Jornada 23:: בטיס מגיעה לקאמפ-נואו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/2/03.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

ריאל מדריד - ריאל ויאדוליד 20:00
    ריאל(מדריד) צפוייה לנצח את המשחק הזה ללא קושי למרות החסרון של פיגו,שיחליף אותו ככל הנראה,סטיב מקמנמן.

דפורטיבו לה קורוניה - דפורטיבו אלאבס 21:45
    דפור אחרי ההפסד המפתיעה בבאזל(באלופות) . חייבת לנצח כדי להדבק לצמרת המרובעת ולשמור על 3 נקודות ממקום 1

ברצלונה - ריאל בטיס 22:30
    בארסה אחרי התצוגה הנפלאה שלה מול אינטר פוגשת את בטיס שנמצאת בתנופה,אחרי ניצחון על המוליכה סוסידאד ( לא בצדק) ובבטיס כמובן לא שוכחים את המפגש הראשון בין שני הקבוצות שנארח באיצטדיונה של רקראטיבו ובטיס ניצחה בקלות 3-0 עם שער גדול של וארלה.

ראשון

מאיורקה - אתלטיק בילבאו 18:00

ריאל סוסידאד - אוסאסונה 18:00
    סוסידאד תשחק יום אחרי ריאל ואולי התוצאה(ניצחון ככל הנראה) של ריאל תשפיע עלייה ותלחיץ אותה כמו שקרה לה בבטיס.
    אבל לא אמור להיות לסוסידאד קשה,אוסאסונה למרות הניצחון על ריאל בשבוע שעבר קבוצת חוץ גרועה ולא אמורה להוות בעיה למוליכה.

רקראטיבו הואלבה - אתלטיקו מדריד 18:00
    המפגש האחרון בין השניים באיצטדיון הזה נגמר בניצחון 1-0 של רקרה בגביע שהפתיעה את כולם,אבל אז רקרה הייתה בתקופה טובה וצברה כמה ניצחונות גם בליגה,צפוי ניצחון די קליל לחבר'ה של פרננדו טורס.

סביליה - אספניול 18:00

ויאריאל - ראסינג סנטאנדר 18:00
    בניון אחרי השער שלו בשבוע שעבר צפוי לפתוח,אבל משחק קשה מאוד יהיה לסנטאנדר ב'אל מאדריגאל' שהוא כמעט כמו מבצר,ועוד שויאריאל בכושר טוב לאחרונה צפוייה לנצח את פיטרמן ובניון.

מאלאגה - סלטה ויגו 19:00

ראיו ואייקנו - ולנסיה 21:30
    האלופה חייבת לנצח(כמו דפור) כדי להשאר קרוב קרוב למקום ה1. קל בכלל לא יהיה לה,אבל אולי אחרי הניצחון באולימפיקו תבוא ולנסיה בהרגשה טוב ותבוא לנצח.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברצלונה המשיכה את היכולת הטובה בליגת האליפות ולדעתי אסור להסתנוור יותר מדי מהניצחון על אינטר.
    המבחן הגדול הוא מול בטיס, נראה איך בארסה תתמודד בליגה מול יריבה חזקה אם בארסה תנצח אפשר להגיד בלי לפחד שברצלונה נולדה מחדש ויוצאת לדרך חדשה תיקו או הפסד יחשבו בעיני לפחות לאכזבה כי בבית קבוצה גדולה כמו בארסה צריכה לנצח כל קבוצה. נקווה לראות את סאביולה ממשיך ביכולת המופלאה שלו מהמשחק נגד אינטר.

3. שגיא Guest

עכשיו אפשר להגיד שהמשחק תלוי בוודאות ביכולת של בארסה.
    אחרי משחק ליגת האלופות הוכח שבארסה יצאה מהתקופה הרעה ומתחילה תקופה חדשה, שנקווה שתהיה מוצלחת.
    בארסה עכשיו צריכה להמשיך לנצח כי אם זה לא יקרה אז כאילו לא עשינו כלום...
    המשכיות, זה שם המשחק מעכשיו, המשכיות ויציבות.

4. נדב Member

צודק , חילופי השלטון בברסה השפיעו הרבה מאוד
    ולדעתי ברסה תנצח את בטיס .

5. Fernando Cavenaghi Member

למרות שניצחון אחד לא מה שיציל את בארסה (למרות שהיא יכולה לעלות למקום 8) הוא יכול לתת לה דחיפה מורלית גדולה לקראת אינטר בשבוע הבא ליצירת שא חדש.

אם אנטיץ יצליח לחדש גם הפעם כמו השיבוץ של קלייברט מאחורה או שילוב טקטי נכון כמו העזרה של קוקו לצאבי, בארסה כנראה תנצח את בטיס שלא מרשימה בזמן האחרון.

6. AFC Member

אני לא יודע מה קורה לבארסה, בצ'מפיונז היא קורעת כל קבוצה שמופיעה מולה, אבל בליגה? היא נכשלת. זה תמיד קרה, גם בתקופת ואן-חאל, כך שאם אתם מחפשים סיבה לאופטימיות, כדאי לכם לחפש סיבה אחרת.

7. שגיא Guest

בימי ואן חאל היא לא ממש "קרעה"....וזאת הנקודה...
    אמנם היה לו רצף מצויין, אבל אלו היו נצחונות על קבוצות ברמה בינונית סטייל ברוז' או גלא'...
    המשחק האחרון נותן בהחלט סיבה לאופטימיות (וגם תקוות שהיא לא תגמר), זה היה ניצחון ענק, ומי היה מאמין שבתקופה זו יגיע כזה ניצחון ענק על אחת הקבוצות המובילות באירופה.
    וזה הגיע, בגדול, וזה נותן סיבה לאופטימיות.

8. AFC Member

נכון, היא לא קרעה, אבל השיגה ניצחונות חוץ על גלא ולברקוזן וניצחון על ניוקאסל בתקופת ואן-חאל, ובכל זאת בארסה היתה חוטפת בבית מכל קבוצה בינונית בליגה. כפי שאמרתי, תחפשו סיבה אחרת להיות אופטימים.

9. שגיא Guest

נו...
    וזה היה ניצחון ענקי על אינטר, הגנה איטלקית, התקפה קטלנית, בארסה רמסה את אינטר...
    לי אישית, וגם אם זה ייגמר במשחק הקרוב, נותן תחושת אופטימיות...אופטימיות זהירה בשבילך.

10. the_secand Member

זה יהיה משחק מעניין מאוד בארסה עם סביולה החדש ישן וכושר נהדר ואולי עם אנריקה
    אחרי הניצחון ה-ע-נ-ק על אינטר 3-0 (היה בקלות יכול להיות יותר)בארסה רוצה וצריכה להמשיך ביכולת הטובה שלה
    אני ידעתי את זה מהתחלה הבעיה לא היית בשחקנים הנפלאים האלה אלא רק באהבל ההוא....
    וכמובן יש את כל העניין של הנקמה על השפלה בסיבוב הקודם!!!!!!!
    דאלה בארסה

11. Fernando Cavenaghi Member

מישהו יודע אםן יש שדיור?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם אני לא טועה משדרים בארסה- בטיס

13. נדב Member

לא , לא נראה לי . נדמה לי שביום שבת לא משדרים שום דבר (גם בספורט חמש וגם בחמש-פלוס) אבל ביום ראשון משדרים : ויאריאל - ראסינג סנטאנדר , בספורט 5+ ואני לא זוכר את השעה .

14. שגיא Guest

אכן, היום לצערי אין שידור מהליגה הספרדית.

ביום ראשון משדרים את משחקו של יוסי בניון מול ויאריאל, השידור יתחיל ב17:55.

15. Fernando Cavenaghi Member

זה פשוט מטומטם, אני לא מבין את השיקולים, מיחסית התקפיות והם משדרים את בניון שלא בטוח יפתח