God Didn't Save Our Gracious Queen

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/5/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יפה שהצהובונים האנגלים יודעים שכל דבר שהם יכתבו עכשיו נגד השחקנים יאומץ בחום על ידי הציבור, אבל מה אמור לעשות שחקן שעתיים לפני משחק? יוגה? להביט בשרטוטים טקטיים? שיעשה מה שעושה לו טוב. כנ"ל גם לגבי הניסיון לחולל סערה לפני שבוע בגלל שכמה שחקנים אנגלים שתו אחרי המשחק מול גרמניה.

2. gonzo18 Member

הצהובונים האנגלים זה הדבר הכי מגוחך ופתטי שראיתי בחיים שלי. הם חושבים ששחקני אנגליה היו באיזו שליחות לפוצץ את הכור האטומי באירן וכול עתיד אנגליה תלוי על הכתפיים שלהם. זה כולה כדורגל.
    איזה פיגור.

3. THE STRETFORD END Member

gonzo18

הצהובונים האנגלים תרמו רבות להתפתחות המינית של בני נוער חרמנים ברחבי הממלכה
    ועזרו להפחית את שיעורי האבטלה גם כן,
    אחרת,איפה היינו מוצאים את סמנתה פוקס,ג'ורדן והדומות להן?חותמות בלשכת העבודה,
    ככה שלא הכל "שחור או לבן"....

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  4. Rudess Member

הם גם תרמו לירידה בסטנדרטים העיתונאיים של התקשורת באנגליה ולהתרוקנות האינטלקטואלית של אנשים בבריטניה שחיים ומאמינים לשמועות חסרות בסיס, סקנדלים אינפנטיליים ושאר ירקות.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספר את זה ל"דביל בוסקה" שהורס את הכדורגל הספרדי ואת החלום לראות ספרד.
    איזה פיגור, זה כולה כדורגל.

ועדיין לצפות משחקנים שמרוויחים כ"כ הרבה כסף לא להתנהג כמו חבורה של פרחחים זה לגיטימי כמו גם לצפות מהם להגיע לפחות לרבע/חצי גמר.

6. שלו Guest

נדמה לי שהייתה שם (או שיש בשער) תמונה שלו חצי ערום, יעני בלי חולצה, על המיטה.

7. THE STRETFORD END Member

Robbie Fowler

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אתה תמים וכנראה לא מכיר כל-כך איך עובדים העיתונים הללו
    אז מה אם היתה תמונה שלו יושב על המיטה ובלי חולצה,
    מה זה אומר?
    מה הפשע פה?

לוקחים בחורה אנונימית,היא מספרת סיפור,שמים כותרת,מביאים תמונה שלו בלי חולצה והופ,יש "שערוריה"

אם היה לי את הגליון הזה של המירור בידיים הייתי מחפש את הסודקו ולא מבזבז את הזמן על הסיפור הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בישראל גם גורמים אחרים הצליחו לעשות את זה.

9. gonzo18 Member

מישהו באנגליה חייב לעשות לזה סוף. יש גבול לגועל נפש שיוצא מ"העיתונים" האלה. אין ספק שהנבחרת נפגעת מזה שהעיתונים המובילים במדינה מחפשים כול זבל אפשרי בשביל להכפיש את השמות שלהם כשיש כישלונות. מה אסור להם לעשות סקס יותר? אסור להם לעשן סיגריות אחרי הפסד?
    אז אשלי קול שלח הודעת טקסט לאיזו מישהי שהוא הכיר לפני המשחק,אז מה? מה הם רוצים שהוא ישלח הודעות לסבתא שלו? אז מה אם פרנק לאמפרד יצא לחופשה עם אישתו באירופה אחרי ההפסד במונדיאל ועוד לאחר שנה כול כך קשה וארוכה בליגה האנגלית ובאירופה,זה דורש בכלל כותרת? מה הם רוצים שהשחקנים יתאבדו?

10. k_700 Member

טוב תגובתי האחרונה בפורום הזה.

חזרתי רק אתמול מהצבא, את ההדחה שלנו ראיתי בלייב לצערי בצבא כשכל החבר'ה ממש אהדו את גרמניה ושרו לי שירים כל המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx , עדיין רוחי לא נשברה והחזרתי להם בשירה צוהלת המלווה בקללות אחרי פסילת השער של לאמפרד.
    אני לא אוהד לתרץ הדחות וכשלונות בגלל טעויות שיפוט כי אני חושב שעדיין גרמניה הייתה יותר טובה מאתנו בכמה מידות. אבא שלי אמר לי אתמול שאנגליה כבר חזרה ל2-1 ואם השער של לאמפרד היה מאושר אז בשיוויון 2 המומנטום היה חוזר אלינו. אמרתי לו שאני לא מאמין בזה. אני חושב שבאותו משחק הם שיחקו כל כך יותר טוב מאתנו בכל עמדה על המגרש. הם יכלו להבקיע אפילו עוד, עוד כל כך הרבה.

אבל הטור של גלן הודל הזכיר לנו את מה שכולם קצת שכחו. קודם כל מגרמניה ששיחקה ומשחקת נכון לכתיבת הודעה זאת במונדיאל שיחקו 6 שחקנים ששנה לפני זה השפילו בגמר גביע אירופה לנבחרות עד גיל 21 את אותה אנגליה עד גיל 21 4-0.

בין היתר בטור של כתב הודל שזה לא משנה בכלל מי המאמן כשבליה שלך 30 אחוז מהשחקנים שמשחקים הם אנגלים. כמו כן טוען הודל שהצ'מפיונשיפ שהיא מקום מפלטם של השחקנים הצעירים היא לא מקום טוב לפיתוח השחקנים. הליגה שם משוחקת 46 משחקים בעונה+משחקי גביע המשמעות שלילדים שם אין זמן מספיק לאימון ומנוחה.
    דבר נוסף הודל טוען שהחולשה העיקרית אצל שחקנים אנגלים זה העובדה שהם לא משחקים עם הראש למעלה.
    הוא טוען שזה דבר שלא מלמדים באנגליה ושצריך ללמד מגיל 8,9,10 כי רק ככה שחקנים יוכלו להתרגל לראות את המשחק יותר טוב.
    באנגליה במונדיאל ראו את זה טוב. כששום דבר לא הולך, שאף שחקן לא מבקש את הכדור אז הולכים עם ראש בקיר. חסר היה חסר את השחקן היצרתי שיזום, שיתפנה, שיהיה חופשי.

בקיצור אכזבה ואני לא יותר מדי אופטימי, מצב הזרים רק יחמיר כל עונה בפריימרליג. מקאפלו התאכזבתי לחלוטין החל מבחירת הסגל, מבחירת ההרכב, מהתגובות המוזרות שלו למצבים במשחקים, חילופים לא בזמן.

בקיצור אין אופטימיות. נקווה רק שבמקום הסקי ביורו הבא הוא לא יזמן בטעות את ג'ימי פלויד הסלביינק.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/10
  11. THE STRETFORD END Member

צ'אבי אלונסו על גרארד וקאריק:

“Gerrard is a great player. He inspires and leads, he is very capable of making players around him raise their game, but he also needs players alongside to bring the best out of him. I’ve missed a player like Michael Carrick in the England midfield, somebody who knows how to be in the right place at the right time.

"Gerrard gains a lot from having a player like Carrick as a partner, somebody who provides the back-up he needs to be free to bring his power to bear decisively in a game. You need players who can run all day long, who invest a huge physical effort, who attack and defend box to box. But the way I understand it, you also need someone who delivers simple short passes, even if they seem innocuous at the time.”

אז נכון שקאריק היה פחות טוב העונה ובמיוחד בחלק האחרון שלה
    אבל וכמו שכתבתי לפני הטורניר כשיצאתי להגנתו ולגבי הזימון שלו לסגל לעומת האדלסטון ואחרים,
    הנסיון והקבלות שלו וברמות הכי גבוהות לא הולכים ברגל.
    (אגב,אם למישהו יש זיכרון טוב אז הוא יזכור שבתחילת ובמשך העונה בדיוני הנבחרת באחד מהדיונים לגבי הקישור של אנגליה כתבתי על קאריק שלטעמי יכול להיות מועיל לא פחות מגרארד ולאמפארד ואולי יותר,כפי שעושה ביונייטד אבל שאולי ובגזרת הנבחרת,העניין שהוא לא "כוכב" ולא זוכה לעיתונות מלטפת כמו "הכוכבים" האחרים עושה לו עוול.
    מהיר הוא אף פעם לא היה,מתאקל גדול הוא לא אבל ראיית משחק,חוכמת המשחק שלו תמיד עשתה את העבודה,
    כשאני חושב על בארי שלא מסוגל היה לשמור ולהניע כדור בשעת לחץ,שלא לדבר על המשחק הלא חכם שלו(איפה היה בארי כשכל העולם ואשתו עלו למעלה במטרה להשוות מול גרמניה?או איך הוא עזב,פשוט עזב את השחקן שלו כשזה עבר אותו בדרך לגול הרביעי)וכשפיללנו למישהו נוסף לצד גרארד ולאמפארד...
    טוב,כמובן שזה בדיעבד ולשחק בכאילו ובכל זאת,עוד טיפה מרה כשחושבים מה היה קורה אם קאפלו היה חושב קצת אחרת.

12. k_700 Member

גם אני תמיד כתבתי שאני לא מבין איך קאפלו מעדיף תמיד את בארי על קאריק. גם בעונת השיא של קאריק(עונת האליפות האחרונה) קאפלו התעלם ממנו לחלוטין.
    הלוואי שלקאפלו היה קצת מהביצים שיש לדל בוסקה.
    לא בושה היה להוריד את אחד מהכוכבים שלך(ג'רארד או לאמפרד) לספסל ולנסות לפתוח עם קאריק.
    דל בוסקה לא ספר אף אחד והכניס את טורס דקה 80. הלוואי ולדון האיטלקי היה אומץ לעשות את זה.
    אני באמת מקווה שקאפלו עשה חושבים טוב טוב בקמפיין הזה, ראה גם קצת מסביב, הסיק מסקנות לגבי שחקנים מסוימים ששיחקו יותר מדי בקמפיין, כי אם נבוא באותה גישה זו בעיה.

13. xavi6 Member

זה לא שלדון אין בייצים, בריאל הוא הראה שיש לו בייצים כמו של שחקן פורנו, זה פשוט הלך לו טוב עד למונדיאל.

14. A. Arshavin Member

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היא מעולם לא הייתה על הפרק, אלא אם כן אתה אחד מהשלושה שלוקחים ברצינות את הסאן.