Giornata 25- זאנטי הציל את הסקודטו מידי טוטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏26/2/08.

1. 亚历山大帕托 Member

איזה משחק נוראי שלנו, אני לא מאמין, פשוט זוועה שאי אפשר לתאר. קטאניה היא קבוצת הנאחס שלנו העונה. אפילו השער הענק של פאטו לא מנחם. פיורנטינה מנצחת וחוזרת למקום הרביעי.

2. Jose Mourinho Member

לשחקן שפציעה שלו גרמה להפסקת המשחק ויצא לקבל טיפול רפואי אסור להיכנס לתחומי המגרש ללא אישור השופט.

כמה חוסר מזל לאינטר במשחק, לא יאומן. קודם הקורה של קרספו, אחרי זה הנגיחה של בורדיסו, פציעה של מאקסוול בקרסול(זה נראה חמור, בסוף נגלה שגם הוא גמר את העונה ובנוסף לפציעה של זלאטן, אין שום סיכוי שנעבור את ליברפול עם כל ההיעדרויות האלה) אחרי שבוצעו כבר 3 החילופים, ואז אחת מהצלות העונה ע"י דוני מנגיחה נהדרת של קרספו.

איזה שער אדיר בוולה של קפיטאנו זאנטי! כמה כיף לראות אותו כובש, ועוד בדקה ה88 במשחק העונה.

אין מגיע בכדורגל אחרי התוצאה הסופית, אבל לרומא לא הגיע לנצח, והשער של זאנטי עשה צדק כמה דקות לפני שאינטר הייתה מסכנת לעצמה את המקום הראשון.

קיבו, ויירה ופיגו במשחק אדיר.

3. מכבי או המוות Member

עדכון תוצאות, מחזור 25:

אינטר - רומא 1:1
    לאינטר: זאנטי, 87'
    לרומא: טוטי, 38'

אטלנטה - סמפדוריה 1:4
    לסמפדוריה: וולפי 2'
    לאטלנטה: דוני 13', 32', פלוקרי 37', קאפלי 55'

פיורנטינה - ליבורנו 0:1
    לפיורנטינה: ויאגו 58'

גנואה - נאפולי 0:2
    לגנואה: סקולי 42', בוריילו 77'

מילאן - קטאניה 1:1
    למילאן: פאטו 55'
    לקטאניה: ספינזי 64'

לאציו - רג'ינה 0:1
    ללאציו: ביאנקי 45'

פאלרמו - אמפולי 0:2
    לפאלרמו: סימפליסו 14', רינודו 36'

פארמה - אודינזה 0:2
    לפארמה: לוקארלי 80', קיגאריני 87'

סיינה - קליארי 0:1
    לסיינה: מקרונה 88'

4. Giallorossi Member

אין לי מילים.
    יש גבול כמה קבוצה יכולה להיות לוזרית.
    לקראת סוף המשחק עשינו כל דבר אפשרי כדי לא לנצח אותו: ההחמצה של אקווילני, החילוף האידיוטי של ווצ'יניץ' (השחקן הטוב על המגרש) בג'ולי וכמובן האדום של מקסס.
    אני לא מאשים את השופט אפילו לא בקצת, אלא רק את שיקול הדעת האידיוטי של מקסס. אכזבה.

10. 10 נקודות לפחות הלכו השנה לרומא על שערים שספגה בדקות 85+. אין עוד קבוצה לוזרית כזאת.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב מאוד, השער של זאנטי כנראה יהיה שער האליפות. זה הזמן לאסוף את השברים ולשלוח את הספרדים ממדריד הביתה, דבר שיתן טעם לעונה הזאת. Forza Roma!

6. 亚历山大帕托 Member

אתה רוצה להגיד להשאיר אותם בבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מגיע לנו לחטוף בראש שאנחנו מחליטים לשחק בהרכבים כאלה, לפני המשחק גם דיברתי על זה שבלי פירלו אין לנו על מה ללכת לשחק העונה. לא מצאנו לו מחליף ראוי ובטח שלא מצאנו דרך לשחק בלעדיו וחבל. אנצ'לוטי צריך לשלם על ההתעללות שלו בשחקנים צעירים.

יותר ויותר בימים האחרונים אני שומע על אכזבה מסוימת מפאטו ולדעתי צריך לחזור לפרופורציות נכונות. ילד בן 18 לא יהיה המושיע בעונה כזו, שאין עם מי לשחק אז קשה להוציא מים מהסלע כאשר עד עכשיו אין לי לפחות שום טענות אליו הוא פשוט פנטסטי ולדעתי גם החלוץ מספר 1 שלנו (שם גם אין לו ממש תחרות למען האמת).

חשבתי טרום העונה שלרומא יש סיכוי והייתי כל נאיבי בדיוק כמו הקבוצה עצמה, להשתקם מלוזריות שכזאת לוקח זמן ורומא חייבת לפתח אופי אחרת לא יהיה לה על מה לדבר גם בשנים הקרובות בטח שיובנטוס בעונה הבאה צפויה לחזור למימדים אמיתיים. רומא לא חייבים את קאפלו בשביל לקחת סקודטו היסטורי אבל דברים חייבים להשתנות שם ומה שכן האליפות אכן הוכרעה סופית אתמול.

לוקארלי וצ'יגריאני הצילו לדי קרלו עוד שבוע עבודה וניצחון מאוד חשוב לפארמה ומנגד לא מובן לי איך אודינזה הנהדרת הפכה להיות כל כך לא יציבה. מאיפה הגיעה התבוסה הזאת לסמפדוריה?

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל המשחק של סכנין, לא הצלחתי לראות כלום מהמשחק חוץ מתוספת הזמן של המחצית השנייה.
    מבחינתי התיקו הזה שווה ניצחון, מכיוון שאינטר נמצאת בתקופה לא טובה, והיא הגיעה למשחק ללא מספר שחקנים חשובים שבראשם עומד זלאטן איברהימוביץ', ובכל זאת לא הפסדנו לרומא. ועצם העובדה שזאנטי כבש את שער השוויון זה נותן לי תחושה של ניצחון.

9. 亚历山大帕托 Member

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער של פאטו באמת משהו מיוחד. הבעיטה לא הייתה חזקה כל כך אבל הדיוק פשוט מושלם. בישול מעולה גם לווארגס שלא מפסיק להרשים העונה.

11. Jose Mourinho Member

שראיתי את התגובה של AGENT ORANGE חשבתי שמדובר באיזו פצצה מ30 מטר לחלק העליון של השער. בעיטה יפה ומדוייקת של פאטו אבל בשורה התחתונה זה שער כתוצאה מטעות של שוער קטאניה.

12. 亚历山大帕托 Member

כל שער זה טעות של מישהו.

13. Dr. Recoba Member

אני נותן לך מספיק זמן להגיב ולחזור בך מדבריך לפני שאני מוכיח לך שכתבת פה בולשיט טהור. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

נו, בוא תוכיח איך בדיוק היו נוצרים שערים בכדורגל אלמלא טעויות, ואני מדבר על טעויות מכל סוג.
    וכדי לפשט בשבילך את המשימה - תראה לי שער אחד שאי אפשר למנוע בדיעבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/3/08
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי!

אדם חכם כבר אמר פעם. משחק מושלם תמיד יגמר ב 0:0.