God Didn't Save Our Gracious Queen

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/5/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שאין בעיות בסגל, אבל כן אמרתי שעל הנייר האיכות בהרכב (לא אמרתי בהרכב קודם ואולי זאת הייתה הטעות שלי) לא נופלת מאף נבחרת במונדיאל ואני עדיין חושב שאני צודק בעניין הזה. בהנחה שבארי יהיה כשיר, ואת זה נדע מחר דרך אגב כשיפורסם הסגל הסופי של קאפלו, נגיד שההרכב הפותח הוא:

הארט
    קול פרדיננד טרי ג'ונסון
    ג'רארד בארי למפארד לנון
    רוני קראוץ'

אני באמת חושב שההרכב הזה על הנייר לא נופל מאף נבחרת חוץ מספרד. לכל הנבחרות האחרות יש גם בעיות כאלו או אחרות, הבעיות שלנו בהרכב לדעתי מסתכמות בהארט (שאם יראה את היכולת שהוא הראה בברמינגהאם גם איתו אין בעיה גדולה) שיש סיכוי טוב שיבוא עם בטחון רעוע, היכולת ההגנתית של ג'ונסון ואולי קצת קראוץ' (שהיה נפלא נגד מקסיקו אגב).

בכל עניין העומק, לבארי בהחלט אין גיבוי מספיק טוב ואם הוא לא יהיה כשיר זאת תהיה בעיה אבל חוץ מזה גם פה אני לא רואה נבחרות עם אופציות טובות בהרבה מהספסל (שוב, חוץ מספרד).

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר יפורסם הסגל הסופי, כשרוב המוזמנים ידועים וברורים וסימני השאלה היחידים הם כאמור בקשר לכנפיים. לפי הדיווחים הדילמה העיקרית שניצבת בפני דון פאביו היא ג'ו קול מול אדם ג'ונסון, כשלפי השמועות היכולת של ג'ו קול מול היפנים תקנה לו את האדג' בקרב הזה. אני לא מבין למה אי אפשר לזמן את שניהם. לנון ות'יאו שניהם קיצוניים ימניים פרופר הרי, גם אם אחד מהם לצערנו הרב יתופקד בכנף שמאל. לנון, וולקוט, ג'ו קול ואדם ג'ונסון, שני קיצונים ימניים ושני קיצוניים שמאליים בסגל, לא חושב שזה יותר מדי.

עדי, כל נבחרת מגיעה למונדיאל עם בעיות כאלה ואחרות. אני לא רואה במה הסגל שלנו (עם דגש על סגל ולא על התוצר הסופי שאנחנו מקבלים על המגרש) נופל מהסגל של כל נבחרת למעט ספרד. זה שבפועל זה לפעמים נראה כמו אסון זה משהו אחר... אבל רוב ההרכב שלנו מורכב משחקנים שהם מהטובים בעולם בעמדות שלהם, אם זה יתחבר פעם אחת לכדי משחק קבוצתי טוב במאני טיים זה יכול להביא אותנו רחוק מאוד.

3. The_Magpie Member

רק שג'ו קול לא ינופה מחר. לא רק שהוא שווה ל-23 האחרונים, לדעתי הוא גם צריך להיות שחקן הרכב, ווינגר שמאלי במיטבו. ישתלב מצויין במערך של 4-5-1 במידה וקאפלו אכן יעלה במערך הזה.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים ג'ו הארט השוער הראשון ??

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ו קול חייב להיות בסגל. הוא שחקן שיכול לשנות משחק ברגע גדול אחד ולא מוותרים על שחקנים כאלה בקלות. בטח לא כדי להכניס לסגל, נגיד, את תיאו וולקוט.

לאנגליה יש מגבלות ידועות. מצד שני, כשבוחנים את כל הנבחרות במונדיאל הזה, למי אין? היחידה שאני מסתכל על הסגל שלה והוא נראה לי ממש שלם כמעט מכל כיוון היא ספרד. צרפת בשנים האחרונות כמעט אף פעם לא נראית טוב, איטליה נחלשה, לארגנטינה אין מאמן, ברזיל אינה יצירתית במיוחד, להולנד יש הגנה מזעזעת על הנייר, גרמניה סובלת מפציעות. אם זו לא תהיה ספרד, אלופת העולם תהיה נבחרת שהגיעה לטורניר עם חורים. might as well be England. עם מאמן כמו קאפלו וסגל שיש בו חורים אבל כמה שחקנים מעולים, הכל אפשרי. כמובן, זה נכון גם לגבי עוד כמה נבחרות.

6. gonzo18 Member

מישהו כבר קיבל היום בבוקר טלפון?

כולם אומרים שלנבחרת ספרד יש את הסגל הכי שלם והכי איכותי וכו', וזה לא אומר כלום. לספרד יש הרכב שמורכב מהכוכבים הספרדים של ברצלונה, מחוזקת בשחקנים הספרדים של ריאל מדריד , ועוד כמה שחקנים גדולים שמככבים בליגה האנגלית או בקבוצות אחרות בספרד. אז מה? אין להם על הקווים לא את גאורדיאולה וגם לא את קאפלו , יש להם מאמן בינוני ומיושן , ככה שכול הכישרונות על המגרש ועל הספסל לא מבטיח חצי דבר. ומבחינתי אנגליה, או כול נבחרת טופ עולמי אחרת , לא פחות פייבוריטית לזכות.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גונזו,
    מדברים על הסגל על הנייר, ומה לעשות, שספרד רמה מעל כל הנבחרות האחרות במונדיאל הזה מהבחינה הזאת. השחקנים היחידים שם בהרכב (כל עוד בוסקטס לא יהיה בו כמו שאני חושב) שהם לא מהטופ של הטופ של הכדורגל העולמי זה פויול ופיקה ושניהם בלמים מצוינים גם ככה. בעניין המאמן אתה אולי צודק, אבל אנחנו מדברים על הסגל, ולספרד יש סגל מאוזן ונהדר.

--

אני כבר שעה עושה ריפרש בBBC וסקייספורטס... שייצא כבר הפאקינג סגל הזה! 

8. ArsenalFan Member

איתי, אמיר והיתר- נכון שאלופת העולם לא חייבת להיות מושלמת. אתם צודקים ברמת ההרכב הראשון, לאנגליה יש כמה שחקנים ברמת וורלד קלאס (ואפשר גם למנות אותם- רוני, ג'רארד, למפארד, קשלי, טרי ופרדיננד) וזה בהחלט יתרון על הנייר, בהנחה שהם יכולים להתחבר בטורניר הקרוב תחת קאפלו. אני מאמין שזה אפשרי וציינתי שהבעיה ממש לא בהרכב הראשון. יש גם עוד שחקנים שאי אפשר לפקפק בכישרון שלהם, גם אם עדיין לא הוכיחו את זה ב-100 אחוז על הבמה הגדולה, כמו לנון, בארי או להבדיל ג'ו קול. עם זאת, אני שוב אומר- יש בעיות גם בהרכב הראשון (שוער, מגן ימני, קשר שמאלי איכותי, חלוץ שני), אבל יותר מזה אני חושש שיש בעיות ברמת ה-23. עזבו את ספרד, כשאתה מסתכל על הכלים שעומדים לרשות אנגליה לעומת אלו של נבחרות כמו הולנד או צרפת, איפה היתרון שלנו? קשה לקחת מונדיאל בלי ספסל עמוק ככל שניתן. אפשר להגיד שקאפלו מסוגל לפצות על החסרונות האלה, אבל אי אפשר להגיד שהם לא קיימים. אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם אחד או שניים מהשחקנים המובילים האלה ייפצעו במהלך המונדיאל, כבר אז הסגל יימתח עד קצה גבול היכולת. אני עוד בפאניקה לגבי המצב של בארי... אני מתפלל שייכנס לסגל, מה שיעיד שהכשירות שלו סבירה לדעת פאביו.

אני מסכים עם כל מה שנאמר לגבי ג'ו קול, להיות ב-23 הוא בוודאי שווה, הרבה לפני אדם ג'ונסון. וולקוט יהיה ב-23, ככל הנראה, למרות שלא מגיע לו. אפשר רק לקוות שהיכולת המזעזעת שלו תתורגם למקום על הספסל ולא בהרכב הפותח, אז זה יהיה עוד הגיוני. וורנוק, דוסון, האדלסטון, בנט... כל אלה גם ככה לא שווים נבחרת.

9. THE STRETFORD END Member

סגל מושלם אין לנו,מתי היה לנו?

קיצוני שמאלי זו בעיה של שנים על גבי שנים,היו לנו שחקני ליגה טובים וטובים מאוד בתפקיד הזה(ג'ון בארנס,לי שארפ לדוגמא)
    אבל בנבחרת הם מעולם לא נצצו,בשביל זה וגם היום אנחנו מאלתרים,גרארגד,ג'ו קול,לנון
    ולכן אני עדיין לא מבין את ההתעלמות מאשלי יאנג,היה מקום לתת לו לפחות הזדמנות באיזה משחק הכנה.

עמדת השוער שפעם היתה אחת היציבות שלנו עם שוערים ברמה הגבוהה ביותר(שילטון ולאחריו סימאן כשבקרע היה את נייגל מרטין למשל)ומאז בינוניים מדי,לא יציבים
    ועכשיו כולנו מקווים שהארט יהיה בשער,הוא כישרוני ובעל פוטנציאל לעתיד וגם אחרי עונה מצויינת אבל חסר ניסיון וסמכות באמת ברחבה נכון לעכשיו.

מגן ימני...מילא גונסון,אומנם הגנתית הוא תמיד היה לוקה בחסר ולעומת התמיכה ההתקפית שלו
    אבל לפחות הוא מגן,פרופר מגן,המחליף שלו זה בכלל בלם(קארגר) שקאפלו החזיר לנבחרת מהנפטלין,
    חסר טכניקה באמת,לוקה בטיפול בכדור ואפשר לשכוח ממנו לפרוץ על הקו עם כדור או לעשות עקיפה של הקיצוני שלפניו בדרך להתקפה.

גם עמדת החלוצים זה לא מה שהיה פעם,בשנות ה 90 היה "כאב ראש" של בחירה בין רובי פאולר,אנדי קול,טדי שרינגהאם,מייקל אואן,איאן רייט,אלן שירר,לז פרדיננד...הלוואי עלינו רשימה כזו היום
    אבל במקום זה יש לנו לצד רוני את קראוץ שהוא סבבה לגמרי ועדיין אנחנו יודעים שהוא יכול לשחק רק בסגנון טאקטי מסויים,דפו שאף פעם לא היה יציב במיוחד וגם הוא כרגע בקטגוריה של שחקן ליגה טוב או טוב מאוד אבל עדיין לא ראיתי ממנו חומר של נבחרת לגביע עולם,לא כמו חלוצים של נבחרות אחרות
    ופירורים של בנט ו...אמיל הסקי(אלוהים ישמור).

יש לנו בעיה ארוכת שנים באמצע הקישור,שמות גדולים,שחקנים מצויינים אבל ואחרי כמה שנים טובות עדיין לא הצליחו לבנות בינהם שיתוף פעולה שישקף את היכולות שלהם,לאמפארד וגרארד בדיוק כמו נבחרת ישראל בשנות ה 80 עם מלמיליאן ומשה סיני,זה היה צפוף מדי ל 2 תותחים באותה המשבצת פחות או יותר.
    בשביל זה אנחנו צריכים להכניס גורם נוסף לאמצע,פעם שעברה זה היה הארגריבס(כמה חבל שהוא לא כשיר היום)עכשיו זה בארי/קאריק/האדלסטון או מי שזה לא יהיה,בכדי לעזור לגרארד ולאמפארד ושזה יעזור לנו אבל בסגנון הזה אנחנו ככל הנראה מפסידים חלוץ לצד רוני אבל במצבת החלוצים שיש לנו זה לא רעיון כל-כך נורא ובקיצור סלט אחד גדול וכרגע לא מתובל.

על כל זה אנחנו מגיעים עם יותר מדי שחקני מפתח בכושר ירוד,
    טרי וריו אחרי עונה של פציעות וכושר ירוד,גם 2 משחקי ההכנה לא הרגיעו את החששות,
    תודה לאל שאשלי קול בפורמה מצויינת.
    לאמפארד נתן שליש עונה אחרון מצויין וזה הוריד אבן מהלב כי גרארד אחרי עונה ירודה במיוחד,
    תודה לאל שלנון כשיר ושרק ישחק בצד ימין.
    בארי פצוע ולקחת אותו לסגל בתקווה שיהיה כשיר לשמינית הגמר או משהו כזה...מילא הוא היה בקהאם או רוני שלקחנו אותם בפעמים קודמות ולפני שהיו כשירים באמת,אבל הוא לא וגם עם בקהאם ורוני זה לא הצליח.
    וולקוט עדיין בוסר,הברקות פה ושם,בנבחרת ובארסנל ואני חושב שעדיף לקחת את שון רייט פיליפס במקומו אבל קאפלו עושה רושם פחות מחזיק ממנו,אולי הדקות שלו נגד יפן ישנו את הפור לטובתו וכנגד וולקוט,
    אם הוא לוקח את שלושתם אז סביר להניח שאחד מהם יהיה בצד שמאל...אילתורים כבר אמרנו.
    ג'ו קול אחרי עונה של פציעות,ספסל בצ'לסי ובדרך לחפש קבוצה חדשה,לפחות יש לו כדורגל ברגלים ובראש,
    לא לקחת אותו יהיה התאבדות טוטאלית.
    קאריק מנוסה אבל בנסיגה גדולה,גם במשחק ההכנה נגד מקסיקו היה נראה כבוי ובמצב כזה לא משנה הניסיון או היכולת הפוטנציאלית שלו.

ואפשר להמשיך עוד ועוד ועוד אבל וזה אבל גדול,
    הגענו מוכנים יותר,טובים יותר לטורנירים קודמים וזה לא הצליח עד הסוף,
    אולי הפעם,הפוך על הפוך...

מה שבטוח זה שביציעים תהיה שליטה אנגלית מוחלטת לעומת שאר הנבחרות,בטח מול רוב האירופאיות,
    והם יאמינו וישירו ויתמכו וילכו לזונות(לא לשכוח לשים 2 קונדומים)ואולי יסתבכו במכות(לא מומלץ בדרום אפריקה)ויעשו שמח,
    אנחנו ניתן את התמיכה שלנו מרחוק,נחזיק אצבעות ותודה לאל שיש לנו את רוני כי אם יש מישהו שיכול לעשות את ההבדל..זה הוא!

10. eastlands Member

אני מתפלל בשביל הנשק הסודי היום , אם הוא באמת נשק סודי אז זאת הסיבה שגונסון לא שיחק נגד יפן וה5 דקות נגד מקסיקו הספיקו או יותר נכון הסיבוב בעקב בתון הרחבה הספיק לפאביו , אני מקוה שזה לא כמו שהסאן חושב (שפאביו אמר לו ילד אתה תותח אבל בפעם הבאה )

מעבר לגונסון בהחלט יום מתוח ,וממחר אני עם הסגל ועם שירים שאני מחבר ועם ההכנות האחרונות בפאב של אלון (לא בטוח שהוא ישאר פאב אם הולכים עד הסוף וכבר הזהרתי את אלון להוציא כיסאות ושולחנות ו...חפצים כהים )
    אני מקוה שנהיה הרכב אנגלי חם ומרגש בפאב , נשים בצד את הקבוצות לחודש (לכו להזדיין אוהדי החלאות וספרס ) צו 8 מהמלכה אומר לתת הכל , להגיע בזמן לעודד לצבוע בדגלים ולשתות בירה למצב רוח וגם שלאלון יהיה פרנסה וגם לשלם על הנזקים בהמשך ,הדלתות יסגרו במוצש הבא בשעה 9 מי שלא יהיה בפנים כנראה לא יהיה גם בהמשך כל החודש ,התקנון מאוד נוקשה עם מאחרים ושאר עבירות משמעת .
    קדימה מתפקדים !

11. gonzo18 Member

דווקא כאן אני ממש לא מסכים איתך,ההגנה של ספרד זה חלק מאד חזק אצלם, פויול ופיקה בהחלט נימנים בטופ העולמי. הנבחרת ספרד בקושי סופגת שערים בשנים האחרונות ואאל"ט קסייאס שבר לא מזמן שיא היסטורי של אי ספיגה. אבל אני חושב שאנשים עושים יותר מידי רעש וצילצולים לגבי ההרכבים והשחקנים, כי כול הנבחרות טופ בעולם, להוציא את איטליה אולי, מגיעות עם סגלים שמפוצצים בכישרון. לאנגליה יש מספיק שחקנים שמסוגלים לסחוב אותם עד הסוף, כמו גם גרמניה, צרפת או ברזיל לצורך העניין. לספרד יש יתרון על כולן על הנייר,אבל הנייר לא שווה הרבה. בסופו של דבר הנבחרת שתזכה זו לא הנבחרת שהכי כיף להסתכל העל הסגל שלה,אלא הנבחרת שתתחבר הכי טוב בחודש הנתון הזה.
    אני מסכים עם אלי סהר שאמר אתמול ביציע העיתונות שההגרלה של ספרד קשה מאוד כי כבר בשמינית היא תפגוש טוענת לכתר,אנגליה לעומת זאת קיבלה הגרלה נוחה ואם הכל יילך כשורה הם אמורים לפגוש בשמינית את סרביה (גאנה לא שווה כלום וגרמניה תסיים ראשונה). וסרביה? אנגליה אמורה לנצח עם כול הכבוד ולעלות לרבע גמר,ומהרבע גמר הכל פתוח לחלוטין.

מה נסגר עם קאפלו?

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  12. ManUtd Fan Member

להוציא את אדם ג'ונסון זאת לדעתי הטעות הכי גדולה שאפשר לעשות.
    הוא השחקן עם רגל שמאל טבעית היחידי בסגל, וכזה שעמדה בשמאל בכלל לא זרה לו. להוציא אותו אומר שלאנגליה אין קשר שמאלי טבעי אחד בסגל הזה, וככל הנראה עוד פעם יצטרכו לתמרן שם כל מיני שטויות. האמת, נראה שזה גם מה שקאפלו מתכנן, כל מיני תימרונים. משום מה, הוא לא נראה כאחד שסומך על ג'ונסון, או לחילופין, הוא נראה כאחד שמעריך יותר מדי את וולקוט למרות שהוא עשה בערך... כלום.

השחקנים שאני חושב שקפאלו יוציא:
    וורנוק, אפסון, דוסון, האדלסטון, סקוט פארקר, אדם ג'ונסון ובנט.

13. c_web Member

שחקן כמו ג'רמיין דפו שנתן עונה באמת נהדרת לא מועדף על שאר החלוצים שיש בסגל של קאפלו? (קראוץ', בנט)

14. eastlands Member

מפונקים חסרי מנוח כולכם !
    אפשר שניה לעצור את הנושא ולחזור להתפקדות , האם אני לבד בפאב במוצש הבא ?

15. ArsenalFan Member

eastlands, יש דיון שלם של התפקדות בפורום האנגלי.

בפייב לייב של BBC דיווחו שגארת' בארי ייכלל בסגל אחרי שעבר הבוקר את הבדיקות הרפואיות. אבל נחכה לדיווח רשמי וסופי...