La Decima Giornata Del Campionato

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏31/10/08.

1. forza forza. Member

מצוין מילאן, תמשיכי לשעמם ולהרדים אותי. חבל על האדום של נאפולי, קל מאוד לשרוק לטובת הקבוצה של בלרוסקוני וגליאני...

0-0 מתאים מאוד.

Siamo noi, siamo noi!! I Campione d'Italia
    Siamo noi, siamo noi!! I Campione d'Italia Siamo noiiiiiiiiiii

תודה לך צ'רלטון על השידור של אינטר בקפריסין....... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. yonmu Member

מילאן משעממת? דווקא משחק לא רע עד עכשיו. היו כמה דקות מצוינות של לחץ מצד מילאן. אם פאטו היה משחק במקום בוריילו (לא שהוא נראה רע) לדעתי היינו יכולים כבר להוביל, חסר לנו את הזריזות מקדימה. קאקא מנסה קצת יותר מדי מרחוק, ולדיניו לוקח זמן לשחרר כדור. סידורף לפעמים נתקע מאחורה ואז אין מי שיוציא את הקבוצה קדימה (או שקאקא עושה את זה ואז אנחנו נשארים עם שחקן וחצי מקדימה). אמברוזיני עם עוד משחק לחימה מצוין, הצהוב קצת הרגיע אותו. אגף ימין של גאטוזו וזמברוטה לא מורגש כמעט בכלל. גם יאנקו, מלבד שני פריצות (אחת שגררה אדום) לא מצטרף מספיק להתקפה. הכהגנה לא מאורגנת, וגם אביאטי נראה מפוזר היום, כמה השמטות שמדאיגות אותי.
    השופט - לדעתי הוא ניסה להרגיע את המשחק עם הצהוב לאמברוזיני, אבל הוא קצת מאבד אותו עם צהוב לקאקא, צהוב לדניס והצהוב השני למאג'יו. נקווה שלא יתפתח משחק אלים מדי. דניס קצת נעלם, לאבצי נותן פה ושם מהלכים מסוכנים, וההגנה שלנו נראית פגיעה.

3. פרנקו בארזי Member

אותי דווקא הכי מעניין החמישיה שקליארי השחילה לבולוניה.
    גם בולוניה וגם קייבו הם הימור די בטוח לירידת ליגה - וחבל. קבוצות סימפטיות.

חבל מבחינתה של אודינזה, איבדה שתי נקודות יקרות.
    היא היתה טובה מג'נואה ואלמלא הפנדל השתוטי שממנו כבש מיליטו אין לי ספק שהיא היתה מנצחת.
    גול יפה אבל היה לסקולי.

מתחילה מחצית שנייה בין מילאן לנאפולי, אני רואה שידור של דונאדוני... מרגש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. forza forza. Member

מילאן מרדימה בטירוף... חוץ מחצי מצב של בוריילו שם מה היה? כלום. ונאפולי ב-10 שחקנים... זה משחק בניוטראל. איפה המשחק של אינטר ברג'ינה ואיפה המשחק הזה...

אינטר שיחקה, משחקת ותשחק את הכדורגל הכי נאה לעין באיטליה.. ואני הכי אובייקטיבי. אז פה ושם משחקים פחות טובים, אבל גם אוהדי הררררוסונרי יסכימו אם האגו שלהם טיפה ירד.

5. avdz7 Member

מה הפנדל הזה?
    שופט הזוי

יופי הצדק יצא לאור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

חח מה שלא נכנס בפנדל נכנס מחופשית.. חבל מבחינתה של נאפולי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/08
  6. ACBenb Member

1-0!!!!!
    אם אני לא טועה זה גול עצמי, כדור מעולה של רונאלדיניו. חשבתי שזה ייגמר עוד 0-0 שקאקה החטיא את הפנדל.
    למה בדיוק שופט הזוי? יד ברורה שלא נתנה לכדור להגיע לרחבה כמו שקאקה רצה, זה פנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/08
  7. forza forza. Member

אוי דניס מה אתה עושה מה?
    שופטים מושחתים, בטח קיבלו הוראה מלמעלה. כדור ירוי לגמרי, אין שום מקום לפנדל. הצדק נעשה.

אבל נאפולי בעטה בדלי. החזיקה 87 דקות, רובן במינוס שחקן. טיפשות.

אבל יודעים מה? אם זה הכדורגל של מילאן אני רגוע הלאה. בעצם, שכחתי מתי הייתי מודאג מה"יריבה העירונית".

8. ACBenb Member

מי מסתכל עליכם מלמעלה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    די לדבר שטויות זה כבר פאתטי. פנדל ברור, מה ירוי בזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    אני כל כך שמח שאין לי אפילו כח לשמוע את הטענות הטיפשיות האלה עכשיו.

9. פרנקו בארזי Member

:aaarofl:
    תגיד לי אתה אמיתי?
    החצי שעה האחרונה היתה בית ספר למה שקרוי "לחץ אטומי" (אם כי אי אפשר להתעלם מהעובדה שנאפולי שיחקה רוב המשחק ב10 שחקנים).
    עוד ועוד החטאות מטורפות (ההחטאה של פאטו לא רואה את זו של פאביו ג'וניור פריירה ממטר)
    ותגיד לי אתה עיוור או מה? מה זה יד ירוי, אנחנו בשכונה?
    השחקן של נאפולי עצר את ההרמה של קאקא עם היד בתוך הרחבה. זה פנדל של מיליון אחוז.

משחק ע-צ-ו-ם של גאטוזו.

10. Milanista3 Member

הבונקר של נאפולי במחצית השנייה נפרץ ,נאפולי פשוט לא עשו כלום במשך המשחק.
    מחצית ראשונה הם עוד נראו כקבוצה אבל במחצית השנייה ב10 שחקנים מילאן פשוט ישבה עליה ואם לא הייתה מנצחת זה היה שוד לאור היום.

אינטריטים תעשו לי טובה ,ותאכלו את הלב בשקט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורצה פורצה, תעשה לי טובה ותפסיק לשפוך פה את הזבל שעובר לך בראש. כל דיון שאתה משתתף בו הופך מהר מאוד לתת-רמה ואתה מוציא את החשק להגיב פה... חלאס. זה שתכתוב שהשופטים מושחתים ושמילאן משעממת ושאינטר מרתקת ומשחקת כדורגל יפה לעין, לא יהפוך את זה לנכון, אז במקום לזיין את השכל בלי סוף ואולי לגרום לאנשים שבאים מבחוץ לחשוב שמדובר באמת, תנמיך פרופיל.

מקום ראשון, גאטוזו רשמית חוזר להיות רינו הישן והטוב. פנדל מוצדק, השער ספק עצמי (לא חושב שהנגיעה של דניס שינתה משהו) וגם לקאקה מותר להחמיץ. משחק אינטנסיבי בטירוף, אווירה מחשמלת בסאן-סירו וככל שמתקדמים, יש תחושה שזאת פשוט העונה שלנו. נאפולי קבוצה טובה, אבל בלי האמסיק, מאג'ו וסנטקרוצ'ה, כשהיא עוד בעשרה שחקנים, אין לה הרבה מה לעשות מלבד להתגונן עם כל הכלים שלה ולהתפלל לטוב. זה כמעט עבד, אבל נעשה צדק בסופו של דבר, כי בקלות יכל להיות גם 3-0 (המטווח אי שם בדקה ה-70 ומשהו, הפנדל המוחמץ ועוד...).

12. yonmu Member

זהו, נגמר, עוד נצחון לא משכנע מצד מילאן, אבל החלק החשוב, 3 הנקודות, הגיעו.
    ציונים:
    אבייאטי - 4.5. לא טוב. לא היתה לו הרבה עבודה אבל הוא כן השמיט כמה פעמים כדורים שהוא היה צריך לקחת.
    פאבאלי - 5. סביר. לא היה מתואם עם בונרה ואבייאטי וגרם לנו להיות פגיעים.
    בונרה - 5.5. סביר. גם הוא לא היה מתואם, אבל מבחינה אישית עשה את שלו.
    יאנקולובסקי - 6.5. טוב. התקפות כמעט ולא הגיעו מהצד שלו, והוא הצטרף להתקפה, בעיקר אחרי האדום.
    זמברוטה - 6. לא רע. היה טוב בהגנה ולא נתן להרבה התקפות לבוא מהצד שלו (בעזרות של גאטוזו), אבל לא הצטרף להקפה מספיק, גם אחרי האדום.
    אמברוזיני - 5.5. בינוני. קיבל צהוב מוקדם שסיכן אותו, אבל חוץ מזה עזר לשליטה במרכז השדה, ותרם מעט לחלק ההתקפי.
    גאטוזו - 6.5. במחצית הראשונה לא הורגש, אבל כשהיו צריכים אותו הוא נתן את שלו, גם בהתקפה.
    סידורף - 6. היה טוב בהגנה בעיקר, אבל לא הצליח לדחוף את הקבוצה קדימה מספיק.
    קאקא - 7. אז נכון, הוא החמיץ פנדל, אבל כמעט כל ההתקפה נבנתה עליו. לא היה רחוק מלסיים על גול, גם בלי הפנדל.
    רונאלדיניו - 6.5. לא הורש מספיק רוב המשחק, אבל גרם לגול ונתן עוד שני בעיטות מסוכנות.
    בוריילו - 5.5. לא עשה יותר מדי, אבל קאנאבארו עשה עליו עבודה מצוינת.

קאלאדזה - 6. לא עשה טעויות כששיחק.
    פאטו - 5.5. לא הורגש מספיק, החליק לא מעט. הזכיר את משחק הבכורה שלו (מול אותה יריבה), רק בלי הגול.
    אינזאגי - 5.5. לא הספיק לעשות הרבה כשנכנס.

אנצ'לוטי - 7.5. הרכב טוב, הלך על התקפה כמו שצריך אחרי האדום של נאפולי, והשתלם לו.

בצד של נאפםולי, קאנאבארו נתן משחק מצוין, וגם לאבצי היה טוב כשהכדור היה אצלו. דניס איכזב, גם בלי הגול העצמי.

13. JR-Riquelme Member

לא מבין במה דניס איכזב. איך הוא יכול להיות מורגש שהקבוצה שלך מתבנקרת ויוצאת רק למתפרצות שגם אותן מתפרצות נקטעות מהר כי יש זה רק לאבצי ודניס מול ההגנה של מילאן.
    הגול העצמי לא היה באשמתו, כמו ש-Nereo_Rocco אמר כאן, גם בלעדיו זה היה נכנס.

לאבצי היה ענק, נתן הרבה שקט לנאפולי, במילאן הצליחו לעצור אותו אך ורק בעבירות. פשוט טייל בין כולם. חבל שנאפולי שלחה מעט מאוד שחקנים למעלה ממה שראיתי כי הם יכלו לשים שער אחד.

אבל למילאן מגיע הניצחון. הגיעה להמון מצבים, לא הפסיקה לתקוף, ישבה על נאפולי, אדום או לא אדום, משחק הגנה הירואי או לא הירואי, השער היה באוויר, רק חבל שזה שער עצמי ודווקא של דניס שהיה נראה שהוא נכנס לכושר שלו.

14. yonmu Member

לא האשמתי אותו בגול העצמי. בהתקפה הוא לא התבלט, והיה נראה (לי פחות) שהוא קצת מפחד מהכדור. לאבצי עשה את הכל בעצמו, את דניס כמעט ולא הרגישו במשחק. אז נכון, זה לא שנאפולי תקפו כל המשחק, אבל עדין, לא זכורה לי פעולה אחת חיובית שלו. יכול להיות שסתם ציפיתי ממנו ליותר מדי...

15. מרקו ואן באסטן Member

אמנם לא משחק גדול של מילאן ונאפולי ב10 שחקנים,אבל אין אחד שיכול להגיד שהניצחון לא הגיע למילאן היום. השער היה באוויר למעלה מחצי שעה. גם לאחר ההחטאה של קאקא בדקה 85, אמרתי לאחי הקטן שמילאן יבקיעו בוודאות,מה שאכן קרה. לחץ אדיר על השער של נאפולי,ועם קצת יותר ריכוז של בוריילו ופאטו דפיקות לב היו נחסכות(החמצה מרגיזה של פאטו). אבל הכי חשובה היא ההרגשה הנפלאה הזאת של לחזור למקום הראשון,וכמובן להסתכל על אינטר מלמעלה.
    רינו במשחק נהדר עם הרבה נחישות, הקרבה,עמידה נכונה על המגרש ובכלל משחק טוב, עושה רושם שסוף סוף חוזר לעצמו. הוא היה בכל מקום היום.

אני רוצה להאמין שהיכולת בחלק הקדמי תשתפר בעתיד ושרונאלדיניו יהיה יותר טוב מעכשיו,אפילו שאני די מרוצה ממנו עד עכשיו. הוא צובר ביטחון,הוא מנסים ולעתים שצריך הוא מצליח(כמו היום) אבל אם הוא יהיה יותר חד ויותר מרוכז אנחנו נראה ממנו דברים גדולים השנה. סיידורף וקאקא היו טובים היום,כמו כן גם זמברוטה היהבסדר גמור בחלק ההגנתי,ועלה למעלה מהאגפים וניסה לתרום לחלק ההתקפי. יאנקו צריך להרים את הראש לפני שהוא מגביה כדור לרחבה ולראות שיש הצטרפת ולא סתם להרים לחלל ריק.

סך הכל צריך להיות מאוד מרוצים מהתוצאה,נאפולי היא על הנייר יריבה קשה מאוד,למרות שהיא לא הגיע היום לסן סירו למעט לבאצי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/08