Giornata 28 :: מילאן מנוצחת באולימפיקו די רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏14/3/08.

1. Giallorossi Member

אז גנבנו ניצחון :aaa021:
    דווקא אחד המשחקים החלשים שלנו השנה באולימפיקו, נראנו מאוד רע ברוב חלקי המשחק.
    את המחצית הראשונה ראיתי רק מהדקה ה20, אבל אני יכול להגיד בביטחון שאין לפיזארו מקום בהרכב במשחקים כאלו. מאבד המון כדורים, לא מוסר טוב, נכשל בהרמות ממצבים נייחים. על כל פעולה חיובית שלו יש שלוש שליליות.
    כצפוי, החיסרון של מקסס גרם לחורים רבים בהגנה. חוליית ההגנה המזופטת שכללה את סיסיניו, פאנוצ'י, ז'ואן וטונטו הייתה אחראית להמון חורים. לטונטו היה את המשחק הרע ביותר מבין כל הארבעה, כשהיה אחראי ראשי לגול של המילאנזים, וגם איבד הרבה כדורים שהובילו להתקפות. גם ז'ואן וסיסיניו נופנפו לא מעט ע"י פאטו וסידורף, אבל למזלנו זה לא נגמר בשער נוסף.
    מנסיני נתן את אחד מהמשחקים החלשים שלו העונה, וכמו נגד ריאל גם הפעם ספאלטי עשה את החילוף המנצח כשהכניס את מירקו ווצ'יניץ' - שמיום ליום נהיה שחקן טוב יותר. מה שכן אני לא מבין למה ספאלטי היה צריך לחכות עד לסוף המשחק כדי להכניס את אקוולני (שהיה חייב לפתוח היום במקום פיזארו), אבל חוץ מזה ניהול משחק נהדר כרגיל של ספאלטי.

מזלנו שחמש דקות מלאות טעויות הגנה של מילאן הספיקו לניצחון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

GRAZIE ROMA

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב - סיידורף במשחק שמעלה לא מעט תהיות לגבי מה היה קורה אם הוא היה משחק בגומלין מול ארסנל.

3. AVISEY Member

משחק רע מאוד של פיזארו הרבה איבודי כדור הבנאדם לא יודע למסור . מהצד השני משחק יוצא מהכלל של סיידורף .

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא הבנתי למה מנסיני פתח, ולמה פיזארו ולמה פרוטה אחריי תקופה ארוכה שהוא לא בכושר. לא הבנתי גם למה ספאלטי הכניס את ג'ולי דווקא במקום פיזארו.
    בסוף הגעתי למסקנה שלא סתם ספאלטי נבחר למאמן השנה והוא יודע מה הוא עושה. היה מצחיק לראות אותו קורא לטאדיי כשהוא רצה לדבר עם סיסיניו כדיי שיתרגם לו.
    http://asroma-addict.com/forum/gallery/177_15_03_08_5_54_46.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/08
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא הראתה אתמול ווינריות שאני לא רגיל לראות מצידה, מילאן כבשה שער יפה אחרי מהלך כדורגל אדיר בהנהגתו של פירלו שלטעמי הוא השחקן האיטלקי הכי טוב. אחרי זה בכמה דקות סיידורף היה יכול להכפיל את התוצאה אך משום מה הוא החליט לעבור את השוער ולא לבעוט מההתחלה וזה עלה לו בהחמצה ענקית. רומא ניצלה שתי טעויות איומות של הגנת מילאן, ובזה היא עשתה מהפך גדול בשלוש דקות.
    היום אינטר חייבת לנצח, כי הפער צומצם לשלוש נקודות, וכל תוצאה חוץ מניצחון, יכולה להכניס את הנראזורי ללחץ עצום, שיועיל בצורה גדולה לרומא.

השערים להורדה:

מילאן:
    http://www.zshare.net/video/89964946b9ab1a/

רומא:
    http://www.zshare.net/video/8996632e7f7c2d/
    http://www.zshare.net/video/8997428afedebe/

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנצ'לוטי צריך לעשות את מה שמנצ'יני פחד לעשות. להודות שהוא טעה וללכת הביתה. אני לא מבין מה עוד צריך לקרות ואיזה התבזות עוד צפויה לנו בשביל שקרלו שאני מכבד אותו מאוד יבין שהוא לא מצליח ולא יצליח לשקם את הקבוצה הזו ולבנות אותה מחדש. עם הסגל שהיה לו ההתבזות הנמשכת הזו בליגה היא בלתי נסבלת ובלתי נשכחת.

דה רוסי העלה שאלה ראויה אתמול, הוא שאל האם לא כדאי להפסיד בשביל הסיכוי לקחת את הסקודטו מאינטר? כל אוהד של מילאן בטוח התחבט בשאלה מה ראוי, אני בטוח שהרבה לא יסכימו איתי אבל בעונה שכזו אני מאמין שטובת הקבוצה מעל הכל ואנחנו צריכים לקבל את הבום הראוי בדיוק כמו אז, העונה שבה שיחקנו בגביע אופ"א וכמעט עפנו על ידי וטסה או הפועל ת"א עשתה לנו רק טוב מבחינת הרכש ומבחינות שונות ולכן הסכמתי עם דה רוסי ואמרתי לעצמי שבסופו של דבר למרות האכזבה מהמהפך ולמרות שהניצחון היה בידיים בסופו של דבר זה היה למטרה טובה, אני מקווה שרומא תשכיל להמשיך במומנטום ולא להישבר גם שהיא נלחמת בשתי חזיתות.

ראיתי רק תקציר ומבחינתי הספירה לאחור נמשכת בייאוש רב, אני כל כך מקווה שבעונה הבאה הקבוצה הזאת תשמור אותי במתח ובתקווה עד לסיום ולא תייאש אותי כמו בשנים האחרונות, אפילו מעט תקווה ועניין כבר לא נותרה לי העונה.

-----------
    אודינזה ולאציו ניפקו אמש משחק נהדר וזה מתקשר לדיון אחר כאן שיש לנו בטן ראויה לחלוטין.

7. yoni10 Member

דניאלה דה רוסי מוכיח לי ולכל איטליה ממשחק למשחק שיש לו מקום בהרכב נבחרת איטליה במקומו של אמברוסיני. הוא פשוא עושה הכל על המגרש: מתקל, מוסר בדיוק, ומנהיג. לדעתי, דה רוסי בין 3 הקשרים האחוריים הטובים היום באירופה.

אם דונאדוני לא יציב אותו בהרכב זה פשע.

8. AS ROMA SCUDETTO 2008 Member

1-1 גול עצמי של מטארצי עוד פעם נגד פלארמו!
    ויירה הבקיע את הראשון של אינטר.
    2-1 חימנז לאינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/08
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בינתיים 0-0 מאופס בין סמפדוריה לקטאניה, משחק די משעמם ובלי יותר מידי הזדמנויות ליד השערים, סמפ יותר טובה אבל אין סיומת..בונאצולי יבש מאוד.

הויולה מובילה על ג'נואה כבר 0-2 בבית שמוטו כובש את השני, הבכורה של קופר לא משהו כאשר הקבוצה בפיגור 1-0. כל הביתיות מלבד סמפדוריה מובילות.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנג'לו קאפיטנו פאלומבו! ככה עושים את זה!

11. yoni10 Member

32 שערים במחזור ועוד יש משחק יותר מאוחר שבו אני מאמין שיהיו הרבה שערים.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מחזור! ממוצע של 3.5555556 שערים למשחק!

13. 亚历山大帕托 Member

זה רק אני או שפאלומבו ודלבקיו התמזמזו בחגיגות השער הראשון של סמפ?

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם, שחקן אינטר מוחלף ולא לוחץ את היד של מאנצ'יני ומתעלם ממנו, הפעם זה זלאטן שנמצא בקשר טוב עם מאנצ'יו.

אומר לכם משהו?

15. Chievo Member

מה שמתרחש באינטר בתקופה האחרונה חייב טיפול ההנהלה, התופעה הזו שבה שחקנים מביעים את כעסם כשהם מוחלפים, ומתעלמים ממנצ'יני. אותו מקרה שקרה בעבר עם אדריאנו, ויירה היום זה שוב קרה למנצ'יני עם זלאטן, האם מנצ'יני איבד את הכבוד שלו עקב הדברים שהוא אמר, האם למה שהוא הכריז אחרי ההפסד לליברפול יש השפעה? פשוט בושה שבמועדון כדורגל כמו אינטר דברים כאלה מתרחשים מדי פעם. בסוף ההנהלה עוד תחתים אותו על חוזה חדש עם משכורת של 8 מיליון יורו.

חוץ מזה היה שם כדורגל בג'וזפה מיאצה, אינטר שחקה טוב מאוד התפות ללא הפסקה, ויירה נתן משחק טוב סוף סוף, וכבש אחרי דאבל פאס עם זלאטן, ח'ימנז שגם הוא כבש היום פשוט שחקן מדהים ולדעתי השחקן המצטיין היום על המגרש. לואיס פיגו נכנס גם הוא ושחק חצי שעה.