God Didn't Save Our Gracious Queen

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/5/10.

1. George Best Member

קינג (שחקן נפלא, אבל הברך בעייתית לטורניר כזה אינטנסיבי), הסקי (אנטי כדורגל), וורנוק (לא קשור לענף), וולקוט (על מה ולמה בסגל) חייבים להיות בחוץ.
    את בראון גם אפשר לארוז הביתה כי במקרה הסביר שג'ונסון יגרום לשני שערים של היריבות, אפשר להכניס את קראגר.

אדם ג'ונסון?אחד הראויים עם ה' הידיעה להישאר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  2. THE STRETFORD END Member

ArsenalFan

הודעה רשמית תהיה ב 5 שעון ישראל.
    אני מניח שקאפלו מזמן שחקן שחקן כי בכל זאת כל אחד זכאי ליחס אישי.
    הבעיה כנראה היא ההדלפות,שחקנים יוצאים החוצה,אולי שולחים איזה סמס לחבר,לבן משפחה,טלפון קצר,
    אולי מישהו אחר מהבחרת,עובדי המלון או איפה שהם לא נמצאים שעוברים,רואים,שומעים
    ומעבירים הלאה,
    קשה לעצור את זה.

גורג'

איזה בראון?

3. gonzo18 Member

לפי סקיי ספורטס, בינתיים, ארבעת השחקנים שיישארו באנגליה: וולקוט, אדם ג'ונסון, דארן בנט, ביינס.

4. Ryan Giggs11 Member

אני מברך את קאפלו על ההחלטה להשאיר את וולקוט בבית אבל אני בהחלט מתקשה להבין מדוע אדם ג'ונסון בפנים?
    חבל אני חושב שאנגליה צריכה אותו הוא יכול להביא שינוי מהספסל.

5. RealStretford Member

לפי סקיי ניוז המקור להודעות היא (איזה פלא) סוכני השחקנים......."האיש שלי בפנים, האיש שלי בחוץ" איזה חבורת דוחים.

בינתיים נחתו שתי מגאזינים מאנגליה, אחד מצויין

THE COMPLETE GUIDE TO THE WORLD CUP

ששייך ליצרני WORLD SOCCER, וזה ממש מצויין ומעניין.

השני, הפחות טוב מבין השניים:

DAILY EXPRESS WORLD CUP 2010

למה בדיוק אמא שלי בחרה לשלוח לי מגאזין מן העיתון הפשיסטי הזה לא מובן!! בכל זאת, יש הרבה מה לקרוא.

* שוני-רייט 100% בפנים - אני כל-כך מאושר בישבילו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx :aaa021: :aaa12:

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההודעה הרשמית אמורה להיות כל רגע... סקייספורטס כתבו "Skysports.com will bring you full details of Capello's 23-man squad once the official annoucement is made at 4pm this afternoon."

ההפרש הוא שעתיים כך שממש ב10 דקות הקרובות אמור להתפרסם הסגל הרשמי. אני מקווה שאדם ג'ונסון בכל זאת בפנים.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הלם. ג'ונסון, בנט, האדלסטון, פארקר, ביינס, דוסון ו-וולקוט בחוץ.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם ההחלטה למעט SWP בפנים, אדם ג'ונסון בחוץ. משמעות ההחלטה הזו היא שאין לנו קיצוני שמאלי על הספסל, מה שנראה לי יותר נחוץ מעוד קיצוני ימני על הספסל בהתחשב בזה שלנון הוא באנקר בהרכב בעוד שמעמדו של ג'ו קול בסגל מעט יותר מעורער. מה גם שאדם ג'ונסון נתן עונה יותר טובה בליגה מ-SWP. כנראה שהנסיון של שוני הכריע.

בעצם אני לא מסכים גם עם הסקי בפנים ודארן בנט בחוץ, אבל זה היה ברור שזה הולך לקרות.

ההחלטה החיובית הגדולה היא באמת השארתו של וולקוט המאכזב בבית.

9. xavi6 Member

מוזר לי שכולכם בעד הוצאתו של וולקוט מההרכב. נכון שהייתה לו עונה גרוע, אבל זה טורניר של 8 משחקים אם אתה מגיע לגמר. אם הבחור תופס טורניר טוב הוא יכול להביא גביע הביתה, הוא מהסוג שבכניסה שלו יכול לעשות את השינוי עם המהירות הלא נורמלית שלו. אני חוויתי את זה עם ברסה.

10. Ryan Giggs11 Member

הבעיה היא שלוולקוט יש אך ורק מהירות.
    הוא משחק בלי שכל, קבלת ההחלטות שלו רעה והדבר הכי גרוע זה שאם הוא היה נכלל בסגל ופותח בהרכב לנון היה נאלץ לעבור לשחק בשמאל ושם התפוקה שלו הייתה יורדת.
    הכי טוב לכולם שהוא בחוץ.

11. שלו Guest

ג'ונסון לא בחוץ;
    הסגל המלא
    שוערים: ג'ו הארט, דייויד ג'יימס, רוברט גרין.
    הגנה: ג'יימי קראגר, אשלי קול, ריו פרדיננד, גלן ג'ונסון, לדלי קינג, ג'ון טרי, מאת'יו אפסון, סטפן וורנוק.
    קישור: ג'ו קול, גארת' בארי, מייקל קאריק, סטיבן ג'רארד, פרנק למפארד, ארון לנון, ג'יימס מילנר ושון רייט פילפס.
    התקפה: וויין רוני, אמיל האסקי, פיטר קראוץ' וג'רמיין דפו.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה היא לאדם ג'ונסון... לא היה ספק לאף אחד שגלן ג'ונסון יהיה בסגל.

זה נכון שוולקוט יכול להיות game changer טוב מהספסל, לשנות מומנטום, להפוך משחק על פיו עם המהירות שלו כששום דבר אחר לא הולך. זה נכון גם לגבי קראוץ' אגב, בדרך שונה לגמרי כמובן. העניין הוא כפי שכבר נאמר לפניי שהתסריט שעבר לנו בראש לאור משחקי ההכנה הוא וולקוט כשחקן הרכב בכנף ימין וארון לנון בכנף שמאל. וזה משהו שאנחנו לא רוצים לראות, ועדיף כבר שוולקוט לא יהיה בסגל מאשר לראות את המערך הזוועתי הזה. האידיאלי הוא כנראה באמת שהוא יהיה על הספסל כשפן מהכובע במקרים קשים, אבל לפחות הניפוי הזה מבטיח שלא נראה אותו דוחק את לנון לכנף השמאלית...

13. eastlands Member

אדם גונסון בחוץ ,אכזבה חבל אבל זה המצב ובקאפלו אני מאמין .
    לפחות מילנר וגואי קול יכולים לשחק על המשבצת (אל אף שאף אחד מהם לא באמת שמאלי אמיתי )
    נכון שקאריק לא במשבצת של אדם אבל שחקן שמסמל יותר מכל את הירידה ביכולת מול הלהיט והנשק הסודי , אין צדק בכדורגל ויכולת עלובה עד בזיונית של קאריק השאירה אותו בסגל . נקוה מאוד שלא נזדקק לקאריק בכלל כי הוא מבחינתי מסמל את אנגליה השבלונית של פעם חסרת המעוף ללא ספק שחקן איטי ומוגבל שתפס נסיעה שלא בצדק.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לכישרון ולפוטנציאל של ג'ו הארט אבל פה יכולה להיות נקודת התורפה שלכם...

גם אם הוא לא יהיה השוער הראשון..רוברט גרין זה שוער נחמד+ ולדעתי הוא שוער שעבר את השיא שלו...

זה לא קרוב לנבחרות אחרות שיש שם את קסיאס/בופון/סזאר/ואן דר סאר..אפילו שוער גרמניה שברח לי השם לדעתי עדיף

15. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

דווקא קאריק מסמל אצלך את אנגליה השבלונית,חסרת המעוף של פעם?
    לא הסקי,לא קארגר,לא וורנוק דווקא קאריק?

אני מסכים שהוא בנסיגה ביכולת ובמיוחד בחודשים האחרונים ונראה היה מאוד אפטי במשחק ההכנה נגד
    מקסיקו ולא הייתי נופל מהכסא אם לא היה נוסע אבל מפה ועד לדברים שכתבת עליו...לא יודע,כנראה שראיתי מייקל קאריק אחר ב3-4 עונות האחרונות,אחד שהיה אחד מבעלי הבית באלופת אנגליה ואירופה,
    אבל שוב,יכול להיות שזה שחקן אחר עם אותו השם.