La Decima Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏31/10/08.

1. 亚历山大帕托 Member

ערבובייה של תובנות:

+ לאבצי משחק כדורגל משלו. אפשר לעצור אותו רק בעבירה. פשוט ענק.
    + איך לעזאזל פאטו פיספס את הכדור הענק הזה של קאקא?! אני לא מאמין שהוא צלל עם ראש במקום עם רגל!
    + זה מגיע מאוחר, אבל גאטוזו הוא מלך העולם ואני שמח שכל מה שאמרתי עליו בקיץ התנדף כאילו לא היה. איש המשחק.
    + מהרגע שהכדור נגע בידו המושטת של פציינצה בתוך הרחבה, ידעתי שאסור לקאקא לבעוט. הוא היה עצבני ומתוסכל במשך כל המשחק, וזה היה ברור כל כך שיבעט גרוע.
    + מילאן שיחקה משחק של אליפות.

+ מאז חזרתו, הבוגד טרם נראה כל כך טוב כמו שהוא נראה הערב ביציע.

2. 亚历山大帕托 Member

לא מאשים אותך. גם אני הייתי מרגיש כמוך אם לא היה לי מושג מה הלך בעולם הכדורגל עד ללפני שנתיים.

3. JR-Riquelme Member

דניס הוא חלוץ רחבה שמחכה לכדורים שיביאו לו, סקורר מצוין, מיקום, משחק ראש, לא הרבה מעבר לזה. לא לעשות אותו טוטי, כי הוא לא אחד שיכול לקחת על עצמו משחק, ובטח לא סוג של משחק כמו שהתפתח אתמול.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל הזמן טוען עד כמה הליגה הזו צמודה ומרתקת, ליגה בה אין קבוצות חלשות ויש קרבות שווים מקצה אחד למשנהו, אבל איכשהו בסתר ליבי אני רוצה להתכחש לכך כאשר מדובר בפיורנטינה, אני רוצה להאמין שכל השוויונות הזו לא תתפוס על הקבוצה שלי, אבל אין מה לעשות והתחבולה הזו לא תעבוד במציאות. אתמול פגשנו קבוצת תחתית, אבל קבוצה חזקה והינו חייבים להיות במיטבנו כדי לנצח. לצערי טובים לא הינו והפסדנו את המשחק. בכלל סיינה זו קבוצה שאני מעריץ. הם התברכו בשניים שהם השלד והלב של הקבוצה פורטאנובה וורגאסולה ובזכות יחסים נפלאים שלהם עם הקבוצות הגדולות מצליחים עונה אחרי עונה להביא בהשאלה כוכבים צעירים שמושכים את הקבוצה מעלה.

היה משחק טוב במיאצה, מאוד נהנתי דווקא מהכוח של נאפולי לעמוד שווה בשווה מול החבורה המטורפת של גאטוזו. בלאסי עם עוד משחק מצויין, שעושה לליפי כאב ראש בבחירת הסגל שלו בכלל וקשרים מרכזיים בפרט, והוא לא יחיד גאיטנו ד'אגוסטינו לטעמי השחקן הטוב ביותר העונה באודינזה, גם תוצר מחלקת הנוער של רומא הזה, בהחלט ראוי לזימון.

והנה הטבלה:

http://up36.siz.co.il/up3/zik4tfz4ynyi.Xxx

---------------------------------------------------------------------------

forza forza.

אני לא מנהל כאן, ולכן הודעה זו שלי אין בה כל איום, אלא רק בקשה. אנא ממך, אפילו רק לשם ההומניזם, תהרהר בכל הודעה שלך רגע לפני שאתה שולח, תנסה להבין איך היא נראת לאחרים שקוראים פה, מה היא משדרת עליך, ומה השלחותיה בעתיד. כי לצערי הרוב כאן לא עושה כמוני ופשוט מדלג להודעה הבא, אלא מתעכב על השטויות שאתה כותב ומגיב להם באותה רמה. ככה הפורום שלנו רק מדרדר מטה, לקרקעית בה יושב כגע אתה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/08
  5. cazzo Il Capocuoco

זאת לא מילאן שאני אוהב לראות, ממש לא. מילאן די אפורה. אבל בניגוד למשחקים הראשונים העונה, נראה כי השינוי בגישה השתנה וזה טוב. יש רעב יותר, ולראות את גאטוזו ואת אמברוזיני במלחמה מטורפת כמו אתמול עושה טוב על הנשמה. הצמד פירלו וקאקה חסרים לי ביחד, והטכניקה של שניהם מביאה למשחק של הרבה יופי. השינוי בגישה, הוא הרצון לדעתי, האחריות שלוקח קאקה במשחק ההתקפה למרות ששיחק לא טוב במיוחד, ונכנס למשחק מאוד מאוחר. יש בעל בית בנוסף לפאוליסטה, ואתמול כמו שאמרתם הוא {רינו} היה איש המשחק. לנצח במשחקים שנראים רע בהתקפה זה מאוד חשוב, השאלה עד מתי?

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/08
  6. פירנצה Member

אני שם לב שמתייחסים פה ולתקשורת על העובדה שלאחר שנים נשברה ההגמוניה של אינטר, וכעת
    היא רואה את הגב של אינטר.אז חברים תעשו טובה על תטפלו לפרטים שהתקשורת מנסה למלכד אותנו
    זה נחמד רק לסטטיסטיקה.
    לאוהדי מילאן:הקבוצה שלכם הייתה חזקה גם בעונות האליפות של אינטר, וכשהשנייה פירקה את הליגה
    אתם ייצגתם אותנו בכבוד באירופה.מגיע לכם קצת יותר מלשמוח שעברתם את אינטר כשהגענו סך הכול
    לרבע עונה
    ולכם אוהדי אינטר:אתם עדיין הפייבוריטים לדעתי במאבק האליפות שעוד בתחילת העונה חשבתי שיהיה
    בינכם לבין מילאן ואם באיטליה עושים רעש כזה גדול,זה רק בגלל שהציפיות מכם גדולות.
    ולאוהדי פיורנטינה(אני ואורי):כנראה שהציפיות מהקבוצה גדולות מידי,ואם נגיע לאלופות השנה
    זה יהיה הישג גדול יותר משנה שעברה.