Giornata 30 :: ניצחון של הביאנקונרי בג'וזפה מיאצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏21/3/08.

1. אחד_מנתניה Member

אתה בטוח? כנראה התבלבלתי, בורדיסו היה נראה לי כמו קיבו.

דל-פירו אם מחצית שניה מעולה מזכיר את הדל-פירו של פעם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/08
  2. yoni10 Member

פשוט לא יאומן!!
    ז'ויליו סזאר מונע כאן תבוסה. איזה הצלות הוא מביא פה אלוהים!

3. Jose Mourinho Member

הנה השופטים דפקו לנו עוד משחק. איך לא ראו את הנבדל של קמוראנסי, לא יאומן.
    ולמרות הכל אינטר מפספסת את השיוויון בתוספת הזמן עם קורה של מאניש שכמעט השלים צמד מפתיע.
    הסקודטו בסכנה ממשית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/3/08
  4. yoni10 Member

היה נבדל של קאמורנסי, אבל הוא היה נבדל של כמה סנטימטרים. קשה להשאים שופט בכזה מצב.

לולא סזאר אינטר הייתה סופגת 4 חתיכות.

דל פיירו נתן משחק ענק, למרות ההחמצות. הוא עשה בית ספר למטראצי שנראה חסר אונים.
    אני לא מבין איך דונאדוני לא זימן את קייליני למשחק נגד ספרד. הוא לא רואה איזה שחקן יש לו ביד? תצוגה אדירה של בלם ענק.

5. אחד_מנתניה Member

אפשר לחשוב "השופטים דפקו לנו את המשחק"-כאילו בלי הגול הזה לא היה סיכוי שיובנטוס היתה יכולה לנצח, בסופו של דבר אינטר היתה פחות טובה היום ולולא ההחמצות של יובה התוצאה היתה יכולה להיות יותר גבוהה.

6. yoni10 Member

בלי קשר לתוצאה, המחצית השנייה הייתה המחצית הכי טובה שראיתי העונה באירופה. מסכימים?

7. Jose Mourinho Member

כמה סנטימטרים? תראה את זה שוב. והעיקר שבטעויות שיפוט לטובת אינטר שלשופטים היה הרבה יותר קשה לפסוק מאשר כאן, כל איטליה התרעמה.

כנ"ל לגבי יובה אם לא בופון ו2 קורות של אינטר.

מטראצי וקרוז כאלה גרועים מאז החזרה מפגרת ינואר שזה לא יאומן איך שניהם היו כ"כ טובים בשנה וחצי שלפני כן. כל שחקן בינוני שמשחק מול מטראצי בחודשיים האחרונים עושה ממנו צחוק, ודל פיירו המשיך את המגמה(ואני לא מתכוון לכך שהוא בינוני).
    שלא נדבר על סטאנקוביץ' שנמצא בזיגזג של "עונה טובה-עונה גרועה" כבר 4 עונות.

ואני לא מאמין איך שוב פעם נתקענו במשחק חשוב בלי ויירה וקמביאסו. מכת הפציעות באינטר כבר הפכה לבדיחה.

8. Giallorossi Member

לפני חודש הפער מהמקום הראשון היה 9 נקודות - הכל כבר נראה סגור. אבל בערך אז אינטר נכנסה לתקופה הרעה ביותר שלה בעונה והפער צומצם (באדיבות יובנטוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) עכשיו ל4 נקודות, כשלוח המשחקים שלנו נראה יותר נוח. בשמונת המשחקים הנותרים צריך להוציא כמה שיותר נקודות, אי אפשר לאבד יותר נקודות שטותיות כמו שקרה במשך כל העונה (וגם העונה שעברה). השחקנים חייבים לעשות סוויצ' ולהבין שיש סיכוי מסויים לאליפות והם צריכים להלחם בכל הכוח.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/08
  9. Chievo Member

עזבו טעויות שיפוט, כי חוץ מזה הגיע לאינטר להפסיד היום, יובה טיילה בחצי המגרש של אינטר, דל פיירו היה יכול לגרום לתבוסה של אינטר היום, פספס מהמון מצבים היום, חבל.

הכי חשוב זה שרומא תמשיך לנצח, זה אמור לתת המון מוטבציה לשחקני רומא, מבחנתי אני רק רוצה שרומא תסכן את האליפות של אינטר, לא בהכרח שתזכה בו, אלה פשוט שנזכה לראות תחרות על הסקודטו.

10. Joel Gion Member

אינטר מוכיחה בפעם המי יודע כמה שתמיד, אבל תמיד, כשיובה עולה מולה רועדות לה הבייצים. לא יודע אם זה הטראומות מ-98 ו-2002, לא יודע אם זה רגשות הקיפוח והקנאה התמידיים, לא יודע אם זה הסיוטים של מוראטי מימי מוג'י. מה שלא משתנה היא העובדה שבכל פעם ששתי הקבוצות נפגשות משהו באינטר נדפק. יובה מצד שני, מוכיחה שאין תחליף למסורת, ווינריות ובעיקר אופי. סך הכל נצחון, משחק אחד, 3 נקודות. משחק אחד שלא ישנה כבר כנראה שומדבר בקשר לגורל של שתי הקבוצות השנה. אבל משחק אחד שמכיל איתו הצהרת כוונות רצינית שיובה חזרה רשמית וסופית לצמרת הכדורגל האיטלקי. אני בטוח שהתחושה הזאת מחלחלת עכשיו לכל מנהלי, שחקני ואוהדי הקבוצה.

חייב להתייחס לדל פיירו - פשוט פנומן. עצוב לחשוב שעוד שנתיים שלוש לא נראה את הקסם הזה על המגרשים. משחק מדהים, עם קצת יותר ריכוז יכל לגמור אותו עם צמד. עשה היום צחוק ממטראצי ובעיקר מדונאדוני שהעדיף לזמן לנבחרת את בוריילו (אז מה אם הוא יודע לבעוט פנדלים? זה עדיין לא מצדיק מקום בנבחרת) וקואליירלה. שלא ייגמר לעולם.

11. 13.11.1997 Member

ניצחון מדהים של יובנטוס על אינטר, הצליח לפתוח את מאבק האליפות מחדש, ניצחון מדהים של יובנטוס שהשאיר את הכוכבים של אינטר בהלם .
    רומא הצליחה לגבור על אמפולי 2-1 ב10 שחקנים. פארוטה הורחק. הפער בצמרת רק 4 נק'.
    מילאן גברהה 1-0 על טורינו משער של הברווז הברזילאי פאטו. פאטו מילא את מקומו של קאקה ועזר למילאן להתקרב לצ'מפיונס.
    לאציו עדיין בעננים אחרי הניצחון בדרבי, והפסידה לפיורינטינה 1-0 ונכנעו לשער של פאנציני המחליף בדקה ה77. הויולה ממשיכים להתבסס במקום המוביל לצ'מפיונס ליג ושומרים על פער ה4 נק' ממילאן.
    שאר התוצאות: אודינזה- ליבורנו 0-2, סמפודריה- קליארי 1-1, סיינה- פארמה 0-2, רג'ינה- נאפולי 1-1, פלארמו- גנואה 3-2, אטלנטה- קאטניה 0-0.
    תם לו עוד מחזור, ושנשארו 8 מחזורים לאליפות מאבק האליפות נפתח וכל עוד פתוח.

12. h2z Member

מצחיק שדווקא אוהדי אינטר מתבכיינים על השיפוט, אני ראיתי המון מצבים חצי-חצי שמשום מה תמיד הלכו לצד הכחול שחור...

13. Jose Mourinho Member

ויעידו על כך העובדות שהדחנו אתכם מהגביע עם הרכב משני שלנו לעומת כמעט מלא שלכם ושהשוותם 10 דקות לסיום בסיבוב הראשון משער בשינוי כיוון אחרי שבופון הציל אתכם פעם אחר פעם ממצבים קורצים של זלאטן וסואזו.

לאינטר לא רעדו שום ביצים, היא הייתה טובה מיובה במחצית הראשונה, בופון והמשקוף הצילו את יובה ויובה התחילה לשבת על אינטר רק אחרי השער מנבדל של קמוראנסי בפתיחת המחצית השנייה. וגם בסיום אינטר לחצה, כבשה וכמעט השוותה בתוספת הזמן. ושוב עם מכת פציעות ש"בזכותה" אינטר בלי מרכז הגנה ובלי מרכז קישור(קורדובה, סמואל, דאקור, והטריים ויירה, קמביאסו ופיגו). אז חדל קשקשת.

14. Joel Gion Member

אני מקשיב למה שאתה אומר, באמת. אבל כל מה שאני שומע זה "אוי אוי אוי".
    תעשה לי טובה, בכל עימות רציני ומשמעותי בין שתי הקבוצות בשנים האחרונות (ועזוב אותך מהגביע, הוא מעניין באיטליה בערך כמו גביע הטוטו פה. טוב שלא הזכרת את הסופר קאפ של 2005 וזהו) יובה מוכיחה את העליונות המנטאלית שלה. יש תחושה שתמיד במפגשים בין שתי הקבוצות יובה מגיעה פייבוריטית, ולאו דווקא בגלל היכולת המקצועית באותו זמן נתון.

15. Emil Member

אני לא יכול להגיד שאני עצוב כשאינטר מפסידה, אבל בטח לא מאושר כשיובנטוס מנצחת. את רוב המשחק לא ראיתי, אבל ממש שכן (במחצית השנייה) יובנטוס בהחלט שלטה וגם לאחר שספגה הלחץ של אינטר לא גבר יותר מדי.

אמנם כותרות ההכרזה על פתיחת מאבק האליפות רומנטיות וסקסיות, לא הייתי ממהר להכריז על כך. לי זה נראה שרומא תפיל את הכדור איפושהו בהמשך, גם אם תקבל את הצ'אנס להתקרב לאינטר. שבוע הבא אינטר יוצאת למשחק חוץ בלאציו, ניצחון שם ואפשר להכריז על חזרה לשגרה. כל תוצאה אחרת, ואז יהיה באמת מעניין...