Giornata 30 :: ניצחון של הביאנקונרי בג'וזפה מיאצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏21/3/08.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלה בלה בלה,לכו תזדיינו, היינו טובים יותר,ונשאר כאלה לעד.גם כשהקבוצה שלכם עם סגל הרבה יותר טוב משלנו.
    השופטים גמרו לנו את המשחק?! אל תהיה מגוכח אדון זלאטן תגיד תודה לאדון סזאר שזה נגמר רק ב2-1 במקום להתלונן לכוון,שלא כמו שקורה לפעמים לטובת אינטר,הטעות פה לא גמרה את המשחק,במזל זה נשאר ככה.

ועוד דבר אחד.קייליני צריך לפתוח בנבחרת ליד קנאברו.

http://www.juventus.com/site/filesite/news/serieA/cover_inter_1.Xxx

2. Juvy-Yoni Member

העיקר שניצחנו את אינטר
    יש עוד סיכוי לאליפות אבל כבר לא אכפת לי ממנה

העיקר שנקמנו באינטר והעיקר שלא תיהיה קבוצה שתשיג כוכב שני לפני שאנחנו משיגים את הכוכב השלישי שלנו

ב13/4 נשלים עונה בלי הפסדי ליגה לשלושת השנואות (רומא, מילאן ואינטר) (לא נשלים את כל העונה אבל אז המשחק מול מילאן)

אז חג שמח מאוד שיהיה לכם ושבוע טוב

3. Andrea21 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ניצחון גדול ליובנטוס,אין ב-פי מספיק מילים בשביל לתאר את ההערכה שלי כלפי הניצחון הענק הזה,בכלל,כל המשחק הזה היה ענק.

דל פיירו דל פיירו,איזה שחקן ענק,עשה צחוק ממטראצי.

מסכים עם כל מי שאמר שאינטר עושה במכנסיים שהיא רואה את הזברות מול העיניים,וגם העונה יובה מראה לכולם שאינטר קטנה עליה,ניצחון ענק של הגברת!

מחזיק לרומא אצבעות!

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחזור הקודם, ביאנקי מתנגש בחואן, מפיל אותו ונופל בעצמו, פנדל וניצחון ללאציו. לפני כמה מחזורים במחשק העונה, קרספו בצלילה לא אופיינית גורם למקסס לקבל כרטיס אדום שלאחריו רומא הפסיקה לשחק ואינטר השוותה. כמה מחזורים לפני כן, סדרה של משחקים עם טעויות שיפוט נוראיות לטובת אינטר שומרות על הפער מרומא. כל ההתרחשויות האלה לא יגרמו לי להתמרמר ולחפש אשמים, אם זה טעויות שיפוט, שחקנים פצועים, חוסר מזל או שהדשא עקום, קבוצה שבנויה לקחת אליפות לא צריכה תירוצים.

5. Jose Mourinho Member

מאחד כמוך הייתי מצפה לתגובה קצת פחות שטחית מ"בלה בלה בלה לכו תזדיינו ניצחנו אנחנו יותר טובים ממכם" תוך כדי התעלמות מוחלטת ממה שקרה במשחק, אני מתאר לעצמי מה היית אומר אם אינטר הייתה מנצחת ואני הייתי מגיב כמוך עכשיו, אבל זו רמה שאני לא אצליח לרדת אליה לעולם כנראה(הלוואי והייתי יכול רק לרגע לראות מה תגידו אם אינטר הייתה זו שמנצחת עם שער מנבדל, ותגיד מה שתגיד אבל תראה את המשחק לפני השער ואחרי השער, כל מי שראה את המשחק הבחין בכך שהשער הלא חוקי שינה את כל מהלכו), אבל כנראה שאתה יותר מדי מסתנוור מהניצחון ואני רואה שכבר אין פה עם מי לדבר באופן רציני, אז שיהיה לכם במזל טוב ושבוע טוב לכולם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/3/08
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי רומא-מילאן ולאציו-רומא מגיע המשחק הנפלא הזה. מחזור אחרי מחזור אנחנו מתוודים שהאחרים יכולים לקחת את הכסף, את איכות הצילום ואת הקהל ביציעים, אבל את הכדורגל שישאירו לנו!
    לראשונה אחרי 30 מחזורים יש עניין במאמק האליפות. הקרב על המקום באלופות ובואפ"א ממשיך להיות צמוד מאי פעם. וקרבות הירידה הופכים למרתקים מחזור אחרי מחזור.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכאשר אינטר הייתה מקבלת פנדל שלא היה ומנצחת 0-1, היית אומר : "כאילו שאינטר לא הייתה מנצחת ללא הפנדל?" ?..... זה בדיוק מה שקרה במשחקי אינטר, אני בטוח שאם השופט לא אישר את הפנדל הלא חוקי, אינטר הייתה כובשת.
    * חוץ מטעות השיפוט שגרמה לשער של יובה, הייתה עוד טעות: הגיע כדור לקיבו שהיה בנבדל, אבל הכדור הגיע מהרגליים של נדבד, והקוון החליט להצביע על נבדל. אותו מצב היה נחשב למסוכן, והיה סיכוי גדול שיתורגם לשער.

לא רועדות לה הביצים ולא נעליים, אינטר הגיעה למשחק ללא צמד הבלמים הטובים שלה, וללא צמד הקשירם הטובים שלה, ובכל זאת לא נפלנו מיובה, ומי שרוצה להתווכח שיראה את התקציר ואת כמות ההזדמנויות שאינטר הגיעה אליהם.

אנחנו לא מתבכיינים, אבל כמו שהיו טעויות שיפוט לטובת אינטר, היו גם נגדה, ועכשיו יש שוויון בין שני הסוגים, אבל כאשר יש טעות לטובת אינטר הכל עושה בלגאן וסיפור גדול, אבל כאשר יש טעות נגדה, כולם יושבים בדממה.

עושה במכנסיים?, שטויות, בחזור הראשון רק בופון מנע מיובה תבוסה, ובגביע ניצחנו אותם בהרכב משני, והראנו ווינריות שלא מזכירה את הקבוצה של לפני כמה שנים, וגם אתמול הגענו עם הרכב די חסר לעומת הרכב כמעט שלם של יובה, ובכל זאת לא נפלנו מהם, והשער הראשון היה מנבדל, והשני מבישול גאוני של..... בורדיסו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx .
    --------------------------------------------------------------------------------

אני מסכים עם כל מה שאמר זלאטן לגבי קרוז ומטראצי, שניהם נמצאים בכושר רע, ובעיקר מטראצי, שבעונה שעברה היה קיר בהגנה, אבל כרגע הוא חלש מאוד, ולא מגיע לו להיות בנבחרת.
    לגבי בורדיסו, תמיד הייתי בדיעה שבתור בלם הוא שחקן מצויין, ובעונה שעברה הוא היה טוב, אבל העונה אם כבלם, אם כמגן ואם כקשר אחורי, הוא תמיד דפק אותנו.

8. 亚历山大帕托 Member

נתון די משפיל של מילאן: מתוך 49 הנקודות שצברנו, 30 היו ממשחקי חוץ. ליבורנו שמועמדת בטוחה לירידה היא היחידה שיש לה מאזן נצחונות בית יותר נמוך משלנו!!! לעומת זאת, בחוץ צברנו יותר נקודות מכולן עם 9 נצחונות.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל אתמול טוטי הראה יכולת נהדרת לטעמי, היו לו כל כך הרבה הזדמנויות לבישול אבל היו הרבה החמצות של שחקנים אחרים, וזה עוד אחרי שכל המשחק הצמידו אליו מרזוראטי ואת ראג'י...

תגידו, רק אני שמתי לב שבמשחק אתמול הרבה שחקנים לא היו בעמדות המקוריות שלהם?
    ראג'י היה בלם והוא מגן בדרך כלל, ואנוצ'י היה סוג של חלוץ, בוצ'ה היה במרכז במחצית השניה כשחלק גדול מהעונה הוא פתח כמגן ימני...

מה הלך שם אתמול?

11. Chievo Member

זאמפריני הזה הוא הנשיא הכי עצבני באיטליה, הכי גרוע אפילו, הוא עוד יפטר את גווידולין ויחזיר את קולנטונו כמאמן הקבוצה. מה אתה מצפה מהקבוצה שלך לעשות אם אתה לפני המשחק מפעיל עליהם לחץ ומאיים על תפקידו של גוויולין. בושה, דברים כאלה לא מצהרים לתקשורת.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ובינקו אנס את ההגנה של רומא. פרארי שבשנה שעברה היה בשורה אחת עם קיבו ומקסס מבחינת יכולת, נראה מדוחדך מזה שלא קיבל הצעה להערכת חוזה והראש שלו כבר בפיורנטינה. בכל מקרה הוא איבד את המקום שלו גם בתור מחליף ראשון לפאנוצ'י שהיה טוב מאוד אתמול בעמדת הבלם. טוטי היה איש המשחק ללא ספק כמו גם דה רוסי שנמצא בכושר שיא.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא ראיתי את הדרבי אתמול ולכן אין לי ממש מה להגיד רק שלמרות שהמאבק על הנייר עוד פתוח לדעתי לא יתרחש פה הנס הרצוי כל כך, רומא הוכיחה העונה שהיא לא ראויה לסקודטו והיא פיספסה יותר מידי הזדמנויות להיצמד לאינטר ועכשיו רק אם אינטר תבצע התאבדות כוללת אני רואה את רומא לוקחת אחרת אין לכך הרבה סיכויים אבל לפחות יש קצת עניין וזה תמיד טוב ורק חבל שלמרות זאת עדיין זה לא אומר שנקבל יותר מילים בעיתונים, אף אמצעי תקשורת אחד בישראל לא מתייחס בכלל לעובדה שאין שידורים אפילו לא וואלה! שבעבר היו היחידים שעזרו לציבור אוהדי איטליה בארץ, המצב שלנו בכי רע ואפילו עכשיו שמונה מחזורים לסיום אין לנו אפשרות להצטרף לאיטלקים ולהנות איתם מהסיום המרתק הזה שכן עדיין יש מאבק אדיר ופתוח יותר ממאבק הסקודטו על המקום הרביעי בין פיורנטינה שמגיע לה כל כך לבין מילאן שלא ראויה אבל עדיין בתמונה וכמובן שיש גם את הניסיון להגיע לגביע אופ"א שם הרבה יותר פתוח ומאבק הירידה שקליארי גם אחרי שהורדו לה שלוש נקודות עדיין נמצאת חזק בתמונה. פשוט נהדר ואני רק מקווה שהמתח הזה יישמר לאורך כל שמונת מחזורי הסיום.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל,אתה וודאי מבין את האמוציות שיש אחרי נצחון שכזה.

דבר נוסף,מתי תפסיקו לבכות? מתי תגידו אם לא הפצועים ואם לא זה ואם לא אה ואם לא בה ואם לא גה? מתי תודה-יובה הייתה אתמול עדיפה על אינטר,ליובה הגיעו 3 נקודות וזה לא משנה אם זה בגלל שקמביאסו היה פצוע או בגלל שזלאטן הייתה תקועה חתיכה בין השיניים.טעות השיפוט(וראיתי את הנבדל 200 פעם זה היה נבדל של רגל ולא יותר) לא הכירעה את המשחק כמו שהיה לרוב לטובתכם.אם שער כזה משנה את מגמת המשחק לטובתנו הרי שרוברטו מנצ'יני צריך להתבייש בעצמו שמשער שהוא סופג הקבוצה נכנסת ללחץ ופאניקה,אם כפי שאתה אומר,השער שינה את המשחק הרי שאתה רק מאשש שמאז השער התחלתם להפריש במכנסיים,ואני שואל,האם אין לאלופת איטליה את האופי או היכולת לשמור על צרכיה?

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://forums.intermilan.ae/uploaded/18_01206230046.Xxx

זה נבדל של רגל אחת? חוץ מזה גם טרזגה שהשתתף במהלך היה בעמדת נבדל.

אף אחד לא בוכה, העניין הוא שאתם עשיתם מהניצחון הזה סיפור גדול, כבר הסקתם מסקנות ששחקני אינטר עושים במכנסיים כשפוגשים את יובה, אבל האמת היא אחרת, הרבה סיבות בגללן אינטר נוצחה, כמו השופט, הפציעות, חוסר מזל....... ויובה לא הייתה יותר טובה מאינטר, שתי הקבוצות הגיעו למספר דומה של הזדמנויות, אך ההבדל הוא שיובה שלטה יותר במרכז השדה.