Hup Holland - הצבא הכתום מגיע לדרום אפריקה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/5/10.

1. Raulito Madridista

ניסוי כלים טוב של הולנד לקראת המונדיאל(וזה בלי רובן שהתחבק עם פנסטיל בסיום המשחק, הפתיע אותי שרובן בכלל זוכר את פנסטיל ששיחק מולו בפריימרליג לפני שלוש-ארבע שנים), והכי חשוב שאף-אחד לא נפצע. כצפוי, ההתקפה עובדת וזה בא לידי ביטוי בגולים. זה יהיה טורניר שלישי רצוף שאותם שחקני התקפה פחות או יותר רצים אחד ליד השני ויש תיאום נהדר ביניהם. ואן דר-וארט נראה בנבחרת הולנד הרבה יותר טוב מאשר בריאל מדריד והיום הוא כבש שער יפה אחרי דאבל פס עם ואן-בומל. סניידר היה זה שהתחיל במהלך וגם הוא שיחק מצויין – הוא כבש שער מרהיב אפילו יותר עם וולה נהדרת לרשת, וגם על הגול של קאוט מגיע לו קרדיט. ואן-פרסי כבש בפנדל והביטחון שלו ממשיך לעלות. אין בשורות טובות בכל הקשור להגנה והולנד ספגה היום גול מגוחך, אבל אני מעריך שרמת הריכוז בטורניר תיהיה גבוהה יותר, וטעויות כאלה בהכרח לא יחזרו, השאלה אם זה יספיק. לדעתי גם אם הולנד הייתה שומרת על רשת נקייה חמישה משחקים ברצף, עדיין תומכיה היו מגיעים למונדיאל עם חששות. דה-יונג ו-ואן בומל קריטיים.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון 4-1 על גאנה במשחק האימון היום הראה בעצם את כל מה שצריך על הנבחרת שלנו במונדיאל הקרוב.
    התקפה משובחת, כש2 השערים האחרונים (הניסיון הנפלא של ואן דאר וארט שהוביל לקרן שהובילה לגול האדיר של סניידר והמבצע שהוביל לפנדל) הם פשוט שערים שמלאים בגאונות ההולנדית הידועה. אבל, מהצד השני, הגנה בינונית ומטה שפשוט סידרה לגאנה שער מכלום.

כמו שאמרו לפני, ההחלק התקפי, כמו תמיד, משובח ויראה לפרקים (בתקווה אף יותר) את הכדורגל המשובח בטורניר. אבל ההגנה, היא בינונית ומטה והיא תצטרך להתעלות כדי שנגיע מעבר לרבע הגמר (שם אם הכל יתרחש כמתוכנן כניראה נפגוש את ברזיל).

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שסיכמנו את הכל. מבחינה התקפית אנחנו נמנים עם הטובים ביותר, הגנתית? אולי עד המונדיאל החבר'ה ישתפרו במקצת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx לא צריך להגזים, בסה"כ ההגנה לא עד כדי כך גרועה, אבל היא ללא ספק פחות טובה מהנבחרות הבכירות האחרות. מה יקרה למשל אם אנחנו נספוג ראשונים? ברגע שהולנד כובשת ראשונים יש לנו סיכוי גבוה לקחת את כל הנקודות, אבל מה יקרה אם נהיה בפיגור?

לואן מרווייק יהיה עכשיו לגבי ההתקפה כאבי ראש רציניים. ניצחנו עכשיו שתי נבחרות טובות שישתתפו במונדיאל, 6 שערים מול מכסיקו וגאנה, אולי כדאי להשאיר בשלב הזה את רובן על הספסל? ואן דר וארט נכנס היום למשחק והראה דקות מבריקות. אפלאיי בהחלט נראה בסדר גמור, אבל אין מה להשוות, ו.ד וארט החליט כנראה היום להראות למאמן מה הוא יודע...

קויט יישאר תמיד מבחינתי סימן שאלה. במחצית השנייה הוא שיחק על האגף וזה נראה נורא. אני לא כל כך שמתי לב איך שיחקנו במחצית הראשונה, אבל לדעתי ואן מרווייק החליט אחרי ההפסקה לחזור לשיטה ההולנדית הישנה והטובה. קויט לא שחקן כנף וברגע שהוא ואפלאיי יצאו הכתומים התחילו באמת לשחק.

בסופו של דבר אנחנו מתכוננים ולפי דעתי אנחנו נראים עכשיו מצויין. במונדיאל כבר נראה עד כמה טובים אנחנו...

4. kraz11 Member

אפלאי החטיא יותר מדי ...שיחק מצויין אבל התרשל מול השער וזה יוריד לו את המניות אצל
    ואן מרוויק , אבל כמו שנאמר הוא אכן עזר לסניידר לנהל את המשחק אז הכל יכול להיות

לגבי ההתקפה הכל כבר נאמר ...כל גול יותר יפה מהקודם(2 הראשונים משחק קבוצתי מושלם) חוץ מהפנדל שלא היה אבל היה מבצע מבריק של ואן דר ויל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי ואן דר ויל בדיוק הוא הוכיח בדיוק מה שחושבים עליו ...מגן התקפי מעולה אבל מבחינה הגנתית...יותר מדי שטויות. יצטרך להיות הרבה יותר מרוכז במונדיאל

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כמה שאני לא אוהב את הנבחרת הזאת אבל לא עדיף שתחכו קצת עם ההצגות??

כולם זוכרים גם את ההצגות של הולנד ביורו האחרון שפשוט הגיעה לשיא מוקדם מדי וכשכולם סימנו אותה שיכולה ללכת עד הסוף פשוט נדרסה על ידי רוסיה(לא מבחינת תוצאה אבל מבחינת משחק)

6. riquelme1 Member

הולנד היא נבחרת נהדרת, לא בגלל משחק ידידות כזה או אחר, יש לה סגל שחקנים נפלא עם בעיות בהגנה, רובן וסניידר מגיעים בכושר מטורף, אבל זה לא רק הם, ואן פרסי, קאוט, אפלאי, ואן בומל, הבעיות הם בהגנה. הייטנחה, ומתאייסן לא מספיק טובים, אבל םה גם לא כאלה רעים.

הולנד יכולה להגיע רחוק במונדיאל הזה.

7. juventiner Member

רק הזמן יחשוף האם התחושה המשותפת לכלל חברי הפורום, כי הולנד תקרוס מול הגדולות עקב ההגנה המרושלת, אכן תתממש.
    אבל מתגובות כאלה אפשר להבין שמחקתם את ואן דר וארט? נכון יתכן והוא ישמש בסה"כ כקלף מהספסל במקרה הצורך, אבל השחקן שכבש היום, בישל לסניידר שער וסידר לואן פרסי שער משלו בפנדל ראוי לפחות לאזכור למשחק המצוין שלו. עוד לא בטוח לגמרי מה ואן מרוויק יבחר לעשות בהרכבים שיעלה בטורניר עצמו. שוב, כמו שאמרתי בתחילת ההודעה, רק הזמן יספק לנו תשובות בעניינים האלה. אבל אל תמחקו את ואן דר וארט

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אף נבחרת לא מושלמת זה ברור, אבל די עם הפאסימיזם יש לכם נבחרת נהדרת שאם לא היה בה כמה שחקנים שאני לא אוהב (מבחינת מה שהם מקרינים) הייתי אומר בפה מלא שאני רוצה בהצלחתה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם יש מונדיאל שהולנד יכולה סוף סוף לאיים על הגביע, זה המונדיאל הזה. אני האמת חשבתי שהמוקדמות הקיקיונים שהעלו את הנבחרת עם 100% הצלחה רק ידפקו אותה בהמשך, אבל עד עכשיו הולנד מראה שהיא יותר ממוכנה למונדיאל ולזכותה עומדת העובדה שפרט לספרד, אני לא רואה שום נבחרת שאפשר לומר שהיא פייבוריטית מול ההולנדים. גם הבית ההולנדי לא אמור להפריע לאורנג' לסיים במקום הראשון. אני לא כ"כ הכרתי את המאמן ולא הבנתי למה בהולנד לא הולכים על שם יותר גדול, אבל עד עכשיו הבחור עשה עבודה טובה. אני גם מסכים עם אמיר, הולנד בד"כ מגיעה לשיא מוקדם מדי וכשמשחקים על הכסף, בד"כ הם מפסידים לנבחרות נחותות מהם. (רוסיה ביורו, פורטוגל במונדיאל הקודם).

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא מבין את השמחה וגם לא את התשבוחות לוואן פרסי. הוא היה על הפנים והחמיץ הכל חוץ מהפנדל. הניצחון כולו של סניידר. יש להולנד חלוצים בכלל?

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חבר'ה אתם מגזימים וקצת לוקים בהיסטוריה. "ההזדמנות הגדולה" "אם יש מונדיאל, זה המונדיאל הזה" - הדברים שנאמרים פה כל כך לא מדוייקים. הולנד טובה, בסדר, אבל הולנד של 98 הייתה רמה אחת מעל הנבחרת הזאת, ומאז עברנו שני מונדיאלים (לאחד בכלל לא עלינו, ולשני עלתה נבחרת מאוד מאוד מוגבלת), ואפשר ללכת גם ל94 ולנבחרת הלא רעה שהייתה שם, בקיצור, הנבחרת הזאת טובה אבל היא בטח לא מתקרבת לאיזון ולעומק של הנבחרת ב-98'. ככה שאני לא רואה פה הזדמנות היסטורית כל כך. כמובן שתמיד יש סיכויים, ובהחלט הולנד מעמידה נבחרת התקפית ומגוונות לפחות בחלק הקדמי, אבל להגיד שזאת ההזדמנות הגדולה שלנו קצת מעוות את ההיסטוריה.

ושוב, לעניות דעתי, לאורך כל ההיסטוריה הנבחרות המאוזנות ביותר הן אלו שזכו. עדיף הגנה, קישור והתקפה טובים מאוד מאשר הגנה רעה והתקפה מצויינת. מבלי כמבון לציין את הדוגמאות לאורך ההיסטוריה שההנגה בסופו של דבר, גם במקרים של כדורגל התקפי ואטרקטיבי, הביאה את התארים. אין לנו את זה, ולצערי זה מה שיפיל אותנו.

נבחרת מעניינית, טובה, אטרקטיבית וכו'' והכל נכון, אבל אני לא מצליח לזהות פה הזדמנות היסטורית.

12. gonzo18 Member

אני בחיים לא הייתי סומך על ואן פרסי כחלוץ בודד. הוא שחקן גדול,אבל הוא לא 9 קלאסי. הונטלר בכלל לא פונקציה,ככה שגם בגזרת ההתקפה יש קצת בעיה. להולנד יש שחקנים מעולים בקישור ובתקפה,בעיקר רובן וסיינדר,אבל ההגנה שלהם בינונית ומטה לדעתי בסטנדרטים של נבחרת שמתיימרת להגיע עד הסוף. הקישור בסדר גמור,אבל זה אפילו לא קרוב לדור המדהים של פיליפ קוקו,סיידורף ודוידס האדירים. גם ההגנה ההולדנית בעבר היתה אחת הטובות בעולם,עם שחקנים כמו יאפ סתאם,פרנק דבור וכמובן השוער ואן דר סר.

למרות שהכל יכול להיות,אני אהיה בשוק אם הנבחרת הנוכחית תגיע לגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/10
  13. GiladG2 Member

אני ממש לא מסכים. ואן פרסי בשנתיים האחרונות משחק כחלוץ בודד בארסנל (כשהוא כשיר), ועושה את זה מצויין, שידרג את עצמו לגמרי בעמדה הזאת.
    הוא לא 9 קלאסי והוא גם לא צריך לתפקד כאחד כזה, לא בארסנל ולא בהולנד. הוא ישחק כחלוץ בודד אבל כחלוץ נסוג, ירד למטה לקבל ולהניע כדור, ינוע לאגפים, וגם יהיה ברחבה כדי לאיים על השער. יש הרבה חילופי מקומות בהולנד (כמו בהולנד הקלאסית) בין השלישייה או הרביעייה הקדמית.
    כשואן ניסטלרוי שיחק בנבחרת, ואן פרסי היה בד"כ באגף ימין. אני מניח שאם הונטלאר היה מגלה יכולת גבוהה בשנה האחרונה, יכול להיות שואן פרסי היה שוב זז לאגף, אבל הוא לא פאקטור לא במילאן ולא בנבחרת. ואן פרסי באמצע מצויין בשביל הולנד.

14. kraz11 Member

15. Ajax Amsterdam Member

אמרו את זה על הולנד בטורניר הקודם.אבל אני בטוח שהפעם נגיע גבוה