God Didn't Save Our Gracious Queen

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/5/10.

1. מראדונה Member

רייט-פיליפס שחקן כל כך טמבל שאין לו שום שיקול דעת.רק דריבל הוא יודע.
    איך שחקן יכול לתת שליחה לאמיל הסקי...

2. gonzo18 Member

לא נורא,התוצאה של המשחק הזה לא אומרת כלום לגבי המונדיאל. לאנגליה יש את המוגבלויות שלה ואת היתרונות שלה, אבל בסופו של דבר יש לאנגליה סגל מספיק טוב בשביל לזכות במונדיאל. אנשים נוטים לחפור יותר מידי, כן שוער לא שוער, כן חלוץ ליד רוני לא חלוץ ליד רוני, אבל בסופו של דבר המונדיאל זה מפעל של נוקואט, ובהנחה שאנגליה תעבור את שלב הבתים היא תהיה פייבורטית בדיוק כמו כול שאר הנבחרות הגדולות, ספרד,ברזיל ,גרמניה,ארגנטינה וכו'...

3. RealStretford Member

כמה טוב לשמוע שוב את אבי מלר משדר כדורגל אנגלי, למרות הפסימיות (המובנת להתחשב ברמת ההופעה היום). הגראס בגראץ בכלל גאוני.

האמת היא שלא מעניין אותי התוצאה או אפילו המשחק, כי זה לא מסמל כלום. סה"כ משחק הכנה, וכפי שאמרתי קודם, לא נורא לא להיות אלופי משחקי ההכנה כמו תמיד.

בכלל לא רע שנגיע אם ציפיות נמוכות.

בכל זאת כמה דברים שלמדנו היום.

1. טוב לראות שובם של שחקני צ'לסי - איכות אמיתי
    2. ג'ו הארט חייב להיות שוער מספר 1.
    3. הסיפור הטראגי - שוני-רייט לא יהיה שם, עצוב, עצוב - גם ואלקוט מאכזב בטירוף
    4. הייתי לוקח ג'ו קול, לנון ואדם ג'ונסון, אך אני מאד חושש שהשמרנות המושרש כל-כך של קאפלו ימנע את הכללתו של ג'ונסון.
    5. הסקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    רוני - פשוט גאון, כל משחק מלחמת עולם שלישית, הלב והנשמה של הנבחרת.
    6. אין בעולם על הקהל האנגלי, נכון שאין בנות חצי ערומות לרוב (תודה לאל, החוף של בלאקפול זה לא בדיוק קופקבנה). אבל אין על העידוד האנגלי

COME ON ENGLAND

:aaa12: :aaa12: :aaa12:

4. ArsenalFan Member

פאביו קאפלו, אני פונה ללב שלך. לטובת ת'יאו, לטובת ארסנל, לטובת אנגליה, לטובת השפיות שלי במהלך המונדיאל- תכלול אותו בבקשה בין שבעת השחקנים המודחים. תן לו את הסנוקרת שהוא צריך לקבל, ה-Wake up call שאולי יציל לו את הקריירה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

5. gonzo18 Member

ואני שכחתי להוסיף שלאנגליה אין בעיה כמו שיש לספרד או ארגנטינה. למרות שהסגלים שלהן יותר איכותיים משל אנגליה,לאנגליה יש יתרון עצום בעמדת המאמן. אם הייתי אוהד אנגליה הייתי סומך על קאפלו בעיניים עצומות. תחשבו מה היה קורה אם היה לכם מאמן כמו דל בוסקה שמיועד להושיב את פרננדו טורס או אינייסטה על הספסל, או כמו המסומם מארגנטינה שלא זימן חצי סגל שהיה ראוי להיות בדרום אפריקה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  6. GiladG2 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

שוב כשרוני לא מצליח להבקיע הוא נחלץ לעזרתנו, הפעם במדים הלאומיים.

משחק גרוע של הנבחרת, שהשתפר ורק במעט עם הכניסה של ג'רארד.
    מה שהכי מדאיג אותי זה, שאנחנו 12 יום לפני פתיחת המונדיאל, ולקאפלו עדיין אין מושג מי השוער, מי המגן הימני, מי הקשר האחורי, מי בכנף ימין ומי בשמאל, ומי ישחק לצד רוני. זה יותר מחצי הרכב שמתנדנד בין שחקנים כאלה ואחרים, שלאף אחד אין באמת מושג מי יהיה בהרכב ב 12.6, גם לא לפאביו כנראה.

דברים חיוביים מהמשחק - ג'רארד כשנכנס שיפר את המשחק של הנבחרת, ולא נראה כמו הג'רארד שמוסר לחלוצים של הקבוצה השנייה. עם זאת, קאפלו העדיף לנסות את לנון, רייט פיליפס וג'ו קול בשמאל, והלך עם הציוות הידוע לשמצה ג'רארד-למפארד באמצע. אני מקווה שזה לא סימן לבאות וסתם ניסוי כלים בהיעדר בארי. אחרי מחצית חלשה של האדלסטון, הייתי מעדיף לראות את קאריק לצד למפארד ואת ג'רארד באמצע-שמאל. היה חסר שחקן שיכול להניע את הכדור מצד לצד לעבר האגפים. לנון כשעבר סוף סוף לימין ראה מעט מאוד מהכדור.
    רוני היה יותר טוב במחצית השנייה, הסקי רק הפריע. גם סטיבי וונדר הבין שקראגר עדיף כרגע על ג'ונסון. גם גארי נוויל בעצם... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    ג'ו הארט עם 2 וחצי הצלות יפות שצריכות להעניק לו את החולצה מס' 1. נקווה שפאביו יידע לעשות את הדבר הנכון.
    עוד בצד החיובי - תיאו וולקוט השתפר פלאים במחצית השנייה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ובצד השלילי - שני משחקי הכנה חלשים, פאביו עוד לא יודע אם איזה שחקנים הוא עולה ובאיזה מערך ישתמש. אני מקווה שהוא לא מתייחס לארה"ב, אלג'יריה וסלובניה כמשחקי הכנה לקראת השמינית מול גרמניה\סרביה.

אופטימיות!!

7. GiladG2 Member

עם כל הקבלות של קאפלו והכבוד אליו, איך אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות כשאפילו לו...

http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2009/2/13/1234554771447/Emile-Heskey-001.Xxx

...אין מושג מה הוא עושה שם!

ה"בעיות" של ספרד וארגנטינה שונות. הבעיה כביכול של ספרד היא שגדל לה דור כזה של גאונים באותה תקופה. אי אפשר לשחק עם כולם ביחד, וייה, טורס, אינייסטה, פברגאס, סילבה, צ'אבי. תהיה רוטציה אני מניח ושניים מהם (חוץ מצ'אבי - באנקר) יצטרכו לשבת על הספסל במשחק הפתיחה, כשבטח בוסקטס יהיה זה שישחק מאחורה.
    הבעיה של ארגנטינה כבר לא קשורה לכדורגל, זה יותר קשור לעניינים במצע הבחירות של עלה ירוק. במדינות מתוקנות אי זימון של זנאטי וקמביאסו שווה 3 עד 5 שנים בפנים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להסביר לי איך לעזעזאל אמיל הסקי בנבחרת? כאילו כל מאמן מזמן אותו ולא רק שהוא מזמן אותו גם בדרך כלל נותן לו לפתוח, אני לא מבין הם רואים משהו ששאר העולם לא רואה? ועוד דבר, זה בכלל עצוב שהסקי הוא זה שמוזמן ואגבונלאור לא.

9. Ryan Giggs11 Member

גם הסקי שואל את אותה שאלה.

10. ManUtd Fan Member

אני חושב ששתי העמדות הללו דיי ברורות לקאפלו.
    כפי שזה נראה כרגע, וולקוט הוא באנקר, ואין לי מושג גם למה. מעניין אותי לדעת מה הוא ראה בו במשך העונה שמגיע לו להיות בסגל. בצד השני זה יהיה לנון, לא סתם הוא התאמן במשך השבוע בצד שמאל, למרות שיש שחקן בסגל שזאת העמדה הטבעית שלו.

אני מאוד מאוד מקווה שאני טועה ו-וולקוט ימצא את עצמו מחוץ לסגל בסופו של דבר, או לפחות מחוץ להרכב כי אין ספק שממש לא מגיע לו להיות שם. בנוסף לכך, האפקטיביות של לנון יורדת פלאים בצד שמאל.

לגבי הסקי....
    הוא לא היה צריך להיות בסגל גם אם היו צריכים לבחור 2847374 שחקנים ולא 30.

יהיה בסדר.

11. Ryan Giggs11 Member

באמת שאני לא מצליח להבין את קאפלו אם אכן ההרכב במונדיאל יהיה לנון בשמאל וולקוט בימין.
    צריך להיות עיוור ממש בשביל לא להבין שזה פשוט לא יעבוד.
    וולקוט לא הצדיק יכולת השנה שמקנה לו הרכב ובמשחקי ההכנה היה רע.
    לעומתו לנון שיחק נפלא השנה ולא מגיע לו לשחק בעמדה לא טבעית לו(וכתוצאה מכך ירידה בתפוקה)בגלל לנון.
    הלוואי ונראה את לנון ואדם ג'ונסון וולקוט יילך הביתה, אבל כפי שזה נראה עכשיו זה לא יקרה.

12. gonzo18 Member

הסקי בסגל וזה לא אמור להפריע לאף אחד, במילא הוא לא אמור לראות הרבה דק'. הבעיה זה וולקוט,שהוא שחקן בינוני בכול קנה מידה. אין לו שכל, וחוץ ממהירות הוא לא שווה כלום (מזכיר לי את אודונקור הגרמני שהיום לאף אחד אין מושג היכן הוא משחק). ואם הייתי אוהד אגנליה,לא הייתי מרוצה לראות את הדלסטון בהרכב. אבל מצד שני גם לא את קאריק.

תראה לי מאמן אחד נורמלי בעולם שמסוגל לוותר על פרננדו טורס כשהוא כשיר לחלוטין, ובמקומו לשים עוד קשר אחורי באמצע שיגרום לפקק?
    אני הייתי לא מזמן באנגליה וישבתי בפאב עם אוהדי ליברפול,חלקם מבוגרים, וכמעט כולם טוענים שטורס אחד החלוצים הכי טובים שהם ראו בהיסטוריה. מי כמוכם האנגלים מכיר את השחקן הזה. המאמן של נבחרת אנגליה ב20 דרגות מעל הנהג אוטובוס של ספרד.

13. THE STRETFORD END Member

זה יהיה פשע נגד האנושות אם לנון ישחק באגף שמאל ובכדי שוולקט יהיה באגף ימין.
    זה יהיה פשע נגד האנושות אם לנון ישחק באגף שמאל עבור כל אחד אחר.
    זה יהיה פשע נגד האנושות אם דיוויד ג'יימס יהיה השוער הפותח של אנגליה.
    זה יהיה פשע נגד האנושות אם ג'ו קול לא נוסע לדרום אפריקה,יש לו כדורגל ברגליים יותר מכל שחקן אחר בנבחרת להוציא את רוני.
    זה יהיה פשע נגד האנושות לו אמיל הסקי יהיה בסגל הנבחרת...כמה דקות לסיום המשחק היום,5 מטר מאמצע השער,רק תפגע בכדור בכדי לכבוש גול אבל הסקי..הוא בכלל מתאגרף,העיקר שהוא מחא כפיים לעצמו כשאומר,אחחח,כמעט,היום ההחטאה הזו שלו דווקא לאיסטלנד הימור,אני כבר רואה בחלומות השחורים שלי איך זה דופק לנו העפלה לשמינית או רבע גמר.

תוצאות משחקי אימון לא באמת מעניינים אותי,גם היכולת כרגע זה משהו שלא אומר כלום לגבי העתיד
    ובכל זאת,
    קארגר וזה ברור הוא המגן המחליף שלנו במידה וגונסון נפצע,קחו בחשבון שבמקרה הזה
    אין מצב שיהיה לנו מגן תוקף,קארגר לא עובר את החצי.
    אין להאדלסטון מקום בסגל,היתה לו חצי שעה נגד מקסיקו,היום מחצית שלמה והוא היה אנמי,
    שון רייט פיליפס וג'ו קול לעומתו נתנו את הכל בכדי להראות שהנה,מגיע שיקחו אותם.
    אין לי מושג בשביל מה פול פארקר היה בסגל המורחב של הנבחרת,הוא אפילו לא קיבל דקת משחק,
    לא היה עדיף לתת לאשלי יאנג לרוץ באגף שמאל ולראות אולי בכל זאת?

אני מניח שוורנוק,פארקר,קאריק,בנט ודאוסון בדרך הביתה,
    הבחירה תהיה בין שון רייט פיליפס,ג'ו קול,אדם גונסון והאדלסטון.

מה שבטוח,אין מנוס מנסיעה לכותל לשים פתק אחרת....

14. Cup of Tea Liverpool, UK

אמיל הסקי יהיה בסגל הנבחרת, אפילו אם תהיה מחאת ענק על יד וומבלי.
    התכוונת כמובן לסקוט פארקר ולא לפול פארקר (בטוח חשבת על פול סקולס, בטוח.) .

מסכים שלנון בשמאל זה בזבוז שאין כמוהו. אשלי יאנג היה צריך להיות לפחות בסגל הרחב, לא רואה איך העונה שלו פחות טובה משל שון רייט-פיליפס.
    האדלסטון, קאריק, בנט, וורנוק ודאוסון הביתה. לא שחקנים למונדיאל.

15. GiladG2 Member

אני לא בטוח בכלל שהוא סגור על עצמו בנושא הזה, אחרת הוא לא היה עושה כל כך הרבה שינויים היום במהלך המשחק, אלא נותן אפשרות לעניינים להתחבר. היום הוא פשוט עשה רוטציה בין 4 שחקנים (ודווקא אדם ג'ונסון לא קיבל צ'אנס וחבל, הסיכוי שהוא יראה דקות בטורניר הזה דומות לסיכויים של וולקוט לפני 4 שנים), אולי בתקווה שמישהו מהם יעשה משהו מעבר ויתן הופעה טובה שתבטיח לו את המקום ב-11. אבל אף אחד מהם לא הרשים היום, ביחד עם כל הנבחרת.

כמו שזה נראה עכשיו, הכל תלוי בכשירות של גארת' בארי. אם טפו טפו טפו הוא יחזור בזמן, אנחנו נראה את מה שראינו במוקדמות. בארי ולאמפרד באמצע, לנון או וולקוט בימין, וג'רארד חותך לאמצע מצד שמאל, שיתן לו אפשרות לתת כדור עומק לחלוצים או לבעוט, וגם פותח את כל הקו לאשלי קול.

אם בארי יחמיץ את המשחקים, הראשונים לפחות, קאפלו כנראה ירכיב את ג'רארד-למפארד באמצע, ציוות שכשל כבר הרבה פעמים בעבר, אבל צריך להספיק מול היריבות בשלב הבתים. באגפים יהיו שני שחקני כנף טבעיים, כנראה וולקוט ולנון. מבחינת החלוצים יש לו 2 אפשרויות, שאת שניהם ראינו במהלך המחצית השנייה היום. הראשונה היא כמובן לשים את הסקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx \ קראוץ' ליד רוני, ביג מן שיחזיק כדור עם הגב לשער וינסה להיפטר כמה שיותר מהר מהכדור, ואולי לנגוח איזה קרן. השנייה היא לשים את רוני כחלוץ בודד. האמת שרוני נתן את הדקות היותר טובות שלו כשדארן בנט לא היה שם כדי להפריע. מאחורי רוני ישחק קשר התקפי, היום זה היה ג'ו קול ומאחוריו שיחקו ג'רארד ולאמפרד. אני מעדיף את ג'רארד מאחורי החלוץ, ומאחוריו את למפארד ומילנר או קאריק, שאני מקווה מאוד שישרדו את הניפוי למרות הופעות חלשות נגד מכסיקו.

שוב, אני מניח שדברים עוד ישתנו אחרי המשחק מול ארה"ב, כשפאביו יראה בדיוק איזה שחקנים העלו הילוך. תלוי בתוצאה כמובן, הטובים יישארו נגד אלג'יריה, הרעים ירדו לספסל.