Harry Potter And The Deathly Hallows

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏19/7/07.

1. samoel Member

אתמול סיימתי את הספר, פשוט נפלא!
    באמת כל הזמן מתח!

אגב למי שלא יודע יש שני ספרים נלווים לסדרה הזאת, זה רשום בעמודי פתיחה של הספר איפה שיש הקדשות וכאלה.

באמת קשה לטפוס שאין יותר הארי פוטר, זה יחסר, אולי בעצם רק אחרי שהסרטים יפסקו נרגיש את העוצמה שאין יותר הארי פוטר.

אין ספק אין שום צורך בספר, למרות שפרט אחד מעניין אותי ואני ארשום את זה בצהוב זה נותן מיני ספויילר למרות שראיתי כמה שגם נתנו פה ומהבחינה הזאת עשיתי בצדק שלא נכנסתי לכאן עד שלא סיימתי : לאן שובץ אלבוס סוורוס

מה שכן הפרק האחד לפני אחרון היה דיי חלש: בכל מה שקשור למסע הניצחון של וולדמורט ושאגות השמחה היה נראה כאילו מתואר ה ניצחון של ילד קטן, וזה לדעתי קצת הוריד מהרמה, מובן שברגע שהארי התעורר וכולם ידעו זאת, הכל השתנה, ובחלק של השיחההאחרונה בין הארי לוולדמוטרט לא יכולתי שלא לדמיין את הארי מדבר, החוויה הייתה עצומה כל כך שממש "שמעתי" אותו!

2. King Kenny Member

זה כל הקטע, שוולודמורט שמח בניצחון הזה כמו ילד קטן.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/08
  3. סמואל אטו Member

סיימתי סוף סוף לקרוא את הספר לפני יומיים.
    אני חייב להגיד שציפיתי ליותר מהספר האחרון בסדרה,היו המון דפים שהיה אפשר לחתוך ממנו.(כמה כבר אפשר לקרוא על הארי,רון והרמיוני מסתובבים להם ביערות?)
    הספר ה-6 מבחינתי הוא הטוב ביותר הרבה בזכות הסוף המדהים שלו.

הקרב בין הארי לוולדמורט איכזב אותי מאוד זה היה צריך להיות ארוך יותר לדעתי ולא "זבנג וגמרנו".
    "סיפורו של הנסיך" הוא אולי הפרק הכי טוב בכל ספרי הארי פוטר- מדהים!
    הסוף היה עגמומי למדי כולם כבר מבוגרים ולהארי לא כאבה הצלקת 19 שנים, אההה....

4. XabiAlonso Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. פול סקולס Member

מדהים.. פשוט מדהים הספר הזה..
    לאורך קריאת הספר, כשכבר תפשתי את קווי העלילה המרכזיים, דמיינתי מאגר מידע ענק שרולינג בנתה על מנת לזכור את כל הדמויות שאי פעם היו בסדרה..
    איך היא הצליחה לתת לקרב של דמבלדור ודרינדלווד משמעות שכו!?
    והטוויסט של סנייפ.. וואו