La Dodicesima Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/11/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, אם כבר החלטת לקחת על עצמך את תפקיד המחנך, העקיצות הבלתי פוסקות שלך לגבי סיסיניו (גם במקרים שאין לו שום קשר למתרחש), גם הן לא מוסיפות ערך להודעות שלך. בעוד שחלק ניכר מאוהדי רומא חושש לעתידו המעורפל של סיסיניו, השנאה המגמתית שלך לשחקן הזה מציירת תמונה הפוכה לגמרי.
    סיסיניו שהצטיין בשלושת משחקי הצ'מפיונס ליג האחרונים לא שותף אתמול במשחק אחרי שער עצמי במשחק הקודם מול בולוניה, ואם להוסיף לזה את האופי ה"ברזלאי הטיפוסי" והשמועות על עזיבה כבר בינואר, יש דאגה רבה בקרב אוהדי רומא שרואים בסיסיניו שחקן משמעותי מאוד במערך ומאוד מעריכים את התרומה שלו עד כדי כך שלא היה ניתן לשמוע האשמות גורפות לתיקו במשחק הקודם למרות השער העצמי.
    לגבי ג'ון ריסה, קשה לי לשפוט שחקן ששיחק מעט מאוד במשחקים כשכל הקבוצה לא תיפקדה. יצא לי לראות כאן ביקורת גם על באפטיסטה ומנז "הפלופים" אך היא כנראה נעלמה אחריי הדרבי. אני לא מעלה על דעתי איך אפשר לשפוט שחקנים שרק הגיעו מליגות שונות, שיחקו מספר מאוד מצומצם של משחקים במצבה הנוכחי של רומא בו אף שחקן עדיין לא הגיע ל100% כשירות הן בגלל הכנה לקויה והן בגלל פציעות בלתי פוסקות, במיוחד לא בלחץ והמשבר שנוצר בתוך הקבוצה. "הסכומים הגדולים" שנשפכו בקיץ הן השקעות לעתיד הקרוב והרחוק אך גם עם מטרה מיידית לסגור עמדות שהיו פתוחות בעונה שעברה.אם נחזור לדוגמא של ריסה, 4 מליון יורו לא מבטיחים לשחקן אפילו עם רזומה כמו של הנורבגי לפתוח בכל משחק על חשבון שחקן שהיה קבוע בהרכב בשנתיים האחרונות, מכיר את החבריו לקבוצה ואת המאמן ועושה את עבודתו בצורה מספקת. ג'וליו באפטיסטה שלרשותו כבר ארבעה שערים ב6 משחקים העונה מוגדר כ"פלופ" על ידי מספר כותבים כאן בפורום ושוב אני מתקשה להבין איך הגיעו להבחנה שכזאת. על ג'רמי מנז מיותר בכלל להגיב אך בכל זאת אומר שאם הצרפתי קיבל השוואה לקסאנו, הוא מרשים אותי הרבה יותר מהערס חסר השפיות שהגיע לרומא בסכום כפול והראה ניצוצות דומות לשל מנז אחריי תקופה הרבה יותר ארוכה.

MERDA LAZIO, יש לך את הכוח להכניס עניין רב לדיונים בפורום. חבל שאתה לא מנצל אותו ומעדיף לרדת לרמה נמוכה של "ניצחון בחאווה" כדעתך על המשחק.
    http://uk.youtube.com/watch?v=jz8_ZEyGAss
    אם זה אכן המשחק הכי גרוע שראית מקבוצתך בשנים האחרונות (בין השאר שנים של בור ותחתית), ראה את תחילת ההודעה שלי מבוטלת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/08
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לוקח על עצמי את התפקיד כדי לנסות וליצור פורום שהדיונים בו יהיו לא רק השלחת דעות של כל אחד ואחד, אלא גם יובילו לדיון שיהיה נחמד לכולם לקחת בו חלק.

חבל שמתוך החוסר היכולת שלך לענות לדברי בצורה הראויה להם, אתה מדרדר לרמה הנמוכה. מודה שחשבתי שרמה זו היתה ממך והלאה. מסתבר שטעיתי. כפי שעניתי למנשה אענה גם לך. אם רצונך הוא שאתייחס אליך ולדבריך בכבוד, כמוהו - כמוך הפסק להשתמש בססמאות חסרות שחר. הוא כתב "שטויות" אתה השתמשת ב"עקיצות". שתי אלה אינן שונות במהותן. הן ססמאות שאין בהן דבר, לא בסיס, לא אמת, לא מחשבה, לא ידיעה, לא מודעות וכמו גם לא ערכים וכבוד. מותר לא להסכים איתי, אפשר לומר שאין עימי צדק, אבל כאשר אתה עושה זאת, תגבה את דעתך בטענות שיצדיקו את דעתך. אם למשל הנך סבור שלדברי אין קשר למתרחש, הראה איך והיכן.

לך! לך היה קשה לשפוט. אני יכלתי לשפוט, שוב, תוך טענות מגובות. והעובדות שלצידי הינן שספלאלטי הצליח לשפוט גם הוא. ואחרי ששפט ושינה גם הצליח לנצח את המשחקים החשובים ביותר עבורו עד כה העונה (צ'לסי ודרבי) בלעדיו.

זו בדיוק הבעיה שלך ורוב האוהדים בעלי ערכי שיפוט זהים לשלך. כאשר אני כיניתי את בפטיסטה כרכש כושל, עשיתי זאת תוך התבססות על התרומה המועטה שלו למועדון ב-11 מחזורי ליגה ועוד 4 מחזורים בליגת האלופות ביחס להשקעה והצפיה ממנו. ואילו לך מספיקות 60 דקות טובות שלו במשחק אחד כדי לחרוץ דעה בכך שטענת הפלופ ממנו נעלמה. מנז? הוא לא היה טוב אתמול, כמו שהוא לא היה מתחילת העונה. הוא עדיין פלופ של 11 מיליון אירו.

3. yonmu Member

השאלה היא איך אתה מגדיר פלופ. אם בשבילך פלופ הוא כל שחקן שעוד לא פרע את השטרות, אז כן, מנז פלופ. אבל לדעתי מנז בא בתור השקעה לעתיד, ולכן אי אפשר לקרוא לו פלופ בינתיים, מה עוד שהוא מראה שיש לו כשרון. זה שהכשרון הזה עוד לא בא לידי ביטוי של שערים ובישולים כרגע לא הופך אותו לפלופ. אם גם בעונה הזאת וגם בעונה הבאה (וחלק יגידו גם בעונה שאחריה. אחרי הכל, כמה זמן לקח לרונאלדו להפוך לשחקן כל כך מאיים?) הוא לא יתרום, אז כן, הוא יהיה פלופ. בינתיים הוא לא פלופ, מכיוון שהוא הגיע בתור רכש לעתיד.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מקרה הוא קנייה מטומטמת. אנחנו כבר בנובמבר והוא מקבל פירורי דקות ברומא. יש 2 הסברים למצב הזה ושניהם מוציאים את רומא בתור מועדון שאין לו מושג מה הוא עושה בשוק ההעברות. ההסבר הראשון הוא שהוא פשוט לא טוב כמו שציפו ממנו להיות ואז הוא באמת פלופ. ההסבר השני הוא שהוא מגיע בתור השקעה לעתיד והוא בכל מקרה לא צריך להראות תפוקה מרשימה כבר עכשיו - במקרה כזה אני אגיד שרומא מטומטמת אם במצב הכלכלי שלה היא מוציאה סכום כל-כך גדול על שחקן שאולי בעוד שנתיים-שלוש יראה תפוקה הולמת.
    קובי, די כבר לדחוף את קסאנו לכל מקום. אני מסכים עם אורי כשהוא אומר שמנז לא עשה אתמול דבר. הוא קיבל (עם דגש על הקיבל - משמע לא יצר לעצמו) 2 מצבים לכיבוש מתוקף היותו השחקן הקדמי ביותר במערך של רומא, בדקות שבהן לאציו עלתה להתקפה והפקירה את ההגנה. מיותר לציין שאת שניהן הוא החמיץ... קסאנו דרך אגב נתן אתמול עוד הצגה אדירה בניצחון של סמפדוריה. ביזיון שאתה מזכיר בכלל את שני השחקנים באותו משפט. נכון לעכשיו קסאנו טוב יותר מכל אחד ואחד משחקני ההתקפה של רומא, כולל מירקו "משחק כן, 8 לא" ווצ'יניץ'.

4 עמודים ושום איזכור למסקארה?

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שופט את מנז בדיוק כפי שהייתי שופט את די נאטלה אם זה היה מגיע. רומא מכרה את מנסיני והיתה צריכה למצוא שחקן אחד בעמדה זו. הם רצו את די נאטלה אך לא צלחו להביאו, הם הלכו על מנז והשקיעו בו 11 מיליון אירו. העובדה שהוא צעיר ואחד שלא הוכיח את עצמו זה סיכון שבמועדון בחרו - אולי מחוסר ברירה - לקחת, אבל עובדה זו לא משנה את התפקיד אותו היה אמור למלא במועדון. אם הוא היה מגיע בנוסף לדי נאטלה ( או כל שחקן מוכח בעמדה זו) אז הייתי מתייחס אליו כהשקעה לעתיד, אך כיוון שהגיע במקומו ובסכום שהיה אמור ללכת לשחק הרכב, אני מתחייס אליו כשחק שצריך לפרוע את השטרות בבו היום ולא מחר או מחרתיים. הקביעות שלי "פלופ" (לעולם לא השתמשתי בביטוי זה עד להודעה האחרונה) אינן קבועות, אלא נכונות לרגע נתון, בדיוק ככה הן עבר יתר השחקנים שאני בוחר לבקר. אם הם ישתפרו והשיפור שלהם יתורגם גם ביציבות, גם דעתי תשתנה בהתאם והקטגוריזציה שלי תהיה הרבה יותר מלבלבת.

6. Lupo Member

אני אתייחס לנקודה בקצרה.

אני לא אתחיל עכשיו לזבל פה את הדיונים עם שפה בוטה ובלתי הולמת.
    כשאמרתי "קראתי והפנמתי" כוונתי היתה בדיוק לטענות שלך כלפיי שהיו בין היתר על היעדר חוסר ביסוס עמדותיי ודעותיי.

ממש לא חשוב לי מה אנשים חושבים עליי פה בתור בנאדם, אבל אם יש טענות על כך שאני מוריד את הרמה של הדיון אנסה לשפר ולא אשאר אטום לטענותך.
    ואם נוסיף עוד משהו קטן- מעליב לדעת שאתה חושב שבהודעה הבאה שלי אני יתחיל לקרוא לאמא שלך שמנה. זה לא יקרה.

משפט שהצליח להרגיז אותי. לא מן הראוי לתאר שחקן כ"פלופ" לאחר 10 מחזורי ליגה. בטח ובטח שהוא שחקן צעיר עם פוטנציאל עצום שלא הובא על מנת להצעיד את המועדון לאליפות כבר לאחר 10 מחזורי ליגה. אני מניח שאתה עוד תחזור בך.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, אני אשתדל לא לגרור יותר את הפורום לרמה כה נמוכה.
    אכן לא סיפקתי הסבר מעמיק המסתמך על כר הדשא כמו שאתה מצפה מכל משתמש שלא מסכים עם דעתך אך זאת מכיוון שאני לא רואה נחיצות לכך. דיברתי על דעות, על דאגה למצב הקבוצה בכלל ומצבו של שחקן מאוד מוערך על ידי האוהדים בפרט. יוצא לי לבקר בפורומים של קבוצתי האהודה ולראות לאן נושבות הדעות האובייקטיביות של אוהדי הקבוצה ומציק לי לראות את פליטות השנאה שלך החוזרות פעם אחר פעם בלי שום קשר למתרחש בפועל. אני לא רואה במונך "עקיצה" סיסמא אלא הצורך שלך להביע את דעתך הסובייקטיבית ולהעצים על ידי מילים מיותרות את רגעי השפל המעטים מצד אחד, וחוסר רצון מתכוון להגיב במקרים הפוכים בהם השחקן מצליח.
    כמו שכבר אמרתי, שחקן שמגיע מליגה זרה שלא מכיר את סגנון המשחק (הלא שיגרתי) של הקבוצה בנוסף למצב (המאוד לא שיגרתי) של הקבוצה הן סיבות מספיקות לדעתי לא לשפוט שחקן אחרי מספר משחקים כה קטן. העובדה שלצידך מאוד לא מדוייקת, ספאלטי לאורך כל הזמן טוען שלריסה יש הרבה מה לתרום לקבוצה אך יקח לו זמן להשתלב. ב"זמן" הזה יש לו שחקן שאהוב עליו באופן אישי, שחקן השני בדקות משחק בשנתיים האחרונות רק לדה רוסי ואין שום סיבה שלא יעדיף את השחקן המנוסה יותר והמחובר יותר לשאר הקבוצה. אקווילני גם הוא לא השתתף במשחקים האלה כשבמקומו שיחק פרוטה, האם גם הנתון הזה מחזק את ה"עובדות" שלך? את אותם המשחקים רומא ניצחה לא בגלל טונטו או סיסיניו ובטח שלא בגלל חיסרונו של ריסה.
    אין לי שום בעיה מכיוון שאני לא מסכם קמפיין של שחקן אחריי כמה משחקים בודדים. לא טענתי שביסטה רכש מוצלח כמו שגם לא אטען שהוא פלופ אחריי שאראה אותו ב2-3 משחקים בין פציעה לפציעה בתחילת העונה ועוד כשהקבוצה נמצאת במשבר. אתה בחרת לעשות זאת (אולי מחוסר ידיעה שהשחקן כמעט ולא שיחק מתחילת העונה בגלל פציעה) וככל הנראה בדרך הבטוחה לאכול את הכובע. מנז עדיין פלופ של 11 מליון יורו? אם עד עכשיו הבנתי את עמדתך אך לא הסכמתי איתה, כאן אני כבר מרגיש מטומטם שהשקעתי מחשבה וזמן בהודעה הזאת. מנז נרכש ב11 מליון יורו מכיוון שהראה כישרון ופוטנציאל להפוך לשחקן מהשורה הראשונה בעתיד. העונה הוא עולה כמחליף בדקות האחרונות וצובר את הנסיון שלו. אתמול במחצית השניה רומא נרדמה ונתנה ללאציו לשלוט במשחק ולהגיע להמון מצבים מול השער, הכניסה של מנז העירה את הקבוצה, החזירה את השליטה במשחק וגרמה ל3 מצבים מצויינים מול השער שעם יותר נסיון של הצרפתי גם היו נכנסים פנימה. לפני 6 כשקסאנו נרכש בסכום כפול מזה של מנז אף אחד לא ציפה שהוא יתן תפוקה מיידית, מעניין אם היו גם אז חכמים כמוך שטענו שמדובר בפלופ של 26 מליון יורו עד שיוכיח אחרת.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנו מודים לך על כך.

ברור שלא, אמא שלי שומרת על גזרה סבירה בהחלט, בעיקר בעזרת אירובי. וברצינות, לא כתבתי ששתחיל לקרוא לאמא שלי שמנה, אלא שלבטל דעה מנומקת כפי שאני הבאתי ע"י שימוש במושג "שטויות" בלבד זה יהיה בדיוק כמו לענות "ואמא שלך שמנה" (ילדים שמוצאים עצמם חסרי אונים עושים זאת בדרך כלל.

אותי מרגיז (לא באמת אפשר להרגיזני) לחשוב שלך בבית מותר להביע דעה רק בסיום מחזור שלם כלשהו, אחרת לא מבין למה הנך מתקצף לעובדה שאני עושה זאת גם אחרי 10 מחזורים וגם היום אחרי 12. הראש שלי עובד, חושב ומניע דעות גם אחרי מחזור 1, נכון שדברים שראשי מצליח לייצר כבר אחרי מחזור 1 שייכים לעבר כבר אחרי המחזור השני, אבל הפורום הזה הוא אינטרקטיבי. אנחנו מגיבים בו יום אחר יום, ולפעמים שעה אחרי שעה. דעתי נכונה לרגע נתון ואין לה את הכוח המאגי לשלוט גם בעתיד. בדוואי שאם מנז ישחקן ממחר ואילך מצויין דעתי תשתנה, אבל עד היום הוא עוד לא עשה זאת אף לא פעם אחת ולכן דעתי ישנה כפי שהיא גם לפני מחזורים מספר.
    כפי שעניתי כבר למשתמש אחר: מנז הגיע לא על תקן של שחקן שרומא נותן לו שנתיים לפרוע את השטרות, אלא על תקן שהיה מיועד לדי נאטלה, כלומר שחקן שצריך להיות שותף בהרכב (או לפחות ברוטציה) כבר מהמחזור הראשון. כרגע, כפי שגם אתה יכול לראות, הוא קולט דקות פה ושם, אבל בהחלט לא משמש על תקן של שחקן חשבו בקבוצה ולכן הוא כשלון. אני לא עומד ומצביע עליו, אלא על ראשי המועדון שמנהלים מועדון שנמצא בחובות עצומים ובכל זאת רכשו בחור צעיר ב-11 אירו כאשר ההרכב שלהם נואאש לשחק בעמדה הזו כבר מהמחזור הראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/08
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לך כבר על כך.

על יתר התגובה שלך אגיב בהמשך היום, אני פשוט חייב לרוץ ללימודים.

10. Lupo Member

אורי- אין לי בעייה שתביע דעות, הבעייה שלי היא כאשר אתה מכנה שחקן כלשהו כ"פלופ" לאחר 10 מחזורים.
    תגיד שהוא לא עונה על הציפיות עד עכשיו, תגיד שהוא לא מספק את הסחורה, אבל מכאן ועד לכנותו "פלופ" הדרך עוד ארוכה.
    האם שחקן כלשהו שנתן 2 משחקים לא טובים תכנה כפלופ אחרי שהגיע למועדון? אני מניח שהתשובה היא לא.
    אני לא רואה סיבה לכנותו כפלופ גם אחרי עשרה מחזורים הרי שהשחקן הגיע למדינה זרה ותקופת ההתאקלמות יכולה להימשך לפרק זמן ארוך יותר, הן מבחינת התאקלמות עם יתר הקבוצה מבחינת מקצועית, והן מבחינת השתלבותו בסגנון החיים במדינה הזרה לו.
    לכן, אני לא רואה סיבה לגיטימית לכתוב משפטים מסוג זה-"עד עכשיו הוא פלופ, אבל אולי אשנה את דעתי כשהוא ישתפר".
    תגיד "לא עומד בציפיות עד עכשיו" ואז אני אסכים איתך. את ה"פלופ" אני מבקש שתשאיר בצד לפחות עד לסוף העונה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Koby Romanista

מהסתכלות נוספת על דבריך במהלך הדיון האחרון עלה בחכתי שהנך מעלה בשגגה בכנה אחד הן את התחושה והן את המחשבה, ואילו כבר ביוון העתיקה ידעו לומר שאינם היינו הך הם ושהמחשבה היא שמבדילה אותנו מן החיות. לפי תגובתוך אני מסיק שאתה מבסס את דעותך בעיקר על תחושותך ומכאן שלמעלה מיכולתך לסתור את דברי בעזרת היבטי המחשבה. אלא שבמקום לקבל זאת הנך ממציא דרכים אבסורדיות, אחת יותר מן השניה, כדי להסתיר זאת. תחילה הצגת את דברי כ"עקיצות" ובהמשך הבאת עוד שתי נסיונות עלובים שאצטט להלן:

מדברך: כבר מעצם כך שדעתי היא דעת המיעוט הינה שגויה ומכאן שלא נדרש נימוק להפירך!
    שהרי זה אבסורד, רק כי דעתי שונה מהדעה הרווחת בקרב אוהדי רומא אינה הופכת את דעתי לשגויה (בדיוק כפי שהיא לא הופכת אותה לנכונה יותר). אבוי לעולם אם היה מתנהל על פי הדרך שהצעת, עולם שלא מבדיל בין האיכות לכמות, עולם בו הרוב צודק ויהי מה.

אתה רציני? מאיפה אתה מביא זאת? שנאה? מה לי ולסיסיניו. אני נותן את דעתי בנוגע לשחקנים שמשחקים בהרכב ולטעמי אינם ראויים לו, אני מביא דעה, מעלה ביקורת לגיטימת ומגבה אותה, פעם אחר פעם, בטענות והוכחות על מנת להציג את הקשרה למתרחש. מכאן הגעת לשנאה... לדעתי מדובר במצב של מנת יתר בצריכת טלנובלות.

ובהמשך לדבריך:

דעה, מעצם היותה דעה הינה סובייקטיבית, אלא מה שהופך את הסובייקט לאובייקט אלה הן ההכוחות והטענות הבאות בצמוד לה. העובדה שהנך בוחר לראות טענות והוכחות אלה כ"מילים מיותרות" רק מצביע על ההתחמקות שלך מן הדברים הרלוונטים ועצימת עיינים שלך לדברי אשר יכולים לפגוע בדעה שבנית לך על סמך החושים.

אתה מסלף את דברי, העובדה שקבוצה ניצחה עם שחקנים מסויימים ולא עם אחרים לא היה בסיס טענותי, אתה שוב מתחמק מהעובדה שאת טענותי המפורטים והספציפיים העלתי בכל פעם. העובדה שבסופו של דבר ספאלטי הוציא את שני אלה מההרכב היא רק מחזקת את דברי וכך גם העובדה שהקבוצה התחילה לנצח משחקים. אלה הם רק נדבך נוסף לדברי, ולא הבסיס להם. לכן לומר שאקווילאני לא שיחק ומה זה אומר עכשיו, אין בכך שום דבר לערער את טענותי, כיוון שזהו רק נדבך שלא מצורף לטענות שהן בסיס הטענה.

אתה הופך מחלש לאומלל, תחילה אתה מנסה להסתיר דברים, אחר כך מסלף את דברי ועכשיו משקר במצח נחושה. תראה לי היכן [לפי דבריך] בחרתי לסכם קמפיין. אנ לעולם לא סיכמתי קמפיין, למעשה בפעם היחידה שכתבתי ספציפית את שמו של בפטיסטה היתה בטופיק מצטייני ונכשלי הרכש עד נובמבר שפתח שחם. שם העלתי את שם. כמו כן גם כתבתי פה, לא פעם ולא פעמיים, שדברי נכונים לרגע נתון, הם אינם מקובעים ויכולים להשתנות בדיוק כפי שהשחקנים שמהווים מושא לביקורת שלי יכולת להשתנות אף הם.

הנה דוגמה נפלאה לאיך ניתן לפרש מהלכים בעזרת התחשות, כלומר החושים כמו במקרה זה ראיה ועד כמה ניתן לגלות עד כמה הם מטעים ומשלים אם רק משתמשים במחשבה. "הכניסה של מנז העירה את הקבוצה" זו המחמאה הטובה ביותר שהצלחת לחבר לשחקן שאתה טוען ששיחק נהדר אתמול? כפי שהצליח להסביר לך נפלא יותם - אלא שאתה בחרת לזלזל בו ולהתעלם לגמרי מהסברו המחשבת - מנז לא עשה דבר כדי לשנות את המשחק - אלא אם תפרט על פעולות ספציפיות שעשה שגרמו לשינוי - אלא סה"כ שימש כשחקן הקדמי ביותר בדקות האחרונות של המשחק בהן לאציו הימרה על כל קופתה ושלחה את מירב שחקניה קדימה. בדקות בהן מנז היה על הדשא הוא מצא את עצמו יותר מפעם אחת במצב שלהתקפת רומא יש יתרון של שחקנים. את כל ההזדמנויות שקיבל עקב המצב הזה החמיץ ובזבז. אבל כדי לדעת זאת, היה רק צורך קטן ברצון להשקיע מחשבה, אבל כפי שהראת עם ההחוסר כבוד להסבר של יותם, הנך מעדיף את האפשרות הקצרה, הפשוטה, הנוחה להתבסס אך ורק על החושים.

אולי בכל זאת בכל דבריך כתבת משהו נכון, ומחושב והוא:

ולכן לא אגזול יותר מזמנך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/11/08
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה.

נראה כאילו דעתך בראשך היא כמו חיית טרף הכלואה בכלוב ואין דבר שיכול להחזיק בה, בטח שלא עצירה לקריאה, הפנמה והבנה של דברי. יש אמת בדבריך, אלא שהיא אינה רלוונטית לדברי.

ראשית אני רואה לנכון לציין שגם אני לא אוהב את המונח "פלופ" למעשה עד שקובי לא הכניס מילה זו לדברי, לעולם לא עשיתי בה שימוש, אלא שאימצתי אותה, אבל עשיתי זאת, כפי שאני נוהג בכל פעם ומצפה מכל אחד לנהוג כך, בצירוף להבהרה והסבר מנומק לעמדתי. נראה אפוא, שאינך קראת אותו, התעלמת ממנו, אולי כי לחץ לך לכתוב את תגובתך שלך. אני אחזור שוב על דברי, אך בפעם האחרונה ולכן אני מצפה שכשתגיב לדברי בפעם הבאה יהיה זה רק אחרי שקראת אותם והבת אותם מקצה לקצה.

כתבתי מלחתחילה שלדעתי מנז כרגע הוא רכש כושל, וה"פלופ" הוא לא מנז עצמו, אלא מנז הוא ה"פלופ" של רומא, כלומר מקבלי ההחלטות לגביו במועדון. זה נחמד מאוד שאתה מסביר לי, שוב ושוב, שמנז הוא שחקן צעיר, לא מנוסה, שהגיע מליגה זרה ולא דובר את השפה, אלא שהסבר זה שלך, רק להפך, מעצים את טענותי ומחזק את דעתי. כי למרות שהנו שחקן צעיר לעתיד, הוא לעולם לא הגיע לרומא על התקן הזה. כבר הבהרתי זאת קודם. רומא ידעו במפורש שהם מכרו את מנסיני, אלא אם כולם שם סובלים מסקלירוז, ברומא ידעו שטוטי פצוע ויחמיץ כמה חודשים מפתיחת העונה, וכמו כן, לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להבין שווצ'ניץ' הוא שחקן לא יציב ואי אפשר לבנות עליו משחק אחרי משחק ולכן שחקן בעמדה של החלוץ הקיצוני נחוצה והיא בראשסדר העדיפויות. חיזוק לטענה שלי, אני מקבל מעצם העובדה שברומא ניסו להביא את די נאטלה ואת מוטו, אלא שאחרי שלא הצליחו להביאם, הלכו על מנז. שוב, העובדה שאני ואתה מודעים לכך שמדובר בבחור צעיר שצירך תקופה לא קצרה כדי להצליח, היא רק מעלה את האבסורד, והוא למה רומא שידעה שיש צורך דחוף בשחקן בעמדה זו, ביזבזה את כל התקציב שהיה אמור ללכת לשחק הרכב/רוטציה בין הרכב לספסל, על שחקן שהוא אך ורק בגדר רכש לעתיד. שוב, אני לא מעמיד את מנז בפינה ומפיך בו האשמות, אלא במנהלי רומא, ועובדה שטעו, והעובדה שהיה צורך בשחקן מסוג זה להרכב, כי כבר מהרגע הראשון רצו להשתמש בו, היה צורך בשירותיו, אלא שזה, שוב כפי שכתבת נכון אתה, עדיין צריך זמן ולכן לא רכש כושל, ולכן הוא "פלופ" של המועדון והוא ללא ספק אחת הסיבות למה כבר בנובמבר רומא יודעת שהיא לא תאבק על האליפות, הוא בהחלט אחת הסיבות לכך שאפילו מקום בליגת האלופות נראה רחוק היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/11/08
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, אם אפריד את התחושות מהמחשבות (כמו שאני עושה בחיי הפרטיים) אהנה פחות מכדורגל אם בכלל. יתר על כך, אם הייתי דוגל בשיטה הנגדית, ככל הנראה לא הייתי בוחר באיי אס רומא להיות המועדון שלי בעולם הכדורגל.
    מוזר לי לראות אותך יורד למין פסים אישיים בתוך האירבוביה שבחרת להציג, במיוחד לאור המצב בו אתה מגלה אכפתיות רבה לרמה של הדיונים בפורום. פרימיטיבי, חלש ואומלל שכמותי מצליח להבין שאין זה נכון לשפוט שחקן כדורגל אך ורק לפי מחירו והיכולת שהוא מציג בפרימיירה שלו עם התעלמות מוחלטת בכל מה שנעשה מסביב. בחרת לשפוט שחקנים שלא ניתנה להם ההזדמנות להוכיח את עצמם אם זה בגלל פציעות או משברים בקבוצה או בגלל שיקולים של הצוות המקצועי. תייגתם אותם כ"פלופים" הרבה יותר מוקדם מהציפיה שלי מאדם עם ידע רחב בכדורגל. אתה הוא זה ששנאת תגיות ("שחקן אפור") בלי הסבר מספק. ההסברים "המבוססים" שלך (כמה פראדה שילם ומה התוכניות שלו לגבי הרכש) גרועים אפילו יותר יותר.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא גלשתי לפסים שאני חושב שלא הייתי אמור לגלוש אליהם. אתה הצגת אותי כמטורף ששנוא את סיסיניו ומתנקל לו בלא צדק ללא שום ביסוס לדבריך, אתה סילפת את דברי, את בדית דברים שלעולם לא אמרתי, אני חושב שכל אדם בעל כבוד עצמי היה חייב להגיב לנסיונות אלו לפגוע בשמו הטוב. אם אתה חושב שחרגתי אני מבקש את סליחתך.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

להמשך דבריך אני פשוט לא אכנס, כיוון שאתה בכל תוקף מסרב להבין. אתה שוב חושב שצירופי מילים כמו "משברים בקבוצה" או "שיקולים של הצוות המקצועי" יכולים לסתור את טענותי המנומקות. אני יכול להבטיח לך שבכל דין בעולם האמיתי זה לעולם לא יעבוד. כמו גם המשפט שדברי בנוגע לתוכניות רכש - דברים ששוב פורטו על ידי בצורה מפורטת על ידי נתן אין ספור הסברים, נימוקים ועובדות - הם גרועים ללא נימוק.

רק אציין שגם בפטיסטה למרות הפציע שותף העונה כבר ב-10 משחקים במדי רומא והיתר כמו מנז אפילו יותר!