Giornata 36 - מילאן עקצה את אינטר וניצחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏2/5/08.

1. Jose Mourinho Member

סמואל אחד חשוב הרבה יותר לאינטר מאקווילאני לרומא, שלא נדבר על זה שהצטרף אליו גם קורדובה. איך אתה יכול להגיד ששני הבלמים הקבועים, מרכז ההגנה, שנתנו עונה אדירה עד שנפצעו, לא חשובים לקבוצה?
    מילא קיבו היה מתופקד במרכז ההגנה, אבל משום מה הוא לא, מטראצי בעונה זוועתית(מלבד חודש דצמבר והחודש האחרון שעבר), ריבאס מוכשר אבל עדיין לא מתאים לפתוח(ומנצ'יני עוד זרק אותו לגומלין מול ליברפול ולדרבי), ואת כמות המשחקים הטובים של בורדיסו העונה ניתן לספור על אצבעות כף יד אחת.

"5 חלוצים ברמה גבוהה", באלוטלי התחיל לשחק בקביעות בבוגרים רק לפני חודש, קרספו בתקופה הכי חלודה שלו בקריירה, קרוז היה בתרדמת מאז צמד המשחקים מול יובנטוס בגביע ועד המשחק הביתי מול פיורנטינה, זלאטן הגדול סחב כאבי תופת בברך מסוף ינואר ועד שהם הכניעו אותו לפני כמה שבועות, וסואזו מאכזב בטירוף ולא הראה אפילו פעם אחת שאפשר באמת לסמוך עליו.
    הם אולי נחשבים לחלוצים ברמה גבוהה באופן כללי, ובצדק, וזה לא שהם נכנסים למשברים ארוכים ויותר מאכזבים מאשר מספקים את הסחורה, אבל צריך לקחת בחשבון שחלוץ יכול להיות בתקופה לא טובה אפילו אם הוא כשיר. זה לא שחור ולבן.

אז סלח לי, אבל ע"פ החודשים האחרונים, ווצ'יניץ' אחד עדיף על חוד של סואזו וקרספו.

אני לא יודע אם האליפות יותר "מיוחדת מאליפות רגילה", אבל שוב, בהחלט מגיעה מילה טובה לקבוצה שהצליחה להתמודד בצורה סבירה למרות כל ההיעדרויות, וזה לא רק הפציעות, זה גם כל הכרטיסים האדומים, אינטר קיבלה 10 כרטיסים אדומים העונה, כאשר רובם המוחלט לא היה מוצדק.

2. guy360 Member

אני לא כותב פה הרבה וגם לא קראתי את מה שכתבו פה ,אבל לרשום בכותרת שמילאן עקצה את אינטר זה לא הסתכל למציאות בפרצוף.
    אינטר לא עברו את החצי במשך 65 דקות,וחוץ ממצב אחד טוב השאר היו ממצבים נייחים.
    נכון ש2-1 נראה צמוד אבל זה ממש לא היה לעקוץ.

3. MHFC Member

מילאן הגיעה לעוד הרבה הזמדנויות שבם היא הייתה יכול לסיים את המשחק בתוצאה הרבה יותר גבוהה.
    למי שראה את התקציר/המשחק לא צריך אפילו להתווכח על זה, הרי זה ברור שמילאן הגיעה לעוד הרבה מצבים שבהם הייתה יכולה להבקיע.