז וניימאר - נאדה, כל היום באופסייד. פפה וקרבחאל הוציא להם את החשק לחיות.

14. Raulito Madridista

חוץ מהקלאסיקו::

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/04/02/14596225329174.Xxx

http://e02-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/04/02/14596087919785.Xxx

- בכורה איומה לפאקו כמאמן ולנסיה, שמובילה 1:0 בלאס-פלמאס משער מהיר של רודריגו, אבל מפסידה 2:1. המארחת מטפסת עד למקום ה-11 ורחוקה כרגע 8 נק' מהקו האדום. ויירה(50', פנדל) ומוסטפי בשער עצמי(63') כבשו לצהובים-כחולים. ולנסיה רק במקום ה-15, לפני שכל המחזור הושלם, והיא במרחק 6 נקודות מהקו האדום. זה היה ההפסד ה-13 שלה העונה.

- אתלטיקו מדריד מפרקת 5:1 את בטיס. אתלטיקו לא ניצחה שלושה משחקי בית רצופים עם שלושה שערים לפחות מאז 1974! חואנפראן כבש אתמול את השער הרביעי שלו ב-247 משחקים במדי הקבוצה, אבל מי ששבר שיא הוא אנטואן גריזמן שהגיע ל-26 שערים בכל המסגרות(42 משחקים), שער אחד יותר מעונת הבכורה שלו בקבוצה. אתלטיקו מגיעה למשחק רבע גמר האלופות נגד בארסה כשהיא רחוקה ממנה 6 נק'

- תיקו 1:1 בדרבי של גליסיה. סלטה ודפור נפרדות בתיקו. המארחת פיספסה צ'אנס להתקרב לויאריאל הרביעית. ברוגס העלה את דפור ליתרון ונוליטו בשערו העשירי העונה, השווה בדקה ה-30. דפור עם ניצחון אחד בלבד בסיבוב השני בספרד.

- ראיו וייקאנו מנצחת את חטאפה 2:0 בקרב תחתית חשוב. חאבי גארה ומיקו כבשו. ראיו קפצה מעל האדום עם 31 נק', כשלפני המשחק היא הייתה בשיוויון נק' עם חטאפה שמדורגת במקום ה-18. חטאפה עם 2 מ-15 בחמשת המחזורים האחרונים.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים דור, אני לא חלקתי עלייך בנושא החיזוק - רק שאני גם לא חושב שהרביעייה האחורית של ברצלונה גרועה. כמובן שהם צריכים חיזוק, גם ברמת ההרכב, אבל בעיקר ברמת הסגל. מעבר לזה, גם אנריקה עצמו (היה) צריך לדעת מתי לרענן את העמדות ולא לעשות חשבון גם לשלישייה ההתקפית שכנראה לטוב ולרע מנהלת את הקבוצה על המגרש ומחוצה לו. זה לא מגובה בשום דבר, אבל זו ההתרשמות שלי עד כה.

ובהזדמנות גם אפשר להגיד לך תודה רבה על הפריוויוז המטורפים מדי שבוע.