La Dodicesima Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/11/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב כזה משאיר רק שני שחקנים במרכז המגרש בלי שום תמיכה מארבעת השחקנים שרשמת. ספאלטי לא יוותר על בריגי כל כך מהר ואני לא רואה שום דבר פסול בלעלות את מנז כקלף התקפי (היחידי בסגל) שהיום עשה לא מעט צרות להגנה של לאציו והיה השחקן הפעיל ביותר בהתקפה מרגע שנכנס.

2. Lupo Member

ציונים-

דוני- 7.5 היה מצויין ועמד במשימות למרות הפציעה הטורדנית בראש.
    פאנוצ'י-7 פנטסטי כרגיל. אימרו כן לזקן.
    מקסס-7 עוד אחד מאותם ימים שהוא קם על רגל ימין. נהדר.
    חואן- 7.5 המשחק הטוב ביותר שלו השנה. מאוד שקט ועושה הכל כמו שצריך.
    טונטו- 6 למלם.
    דה רוסי- 6.5 לא היה בשיאו הערב, למרות שלא פחד לקחת מנהיגות כשהיה צריך.
    בריגי- 7 ממשיך להוכיח שמקומו בהרכב ושהעבודה הקשה משתלמת.
    פרוטה-6.5 ניסה, ניסה, ניסה, ובסוף גם יצא.
    באפטיסטה- 8.5 נתן הופעה יוצאת מן הכלל היום וללא ספק היה השחקן הטוב ביותר שלנו היום. התאהבתי.
    ווצ'יניץ'- 6.5 לא הלך בהתחלה, לקראת הסוף היה טוב יותר כאשר ניצל את השטחים הריקים שנוצרו בהגנת לאציו.
    טוטי- 7 בא לקבל כדורים, בישל שער, מה עוד נבקש ממנו שהוא בקושי משחק על רגל אחת? תודה.

מנז הרשים אותי כשנכנס, נראה מאוד מהיר וזריז עם הכדור, רץ למקומות הנכונים. קורה שמחמיצים, לא צריך להרוג אותו בגלל זה. תנו לו זמן.

ובכל זאת- אנחנו לא הולכים ללקק דבש במשך העונה. ניצחון אחד בדרבי ומול צ'לסי לא מוחק עונה גרועה מאוד עד עכשיו, וקשה לי להאמין שנחזור להילחם על המקום הרביעי.

3. פירנצה Member

שימו לב שפיורנטינה היא האנטיטזה ממילאן,בעוד שהראשונה ברוב המשחקים שלא ניצחה היא
    הייתה עדיפה על היריבה,הרוסונרי מנצחים מפנדלים שלא היו או מהברקה של דיניו כאשר הקבוצה
    אנמית לאורך כל המשחק.
    אם התוצאות היו מאוזנות לפי היכולת,הטבלה הייתה שונה לגמרי כשקבוצות כמו אודינזה ונאפולי פותחות
    פער על השאר ואינטר ומילאן מדשדשות באמצע,אבל אין מה לעשות זה הכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/08
  4. 亚历山大帕托 Member

תן לי משחק אחד בו היריבה של מילאן היתה יותר טובה ממנה. כמו שאמרתי כבר, מקרי בולוניה ואטאלנטה ביטלו אחד את השני, וחוץ מזה, הכל מאוזן לגמרי. בין אם מילאן ביכולת טובה ובין אם לא, היא תמיד שולטת במשחק והיריבה לא מצליחה להשתוות אליה. זה הכדורגל.

5. Andrea21 Member

אתה טועה,לפי ההודעה שלך ניתן להבין שבכדורגל הכי חשוב זה להיות "פחות גרוע",צר לי לבשר לך,אבל קבוצה כמו מילאן צריכה להיות דומיננטית נגד קבוצה כמו קייבו,על אחת כמה וכמה בסן סירו,להיות "פחות גרוע" לא מבטיח לך נקודות וכמובן גם לא דרך.

שלא תבין לא נכון,אני לא מתלונן,תן לי 1-0 במשחק גרוע כל משחק ואני מאושר,אבל זה בלתי אפשרי לשחק גרוע ולנצח כל הזמן,לכן אני מצפה שבשלב כזה של העונה נראה דומיננטיות בשדה נגד קבוצות סטייל קייבו.

6. 亚历山大帕托 Member

אז המשחק לא מתאים לאלופה, אבל כרגע הנחישות והניסיון מחפים על זה. אין אף קבוצה ששיחקה טוב יותר מאיתנו במפגשים ישירים, כך שאין פה מקום לטעון שלמילאן לא הגיעו הנקודות שהיא צברה.

אל תדאג לגבי העתיד.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר ספאלטי עומד עם גבו אל הקיר והראש מופנה לעבר הדרבי, עייניו התבוננו דווקא מעלה היכן שרוחי ניצבה לה במבט מאיים. לא קשה היה לאנוס את רצונו - הוא הרי לא רק נראה כמו ילד מוכה - במצבו הוא נשבר בקלות (זה בסדר הוא כמו כולם, כלומר הטובים שבהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ). אולי גם הבין שגם לי היו רק כוונות טובות. אך אין זה משנה, החשוב הוא שבמשחק המכריע הוכרח או הבין שיש לבעוט את ריסה וסיסיניו אל מחוץ לתמונה כדי לנצח.

מי שהכי מרשי אותי ברומא מפתיחת העונה הוא דווקא מתאו בריגי. הבחור היה אל סף מפתן הדלת בתחילת העונה מידיעה שדקות משחק לא יראה, והנה הוא הפך לשחק הרכב חשוב ומשפיע. כל הכבוד!

ואגב הטבלה (שנראת יותר טוב עם הנצחון של רג'ינה. שיכלה להראות יותר טוב עם הנצחון של פיורנטינה):

http://up34.siz.co.il/up1/mm4yeyzyry23.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/08
  8. Lupo Member

אורי, אני חייב לחלוק עליך. גם אני לא הייתי ממעריצי סיסיניו, אבל להגיד שהוא חולייה חלשה? שטויות.
    בקשר לריסה- כמה אני אחזור על כך שמצאו אותו כשעיר לעזאזל? הוא ממש לא חולייה חלשה, ואת טונטו הוא לא סופר בכלל.

באשר לבריגי- אפשר להזכיר את הקלישאה הידועה שהעבודה הקשה בסופו של דבר משתלמת. הוא הרוויח את הדקות שלו ביושר ועשה קפיצת מדרגה עצומה ביחס לסטטוס שלו בסגל.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנשה, אולי שתתבגר ותצא לעולם האמיתי תלמד את מה שהפורום לא ממצליח ללמדך והוא שלחלוק על מישהו אפשר רק בטיעון שיש בו ידיעה מודעת, במיוחד כאשר אתה רוצה לחלוק על אחד שמגבה את טיעוניו. לרשום סיסמאות שמקורן בהיסח דעת לא רק שלא מקדמת אותך, אלא גם מורידה את ערכך בעיני השומעים או הקוראים.

10. Lupo Member

קראתי והפנמתי.

ואם זה מטריד אותך, ערכי בעיני השומעים והקוראים פחות חשוב לי במקרה הזה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כרגיל אתם מעדיפים להתבשם בתוצאות אבל לא מסתכלים על העיקר, למעט הדרבי אנחנו נראים זוועה, אולי אלה היריבות שגורמות לנו לצאת מזה עם נקודות אבל המזל הזה לא יימשך זמן רב ולעומת אנדריי אני מאוד מודאג, איפה הימים של האליפות ההיא ב-2004, ככה אלופה צריכה לשחק! כל משחק עולים בטירוף ומביאים את הנקודות אבל לא רק את הנקודות אלא גם גאווה לאוהדים. בטווח השנים מאליפות אירופה ועד אסון איסטנבול היינו הקבוצה הטובה ביותר באירופה והרבה בגלל המשחקים הנהדרים שהיו. עכשיו זה נראה כמו תאונת רכבת מתמשכת. בקצב הזה אם נזכה בסקודטו זה יהיה יותר 99 מאשר 2004. הגיע הזמן שמשהו יקרה כבר, נמאס מהמצב הנוכחי.

12. Milanista3 Member

ינואר מתקרב בצעדיי ענק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    פחח על מי אני עובד ,חוץ ממשחקן הגנה הסיכוי שנראה חיזוק נוסף הוא קלוש.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראת? כבר טוב. הפנמת? אני סבור שלא.
    אם הינך סבור שהפנמת, אף על פי שלא, זאת לדעתי כי פשוט לא הבנת ולכן אסביר את מבוקשתי בפעם נוספת:

כאשר אני מציג דעה מסויימת, כמו למשל את דעתי על שחקן זה או אחר, אני מגבה אותה בטענות שיסודן עומדות עמוקות בתוך בסיס הידיעה המודעת, ולכן לסתור את דעתי ניתן אך ורק בעזרת טענות שגם בסיסן מן הידיעה המועדת ולא נזרקות בהיסח דעת, כלומר מחוסר הבנה, ידיעה ומודעות. למשל: כאשר אני הבאתי את דעתי בנוגע לסיסיניו, דעה אותה הגדרת "חולייה חלשה" - אני בהחלט מקבל הגדרה זו - גיביתי אותה בטיעונים, כמו למשל אחרי המשחק מול בולוניה כתבתי שעוד הרבה לפני שכבש את השער העצמי, היה אחרי לפחות לשני מקרים בהם קבוצתו היתה ראויה לספוג שער. פעם אחת כאשר יצא מהר וללא מחשבה - דבר שאת אין לעשותו לומדים כבר בילדים א' - אל עבר ואליאני, זה כמובן שחלף על פניו בנקל, כתוצאה מכך מצא את עצמו במצב מאיים, העביר מסירה שבמזל די ואיו לא מצא ממנה את הרשת, אלא שהמזל הינו רק אשליה והיה זה דוני שהקריב את עצמו כדי למנוע את העשר, כתוצאה מכך השוער פתח את הראש הוחלף. במקרה נוסף כמה דקות קודם או לאחר מכן - אני לא זוכר במדוייק את הסדר הכרונולוגי של השתשלות האירועים - סיסיניו נרדם - בדיוק כמו אז מול אינטר - ביציאה למלכודת נבדל. כתוצאה מכך מראצינה מצא עצמו לבדו מול השוער. שוב למזלה של רומא, מזל שהתחפש הפעם בדמותו של קוון לא טוב, רומא יצא מכך ללא עונש. זאת ועוד, גם התקפית סיסיניו לא תרם דבר, ואני לא מדבר על נסיונות שרצה לעשות, אלא על נסיונות שלא הובילו ולו אף לא מצב אחד מסוכן מול שער היריב. על ריסה לא דיברתי במשחק זה כיוון שהאסימון לגביו נפל לספאלטי עוד לפני המשחק מול צ'לסי ובמשחק הזה מול בולוניה שערותיו הג'ינג'יות כבר לא נראו.
    זו דוגמה לטענות מגבות אשר בסיסם הוא בהבנה והידיעה מתוך מודעות. דעה כזו אינה נשללת בסיסמאות או זריקת מילים בהיסח דעת כי פי שעשית עם "שטויות" או "שעיר לעזאזל". כיוון שאלה רחוקים צעד אחד - וצעד אחד בלבד - מן נסיונות בסגנון "אמא שלך שמנה".

מכאן, שאם הפנמת, עליך עכשיו לגבות את דעתך, דעה הסותרת את שלי ומוציאה אותי טועה. וכמו שכבר הבנת, אם הנך חושב שאני ראוי ללמוד יותר ממך מאשר אתה צריך ממני, גבה טענות אלו בידיעה מודעת.

חבל מאוד, בעיקר עבור הפורום. רק תחשוב איך היה נראה הפורום אם כל הכותבים בו לא היה להם מן האכפתיות לגבי הצורה בה הם ודבריהם נתפסים ומתקבלים אצל האחרים. מצב זה היה מדרדר מהר מאוד להראות בנוסח דומה לזה: "פורצה לאציו" ... "שטויות" ... "אמא שלך שמנה".

14. GRANDE LAZIO,,, Member

צריך להגיד ת'אמת ולא לבלבל ת'שכל... רומא ניצחה בחאווה בהתקפה מקרית בגלל חוסר עירנות של שניה של הבלם... חוץ מזה לאיזה עוד מצב היא הגיעה?

זה היה דרבי עלוב שעוד בדקה ה-20 היה רשום עליו 0-0 מגעיל..
    ולמרות שזה היה אחד המשחקים הכי חלשים שראיתי מהקבוצה שלי בשנים האחרונות, היינו קרובים להשוות וגם לנצח... ועוד היינו במינוס שחקן...

בסדר, שהרומאים יהנו קצת, רק שלא ישכחו שיש גומלין.
    אולי יהיו אוהדי לאציו עם דעה שונה משלי, אבל אני מעדיף להיות בצמרת ולהתמודד על אליפות, וכן, להפסיד פעמיים בדרבים...

ההצלחה של הקבוצה הכי חשובה, מעניין ת'תחת להפסיד ליריבה שלך, כל עוד אתה משתין עליה בקשת מלמעלה

פורצה ביאנקו סלסטי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/08
  15. 亚历山大帕托 Member

לכל הספקנים: קאקא אמר אחרי המשחק שבנטיווליו הודה שעשה עליו עבירה בעקבותיה הגיע הפנדל.