La Dodicesima Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/11/08.

1. GRANDE LAZIO,,, Member

אני מעריך את מוריניו כמאמן ענק, אבל ההרכבים שהוא מעלה לא מובנים בעיניי...
    הבאת את מנסיני וקווארסמה, שחק איתם כל משחק, במערך של 3 בהתקפה, יחד עם זלאטן. כל הזמן יש שינוים בהרכב של אינטר וגם במערך.

זנטי, ויירה ומונטארי (רכש מיותר לגמרי, יש 4-5 קשרים מהסוג שלו) לא יכולים לתקוף, קרוז מקבל כדור רק לרגל וברחבה, וחוץ מזלאטן מי עוד יכול לפתח משחק התקפה? אין לאינטר עושה משחק... סטנקוביץ' הוא כזה אבל הוא לא מתאים להוביל...

מוריניו עושה טעות כשהוא לא משחק בכל משחק עם קווארסמה ומנסיני. הם שחקנים מעולים שיתנו מה שהם יודעים, אבל הם צריכים לשחק כל הזמן, כדי שהחיבור עם זלאטן יהיה טוב יותר. באמצע העונה ככה אתה שולח את קווארסמה לחופשה בפורטוגל? לא הגיוני

ברגע שמוריניו יהיה יציב בהרכב ובמערך שלו, ככה גם הקבוצה שלו תהיה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/08
  2. AS R Member

menashe וכל האחרים, מספיק לנחס ולצאת בהצהרות. מה אתם כל כך בטוחים שרומא תיקח ? בטח כשפיזארו ואקילאני לא ישחקו. הסיכויים שווים פחות או יותר.
    עכשיו זה הזמן של רומא להראות לנו אם העונה הזאת תהיה מרירה או מרירה מאוד.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

חבל שקאקא עושה הצגות, ועוד מול קבוצה כמו קייבו. חוץ מרוני שמנסה לעשות משהו, כל הקבוצה משחקת בעמידה. מחצית משעממת מכל הבחינות, לא משחק שוטף, לא בעיטות לשער, לא משחק אגפים, פשוט כלום. השיעמומון נמשך...

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/08
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד את האמת, אני רציתי לראות את אינטר משחקת עם המערך של מאנצ'יני ב2006/2007 כלומר 4-3-1-2, מוריניו השתמש במערך הזה אתמול, אך הקשר ההתקפי היה מונטארי שלא מספיק יצירתי בשביל להתאים לתפקיד הזה.
    לאינטר היה חסר שחקן אחד בסגל כדי שיתאים למערך הזה, היה חסר קשר התקפי מצויין כמו דייגו של ברמן. אך מוריניו העדיף לשחק עם המערך האהוב עליו 4-3-3 ולכן אינטר צירפה שני קשרים קיצוניים בדמותם של מאנסיני וקוורסמה, הראשון פתח את העונה טוב אך התדרדר, והשני שאינטר שפכה עליו מיליונים והפסידה כישרון גדול כמו פלה מאכזב מהרגע הראשון שהוא נחת במילאנו, ופה לדעתי הנפילה הגדולה של מוריניו.
    במצב הנוכחי, אני לא רואה שחקן שאפשר לסמוך עליו מלבד זלאטן, אם הוא לא יהיה במיטבו אינטר תהיה בצרות, וכולי תקווה לשיפור בשבועות הבאים.

בעניין אחר, וולטר סמואל שיחק אתמול את משחקו השני בסך הכל אחרי הפציעה בשנה שעברה, ובשני המשחקים הוא הציג יכולת טובה, אני מקווה שימשיך ככה, ומבחינתי הוא הכי ראוי למקום בהרכב מבין כל הבלמים שיש לנו בסגל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/08
  5. Milanista3 Member

המשחק של מילאן היום (ולא רק היום האמת ) באמת יכול לשמש ככדור שינה.
    חוץ מהפנדל של קאקה שום דבר לא היה ,הרגע שאביאטי הכי התאמץ בו היה הגול של קאקה שהוא קפץ ושמח עם הקורבה סוד.

זהו.

6. 亚历山大帕托 Member

המחזור הזה לא בא טוב עלינו היום, כשאנחנו חסרים את זמברוטה, אמברוזיני ובוריילו בנוסף לרשימת הפצועים הקבועה. למזלנו, קייבו לא מהווה שום פקטור במשחק. הצגה של קאקא? סתם פנדל משטות של שחקן הגנה. אני לא אסרב לעוד 3 נקודות אחרי משחק רע.

העיקר שנגמר. בשבוע הבא מתארחים אצל טורינו שמעודדת מהתוצאה שלה בפריולי, ובמשחק חוץ אנחנו כרגיל נרשים יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/08
  7. cazzo Il Capocuoco

חזרנו לשלושת הגדולות מהצפון?

1. אינטר עם 27
    2. מילאן עם 26
    3. יובנטוס עם 24

ובינתיים קבוצות כמו אודינזה, נאפולי, פיורנטינה ואולי גם לאציו מפשלות...העונה התחילה בצורה מרתקת, אך היציבות מראה מי החזק באמת...?

8. 亚历山大帕托 Member

במחזור הבא: מילאן 29, יובה 27, אינטר 27.

פורצה יובה!

9. Milanista3 Member

כן ניצחון חשוב כמו כל ניצחון רק שהיכולת לא מרשימה ממש .

מישהו צריך ללמד את פאטו שלא כל מצב של 20 מטר מהשער צריך ללכת לבד ,ואם יש אופציית מסירה לקאקה בצד ימין צריך לתת לו פס ולא ללכת בקיר ,וזה לא קרה פעם אחת .
    אני חושב שאם היה משחק ששבצ'נקו היה צריך לשחק זה המשחק הזה ,מול קבוצת תחתית כשבוריילו פצוע .
    אגב ,פאבלי הפתיע אותי לטובה המשחק הזה ,הוא היה ממש טוב היום בתור בלם .

10. 亚历山大帕托 Member

פאטו מנסה להיות משהו שהוא לא. הוא סקורר ולא פנטזיסטה. הוא צריך ללמוד משחקנים כמו אטו שהוא יותר מהיר וטכני מכל המגנים שניצבים מולו, אבל המשחק שלו לא בנוי על זה. אני לא מבין למה אנצ'לוטי לא מחדיר לו את זה לראש בכוח.

פאבאלי מגן איטלקי למופת, שחקן חכם מאוד עם ניסיון עשיר, והאמת שבתפקיד הבלם הוא מציג את היכולת הכי טובה שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/08
  11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

שער מפנדל שלא היה ולא בנרא נותן למילאן 3 נקודות נוספות. ביזיון, אם זאת היכולת של מילאן.

12. Milanista3 Member

מילאן מקבלת הרבה פנדלים העונה ואני מקווה ומאמין שאין שום דבר בסגנון יובנטוס.
    בכל אופן על הפנדל היום אפשר להתווכח עד מחר אם היה או לא היה.
    זה ברור שהשופט חושב שהוא טעה ,כי במשך המחצית השנייה הגיע למילאן שני פנדלים ברורים שהוא לא שרק הרי הוא לא רוצה שיהיה שיפוט ביתי .
    גם כן כל כך הרבה אופסדיים נשרקו שלא היו זה היה ממש מוגזם.
    מילאן שיחקה חלש היום ,אבל היו לה מספיק הזדמנויות לגמור את המשחק גם בלי הפנדל שנשרק .

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה בעצם עניין של זמן עד שנאפולי ואודינזה יתחילו ליפול הרי כמה שנרצה בזה הם מעולם לא היו יריב אמיתי לשלוש הגדולות, וצדק מוריניו שאמר שהוא מסתכל רק על יובה ומילאן שלוש הגדולות שוב בפסגה אז מה נשתנה בעצם ? שום דבר רק קצת שכנחו איך זה היה פעם

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אפשר להתבשם מזה כמה שרוצים אבל הבלוף ייחשף, מילאן משחק נורא בליגה בתקופה האחרונה ולמרות זאת מנצחת. לכאורה צריך להיות אופטימיים שיש אופי והכל אבל היכולת כל כך רעה שזה גורם לי לתסכול שקבוצה שמתיימרת להיות אלופתה משחקת כל כך חלש, אולי זה בגלל שהליגה חלשה וככה מילאן מתברגת גבוה, בכל אופן אני מבקש מהקבוצה להשתפר ומהר. ככה זה פשוט לא יכול להימשך.

מחזור של הפתעות ממה שיצא לי לקרוא, חבל שנאפולי ואודינזה מאבדות גובה כבר עכשיו.

15. Giallorossi Member

יש למישהו לינק טוב למדיה פלייר?
    כל הלינקים שלי נתקעים/לא עובדים בכלל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/08